poniedziałek, 9 grudnia 2013

Pierdylion...Kampania wyborcza rozpoczęta. Nowa partia Gowina ma "wiele pomysłów na politykę prorodzinną", lecz wiele z nich wcale nie jest nowych, przedstawionych przez Gowina tylko z innej strony, jeżeli chodzi o gospodarkę to partia Gowina chce zagospodarować elektorat przedsiębiorców, którzy czują się porzuceni przez główne siły polityczne. Ale to, co odstawiało w piątek SLD i PiS, było gorsze niż Gowinowe. Tu skala populizmu przekroczyła tam akceptowalne poziomy. 
Kaczyński: " Wiemy, jak uruchomić bilion złotych na program inwestycji, które unowocześnią polską gospodarkę. Należy przełamać barierę ideologii liberalnej - przekonującej, że wszystko zależy od banków, spekulantów i rynków. A recepta na program inwestycyjny jest prosta.  Wykorzystując środki europejskie, a także inne środki i dokonując tzw. lewarowania, można taki program przygotować".
Z jednej strony rynek się Absmakowi nie podoba, ale lewarowanie już tak, a przecież to lewar był przyczyną całego światowego problemu .. No, ale jak robi to prezespremier Absmak, to problemu nie ma. Coś mi się widzi, że preziowi BILION pomylił się z BILONEM który brzęczał mu w kieszeni. Bo przecież lewarowanie to bardzo agresywne zadłużanie... Ale skąd ten kretyn ma to wiedzieć, on tylko powtarza coś, co mu jakiś "mastermind", kolejny debil z PiSu podpowiedział. No bo jak można mówić w jednym zdaniu, że jesteśmy najbardziej zadłużeni w historii, a w kolejnym, że jak dojdzie do władzy to zadłuży Polskę na bilion złotych?!
Na szczęście kiedy prezio wypowiada się na tematy gospodarcze, ani jej to nie zaszkodzi, ani nie pomoże. Nie zaszkodzi również zbytnio głowom jego fanów, po prostu zamieni im siano na sieczkę... Ale co innego może powiedzieć paranoik, który w swoim życiu przepracował jedynie 2 lata jako bibliotekarz?  

promujMam nadzieję że nie zapomnieliście iż dziś była 44 sraczka PiSu?.... Cholera, mnie żałoba przeszła po pochówku mini prezydenta na Wawelu...pozostał absmak i tak mam do dziś... A PiSiom dziś znowu qrwa nie wyszło. Wszyscy zajęci uroczystościami pogrzebowymi N.Mandeli i mieli w doopie półtorametrowego chomika i jego brata.


62 komentarze:

 1. Ten krasnal jest żałosny. Równie żałosne jest to, że w opozycji nie ma ani jednego sensownie gadającego polityka. Ten bilion to pewnie Jarek wyciągnie ze skarpety. Całe życie odkładał to ma i teraz w końcu zrobi inwestycje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kroko,prezio zainwestuje w wytwórnie trotylu i mgły smoleńskiej. Zysk szybki i gwarantowany. Wszystko na eksport dla terrorystów.

   Usuń
 2. Najpierw należałoby zbadać, czy panprezes wie, co to jest lewarek, a potem możemy zacząć stopniowo podnosić wymagania !!! Elizo, wybacz, ale nie da się tego, co on wygaduje, brać na poważnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, wie, co to jest lewarek ??? :)))))))))))))))))))))))

   http://ocdn.eu/images/pulscms/NGM7MDQsN2IzLDNmZiw3ZmYsNDdmOzA2LDMyMCwxYzI7MDQsYSxkLDMwYywxNjg7MDYsMzBjLDE2OA__/6710bdca645aa8397527c460730d3d88.jpg

   Usuń
  2. A w tym nosie zasobow kopalnianych na lata:-)))))))))

   Milego wieczoru Begonijko!

   Usuń
 3. A wiesz Begonijko to aż dziw, że facet z takim bajerem został starym kawalerem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale za to jest mistrzem bezpłodności. Antykoncepcyjny jak towarzysz Globulka.

   Usuń
  2. Jak to, został, Kroko ? On nim zawsze był ! A dlaczego, to już inna sprawa ! )))

   Usuń
  3. O to mi chodzi, to tylko kwestia interpretacji hehe

   Usuń
  4. Kroko,widocznie bajer za krótki i za cieńki.

   Usuń
 4. A ja ciekawa jestem jak te banki zrepolonizuje ? Odkupi od zagranicznych właścicieli czy tylko naśle kiboli, żeby robili regularną demolkę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Funiu, tu jest już gotowy scenariusz przejęcia banków !!! :))))))))))))))))))))))

   http://www.youtube.com/watch?v=fAl6AE6NveE

   Usuń
  2. :))))))))))))))))))))))))

   Usuń
  3. Ja bym znacjonalizował. Mówię to poważnie.

   adam

   Usuń
  4. No, może nieco przesadziłem. Stworzyłbym im takie ustawowe warunki działania, że sami podwinęliby ogon i wyniesli się.Inaczej będą nas doić, jak do tej pory...

   adam

   Usuń
  5. Ciekawe jak i z kim Jarek będzie te banki rabował , bo że dobrowolnie na spełnienie jego mrzonek nie oddadzą to pewne

   Usuń
  6. Krystian Domanski9 grudnia 2013 23:43

   Repolonizacja przedsiebiorstw? Ale jak? Prezes wyjmnie z lewej kieszeni i odkupi? A moze jak Mormoni chrzczą umarłych Prezes zaocznie zrobi z właścicieli banków Polaków.?!

   Usuń
  7. Prezes będzie nacjonalizował? Komuniści też tak robili po 45r.Widocznie jest kryptokomunistą,który zwalcza samego siebie.

   Usuń
 5. Zgroza mnie ogarnia jak sobie przypomnę , że ten typ rządził całkiem sporym krajem europejskim.
  Małpa z brzytwą to małe miki przy nim.
  O bogowie nigdy więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty co? Nie jesteś z tych co załapali się na te 3 miliony mieszkań? I to jeszcze w bogatej, wypasionej dzielnicy jak niedawno pisałeś?? he he .he preziu zawsze dotrzymuje słowa

   Usuń
 6. A ja oczekuję rządów prezesa jak kania dżdżu bo Polakom czytając te durne komentarze popierające "zbawiciela" należy się raz a porządny wpi**dol. Niech i ta ich Polska spłynie mlekiem i miodem oraz kaczymi jajami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale najsampierw trzeba im leprozorium urządzić . Szkoda że Liga Morska i Kolonijalna nie kupiła Madagaskaru, byłoby jak znalazł. Egzotyczna nazwa, jakiś Kaczystan albo Kaćmachal plus palma w herbie i zaraz lecieliby jak osy do miodu. Religią panującą byłby kult cargo a dwie połączone gwoździem belki wyznaczałyby początek pasa startowego, zaś szereg mniejszych beleczek z poprzeczka udawać może ILSa, choć oni zaraz zorganizowaliby pielgrzymkę po lotnisku twierdząc że to droga krzyżowa :(((( Powierzchnia większa od dzisiejszej Polski, może im przypominać czasy ..."od morza do morza...."
   Same zalety !!!

   Usuń
  2. Zbyńku, przyznaję, że i mnie też czasem opanowuje taka żądza zemsty, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że nam się to nijak nie "karkuluje" (zapożyczenie z j. wolskiego), bo Ty sobie tylko pomyśl : czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach mógłby uwierzyć w te wszystkie panaprezesowe i macierewiczowe dyrdymały ??? W życiu ! A widzisz ... a ONE wierzą ! Tak też będzie, kiedy nastanie PiS i nie będzie niczego ( zgodnie z obietnicą panaprezesa). Też nie będą miały pretensji do "gupola" jednego z drugim , tylko uwierzą, że to im ten Tusk zapasy z lodówki wyżera i kieszenie opróżnia ! Nie ma rady, trzeba to wygonić do rejonów zaniedbanych cywilizacyjnie i niech tam sobie sami kolonię karną założą. Grosza na ten cel nie dam !!!

   Usuń
 7. W.i.e.ś.k.u. - jesteś tam ?? W poprzednim felietonie - o pogodzie i "orkanie" - dopisałem dla Ciebie obszerny "memoriał energetyczny" - jak chcesz to przeczytaj. Miłego !!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nasz prezesunio całkowicie odleciał. Teraz zaczyna konkurować z Maciarewiczem kto jest bardziej debilny

  OdpowiedzUsuń
 9. klik.net !!! Obydwaj - po równo.

  OdpowiedzUsuń
 10. Sarmata9 grudnia 2013 19:29
  To norma gdy zarządzają ci co to "wicie rozumicie tniemy koszty" a my wam za rezultaty zapłacimy.
  I wywala sie "saperów" a zatrudnia tych co nie wiedza co to miny, a maja wygórowane własne ego.Lub" przyciśnięci do muru"zgodzą się na wszystko Moze się uda?mamy wiec rezultaty "rosyjskiej ruletki"

  OdpowiedzUsuń
 11. Obrzydliwy fałszywiec diabłu by w d... wlazł, byle się dorwać do władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba ten Xawery resztki mózgu mu przez uszy wywiał.

   Usuń
 12. Jestem w bardzo kiepskim stanie zdrowia, ale dam radę napisać kilka słów. 99.99% tekstów Szanownej Elizy to trafienie w dziesiątkę. Pewnie bredzę bo brak mi sił, ale chcę powiedzieć, że zgadzam sie właśnie w 99.99% ze wszystkim o czym czytam. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. "Myśmy przyszłością naroooodu,
  pierś nasza pełna jest sił " !

  http://ocdn.eu/images/pulscms/Nzg7MDQsMCxmOSwxMTlhLDllNjswNiwzMjAsMWMy/32ae3d65aa6099f8f223701b5a72bcfc.jpg

  OdpowiedzUsuń
 14. Tylko bilion? Chyba, że chodzi o inwestycje w samej Pszczynie to jeszcze zrozumiem LOL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1bilionto tylko na drobne wydatki prezesa.

   Usuń
 15. Prezes bredzi coś o jakiś tam "lewarach",a przecież każde dziecko na świecie wie,że pieniądze bierze się z bankomatów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to wie każde dziecko a nie dziad kalwaryjski, "któren wi" co to Rydzyk a nie co to rydzyko, ooops miało być ryzyko inwestycji. Zaraz primeminister techniczny będzie Onego objaśniał co to inwestycje.

   Usuń
  2. Panprezes już tak ma... Najpierw siedzi nad słownikiem i wyszukuje jakieś nowe nieznane nawet jemu słowo. Po czym stosuje w wypowiedzi, co by pokazać swoim radiomaryjnym, kibolskim oraz z terenów zaniedbanych cywilizacyjnie, wyborcom jaki to on mundry jest. To, że sam nie do końca rozumie o czym mówi, nie ma znaczenia. Ważne, by wyznawczy zachwycili się rzekomym obeznaniem panprezespremiera z ową terminologią.:-)))))))))))))))))))))
   Pomyślności.

   Usuń
  3. Ikko, a jak wyjdzie co głupiego (a często tak wychodzi, oj często) , to się to nazwie "semantycznym nadużyciem" i po sprawie ! :))))

   Usuń
 16. Ja obiecuję 3 biliony za trzy razy mniejszą pensję. Czekam na propozycje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On obieca każdemu wszystko, byle się dorwać do władzy. Jedyne natomiast co faktycznie otrzymają jego wyborcy, to dostatek smoleńskiej mgły i pomnik Lecha w każdej miejscowości.

   Usuń
  2. Krakus,eee..,co tam pomnik,będą budowane piramidy Lechopsa.

   Usuń
  3. m-16 ! Piramidy to u nas nie są modne ale taki Lechokopiec całkiem możliwy. W każdej gminie mają już górę śmieci - przysypie się to warstewką ziemi, posadzi kwiatki i już mamy "pomnik". I nikt w tym grzebał nie będzie - pewne !!!

   Usuń
 17. Dzień dobry Pani Elizo !!!! Cieszył bym się dniem dzisiejszym bo pogoda wspaniała, niebo błękitne, słoneczko zagląda do okna i "orkany" wywiało gdzieś na północny wschód do Białorusi i Rosji - a niech tam im dokuczają. Ale Pani - niespokojny duch- musiała napisać felieton o bilionach panaprezesa. Jako poznańska pyra - zacząłem więc liczyć skąd to panprezes wygarnie taka kasę , a może nawet K A S Ę - bo to ogromna fura pieniędzy, ponad trzykrotność naszego budżetu państwowego. Liczyłem tak i liczyłem do późnej nocy aż mi moje liczydełko odmówiło współpracy- brakło miejsca na wyświetlaczu na te zera, no bo bilion to 1.000.000.000.000 - jedynka z dwunastoma zerami - mówiąc prozą a nie poezją matematyczną - milion milionów. Przyzna Pani - spora KASA. Gdyby to mieć w monetach złotówkowych - kilka lat by potrzeba aby to policzyć i poukładać na "kupki" - co na wczasy w Egipcie, co na budowę trzech milionów mieszkań, co na "stworzenie" 1.200.000 nowych miejsc pracy oraz co na spłatę polskich długów zagranicznych - o zadłużeniu wewnętrznym nawet nie wspominając. O drugiej mad ranem kropnąłem się do łózka - a w nocy śniły mi się koszmary, jak też to panprezes taką kasę zdobędzie , aby wydźwignąć Najjaśniejszą RP z bagna a nawet ją reanimować - na pohybel Ruskim. No i bez przerwy uwierał mnie ten panaprezesowy LEWAR, za pomocą którego panprezes nas wydźwignie z upadku. Co do LEWARA doszedłem do pewnych konkluzji, ale o tym później - aby nie zaciemniać. Jest jednak problem techniczny - jaki to ma być ten LEWAR, bo są różniste - z grubsza biorąc - hydrauliczne i mechaniczne- na korbkę. Stosując LEWAR hydrauliczny, należy deptać nogą na odpowiedni pedał... pardon.... na odpowiednia dźwignię. Stosując zaś LEWAR mechaniczny, należy kręcić - rzecz jasna odpowiednią korblą a nie tak w ogóle - tylko kręcić. No i te banki, którym panprezes chce założyć uzdy na mordy i ich wycisnąć jak cytrynę. Też mizeria - bo ile to tych banków w końcu mamy i kudy im wszystkim razem do biliona złotych. Chyba, że panprezes - oczyma swej duszy - widzi SKOKI - takie niby banki, ale KASĘ TO ONI MAJĄ - prowadzą tajne konta wielkich prominentnych i nikt nie potrafi policzyć czyje co jest. Prawie wszystkie polskie parafie tam maja swoje konta. Gdyby zatem na każda parafię nałożyć jednorazowy domiar - np. miliona złotych - też nie uzbieramy tego biliona, będą gromadzić "tacowe" w skarpetach lub "banku ziemskim" czyli w parafialnym ogródku zakopane w garncach.
  Są zatem tylko dwie możliwości - oszwabić amerykańskie banki światowe" wykorzystując fakt, ze inaczej liczy się biliony z oceanem a inaczej u nas. Oto przykład :
  1.ooo.ooo.ooo.ooo. (jeden bilion, czyli milion milionów)~
  a) w Polsce - 1 bilion
  b)British English 1 billion ( a million million)
  c) American English - 1 trillion ( a thousand billion)
  Czyli - jak my Jankesom spłacimy 1 polski bilion długów to oni muszą to zaksięgowąć po swojemu, że faktycznie spłaciliśmy 1 trillion.
  Sprawa prosta jak drut albo uchwyt cepa. Jak ktoś ma wątpliwości co do tych "tryllionów" niech kuknie na portal : Interkl@sa- miliony, miliardy, biliony, tryliony - tam są te przeliczenia w "American English"
  Skoro mamy już z głowy biliony - zajmijmy się ponad milionem nowych miejsc pracy. Jak myślicie - po co panprezes popędził na Majdan do Kijowa aby "zachęcać do Unii. Proste - jak już tam się wezmą za łby, będzie setki tysięcy a może nawet miliony uchodźców politycznych, będą wiać z Ukrainy do Unii, to otworzy im się granice do Polski. Każdy taki uchodźca będzie musiał zabrać ze sobą łopatę i kilof - jako narzędzia pracy w Polsce. Wystarczy pokierować ta "masą"i zatrudnić na umowach śmieciowych. Rynek pracy się otworzy a nasi "bezrobotni" przestaną wydziwiać, że nie maja gdzie pracować i za takie nędzne grosze.Mamy grudzień ale Polska pączkuje pomysłami - na miarę epoki, ale to już całkiem inny temat. Miłego !!!

  OdpowiedzUsuń
 18. POST SCRIPTUM - ja jeszcze o tym LEWAROWANIU. Też proste - należy podłożyć LEWAR pod ten zegar Balcerowicza, co to nam od jakiegoś czasu liczy długi. Jak już się go "wylewaruje" będzie spokój, zaś Balcerowicza można zatrudnić ponownie aby nam zdenominował złotówkę. Pamiętacie - każde 10.000 złotych zamieniono w 1 złotówkę NPL. Policzcie jak nam zmaleją długi i kredyty - czysta poezja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POST SCRIPTUM - dla malkontentów !!! Jak ktoś mi zechce zarzucić, że plotę trzy po trzy - odpowiadam - a dlaczego nie, skoro plecie "zbawca narodu" to mogę i ja. Jak ktoś wierzy "bohaterowi Majdanu" to może i uwierzyć mnie. Tyle, że ja wiem ile to jest KASY - ten "BILION" a panprezes nie bardzo.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. Zenek-to jaki jest twój rozwój skoro tracisz tak czas ?

   Usuń
  4. Zenek,zima,zamiataj.

   Usuń
 19. Kaczyński pytany kiedy co jego rząd zrobił dla wzrostu gospodarczego odparł: - nie przeszkadzaliśmy. Macierewicz na te same pytanie odpowiedział: - rozwiązaliśmy WSI. Tak więc widać, że nie mieli żadnej bieżącej świadomości czym mogli stymulować gospodarkę. Trafili na hossę - przede wszystkim wynikającą z samoregulacji rynku.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 21. Coraz jest egzotyczniej...Gowin kompromituje się z dnia na dzień.Jego pomysł,by rodzice mogli głosować za dzieci jest po prostu zapierający dech w piersiach.Co mnie się wydaje,że głupota polityków i politykierów osiągnęła dno to zaraz ktoś z czymś wyskoczy.No,Orwell do spółki z Witkacym na meskalinie nie wpadliby na takie "opary ansurdu"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najadł się Gowin łysiczki lancetowatej.Oczywiście na pusty żołądek,bo na czuwaliszkę jadalną to mi nie wygląda.

   Usuń
  2. E tam, anodokatodo, można pójść jeszcze dalej, np. głosowanie na partie kościelne, lub miejsca na listach tych partii sprzedawać w pakiecie ze chrztem świętym ! :)))

   Usuń
  3. A propos kościółka i chrztu zapytam jątrząco i powtórnie: Chrzest USUWA zgubne skutki grzechu pierworodnego* czyli to jest ABORCJA !! Więc aborcja po ich myśli jest cacy, zaś aborcja niezgodna z linią partii watykańskiej jest beee !! Oto kolejny przykład na dualizm świata według batmanów & moherów.
   --------------------------------
   *) Pomysł na grzech pierworodny też jest godny nagrody Darwina. Niby osesek in spe, oględne mówiąc, grzeszył patrząc na niemoralne otoczenie ? Niby faktycznie, Stwórcę oglądał.
   http://demotywatory.pl/3659812/

   Usuń
  4. @Anodakatoda : ".Gowin kompromituje się z dnia na dzień.Jego pomysł,by rodzice mogli głosować za dzieci jest po prostu zapierający dech w piersiach."

   Tak walniętego pomysłu nie słyszałem od dawna.
   Nawet jak na Gowina to przegięcie , choć po jego różnych wyskokach myślałem , że łatwo mnie nie zaskoczy.

   Usuń
  5. Nightgale - witaj !!!! Właśnie, właśnie - wyżej napisałem, że Polska paczkuje pomysłami na miarę epoki, mimo, że mamy grudzień. Jednym z takich "pączków" jest nowa partia Gowina (Go-Go)i jego majaczenia co do wyborów i zaliczania sobie głosów dzieci. Oczywista oczywistość dzieci ochrzczonych i z prawego łoża. Jest w tym postulacie przesłanie - chrzcijcie dzieci, bo utracicie wiele głosów wyborczych.Jednak ten "orkan" wywiał mu resztki rozumu politycznego. A popatrz na słupki popularności - już się "załapał" na 6 punktów.Może startować w wyborach na "euro-posłów" Tak się zastanawiam, która to już "partia" po prawicy Pana - wyciera sobie gębę "jedyną Polską". I same "przechrzty" z innych partii oraz uciekinierzy. Maja nawet "kowala" - co to żaby podkuwał i Wiplera, który już przyszedł do siebie po łomocie jaki dostał po pijaku. Nawet e-poseł Migalski mi tam mignął w tłumie- też sierota polityczna po PiS-ie i nawet pan Poncyliusz też się już krząta - pamiętasz go jeszcze ? Sami "kombatanci" .Wszyscy już czują "miodzio" - wybory do Parlamentu Europejskiego tuż-tuż. A Polakom - obiecują "zielone jabłuszko" - bo taki sobie symbol obrali. Był już jeden taki młody polityk, co to o szóstej rano rumiane jabłuszka rozdawał - nie pomogło.A oni - zamiast "mądry Polak po szkodzie" - wnioski wyciągać, dalej kuszą tym jabłuszkiem - pewnie pochodzi z samego Raju, bo to członkiem założycielem nowej partii jest sam " Syn Boży" - co daje się przetłumaczyć na Godson czy jakoś tak. Już tam widzę jak ich wykpi panprezes - w Rosji funkcjonuje partyjka o nazwie "Jabłoko" - po naszemu też znaczy "Jabłko" - zaraz pan Antoni poszpera co to za "opcja". Hm.... w Raju też wszystkie nasze ziemskie kłopoty zaczęły się od jabłka - zły to omen dla panaGowina. Będzie się działo - na tej scenie. Miłego wieczoru !

   Usuń
  6. Drań - ty lepiej nie pisz o łysiczce lancetowatej - grzybek halucynogenny, niektórzy zastępują nim "marychnę". Ale łatwo sobie rozpuścić wątrobę - jest wiele podobnych "trujaków". Lepiej zbieraj "podróżniczka - czosnaczka"- tez taki mały, ale bardzo smaczny - jako przyprawa o smaku czosnkowym.A Goowin - to raczej amator "rydzyków toruńskich".

   Usuń
  7. Gowin to następny odlatujący od zdrowego rozsądku. Taki, że tak powiem "facet", powinien znać ustawę zasadniczą kraju który podaje w paszporcie jako ojczysty. Następny sądzący, ze ciemny lud to kupi :(((((

   Usuń
  8. Gowin to pewnie chciałby głosować także za te zarodki, przechowywane w azocie !

   Usuń
  9. Marmira :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   Usuń
 22. A panienka Pawłowicz ogłosiła dzisiaj, że "euroszmata" - flaga UE , bezcześci nasze godło narodowe. Jak to pan Prezes wytłumaczy na Majdanie ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pąprezes zarzuci Ukraińcom że nie rozumio po polskim jazyku. W ostateczności przyzna że panienka się "przejęzyczyła". Ciekawe cóż prezes może wiedzieć w temacie przejęzyczenia ? Wolałbym nie rozwijać tego ... zbereźnego wątku . . .

   Usuń
 23. Tera cichoo,o oo..Prezes szczytuje..

  OdpowiedzUsuń