sobota, 30 listopada 2013

Serdecznie (tup)olewam
Twórcy filmu "Smoleńsk" chcą jednak państwowej dotacji. Nie udała się zbiórka. Reżyser Antoni Krauze powiedział "Rzeczpospolitej", że "to będzie test dla rządu, jak traktowany jest temat katastrofy w Smoleńsku".  Pieniądze to kolejny kłopot twórców obrazu "Smoleńsk", którzy zdecydowali, że w filmie nie pojawi się scena "zamachu". "Smoleńsk" ma być dziełem na miarę "Człowieka z marmuru" Andrzeja Wajdy. Bohaterka to młoda dziennikarka Ewa, która "widząc lawinę kłamstw, jaka od pierwszych chwil zasypuje wszystkie okoliczności tragicznej śmierci prezydenta i 95-osobowej polskiej delegacji, postanawia szukać prawdy sama i za wszelką cenę". Za podstawę opowieści mają posłużyć "fakty" Macierewicza.  Radzę poczytać, polecam tym którzy dawno się nie śmieli, najlepszy dowcip z "powstrzymaniem Rosjan przed najazdem na Gruzję". Tu nawet małpa w czerwonym by się zes..ła ze śmiechu. Źródło - kliknij

Ale skoro wzięli się za film oznacza to, że Antoni z Rońdą i Binienda skończyli scenariusz! Nie może być!!!! Zbiórka się nie udała?Oooooooooo!!!! A ponoć są ich miliony, ponoć "Polska to PiS"... "Patrioci" wsadzili węża do kieszeni i po kasę lemingów trzeba sięgnąć? Jednym słowem, władze mają finansować paszkwil na samych siebie. Ten Krauze qwa to wesoły facet. Polska sztuka komediowa jest w fatalnym stanie i, że trzeba ją wspierać, nie ulega wątpliwości....ale są granice. 
Czyżby po występach artystycznych "ekspertów" smoleńskich wycofali się sponsorzy? Może pani Gosiewska2 dorzuci troszkę grosza. Jak wynika z medialnych doniesień, jej kondycja finansowa ma się całkiem, całkiem... Albo niech poproszą może Actimelka może sprzeda parę danieli na mięso, sponsorzy się znajdą, przecież to Polska, wystarczy rozgłosić po plebaniach,choćby przez babcię Józię, ona ma chody nie tylko w Tulczynie... Jest jeszcze jeden spec od zbiórek: don Tadeo z Torunia. Do niego powinni zwrócić się w pierwszej kolejności przynajmniej po naukę, jak okradać ludzi, żeby czuli się szczęśliwi?!

Jest jeszcze jedno wyjście - niech zrobią film rysunkowy - taniej, aktorzy się nie buntują, no i to i owo można dorysować;-) Koziołek Matołek wystapiłby gościnnie i za friko, jako pilot. Zamachowcy to oczywiście Wilk i Zając, a z naszej strony Pomysłowy Dobromir.
A ja nie będę ta gorsza Polka - dorzucam (pękniętą) parówkę!


promuj

No i nowinki od "naszego" strażaka z Rumi

Dzięki pomysłowi Ikki i moim wdrożeniu pomysłu w praktykę, wczoraj przyjechał po Artura Pan komendant i udali się do Pani burmistrz. Rezultatem wizyty jest przedłużenie o rok pobytu w obecnym mieszkaniu. Nie pięknie? A przez rok wiele może się zmienić... Teraz operacja za 5 dni i rehabilitacja. To, dzięki Wam, i szczególny ukłon -m_16 jesteś WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, ale Ty to wiesz prawda?


89 komentarzy:

 1. ~Jak to wszystko pięknie się rozsypuje,a to Hofman,a to most,i ta parodia filmu - Absmak ! czekam na ciebie !...Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tu raczej widzę dowód na istnienie ŚWIATA RÓWNOLEGŁEGO (znanego jako MATRIX), nieszczęsny ANTONI Krauze (nie mylić z genialnym scenarzystą i reżyserem, Krzysztofem Krauze), musiał zażyć niebieską tabletkę, lecz przez pomyłkę zrobił to odwrotną stroną układu pokarmowego.

   Usuń
  2. @Swallow, @dr Woland ! Dzięki za szeroki usmiech:*))))

   Usuń
  3. I vice wersalka. Absmak na Cię czeka.Oj,czeka..

   Usuń
 2. Ja się nie zgadzam na wyrzucanie pieniedzy podatnikow w bloto smolenskie.Jak pani szefowa Instytutu da choć grosik, to ja gwarantuję, że podejmę akcję, aby ubezwqsnowolni panią szefową.

  OdpowiedzUsuń
 3. A to dobre ! Tusk ma im dać kasę na film, który pokaże ciemnemu ludowi, jak zamordował (wspólnie z Putinem, oczywista oczywistość ) Tysiącletnika !!! Niech mnie ktoś uszczypnie ! :))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Streszczenie filmu:
  Młoda dziennikarka Ewa ma, podobnie jak jej rodzice, nadprzyrodzone moce, jest bowiem niepokalanie poczętą dziewicą, jedyną na Świecie córką platonicznego związku Krystyny Pawłowicz, Jarosława Kaczyńskiego oraz kota Alika. Widzi to, czego inni nie widzą, stąd talent do dziennikarstwa śledczego, który się ujawnił, gdy jako jedyna pacjentka tworeckiego oddziału furiatów zauważyła, że lekarz dyżurny mówi z błędami ortograficznymi. Udowodniła to na podstawie obserwacji zsiadłego mleka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mleko się zsiadło dziesiątego kwietnia i wyszeptało "ZAMACH"! Od tamtej pory już wie, że były dwa wybuchy. W śledztwie pomaga jej rzeźnik Alosza, który został ekspertem lotniczym, gdy wracając z imprezy w zaprzyjaźnionej z jego zakładem mięsnym ubojni DROBIU (PRZYYYYPAAAAADEEEEK???!!!), przeprowadzał eksperyment myślowy oparty na obserwacji latających białych myszy. Wszystko się zgadza! Były dwa wybuchy!!! Tylko oni mogą uratować Wolskę, mają jeszcze wszystkie koła ratunkowe: telefon Natanka, pytanie do słuchaczy Radia Maryja oraz pół na pół spośród czterech możliwości:
  a) rozpylony hel i sztuczna mgła
  b) wszyscy przeżyli, tylko ich "Ruscy" dobili
  c) były dwa wybuchy- w kokpicie i pod skrzydłem
  d) normalnie przypierdolił.
  OSCAR, normalnie pewny OSCAR!!! Za najlepszy scenariusz oryginalny i efekty specjalne oraz grę aktorską. I na dodatek tytuł MISTER UNIVERSUM dla aktora odtwarzającego rolę Lecha Kaczyńskiego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalezione w sieci

   "- Nazwiska aktora, który zagra prezydenta Kaczyńskiego – z przyczyn formalnych – na razie nie mogę ujawnić, ale stanie się to wkrótce - powiedział producent.

   Zdradzam wam kto zagra pana prezydęta,to nie kto inny tylko Kasia Łaniewska,kłopot polega na tym że Kasiuli rosną wąsy na potęgę, depilacja nie pomaga.Reżyser nie chce by z wąsem kojarzono innego Lecha ,też Prezydenta"

   Pozdrawiam z góry na dół

   Usuń
  2. Ram*olek30 listopada 2013 08:31

   Ciekawym niezmiernie kto to bedzie?! Gdzie to "sobowtora" takiej pokraki znajda?

   Z humorem,

   Usuń
  3. kazek30 listopada 2013 07:28

   Nie smuc!

   Usuń
  4. Za " lekarz dyżurny mówi z błędami ortograficznymi" stawiam Ci Wielką Kolejkę Piwa!
   szerszeń

   Usuń
 5. Wolandzie, najbardziej trafił do mojej wyobraźni punkt "d", tyle że teraz jesteś mi winien drugą herbatę !!! :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z największą przyjemnością..., chociaż może by tak raz zaszaleć i wziąć to, co bierze dwóch Antonich (Krauze i Macierewicz). Obstawiam grzybki- halucynki z okolic Czarnobyla (pamiętny rocznik 1986).

   Usuń
  2. Begonijka :))))))))))))))))))))))))))))))

   Usuń
  3. Muchomorki ???????? No co Ty ? :))))

   Usuń
  4. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
   Mnie ta ubojnia drobiu (PRZYYYYPAAAAADEEEEK???!!!), rozłożyła na łopatki dr Wolandzie (z żadnymi napojami się szczęśliwie do klawiatury nie zbliżałam).:-))))))))))))))))))))
   P.S. Czy ta młoda (sic) dziennikarka Ewa, to znana nam "kobieta pracująca na ulicy? Tak tylko pytam.
   Pomyślności.

   Usuń
  5. Jak ona jest młoda to ja jestem abstynent;-):-)

   Usuń
  6. Powiem tylko, że ona i cudem uratowany Janko Muzykant przeszli do historii, jako twórcy całkiem nowego gatunku: "dokument science-fiction". Opierają się głównie na eksperymentach myślowych, obserwacji pracy skrzydeł i silnika samolotu, mają wylatane setki godzin, jako pasażerowie lotów wielkimi samolotami podobnymi do Tu 154. Właściwie ktoś tu powinien zagrać jeszcze Martę Roz K(r)aczyńską, pytającą się, jak to się stało, że Wrona wylądował na lotnisku, a Tu 154 M nie wylądował w lesie. Bardzo mnie wzruszyło to naukowe rozumowanie błogowstawionej Marty, bo jak wytłumaczyć cnotliwej tej kobietę różnicę między głaskaniem po policzku a spoliczkowaniem???

   Usuń
 6. Jak już Antoni K. ten "na wysokim poziomie" film zrealizuje, to z pewnością cały świat uzna go za "wybitnego" specjalistę od filmowania "zamachów". Kolejna produkcja może być n.p. o zatopieniu "Titanica". W sieci nawet ogólny zarys scenariusza można znaleźć (zbieżność faktów nieprzypadkowa).

  "15 kwietnia obchodziliśmy setną rocznicę zatonięcia Titanica. Wbrew temu co pokazują w polskojęzycznych multipleksach, czy w powtórkach reżimowej TV, przebieg katastrofy wyglądał zupełnie inaczej. Niezależnym badaczom znane są następujące fakty: – obecność armatora i chęć pobicia rekordu prędkości na pokładzie w żaden sposób nie dowodzi naciskom wywieranym na kapitana statku. – brak jest dowodów stwierdzających obecności armatora na mostku kapitańskim w dniu katastrofy. – komisji badającej katastrofę nie przekazano wraku statku. – dwóch wybitnych naukowców twierdzi że nie jest możliwe, aby góra lodowa mogła zatopić tak wielki statek. – góra lodowa mogła zostać wyprodukowana w sztucznych warunkach, aby odwrócić uwagę od prawdziwych przyczyn katastrofy. Niezależni naukowcy potwierdzają że wykonanie takiej góry jest wykonalne. – nierzetelnie przeprowadzone sekcje zwłok nie pozwalają stwierdzić jednoznacznie że ofiary utonęły, lub zmarły w wyniku hipotermii. – pominięto zeznania świadków, twierdzących że żyjące jeszcze ofiary dobijali harpunami wielorybnicy. Wobec w/w wątpliwości należy stwierdzić że katastrofa ta była niczym innym jak dobrze ukartowanym zamachem. Należy przypomnieć że wpływy z filmu inspirowanego ”katastrofą” wyniosły prawie 2 mld USD zasilając budżet syjonistycznej organizacji jaką niewątpliwie jest Hollywood. Nasuwające się dalej wnioski są już tylko oczywistą oczywistością. Sam Titanic zatonął, ale prawda zatopić się nie dała. TO BYŁ ZAMACH… – alkohol we krwi armatora był wynikiem reakcji wody morskiej wraz z glonami. – niezidentyfikowane światła o których mówią uratowani są dowodem, że sternik został celowo wprowadzany w błąd: myślał, że jest na kursie. – wybuchy uznane za wybuchy kotłów były w rzeczywistości wybuchami bomb próżniowych pod pokładem – wrak został podstępnie umyty przez ocean."
  Znalezione na forum, pod wskazanym linkiem (Weronika (gość) (46.186.84.***) 18 kwietnia 2012 roku)
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/26867-nasz-wywiad-antoni-krauze-robie-film-o-smolensku-fakty-od-samego-poczatku-wskazuja-ze-byl-to-zamach

  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ikka13330 listopada 2013 03:45

   Witaj:-))))

   Dobre! :-))))))))))))
   Popatrz jak historia potrafi sie powtarzac:-)))))))))Tylko tinta wydarzen z aquatycznej na aeromgielna sie zmienila.

   Milego dnia i z humorem!

   Usuń
  2. Też czułem, że ten Titanic jest podejrzany! Nawet Niesiołowski płakał oglądając film- coś jest na rzeczy, prawda wisi w powietrzu, czeka tylko aż Antoni M. skończy z wodą brzozową!

   Usuń
  3. Pani ikko,zastanawiam się jak to jest że każdy kiedyś chodził do szkoły,w szkole tej napewno uczono fizyki a praw Newtona w szczególności.O matematyce przez litość nie wspomnę,bo można liczyć na kalkulatorze.Dane techniczne Tu-154m są powszechnie dostępne,co to jest ciśnienie baryczne,radiowysokościomierz,siła nośna,grawitacja itp.można bez trudu znalezć w internecie.Czy myślenie sprawia ludziom taki kłopot?Czy pieniądze przeznaczone na szkołę zostały wyrzucone w błoto?Czy ludzie nie potrafią poskładać sobie paru rzeczy do kupy?Zwracam się do Pani jako osoby"zamieszanej"w edukację,bo ja w tej dziedzinie jestem jak ta "bibułka papierosowa".

   Usuń
  4. Wolandzie, w powietrzu wiszą opary absurdu. I tak to, dzięki niewzruszonym staraniom Antka Awiatora, katastrofa stała się zaczynem do świetnej tragikomedii. Myślę, że tylko Woody Allen dałby radę udźwignąć taki temat i nie miałby problemu z pozyskaniem bogatego producenta, a oni wyciągnęli z kanciapy jakiegoś Krauzego ! Że też nikt z sekty smoleńskiej nie walnie się w łeb i nie pomyśli nad skutkami społecznymi tego szaleństwa ! Jeśli ludzie zaczynają się śmiać z tego, co wcale śmieszne nie jest, to znak, że włączyło się czerwone światełko ostrzegające przed przegrzaniem systemu, a śmiech jest jedynym antidotum na podawaną nam dzień w dzień truciznę !

   Usuń
  5. Antoni (zarówno Krauze, jak i Macierewicz), niczym przysłowiowa blondynka, wierzy, że jeżeli wystarczająco długo będzie uśmiechać się i prosić, to 2+2 będzie się wreszcie równać 5. Ma jednak podstawową wadę: gdy się uśmiecha, wygląda jakby mu ktoś lokówkę w pupę wsadził.

   Usuń
  6. Wolandzie, ja, kiedy widzę ten jego słynny uśmiech, zawsze mam pietra, że gość za chwilę wyjmie zza pleców tasak i jednym ciosem rozpłata łeb temu, do którego właśnie się uśmiecha. Hannibal Lecter mi się przypomina ...

   Usuń
  7. A nie jest to bardziej uśmiech grzechotnika? Toż on i grzechotnik nawet poczucie humoru mają podobne!!!
   http://us.123rf.com/400wm/400/400/steve_byland/steve_byland1003/steve_byland100300015/6605934-grzechotniki-diamondback-zachodnich-grzechotnik-teksaski-coiled-strajku.jpg

   Usuń
  8. Tak, czy siak, Wolandzie, lepiej trzymać się od niego z daleka, jako że kontakt z nosicielem smoleńskiego wirusa jest niebezpieczny !

   Usuń
  9. Ikko,nie ulega wątów,że katastrofa była zamachem,podobnie jak smoleńska. Tylko odnośnie smoleńskiej jest sprawa jasna,Macerrrrewicz wyłuszczył wziął był. A Titanic? A cholera wie!

   Usuń
  10. dr Woland30 listopada 2013 10:26

   Chocby Antoni M. (ciezko sie domyslic o kogo chodzi:-)))))))))) cala wode brzozowa z calego lasu smolenskiego w lysine wtarl to i tak " na glupiej glowie madry wlos nie wyrosnie"!

   Wspolczuje kohabitacji z takimi ciezko jeb.... w jednym kraju,

   Usuń
  11. Panie Draniu, kłopot w tym, że jak ja chodziłam do szkoły podstawowej (ośmioklasowej), to w klasach 5-8 były 2 godziny fizyki, a w klasach 7-8, także 2 godziny chemii tygodniowo. Matematyki, od I klasy SP, do samej matury (w klasie LO o profilu ogólnym), miałam 5 godzin tygodniowo. Na katechezę chodziłam natomiast dobrowolnie, odbywała się w zakrystii (salek katechetycznych nie było) i tylko 1 raz w tygodniu.
   Jak już byłam nauczycielką (od 1983r.), było podobnie. Tyle, że wkrótce przestaliśmy uczyć w soboty, więc ilość dni, a więc i godzin dydaktycznych mocno się zmniejszyła. Uczeń zaś też człowiek i nie może tyrać w szkole po 10 godzin dziennie. Po "obaleniu komuny" zaś, trzeba było zmieścić w planie lekcji, najpierw jedną, a wkrótce dwie godziny katechezy tygodniowo. Jak Pan myśli kosztem jakich przedmiotów? Dodam, że także kosztem historii, biologii, czy geografii. Dodano natomiast ilość lekcji w-f, z których coraz więcej dzieci jest zwalniane przez rodziców (sic). Przypomnę też, że aktualnie w szkołach podstawowych mamy t.z.w. nauczanie blokowe. Z grubsza to matematyka z elementami fizyki i informatyki, język polski z elementami historii, a biologia z elementami geografii i chemii. Podział stricte na przedmioty dopiero w gimnazjum, czyli dopiero od poziomu klasy siódmej, a nie piątej jak onegdaj. Proszę zerknąć też na plany lekcji w obecnych gimnazjach i liceach, nawet matematyki nigdzie nie znajdzie Pan wymiarze 5 godzin tygodniowo. No, może za wyjątkiem klas matematyczno-fizycznych, tyle, że moja córka w takiej klasie miała tych godzi 7 tygodniowo, ale katechezy wówczas jeszcze tylko 1 godzinę.
   Pomyślności.

   Usuń
 7. To ja proponuję ogólnonarodowe referendum w sprawie finansowania tego filmu :))).Zawsze potem będą mogli stworzyć komisję śledczą w celu udowodnienia,że wyniki sfałszowano:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kazek30 listopada 2013 07:27

   Pisalem ci juz - NIE SMUC: Bo nikt nie bedzie sie chcial z toba bawic!

   Usuń
  2. Kaze, wezze se chlopok i pologlondaj tu:
   https://www.google.fr/search?q=tomasz+wiater+rysunki&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=NqiZUoWwBafU0QWuvICgDw&ved=0CC8QsAQ&biw=1037&bih=868
   Moze bedziesz mniej smucil!

   Usuń
  3. hmmmm... rozumiem,że dla kogoś posiadającego zaledwie dwie komórki mózgowe i żadnej synapsy liczba 3 (czyli blogi ,na których się wypowiadam) to wiele...Jednakowoż w przeciwieństwie do takiej osoby "mlaskam" ad rem a nie ad personam.Zdrowia życze ,bo zapewne z problemami emocjonalno-intelektualnym to się już nie da nic zrobić

   Usuń
  4. Kazek,milcz prostaku,pracuj nad sobą!

   Usuń
  5. Nie ma takiej opcji,by pracował nad sobą.toto nie jest w stanie pojąć,że nikt go nie "sekuje" za poglądy ,ale za sposób i9ch wyrażania.toto ani razu nie przedstawia argumentow,operuje jedynie wyzwiskami,e[pitetami a w najlepszym razie-sloganami.

   Usuń
  6. Widziałem ostatnio ciekawszy film pt"Sołtys z drągiem za pociągiem".

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. londyńczyk30 listopada 2013 08:53

   Znalazlem londynczyka tu:http://www.vice.com/fr/read/londres-est-le-pire-endroit-sur-terre
   5 te zdjecie od gory!

   Usuń
  2. Uważasz, że mocno udzielający się Kazek, to po prostu zakamuflowany sędzia Kryże (podopieczny i druh Jarosława Kaczyńskiego, skazujący opozycjonistów, komunistyczny przestępca sądowy, syn mordercy sądowego o tym samym nazwisku)?

   Usuń
  3. Londyńczyk,kazek ,janek,sylw -ileś tam to to samo trollisko,biedaczysko

   Usuń
  4. Kazek, czopki naprawdę się wsadza tam, gdzie ci lekarz mówił. Nie łykaj ich, bo to szkodzi!

   Usuń
  5. No,prosze,jak się nasz światowiec londyńczyk odwołuje do swego naturalnego środowiska :))

   Usuń
  6. Nie wiem, jak Wy, ale ja na miejscu tzw. londyńczyka trzymałabym się od Nas z daleka. My, esbecy mamy długie ręce !!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   Usuń
  7. A może to "łapaj złodzieja " z jego strony ?

   Usuń
  8. Londyńczyk,jeszcześ tu? Do garów!

   Usuń
  9. Begonijko,długie ręce,a jakie szpony przy nieich!

   Usuń
 9. Ide o zakład o to ,ze jak już powstanie to "arcydzieło sztuki filmowej" ONI przemycą delikatnie, aluzyjnie, takie "przesłanie"Zamach był!!
  Po "doświadczeniu" jakie odebrali z przesłuchań ich "specjalistów" wezwanych do prokuratury a która potem opublikowała ich zeznania,po "doświadczeniu" z Rondą zmienili "styl ataku" bojąc się tego, ze jak powiedzą otwarty tekstem "zamach był" dostaną wezwania do prokuratury, która powie "karty na stół"a potem, o zgrozo opublikuje ich zeznania, złożone pod przysięgą.
  Zmieniła się strategia ONI teraz wątpią,przypuszczają,dają do zrozumienia, a cichutko na konwentyklach "swoim" mówią "ZAMACH
  TERAZ się pisze stylem byłego sędziego czasów PRL /i stanu wojennego tez/Cytuję
  "Mam dość moralnego szantażu ludzi, którzy każą mi wierzyć, bez żadnych racjonalnych przesłanek, ze w Smoleńsku zdarzyła się ot, taka sobie zwyczajna katastrofa, z powodu mgły i bęledu pilotów."
  "Mam dość naiwnej, wtłaczanej w moja głowę wiary, że, załoga tupolewa, dwaj piloci, technik pokładowy i nawigator, równocześnie, w jednej chwili, zwariowali i ogłuchli i nie reagowali, gdy aparatura darła sie wniebogłosy „pull up!” Jeden mógł zwariować ogłuchnąć przypadkowo, ale dlaczego w jednej chwili czterej?
  A kto to wtłacza i każe wierzyć biednemu sędziemu?
  OCZYWIŚCIE SEKTA SMOLEŃSKA !! A kto i co to jest, "sekta smoleńska."
  I teraz najważniejsze UWAGA !! UWAGA !! Cytuję !!
  "Ja tez ma dość moralnego szantażu profesora Zolla i całej tej sekty smoleńskiej, w obronie której profesor zabrał głos."
  Czyli z "chłopskiego na nasze" SEKTA SMOLEŃSKA to my To ci co NIE WIERZĄ w teorie zamachu Macierewicza.
  Sprytne? Sprytne odwrócenie kota ogonem?Sprytne!
  Przyparci do muru argumentami natychmiast ripostują Merytorycznie !A jakże
  "Może wiesz coś na temat zadłużenia Polski, coś na temat długu ukrytego? Nie! , To może wiesz coś na temat kłamstw S. Nowaka , albo monstrów: Rostowskiego i Boniego?
  Dalej nie wierzycie, to sobie poczytajcie tu;
  http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/2013/11/28/ja-tez-mam-dosc-szantazu-profesorze-zoll/#comments
  I to pisze były sędzia dla którego ciężar argumentów i dowodów rzeczowych, nie przemawia ,
  Bo przecież ocalałe zapisy przyrządów pokładowych,czarnych skrzynek tych analogowych i cyfrowych nie kłamią
  Jemu na stole sędziowskim należy jeszcze dostarczyć i położyć wrak samolotu i złom z "czarnych skrzynek" A wtedy i tak "będzie wiedział swoje"
  Bo ten Wawel i kult trzeba przecież czym uzasadnić.Jakos tak głupio, zwyczajna smierc w zwyczajnej, z głupich powodów,katastrofie lotniczej,co gorsza na wysypisku śmieci "Ruskim" wysypisku.Matko moja No jak to tak?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten telefon tuż przed katastrofą..Jaro do Lecha..Amerykańce podsłuchują wszystkich,zwłaszcza zaś tych ze sfer rządowych. Dlaczego tak uparcie nie chcą udostępnić tego nagrania? Odpowiedż: bo mają w d... takich gnomów. Podobnie jak info płk Kuklińskiego o przygotowaniach do wprowadzenia stanu wojennego. Mają to wszystko w d...!

  OdpowiedzUsuń
 11. w.i.e.s.i.e.k30 listopada 2013 11:16

  Wiesiek, u mnie to stado popierdolencow nawet sentymentu zlosci juz nie wywoluje! Jedyne co mnie jeszcze "rusza" to to "prezydent POLEGL"! Tu ,to silniejsze ode mnie i mojej kultury osobistej!!!

  Milego dnia,

  OdpowiedzUsuń
 12. francopolo henri30 listopada 2013 13:00
  Oni tak nas uważają za idiotów za takich co to z logika na bakier ze "nasz" e -poseł"jedyny taki prawy i sprawiedliwy"znów pisze
  "Nieprzeszkolona ekipa majstruje przy tupolewie na dzień przed katastrofą, a prokuratury nie obchodzi, czy ktoś tę ekipę nadzorował…"
  I jak tu nie wyjaśnić naszemu jedynemu takiemu prawemu i sprawiedliwemu"ze już..... własny ogon gryzie
  Jakos tak nam pan e-poseł „jedyny taki prawy i sprawiedliwy” zapomniał.
  Przed wylotem gotowość samolotu i załogi, do lotu, meldował dowódca całego naszego lotnictwa Gen Błasik.Któremu podlegało wtedy cale lotnictwo z 36 Pułkiem włącznie.
  Czyli, jak meldował, to wiedział ,to miał świadomość co mówi ,to brał również na swa generalską klatę całą, odpowiedzialność za słowo.
  Bo Generał doskonale znał, czym dowodzi i jak dowodzi.No jak nie jak tak
  Jeśli jego szybki awans i cala droga kariery przebiegała w czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego.
  A przecież Pan Prezydent nie awansowałby tak szybko i byle kogo.
  A do tego szykował mu świetlana przyszłość za Oceanem w NATO.
  Jeśli Pan Prezydent miał zaufanie do Generała i go wspierał to jak może teraz Prokuratura”grzebać w sprawach” które podlegały Generałowi.
  Wszak byłoby to podważanie jego nie tylko dobrego imienia ale i umiejętności dowódczych,obrażałoby żonę Generała a także cala jego rodzinę i pamięć o Generale.
  Uderzałoby to tez pośrednio w Pana Prezydenta, który go awansował i to wielokrotnie.
  Do tego jeszcze.
  „Otóż senatorowie pytali też, czy prokuratura bada prawidłowość zabezpieczenia napraw i remontów od kątem bezpieczeństwa,”
  No jak to tak.Badać?
  W gospodarstwie które podlegało Generałowi.?
  Toz to znów zakamuflowany atak „sekty smoleńskiej” która za wszelką cenę chce nam udowodnić, ze Generał, a za nim Prezydent byli niekompetentni.
  Jeden nie wiedział co się u niego „na gospodarstwie, dzieje” a drugi awansował niekompetentnego
  O nie !!
  Tego po panu panie e-posle, „jedyny taki prawy i sprawiedliwy”bym się nie spodziewał. A po senatorach ,tez.
  GENERAŁ ZAMELDOWAŁ w krótkich żołnierskich „melduje jest OK” Prezydent „zatwierdził”
  CZYLI BYŁO OK i żadne prokuratury nie będą tu nam sprawdzać słów i prawdomówności Generała, czy decyzji Prezydenta.
  I proszę się nam tu na żaden kłamliwy „oczywista oczywistość”Raport Milera” nie powoływać.
  Albo zdecydować, w ktorych fragmentach prawdziwym jest a w ktorych kłamliwy i nie warty wzmianki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Koles mi tu podpowiada: " po prostu "pierdyknal lo ziem" az kurz poszedl a raczej bloto sie rozbryzgnelo, z pychy wlasnej i glupoty brata! Blasik czy inni - to byli tylko "simples soldats".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierdyknięci są wśód nas.

   Usuń
  2. Francopolo - cała ta katastrofa to z powodu francuskiego wynalazku - rurki Pitota .Twój imiennik Henri Pitot wynalazł taka rurkę przez która mierzy się szybkość przepływu cieczy i gazów. Każdy samolot ma taka rurkę. Jak Ruscy puścili ten hel to on się dostał do Tupolewa przez ta rurkę i coś rypło. Hel zmieszany z powietrzem do oddychania powoduje zmianę brzmienia głosu, to dlatego nie mogli odczytać z nagrań co tam ten Błasik im polecał - miał zmieniony głos. Co nie - jak tak !!! Polot w "ostatnim słowie" tez tak jakoś cieniutko wykrzyknął "cuuuuurrrrwaaaa"

   Usuń
 14. Do dr.Wolanda. Czytałem twój apel o pomoc..Wchodzę w temat,tylko się muszę troszkę porozglądać,bo nie znam ludzi..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki w imieniu zainteresowanych, ja też nie mam zbyt dużo danych, ale wierzę Lesliemu Warszawskiemu, który zna chorą. Tak się szczęśliwie składa, że też mogę odrobinę pomóc, zwłaszcza że naprawdę nie musi to być od razu majątek, na pewno nie będę jedynym, który wsparł tę kobietę.

   Usuń
  2. Ja już wysłalam, miejmy nadzieję ze będzie miala więcej szczęścia niz Anusia

   Usuń
  3. Dzięki..., ziarnko do ziarnka..., już kilka dni temu była wiadomość, że na pierwsze dwie serie z 16-18 potrzebnych już jest kasa, więc leczenie się na pewno może zacząć. Też mam nadzieję, że odbędzie się to szczęśliwiej- nic tak nie boli, jak stracone szanse po obiecującym początku.

   Usuń
  4. Eli,to dzięki Tobie zło truchleje

   Usuń
 15. To tak, jakby Krauze wysr@ł się komuś na wycieraczkę, zadzwonił do drzwi i poprosił o papier toaletowy. Ja się nie zgadzam płacic z moich podatków.
  Won oszołomstwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rycho,państwo to jest insrument niedoskonały. Nie ma takiej ustawy.która by określała,kto i dlaczego ma być szczęśliwym. No tak jest i będzie na całym tym naszym świecie..niestety..

   Usuń
 16. T E L E G R A M
  ----------------------------

  PREZIU ABSMAKU JAKIM ŚRODKIEM LOKOMOCJI UDAJESZ SIĘ JUTRO NA ODSIECZ UKRAINIE? WIADOMOŚĆ WYSŁAC NA e-MAILA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezusie, Maryjo!!! Robi konkurencję bratu prezydentowi tysiąclecia!!!

   Usuń
  2. Nie wiem Elizo czy mu kasy starczy, bo skarbnika odwołał, nowego nie ma, a powołana komisja grzebie w księgowych papierach i nic znaleźć nie umie. Może auto stopem pojedzie?
   Chyba liczy na podwózkę u Kwaśniewskiego lub Sikorskiego, głośno bowiem nawołuje ich by tez tam jechali?
   http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/galeria/444506,5,galeria-najlepszych-memow-tygodnia-galeria-zdjec.html
   Pomyślności.

   Usuń
  3. Elizo - to tylko pretekst - panprezes jedzie odwiedzić rodzinne włości koło Odessy. Hajdamactwo się buntuje, chce do Unii to i gotowi mu splądrować majątek.Pańskie oko konia tuczy !!!

   Usuń
  4. "Z netu" napisał na forum imperia.pl, cytując nowy post Wojciechowskiego, dodał post scriptum..:-))))))))

   "P.S. Jutro Jarosław udaje się do Kijowa. Samolotem strach latać (piloci zawsze winni), samochodem też (jaki prezes, taki zamach). 10.04.2010 był na liście pasażerów do Smoleńska, z powodu choroby mamy nie poleciał. Wasserman poleciał. Nie wrócił. Czy Jarosław wróci z Kijowa?"

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-kaczynski-w-niedziele-udaje-sie-do-kijowa,nId,1066695#commentsZoneList?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

   Pomyślności.

   Usuń
  5. To ja już się pogubiłam ... Dobra jest ta Unia, czy niedobra ??? :(((

   Usuń
  6. W zależności od okoliczności, Begonijko.:-)))))))))))
   Pomyślności.

   Usuń
  7. Ło matko jedyna! To wojna będzie??!!

   Usuń
 17. Mogę dorzucić parę puszek po piwie i pękniętą parówkę., ale pod warunkiem, ze ostatnia rozmowa braci będzie w filmie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krokodylu,w filmie będzie tylko to,co reżyser se zażyczy i ni ch.j więcej.

   Usuń
  2. Ja mogę dorzucić wiatrówkę.
   Puszkę po piwie przebije , to na rekwizyt filmowy się nada.
   Czymś tą tutkę w końcu trzeba będzie na planie zestrzelić. ;-)

   Usuń
 18. Wy tu gadu gadu, a w Toruniu fiesta. Antoś Awiator chyba się znowu spóźni, bo rok temu dostał w ten sposób większe brawa niż sam o. Imperator.:-)))))))))))

  "Na tyłach świątyni biuro Radia Maryja pęka w szwach - goście składają datki i wypełniają druki przelewów.|

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15051052,22__urodziny_Radia_Maryja___przyjechaly_tlumy__RELACJA_.html#ixzz2m8tepqai

  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grunt to argumenty

   Usuń
  2. Ikko,mój komentarz był do tego usuniętego:))

   Usuń
 19. Najbardziej podobało mi się, że "Matka Boża zdepcze gady", tylko że teraz muszę się pilnować, bo ...mój nick tam i ówdzie ...:))) A koronacja prawdziwego króla Polski już się odbyła !

  http://torun.gazeta.pl/torun/1,87119,14870435,Dzwig_posadzil_zlota_korone_na_kosciele_o__Rydzyka.html#TRrelSST

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Begonijko,musisz się pogodzić z faktem,że gadziną jesteś..niestety..

   Usuń
 20. Joasia Lichocka mówi, że: "łatwiej wylądować na pleckach niż na brzuszku". Jako płeć odmienna nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

  Andrzej

  OdpowiedzUsuń
 21. A jakież to były zapowiedzi ! Jak mieli kasę zebrać chyba w tydzień, takie było zainteresowanie. Jakież to miało być kino niezależne i niepokorne. I honorowe. I co ? Pozostalo łaszenie się do kondominium i morderców, żeby jednak kasą sypnęli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. funia - phiii... majątku nie zbierze. Ludziska teraz więcej jak dwa złote na tace nie ciepią - zmądrzeli.

   Usuń
  2. Mylisz się, ja, emeryt, daję piątkę. Widocznie za mało zmądrzałem (według lewackich kryteriów).

   adam

   Usuń
  3. Adaśku,ale chytrus z ciebie..

   Usuń
  4. No to cienko ten swój kościółek wyceniasz.
   Piątkę to ja daję skacowanemu gościowi rano pod sklepem .
   Jak ładnie poprosi.

   Usuń
  5. adam - stary sknera - na kościółek żałuje, ale pyszczy na blogu jak by dawał na tacę 20 zeta.

   Usuń
  6. To nie jest Adam tylko Kazmierz Pocheć z RM.

   Usuń
 22. Gość pod sklepem ładnie i szczerze poprosi, jeszcze słownie podziękować potrafi. A tacowy nachalnie żąda a jego kierownik jeszcze nawrzeszczy z balkonu i obrazi "darczyńców", więc JEŚLI jakiś manitu istnieje to nie jest ofiara miła jego sercu bo wymuszona, choć baranki sądzą że dali dobrowolnie Jeśli zaś nie istnieje, to jest zwykłe złodziejstwo i oszustwo, takie samo jak mamienie naiwnych przechodniów wygraną w trzy kubki. Podobnie jak zbieranie na wypominki czytanie co dziesiątego/setnego nazwiska .

  OdpowiedzUsuń