wtorek, 26 listopada 2013

11 listopada - 11 tysięcy dolarów !!!11 tysięcy dolarów !!!
Ambasada Rosji w Polsce podliczyła straty, jakie poniosła w czasie burd 11 listopada, kiedy w czasie Marszu Niepodległości chuligani obrzucili teren ambasady racami, kamieniami i petardami. W następstwie zajść została uszkodzona brama wjazdowa do rosyjskiej ambasady, domofon i trzy samochody, a teren zasłały odłamki, butelki, części petard. Ucierpiały też: budynek Przedstawicielstwa Handlowego i Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury. Kiedy Marsz Niepodległości przechodził ulicą Spacerową, na tyłach ambasady rosyjskiej podpalono budkę policji ochraniającej budynek.

No, Zawisza Czarny, bosonogi Cejrowski i bezdzietny łociecTadeusz robić ściepę narodową, a może też wystarczy na nową niepalną tęczę wielokolorową. Polacy z pewnością nie zgodzą się zapłacić za wasze szaleństwa. Nie tym razem. DOŚĆ.
Mają szczęście przygłupi "patrioci", że to nie było 30-go listopada, bo wtedy Rosjanie wyliczyliby straty na 30 tys. dolarów.  Podobno spalili również "stertę smieci na podwórku sąsiadującej z ambasadą kamienicy" fiuuuuuuuuuu to dopiero katolicko-prawicowi bohaterowie!! No no na ich cześć będą w kościołach pieśni śpiewać!!Cóż za bohaterskie czyny!to w imię boga i honoru. Pomnik im postawić natychmiast, medale przyznać i dożywotnią rentę, pomnik może poświęcić papież Franciszek gdy do Polski przyjedzie! A w 2014 r ochrona rosyjskiej ambasady proszona jest strzelać ostrą amunicją do polskojęzycznej, kato-narodowej hołoty, będzie to działanie całkowicie usprawiedliwione i zgodne z prawem międzynarodowym. No i będzie wytęskniona okazja do świętowania rocznic, miesięcznic, tygodnic......

promuj

W.i.e.s.i.e.k. o Twoim "znajomym"
http://24legnica.pl/?p=18531

48 komentarzy:

 1. Dzień dobry Pani Elizo !!! Siedzę sobie przy porannej kawie i dumam nad meandrami "polityki" panaprezesa zwłaszcza zaś wobec jego kolejnej poważnej wpadki - o czym pisałem wczoraj. Jest to człowiek żyjący z konfliktowania innych - aby tylko zaistnieć w mediach i opinii publicznej. Człowiek, który czyni sobie nieprzyjaciół za miedzą a przyjaciół szuka za oceanem. Bo czymże jest ta jego "polityka" czynienia waśni z naszymi sąsiadami jak nie poszczekiwaniem ratlerka wobec potężnego niemieckiego doga, drażnieniem rosyjskiego niedźwiedzia przez małego jamnika. Sąsiedzi doskonale się obejdą bez Polski, nawet nie zauważą, ze istnieje - Polska bez tych sąsiadów obejść się nie może. Mam tu na myśli wzajemne stosunki gospodarcze. Nie jesteśmy samowystarczalni gospodarczo, bo brak nam wielu surowców - w tym ropy i gazu, nie jesteśmy też samowystarczalni w nowoczesnych technologiach - praktycznie wszystko w tej dziedzinie importujemy, bo polski przemysł sami sobie zniszczyliśmy a był on w wielu dziedzinach naprawdę nowoczesny biorąc pod uwagę poziom technologii w tamtych latach. Dzisiaj mógł by skutecznie konkurować z innymi, bo przecież przez minione ćwierć wieku nadal by się rozwijał i nadążał za technologiami światowymi. I oto jawi nam się taki polityczny karzeł jak panprezes i usiłuje naród skonfliktować ze sobą i wszystkimi na zewnątrz - w imię czego ???? Dla zdobycia władzy osobistej i zaspokojenia chorych aspiracji ??? Dla zaspokojenia megalomanii.Niech no ktoś położy na szali wagi politycznej jego "zasługi" i dramatyczne wpadki i niech to zważy - co z tego miała Polska i Polacy, jakie to "dobrodziejstwa" spłynęły na NARÓD. Nic, kompletna pustka, kompletne dno. No więc jak to jest z nami - zostaliśmy oślepieni i ogłupieni i nikt tego nie dostrzega - albo niewielu ???? Nie mamy armii, nie mamy floty morskiej lub powietrznej a prężymy się na "mocarstwo" - ku uciesze naszych sąsiadów. W kożuchu ale na bosaka i z pawim piórem przy czapce-krakusce. Niech no każdy sam sobie pomyśli - bez wyzwisk i inwektyw, bez lania gnojowicy - GDZIE JESTEŚMY I DOKĄD ZMIERZAMY. Warto tez pamiętać aby nie porywać się z kijem na słońce - zawsze oślepniemy. Miłego dnia !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sarmato, słynny "Kobra" Goryszewski ( ile to już lat temu ???) mówił, że nie jest ważne, czy Polska będzie biedna, czy bogata. Ważne, żeby była katolicka. Pani Nowina - Konopczyna natomiast nadawała o jakimś "przypadkowym społeczeństwie" ( to MY, Sarmato, to MY), które nie będzie decydowało co wolno, a czego nie wolno Polakowi - katolikowi...Panprezes to takie 2 w 1, przy czym nie potrafię zdecydować, co jest śmieszniejsze w jego wydaniu : ten widoczny z kilometra fałsz katolicki, czy ogłaszanie "państwu i światu", z bardzo głębokich trzewi płynących " obwieszczeń". Ten osobnik wcale nie chce rządzić, bo nie potrafi, on chce tylko zachować swój stan posiadania, w znaczeniu jak najbardziej przyziemnym, w PLN liczonym. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Bardziej od durniów nazywających patriotyzmem chuligaństwo na ulicach nienawidzę tylko durniów, którzy wyjechali za granicę, pracujących na rzecz obcych gospodarek i jednocześnie mieniących się być patriotami tylko dlatego, że głosują na Kaczyńskiego.
   Pozdrawiam londyńczyku !

   Usuń
  4. Ooo.widzę,ze tu z blogu Kopffa przylazł niejaki zmywak londyński.Nie strasz straszku ,bo się ze...asz.Pan prezes może nas również pocalować (nie,lepiej nie ,bo zwymiotuję) w cztery litery.Tacy jak ty i twój idol chceilibyscie wszystkich ,którzy myślą inaczej niż wy zapuszkować.Macie mentalność zamordystów .To nie te czasy.trollu paskudny

   Usuń
  5. I -zmywaku-nie pisze się dziadzie,tylko dziadu.Naucz się lepiej poprawnej polszczyzny,zamiast marnotrawić czas na pisanie inwektyw.

   Usuń
  6. Begonijko-tez jestem przypadkowa:)) .ale za to jaka dorodna i pogodna:))

   Usuń
  7. Anodokatodo, jestem przypadkowa i jestem z tego dumna ! Pozdrawiam serdecznie ! :)))

   Usuń
  8. anodakatoda - Dobry wieczór !!!! Przeczytałem Twój komentarz na blogu Pana Antoniego Kopfa przy jego felietonie zatytułowanym - "Agenci Putina". Cennym jest cytat z opinii Winstona Churchilla o Polakach - warto go tutaj także przytoczyć":
   " ...Pozostanie to tajemnicą i tragedią historii, że naród (Polacy) gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący - powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu - haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy spośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych..." - koniec cytatu. Wprawdzie Winston Churchill nie jest moim ulubionym wzorcem "męża stanu" ale należy mu oddać, że był gorącym patriotą swojego kraju i aż do bólu pragmatykiem w polityce. Tak - aż do bólu, bo i nas wielokrotnie zabolał ten jego pragmatyzm. Ale w polityce podobno nie należy kierować się sentymentami - jak mawiał "wujaszek Joe". Gdyby do tego cytatu z Churchilla dodać jeszcze książkę o historii Polski "Boże igrzysko" - napisaną przez angielskiego historyka - Normana Daviesa - mielibyśmy komplet opinii o Polsce i Polakach oraz naszej historii. Napisanej przecież z sympatii do Polaków, ale bez sentymentów i historycznych upiększeń. Naga prawda, której tak "patriotycznie" nie znosimy. I nadal "przed szkodą i po szkodzie" jesteśmy dokładnie tacy sami. Tu każdy może sobie dopisać stosowny przymiotnik !!!
   Pan Antoni Kopf napisał swój komentarz - na tle ostatnich wydarzeń politycznych na Ukrainie i jej odmowie (???) w sprawie akcesji z Unią Europejską. Jest to niewątpliwie wielka porażka unijnych dyplomatów - w tym i polskich, ale skąpstwo nikomu jeszcze się nie przysłużyło. Ukrainę usiłowano skaptować do Unii zaledwie za jeden miliard EURO - dużo za mało, jak na tak wielkie państwo i jego strategiczne znaczenie. Putin dał więcej i pieniędzy i obietnic. Póki co utarł nosa komisarzom unijnym.Co będzie dalej - zobaczymy w 2015 roku, podczas wyborów prezydenckich na Ukrainie. Jest jeszcze szansa aby sprawa się "przegibła", bo żadna ze stron nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa - to takie dyplomatyczne zaloty a "panna Ukraina" nadal jest "do wzięcia"- jeżeli się ja stosownie wywianuje. Zwłaszcza zaś, że Putin siłą nie może ubiegać się o Ukrainę a z kasą u niego też nie jest najlepiej - na dłuższą metę nie zdzierży. Ukraińcy zbyt dobrze pamiętają, kto ich ostatecznie podbił i zafundował im "wielka smutę" w latach trzydziestych. Rozpisałem się o tej Ukrainie a chciałem napisać coś o "agentach Putina", którzy według pana Antoniego Kopfa działają tu i teraz w Polsce czyniąc rokosze i marsze - tak jak za czasów carycy Katarzyny (Wielkiej) - co w końcu doprowadziło do rozbiorów Polski. Można się z tym nie zgadzać, ale paralele są tak podobne, że trudno odmówić racji Panu Antoniemu Kopfowi. Kto chce niech sobie sam przeczyta na jego blogu. Ja zaś przypomnę się z tym tematem w swoim czasie, bo gorączka przedwyborcza dopiero się zaczyna, należy więc sądzić, że wzrośnie także aktywność owych "agentów" - wtedy ich poznamy - po czynach. Jak w Piśmie Świętym. Miłego wieczoru i przepraszam, że się tak rozpisałem ale temat jest "duszeszczipatielnyj".

   Usuń
  9. anodokatodo + Begonijko - jeżeli jeszcze zapisujecie do klubu "przypadkowych" to będę aplikował aby już całkiem nieprzypadkowo skreślić kogo trzeba i należy - podczas nadchodzących wyborów.

   Usuń
  10. Sarmato-warto jeszcze do znudzenia przytaczać opinię Bismarcka o Polakach-tę o daniu nam wolności,po to,bysmy sami sobie krzywdę zrobili :((.Jeżeli chodzi o niemożność porozumienia jesteśmy niedościgłym wzorem dla innych nacji,niestety

   Usuń
  11. PS.Churchill "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych."

   Usuń
  12. Anonimowy - jeżeli już powtarzasz cytat z Churchilla podany przez" anodękatodę" to podaj także, ze dotyczył on tzw. Rządu londyńskiego w czasie II wojny światowej.

   Usuń
  13. Karol - to było po upadku powstania warszawskiego wywołanego przez rząd londyński.

   Usuń
  14. Karolu- PS. to znaczy post scriptum i z reguły pisze się to do SWOJEJ wypowiedzi.Licząc na ...hmmmm...domyślność odbiorców nie dopisałam przeoczonego nicka.I -sorry-cytat stosuję tak jak JA chcę zastosować,bez CUDZYCH obwarowań.W epoce internetu każdy może sobie wyguglowac ten cytat,by sprawdzić,kiedy powstał-co dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia bowiem uwązam jego przesłanie za ponadczasowe,niestety.Historia bowiem dla mnie to nie zbior faktów,ktore były i przeminęły,ale faktow,z których powinno wyciągac się wnioski-o czym większość ludzi ,nawet doskonale znających daty ,zapomina.Pozdrawiam

   Usuń
 2. http://www.youtube.com/watch?v=aJf4Wd5E_Rc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.youtube.com/watch?v=3FY6KCVYvFk

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjdź z rydzyjkowej kruchty, świeże powietrze na pewno dobrze Ci zrobi. Nie wiem, czy staniesz się mądrzejszy, ale dopływ tlenu do mózgu sprawi, że chociaż przestaniesz udawać idiotę.

   Usuń
  2. Ty student z Burkina Faso lepiej wyjmij palce z gniazdka elektrycznego aby se voltów odejmnąć, gdyz mózg ci się zlasował, aż dymi uszami. Potem kup sobie liczmany* i spróbuj opanować dodawanie z zakresie 100 oraz naucz się co to procenty inne niż 40. Tu jest Polska, napięcie wynosi 220V/50Hz , u was było coś z Górnej półki. Nieprawdaż ??
   -------------------------------
   *) Liczmany to takie kolorowe patyczki do nauki liczenia, stosowane kiedyś w pierwszej klasie.

   Usuń
 4. Ha, ha, oto zaginiony i przypomniany bohater - katolik !!!

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oskarzony-o-zniszczenie-instalacji-w-zachecie-zakpiono-sobie-z-polakow-z-katolikow/10gw5

  Tak zwani prawdziwi katolicy mają dość ograniczone i prymitywne środki ekspresji, trzeba to jasno określić. A to budkę przed wrażą ambasadą, albo "pedalską tęczę" spalą, a to instalację w Zachęcie zniszczą, a to do "niekatolickiego teatru" z gwizdkami przyjdą. No cóż. Religia ogłupia. Każda religia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.youtube.com/watch?v=RevOEsXrPr8

   Usuń
 5. To wam troglodyci obdarzeni umiejętnością czytania, bo już myślenia nie.Podsyłam tłumaczony wycinek NIEMIECKIEJ prasy.A oni wiedza co pisza bo"faszyzm przerabiali" na własnej...skórze I marrie na tym wyszli.
  O to wam chodziło,by być tak widzianym "mali powstańcy" i "patrioci"
  "Dziesiątki tysięcy neofaszystów demonstruje i wywołuje zamieszki podczas obchodów Święta Niepodległości Polski" - pisze dziennik "Frankfurter Rundschau". Dziennik wspomina też o "niepokojącym trendzie" nad Wisłą.
  "Wybuchy rac odbijają się echem wśród warszawskich wieżowców. Bengalskie ognie płoną ponad głowami tłumu. Dziesiątki tysięcy demonstrantów - prawicowych ekstremistów - skanduje:
  "Polska, to my!" oraz: "Bóg, Honor, Ojczyzna".
  Wielu z nich występuje w kominiarkach. W morzu barw biało-czerwone flagi narodowe mieszają się z flagami neofaszystowskich grup zawierającymi swastyki. Grupy te wspierane są przez skrajnie prawicowych pseudokibiców. Niebo przeszywa ryk silników policyjnych śmigłowców. Siły bezpieczeństwa pozostają na drugim planie. Ich strategia to deeskalacja. Na próżno" - wprowadza w atmosferę warszawskiego marszu niepodległościowego Urlich Kroekel na portalu dziennika "Frankfurter Rundschau". Artykuł opatrzony jest galerią zdjęć pod tytułem "Polscy faszyści awanturują się" ("Polnische Faschisten randalieren").

  Natomiast jak słyszę w Radiu Maryja określenie "obóz patriotyczny" (czyli PiS na czele Skinheadów razem z Moherowymi Babciami), to wpienia mnie to maksymalnie, bo nazywanie tych, co Polsce ewidentnie szkodzą, patriotami – jest dokładnie tak samo logiczne, jak mówienie o Bogu, że jest miłosierny, dobry, a jednocześnie wszechmogący.
  Ale kto się w Polsce przejmuje logiką ?…

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło z ich strony, że nie przesadzili zbytnio z tą wyceną. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ciekawe do wyceny wyrządzonych szkód ambasada Rosji wliczyła budkę wartowniczą ... należącą do polskiego MSWiA. Do kogo więc należy MSWiA?:))))))))

   Usuń
  2. waldy - a skąd wiesz, że to nasza budka ??? Może Rosjanie postawili za swoje dieńgi, aby polscy strażnicy nie przemakali na deszczu ????

   Usuń
  3. Zwykłe kłamstwo Greg. Widziałeś specyfikację?
   W wyliczeniach szkód dokonanych przez ambasadę nie ma nic o owej budce. Nie pisz więc głupot, bo tu nawet myśleć nie musisz. Wystarczy, że klikniesz na właściwą stronę w internecie.:-)))))

   Usuń
  4. O zadnej budce nie pisałem

   Usuń
  5. A o czym ? O tym ?

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/atak-na-ambasade-rosjanie-opublikowali-nagrania/m4r90

   Usuń
  6. Czego się czepiasz i Ty? to nizej odemnie niejaki waldy pisze o budkach, zaloz okulary

   Usuń
  7. Przepraszam Greg, to było do Waldy. Cytat poniżej też do niego jest skierowany.

   "Ambasada wyceniła swoje straty z 11 listopada na 30 tys. 753 zł. Tego dnia została uszkodzona m.in. brama wjazdowa do rosyjskiej ambasady, domofon i trzy samochody, a teren zasłały odłamki, butelki, części petard. Ucierpiały też inne obiekty rosyjskiego kompleksu dyplomatycznego - budynek Przedstawicielstwa Handlowego i Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury."

   Usuń
  8. No!! OK bo lubie Twoje komentarze :)

   Usuń
 7. Tzw polski patriota obecnie kojarzy sie juz tylko z pijanym i awanturniczym bydłem, któremu nie warto poświęcać uwagi. Ot narozrabiali i nas.r.ali do fontanny, sobie samym na złość.....

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy, ale to przenigdy, nie wolno nam w Polsce naruszyć suwerenności, jakiego kolwiek kraju, żadnego!!! Rozumiecie bydło? Bydło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet w najgorszych zadupiach szanuje się eksterytorialność i nietykalność placówek dyplomatycznych.
   Jak w Iranie dokonano ataku na ambasadę USA , to nawet arabscy sojusznicy zjebali atakujących równo z glebą.
   Poza krańcowymi ekstremistami od ajatollahów nie było nikogo kto by tego ataku w czambuł nie potępił.
   A u nas.....szkoda kurwa gadać

   Usuń
 9. Gdy sie chuliganow nie majacych nic wspolnego ze Swietem Niepodleglosc wypuszcza na ulice,to trzeba ich pilnowac.Gdy sie nie pilnuje trzeba placic.Jest jeszcze kwestia bezmyslnosci osob udzielajacych zezwolenia na przemarsz..Mam nadzieje ze nowy rzad z tymi problemami sobie poradzi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tu się nie ma co szczypać , jaki rząd i czy sobie poradzi.
  Na bandyterkę spod znaku swastyki , podpalającą miasto , nawalającą w policjantów (no dobra , to jeszcze w jakimś tam stopniu mogę zrozumieć , sam z gliniarzami nie zawsze po drodze miałem) ale KURWA W STRAŻAKÓW !!!!!
  Tu już się nie ma co pierniczyć , pała , gaz , armatka wodna , jak będzie mało to gładkolufowe dwunastki gumowe.
  Eee...zaczął bym jednak od tych dwunastek.
  I dobrych plastikowych kajdanek.
  Skuteczniejsze od metalowych , z metalowych da się wyleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nightgale, tych pogromców od "pedalskiej tęczy tak bym zakuła :

   http://nokautimg1.pl/p-d8-4a-d84ae9f5c8e64cc2d112032bc2eb2a67500x500/rozowe-kajdanki.jpg

   Oprócz pały i tych dwunastek (wierzę Ci w sprawie broni gładkolufowej), ma się rozumieć.

   Usuń
  2. Też tak sądzę Begonijko, oprócz wcirów (słowo używane jeszcze przez moją babcię), także poruta im się należy.:-))))))))
   Z drugiej strony patrząc, to jestem przekonana, że oni tylko w grupie i w maskach tacy odważni. Bez tego wsparcia, to na nich nawet patelni nie trzeba, wystarczy ściera.
   Pomyślności.

   Usuń
 11. Gdyby "patrioci" tak szarpali bramą do ambasady amerykańskiej,ochraniający ją kowboje odstrzeliliby kilku.

  OdpowiedzUsuń
 12. Teraz powinni za wszystko zapłacić. Łącznie z kosztami obstawy policyjnej i premiami, wysokimi, dla policjantów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Robię w budownictwie i chętnie wyremontuję to za pół tej kwoty łącznie z łapówką dla urzędnika który o tym decyduje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest dumping i draństwo względem branży. Szanuj się człowieku !!! Nawet milady na A-4 nie krzyczą "Loda za pół !!! Loda za pół!!! Ceny." Jest różnica między robię a pracuję.
   Też robię w budownictwie,
   ,
   ,
   ,
   ,
   , gdy korzystam z ich ToiToi.

   Usuń
 14. To wszystko wina tuska, usa, ue, sikorskiego, pejsatych, cyklistow i .... balcerowicz musi odejsc. hihihi

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziekuje !!
  http://www.youtube.com/watch?v=aJf4Wd5E_Rc Komentarz Proces mu się "należy"jak psu zupa.
  Jak to jest ze z faceta początkowo "zwalczającego?" czyli piszącego prawdę o PIS po krótkim kontakcie /mentalnym,finansowym,innym ??/ z PIS rodzi się menda podejrzewającą wszystkich o wszystko i "mówiąca/pisząca/ prezesem" wg "szymla" który wyartykułował kiedyś Kurski Jacek "ciemny lud wszystko kupi"
  Czas tych mend się kończy, bo wreszcie pojawiają się ludzie, którzy nie tylko już, nie machają ręka, ale albo dają natychmiastowy odpór na Twitterze,/dostarczając dziennikarzom będących na konferencji prasowej natychmiastowych ripost i powodując "stupor"prezesa./albo zamieszczając artykuły prostujące/ i to natychmiast/ kłamstwa prezesa.
  Nadzieje tez/ budzi fakt, iż władze miasta Warszawy/ do ktorych przekazano pretensje finansowe Ambasady Rosji oraz podliczając własne straty /120 tys.zł/ postanowiły dochodzić tych kwot NA DRODZE CYWILNEJ od organizatorów,bo innej formy zabrania im/podobno/prawo.
  Zastanawia mnie jedno kto zapłaci mieszkaniowcom Warszawy za straty ?
  Zniszczone samochody wybite wystawy.itp Dla mnie powinni stworzyć "stowarzyszenie poszkodowanych" i od organizatorów na drodze cywilnej zażądać odszkodowań.
  Niechby wreszcie bandytów, puszczono w skarpetkach.
  Ambasada Rosji ,filmy które ma w posiadaniu powinna puszczać stale i na okrągła w internecie i tak je opracować by widoczne były mordy bandytów atakujących ambasadę. Ich Ustawa o ochronie..."przecież nie obowiązuje.
  Czas skończyć z tym bydłem !!
  Bo jeśli Niemcy już wskazują, ze u nas łeb podnosi faszyzm, to z pewnością wiedza co mówią

  OdpowiedzUsuń
 16. Rolnicy! Głosujcie na partie pisowo-narodowe-kibolskie! Będziecie mieli embargo na eksport Waszych towarów do Rosji i rocznie 10mld do tyłu. Tak już przecież kiedyś było,kiedy te bandzory pobiły dzieci ruskich dyplomatów w Warszawie. Dopiero po dojściu do władzy rządu Tuska minister Sawicki w kilka miesięcy dogadał się w Moskwie i embargo zostało cofnięte.

  OdpowiedzUsuń
 17. W sobotę na TVN-24 /"Czarno na białym"/ mogliśmy się dowiedzieć o tym,że:1)jedna 15-letnia dziewczyna poprzez facebooka zaprosiła do siebie znajomych na imieniny,zwaliło się pod dom ok 1000 młodziaków(!),było spokojnie,trochę śpiewów,tańców..2)jedna 23-letnia studentka również poprzez facebuka zaprosiłą znajomych na imprezę plenerową kołó Krakowa,zwaliłó się ponad 20 tys. młodych(!),spokój,ogniska,gitary,taniec,śpiew. Policja rozgoniła obydwie imprezy. I co? ,ano to,że obydwie dziewczyny mają stanąć przed sądem. Grozi im do 8 lat więzienia! I jak tu zachować spokój ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż kolego NIE BYŁO SPOKOJNIE , zaś w Krakowie zdaje się że nawet ktoś tragicznie zszedł był. Nie ironizuj !!! Gdyby koło twojej chatynki, na twojej ulicy odbyła się taka impreza jaką ta 15-latka zwołała (przecież nie zorganizowała !! Organizacja = odpowiedzialność), to też byś dzwonił na 997. Wyrok (nawet jakikolwiek) pomoże im uświadomić, co oznacza słowo ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Na hasło "melanż" wielu dostępuje łaski małpiego rozumu, zresztą czegóż oczekiwać w społeczeństwie uczonym wyższości wiary w chodzenie po wodzie, nad rozumem . I jak tu zachować spokój ???

   Usuń