piątek, 13 września 2013

Panie prezesie melduję .......

"Sikorski ty też odpowiesz za Smoleńsk" - taki napis mógł przeczytać przed swoim domem w Chobielinie szef MSZ. Baner został rozpięty między drzewami, na całej szerokości drogi prowadzącej do dworku Sikorskiego. Pojawił się tam 10 września, czyli w kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Nie wiadomo, kto go powiesił.


Proponuję na następną miesięcznicę, 10 października rozwiesić na Żoliborzu taki:

I żałosnym byłoby tu powiedzenie: "ząb za ząb" :


promuj

125 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, oj tam ! Po katolicku postaraj się w sądzie biskupim o unieważnienie ślubu kuścielnego. Paręnaście zeta to kosztuje (co łaska nie mniej niż 2o.ooo :)))) ), ale jaki luksus !! Nawet dziecki nie som przeszkodą. W razie co/czego, to papcio pomoooożeeee! Historia najnowsza zna takie przypadki.)))))))))))) Nowy model, najlepiej z dalekiego wschodu takich pytań zadawać nie będzie, ściególne gdy nie zna polska języka, może oprócz kilku słów np. Walesa, Boniek, Papa i ogólnie znanego internacjonalistycznego przerywnika artykułowanego na 11. literę alfabetu łacińskiego.

   Usuń
  2. No cóż, panie janku, nie Pan jeden ma takie dylematy. A Pana oponent, pan poszloo jak zwykle potrafi tylko obśmiać, zniesmaczyć... Typowy propagandzista PO.

   adam

   Usuń
  3. Poszłoo, gdyby janek był "prawdziwym polakiem i patryjotOm", poczekałby, aż zupa będzie za słona i wlał żonie, jak Pan Bóg przykazał ( "jak się żony nie bije, to jej wątroba gnije"). Od razu baba nabrałaby respektu dla Pana Kombatanta. Ale nie. Woli łamaga siedzieć pod stołem i marudzić na blogu.

   Usuń
  4. janek..
   Gdyby głupota miała skrzydła - fruwałbyś w stratosferze!
   Wasze " opinie ", wasz bełkot jest tak monotonny, kłamliwy, prymitywnie płytki, że na dłuższy komentarz trudno się zdobyć!
   Lecz się ... " kombatancie "!
   Stanisław

   Usuń
  5. Nie wykluczam, że: janek, adam, ksiondz - to ten sam i jeden w trzech " postaciach " - wuj!!!! Taka : " Trójca święta " , albo: " trzy w jednym "...:) Jak przy szamponach:)

   Usuń
  6. To wyklucz, panie Stanisławie, jak pod swoim, od lat tym samym nickiem, występuję na wielu blogach. Na niektórych, na których jestem od dawna, równie jak ja "długowiecznym" uczestnikom, jestem znany z imienia i nazwiska, maila i wielu innych danych personalnych.

   adam

   Usuń
  7. To wyklucz, panie Stanisławie, jak pod swoim, od lat tym samym nickiem, występuję na wielu blogach. Na niektórych, na których jestem od dawna, równie jak ja "długowiecznym" uczestnikom, jestem znany z imienia i nazwiska, maila i wielu innych danych personalnych.

   adam

   Usuń
  8. A czemu się ją-ją-jąkasz? jeden wpis wystarczy - nie muszę sobie go " utrwalać " .
   Stanisław

   Usuń
  9. Do begonijka13 września 2013 11:02
   Begonijko, dobrze że ty napisałaś coś takiego :)))))))))))))) Mi mogłoby się dostać, choćby od moherów reprezentowanych tu przez jakąś trojkę czy inszą czerezwyczajkę. Widać jakie jej/ich korzenie, Feliks E.D. może być dumny !!!
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Podwojne-zycie-Krwawego-Feliksa-Polaka-ojca-radzieckiego-terroru,wid,15080786,wiadomosc.html?ticaid=1114cc

   Usuń
  10. Ehhhh....poszłoo, dziś prawdziwych "cyganów" już nie ma ! :))))))

   Usuń
 2. To niech Pan wreszcie odpowie, że było warto, bo było. Wtedy może żona da Panu spokój.

  Pozdrawiam
  W.S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wrs - on już dostał po pysku od żony. Inni dorwali się do żłobu a on jak ta pierdoła - tajny kombatant

   Usuń
 3. janek13 września 2013 05:45
  Jakie to "nasze"
  "Byłem w "Solidarności", byłem internowany"
  Ale to nie ja odpowiadam, ja tylko współuczestniczyłem a może jeszcze"tworzyłem masy" Ale śpiewałeś w jednym chórze.
  Jeśli "byłeś" a nawet byleś internowany czyli "byleś wtedy kimś" /Byle kogo nie internowano wtedy No chyba przez pomyłkę/To teraz nie zwalaj wszystko na innych czy Wałęsę.To wyście mu wtedy śpiewali "sto lat" i dawali władzę.
  Jakie to "nasze" mówić po czasie "co .....wtedy.... powinno być zrobione i jak"
  O teraz, to wygralibyśmy wszystkie wojny, albo powstania.Z tymi na czele "co dziś wiedzą"
  Zupełnie nie liczymy się z uwarunkowaniami,tamtych lat,czy nawet sytuacją polityczna.
  Przypominam, iż wtedy w Kancelarii Prezydenta Wałęsy "rezydowali,dwaj panowie K" i oni tez gęby nie otworzyli co i jak trzeba.
  Dzis to jeden z nich wie /a Ty tez/ Wtedy nie wiedział,bo kręcił swoje lody.
  A na zakończenie ludowe przysłowie"Tak krawiec kraje jak mu materiału staje"

  OdpowiedzUsuń
 4. Parter willi panaprezesa jest już okratowany.Pozostało pięterko - zrobi się !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olo - trzeba mur postawić - a nuż pryśnie podczas spacerniaka, albo przeskoczy ogrodzenie - ma wprawę ze stoczni.

   Usuń
 5. Witam,napiszę wprost w 90% my jesteśmy winni katastrofy Smoleńskiej.A całe te awanturnictwo,którą wszczyna JK ma zagłuszyć jego sumienie i odwrócić uwagę od faktycznych przyczyn katastrofy.Zachowanie JK i AM wygląda na typowe szczucie Polaków na Rosję.Udało im się skłócić Polaka z Polakiem,Lech.K to papierowy prezydent,który nic nie znaczył i przypuszczam że Rosja nie miała żadnego motywu by zamach przeprowadzić.Są ważniejsze sprawy do załatwienia w naszym kraju a nie tylko Smoleńsk,jestem ciekaw co jeszcze policmajster Antoś wymyśli na temat katastrofy.Jeżeli istnieje ostatnia rozmowa braci,ujawnić i po sprawie.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 6. janko !! toś ty ten no....kombatant ???

  OdpowiedzUsuń
 7. kombatantów tez będą sadzać - to oni nam to zgotowali !

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak to paru idiotów może zaszczepić narodowi powszechna paranoje i podejrzliwość.
  O na to jesteśmy podatni.
  Jak jeszcze z ambon po wsiach i miasteczkach,nawet do pielgrzymek,padają słowa o zamachu i "męczeńskiej śmierci" no to zaraza zatacza coraz większe, koła.
  Jakieś wsiowe głupki postanowiły się zabawić i "dla jaj" wywiesiły ,by dokuczyć "panu z dwora" i pokazać "Niech on nie będzie taki ważny,bo gdyby co ten dwór znów mu "w słusznym gniewie" odbierzemy I będzie nasz.
  I "bedziem dewastować".A co Kto nam zabroni?
  Swoja droga iz "rezydencji"Min Spraw Zagranicznych nikt nie strzeże ??
  Żadne żandarmy,patrole,Policja.
  Oj to prezes jest przezorniejszy,ten swój bunkier,ma jednak lepiej strzeżony.
  A "Władza Ludowa" O matko już by dawno otoczyły najbliższe sioła ,psy by doprowadziły do kogo trzeba a "usłużni sąsiedzi" wskazali i byłoby po sprawie.
  A może to zorganizował miejscowy "katabas" a "patriotyczna młodzież" wykonała.
  Taka płachta wymagała przecież jakiejś powierzchni do pisania a może nawet i schnięcia.
  Wykryją i będzie "bezprzykładne prześladowania" i "atak na krzyż"

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja myślałem, na bazie w/g wszystkich wersji pomyleńca - macierewicza - że to Tusk z Putinem się " zamachnęli " na prezdętatysiąclecia!
  To i Sikorski też?
  Moim zdaniem - na podstawie obserwacji - psychiatria powinna być najbardziej " wziętym" zawodem w Polsce! Kolejki powinny się ustawiać, jak po "dupnyj papier " - za nieboszczki komuny.
  A ci, co to uważajają, żeśmy się " zamachnęli" na pąprezdęta, z ruskimi " - powinni stanąć przed komisją psychiatryczną, niejako z urzędu!
  Doprowadzeni tam - w kamizelkach wiązanych z tyłu :) Najbardziej winni oskarżają... Szczyt skretynienia!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, panie Stanisławie, czy się zamachnęli, czy nie zamachnęli. Wiem natomiast, ze z błogosławieństwem rządu pana Tuska, śledztwo w sprawie tej katastrofy, zarówno prowadzone w Rosji, jak i polskie komisji pana ministra Millera, były prowadzone w sposób UNIEMOŻLIWIAJĄCY uzyskanie wiarygodnych wyników.

   adam

   Usuń
  2. Adam..

   Nie jest moim obyczajem - obrażanie kogokolwiek. Nawet Ciebie, choć, gdy zdarzy mi się czytać te Twoje wpisy - szlag jasny mnie trafia.
   Problem jest po waszej, pisowato-katolskiej stronie.
   Komisja Millera prowadzia śledztwo w pełni uczciwie i transparentnie.
   W oparciu o ekspertyzy, badania najlepszych w Polsce - specjalistów! Za katastrofę winę w 99 % ponosi strona polska! I nie będę tu argumentował- bo i tak zakwestionujesz!
   Wy jednak oczekujecie na swoją " jedyną prawdę " !
   Jeśli komisja: była, przyszła - nie potwierdzi jakiejś wersji paranoicznego macierewicza - znowu będzie " nieuczciwa " !
   A przecież żadna nie potwierdzi, bo macierewicz jest chory, a " smoleńsk " jest dla was - żródłem dochdów: materialnych i politycznych zysków!
   Wynik, który nie pokrywa się z wersjami idioty i niebezpiecznego furiata macierewicza - dla jajkopodobnych... ZAWSZE BĘDZIE NIEWIARYGODNY!
   Ech... już żałuję, że podjałem rozmowę:(
   Stanisław

   Usuń
  3. Panie Stanisławie, mam nad Panem tę przewagę, ze jestem absolwentem Wydziału Mechanicznego, Energetyki i Lotnictwa i w czasie swoich studiów miałem bezpośredni kontakt z osobami powoływanymi (wówczas) do składów Komisji Badania Wypadków Lotniczych (np. katastrofa IŁ-62 w Lesie Kabackim) i wiem, z opowiadań ludzi bezpośrednio w pracę komisji zaangażowanych, jak taka praca powinna przebiegać. Komisja pana Millera opierała się na niewiarygodnych materiałach, lub takich, których strona polska do tej pory nie otrzymała i nawet przy najwyższej staranności do wiarygodnych wyników dojść nie mogła. Proszę zwrócić uwagę, że ja słowa na temat orzeczenia o winie za ten wypadek nie napisałem, ja jedynie neguję wiarygodność wyników ustaleń obu Komisji.
   Po drugie, panie Stanisławie, pan Maciarewicz nie jest paranoikiem, ani idiotą, ani niebezpiecznym furiatem. Czyżby miał Pan w ręku orzeczenie lekarskie na temat stanu jego zdrowia? I wreszcie po trzecie, jakim prawem wrzuca mnie Pan do worka czerpiących jakiekolwiek dochody z katastrofy smoleńskiej. Co Pan o mnie wie, poza tym, że nie zgadzam się na ogół z Pańskim zdaniem?

   adam

   Usuń
  4. ..."Komisja pana Millera opierała się na niewiarygodnych materiałach, lub takich, których strona polska do tej pory nie otrzymała i nawet przy najwyższej staranności do wiarygodnych wyników dojść nie mogła."...

   Ble, ble, ble - Adamie! Komisja Millera opierała się na dowodach, które Zebrała z miejsca wypadku!
   Wypadek był nad Rosją i to Rosja jest gospodarzem śledztwa! Tak jest na całym świecie! 15429 razy Rosjanie mówili, że wrak oddadzą - jak skończą śledztwo i dochodzenmie prokuratorskie.
   Na jakich dowodach oparł paranoik macierewicz swoje wnioski? Ołacił sowicie / z publicznych pieniędzy/ kilku durniów zza Wielkiej Wody. A oni też nie oparli się na dowodach, tylko : wykonali zleconą robotę!!!!Na puszce po piwie udowadniali swoje kłamstwo, na zlecenie!
   Wiesz, ty jesteś wiejskim głupkiem, nie inżynierem, którym to się ciągle szczycisz! Bo inżynier powinien mieć łeb analityczny, a wnioski wyciągać ze zbadanych dowodów!
   Czemu twój " faworyt " i " mistrz intelektu " - macierewicz spierniczył ze Smoleńska? Nie zebrał dowodów, nie zainteresował się " pąprezdętem ", na ruskiej ziemi???
   Spierdolił - jak ostatni tchórz, bo bliższe mu były sprawki , które pozostawił w Pałacu Prezydenta!
   Paranoik, tchórzliwy śmieć, łach... Żadne słowa nie opiszą mojego stosunku do wariata!
   Stanisław

   Usuń
  5. Nie masz żadnej " przewagi " nade mną! Ja jestem normalny.. ty durniem!
   A inżynierski dyplom powinni ci zabrać! W ogóle - jakim prawem go otrzymałeś? Na jakiej uczelni? Za kiełbasę? Czy świńsaką półtuszę?
   Stanisław

   Usuń
  6. Stanisławie, jesteś łajdakiem. Rzucając podejrzenia na temat wiarygodności mojego dyplomu obrażasz nie tylko mnie, ale i mojego promotora, a także recenzenta. Promotor już nie żyje (został pochowany w Alei Zasłużonych), a recenzent żyje. Jesteś, powtarzam to po raz wtóry, łajdakiem. A w Polsce jest jeden Wydział Mechaniczny, Energetyki i Lotnictwa, więc sprawdź sobie, na jakiej uczelni.

   adam

   Usuń
  7. Wystarczy powiedzieć "łajdak", a ludzie biją brawo i krzyczą. To musi być fajne uczucie hę?

   Usuń
  8. Tytuły czy renomowana uczelnia nie mają żadnego związku z ewentualnym posiadaniem rozumu i jego późniejszym używaniem . Zasada 3 x Z = Zakuć + Zdać + Zapomnieć. Potem spokojne można wcisnąć berecik i słuchać krynicy mądrości technicznej Antonescu Ciarinescu and his .....

   Usuń
  9. Nie, pani Elizo. Nie wystarczy powiedzieć łajdak. Ale wystarczy powiedzieć: "A inżynierski dyplom powinni ci zabrać! W ogóle - jakim prawem go otrzymałeś? Na jakiej uczelni? Za kiełbasę? Czy świńsaką półtuszę?", żeby na kogoś rzucić obelżywe podejrzenie. Ktoś rzucił, Pani nie zareagowała. A wszystko dzieje się na Pani blogu...
   Panie poszloo, a czy Pan ma dyplom renomowanej uczelni? Jeśli Pan ma, możemy podyskutować na temat , czy: "tytuły czy renomowana uczelnia nie mają żadnego związku z ewentualnym posiadaniem rozumu".

   adam

   Usuń
  10. Nie, pani Elizo. Nie wystarczy powiedzieć łajdak. Ale wystarczy powiedzieć: "A inżynierski dyplom powinni ci zabrać! W ogóle - jakim prawem go otrzymałeś? Na jakiej uczelni? Za kiełbasę? Czy świńsaką półtuszę?", żeby na kogoś rzucić obelżywe podejrzenie. Ktoś rzucił, Pani nie zareagowała. A wszystko dzieje się na Pani blogu...
   Panie poszloo, a czy Pan ma dyplom renomowanej uczelni? Jeśli Pan ma, możemy podyskutować na temat , czy: "tytuły czy renomowana uczelnia nie mają żadnego związku z ewentualnym posiadaniem rozumu".

   adam

   Usuń
 10. SB... na cokoły!

  Ze zdumieniem i organicznym wstętem stwierdzam, że dla katoli, prawackiej oszołomskiej bandy - pozostałe i jakże niemiarodajne dokumenty:
  UB, a potem SB - są krynicą PRAWDY!
  Nieważne są dokonania ludzi, na których zakładano " teczki ". Słowo pisane , esbeckie słowo pisane - jest dla durni i oszołomstwa, spod znaku " krzyża " - NOWYM " Pismem świętym ".
  Niepodważalnym, prawym i sprawiedliwym!
  Tak, tak, kołtuny i prymitywy...
  Tylko raczyliście uczynić dwa wyjątki: wobec ewidentnych szpicli kościelnych, których było multum i wobec kaczora, który swą chudziutką teczuszkę/ bibułkę/ - uznał za " oczywicie sfałszowną " !
  Dla gontarczyków, innych ipenów, kościelnych, wolaków - papiery SB - to " Pismo święte "...
  To może... zamiast ryje drzeć pod domem gen. Jaruzelskiego - wystawcie mu i " służbom " pomnik" ?? Z podpisem:
  " DLA TYCH, KTÓRZY BOHATERSKO OBALILI KOMUNĘ - WIERNI WOLACY " !!!!!!
  Jesteście tak żałośnie śmieszni, że aż w " pale się nie mieści ", jak mawiał pewien dzielnicowy...
  Małe , zniewolone, odmóżdżone potworki!!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisławie, kiedyś już pisałem w temacie powyższym. Znam takich bohaterskich działaczy, co to po zapuszkowaniu gierojów grali: "bo na mnie nic nie mają , jakieś tam sb-ckie świchy i mogą mnie cmoknąć". A po latach na podstawie tych sb-ckich kwitów wydobytych z instytuta, pisało się biografie herosów walki o Wolnom Rzplitą. Dziś dzieci dumne czytajom jak starzy o Polske walczyli, a same fotografuję się na tle obelżywych antyreżimowych hasełek. Za jakiś czas zeznania dwóch świadków przed komisją prawdy pewne wystarczą, aby także dostały świadczenia kombatanckie... Cóż przykład idzie z góry :((((((((

   Usuń
 11. Oj tam, oj tam... Taż wiadomo, że panprezespremier ma już długą, a nie krótką" jak onegdaj bywało, listę winnych. Nadal "pani pracująca na ulicy", ze swym licznym fraucymerem klubowym, co i rusz nowe nazwiska do listy dopisują. "Specustawa", by ich wszystkich przykładnie ukarać (co najmniej dożywocie w tiurmie), też już gotowa. Trzeba tylko (sic) "obalić" TEN rząd, Jaro uczynić panprezespremieremprezydentem i "zamiast liści będą (z PO) wisieć komuniści (swoich się oszczędzi oczywista oczywistość).".:-))))))))))
  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 12. @janek,
  No to tak jest, jak się nie posłuchało Gwiazdy, który chciał komunistów na drzewach wieszać, tylko Wałęsę. Czy to nie Ty wybrałeś Wałęsę zamiast Gwiazdy? Oj! Ale fajnie by było pod wiszącymi czerwonymi koronki odprawiać, różańce i przykazanie przez megafon trąbić: "Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego".

  A co do Twojego stanu zdrowia, faktycznie żona ma rację, faktycznie masz uszczerbek na zdrowiu - najbardziej to skleroza ci dokucza. Bo jak ja sobie przypominam, to w rządach PiS od czerwieni aż w oczy kłuło. Od Jasińskiego, po Kryże.

  I jeszcze jedno: zgadnij Janku, kto miał klucze do sejfu w kancelarii Wałęsy? Nie wiesz? To Ci powiem: Jarosław Kaczyński - PRAWA RĘKA PREZYDENTA WAŁĘSY. A kiedy wcięło te teczki? Nie wiesz? To Ci powiem: kiedy bracia odeszli z kancelarii. A może oni "nie odeszli z pustymi rękami"? Bo do ostatniego dnia było cacy, a pierwszego dnia po wywaleniu zaczął się dym z "Bolkiem" - daje do myślenia, co?

  I jeszcze jedn: ciekawe jak dzisiejsi "prawdziwi Polacy" (Romaszewski, Gwiazda, Wyszkowski i inni Macierewicze) doszli by do władzy, gdyby Wałęsa nie doadał się z komunistami przy krągłym stole. Nie wiesz? To Ci podpowiem: Nie doszli by, przynajmniej jeszcze długo po '89. Bo nawet ruska pierestrojka, tak naprawdę (bez ściemy) zaczęła się po polskim okrągłym stole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto też dodać wypakowane ciężarówki, które jeździły ciemną nocą, po przerżniętych przez PiS wyborach w 2007 r. i obierały kurs na Pałac Prezydencki ...do Skupu Złomowanych Haków ???

   Usuń
  2. Racja,
   pan Olszewski z Macierewiczem, o dziwo, szybciutko uporali się z owocami swojej mozolnej twórczości. To ciekawe, bo na ogół jak się coś tworzy, to nie chce się, alby owa twórczość wylądowała "w szufladzie". No, chyba, że ktoś skromność preferuje (preferował, he he) jak pan wiceminister Macierewicz.
   Już nie wspomnę o buszujących w kancelarii długie tygodnie po 10.04. roku pamiętnego Waszczykowskich i innych "pracownikach" głowy państwa. Mogę sobie tylko wyobrazić ile spraw i papierów zdążyli pozamiatać.

   Co Ty na to Kombatancie Janku?

   Usuń
 13. Begonijko, widziałaś?

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz, Adam - kompromitujesz się takim pytaniem! Zaprzeczasz swojemu " wszechstronnemu " wykształceniu!!!!
   Stanisław

   Usuń
  2. A Pan, panie Stanisławie, też "widział"? Mówmy o konkretach!

   adam

   Usuń
  3. He, he... Zapewniam, że są nawet z tego nocnego "przewożenia" nagrania filmowe. Różne CBA, CBŚ, a nawet BOR je mają.:-))))))))))))))

   Usuń
  4. " Pogadajec do jajec " - szanowny inżynierze, ksywa " adam " !!!!
   Stanisław

   Usuń
  5. Adaie, poczekaj, aż się agent Tomek i Adaś Hofman znów uchlejo. Po pijaku to różne rzeczy im na światło dzienne (???) wychodzo !!! :)))

   Usuń
  6. Ikko133, widziałaś te nagrania? Bo stwierdzenie "są" nie znaczy nic.

   adam

   Usuń
  7. Widziałam jedno służb (aczkolwiek tylko BOR) i jedno amatorskie (ciotka okno prywatnego mieszkania miała ze stosownym widokiem).:-)))

   Usuń
  8. No i co, begonijko, widziałaś na tych nagraniach? Opowiedz, jestem ciekaw!

   adam

   Usuń
  9. No i co, begonijko, widziałaś na tych nagraniach? Opowiedz, jestem ciekaw!

   adam

   Usuń
 14. O schorzenie nie uleczalne. Jąjąjąjąąąąkkkkała daaaał głooos. To wrzucę fajny cytat z netu: >>>
  ~allan40 : Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych adekwatnie dosadnych słów,
  które mogłyby choć w nikłym zarysie określić małość, niecność, nikczemność,
  haniebność, podłość, wyrachowanie, kłamliwość, obłudę, załganie, fałszywość,
  hipokryzję, plugawość, bezwstyd, brak skrupułów, cynizm i jedno wielkie
  zgniłe bajoro schizofrenicznej blagi tego chorego czlowieczka, paranoicznego
  socjopaty, żyjącego w swym małym, poskręcanym, chorym i spaczonym wirtualnym
  światku własnych fobii, obsesji, psychoz, natręctw, paranoi, projekcji,
  manii i wiecznej konfabulacji - którym jest ten mały i spasiony, tchórzliwy,
  doktoryzowany marksista z Żoliborza! zwiń <<<

  OdpowiedzUsuń
 15. -" Największym błędem rządów Donalda Tuska jest nierozliczenie Kaczyńskiego z projektu IV RP. Miłosierdzie mści się na Tusku. Jak Tusk nie rozliczy Kaczyńskiego, to Kaczyński rozliczy Tuska - twierdzi Lech Wałęsa w rozmowie z "Rzeczpospolitą".
  Według niego PiS nie ma szans na samodzielne rządzenie, to formacja, która zrujnuje Polskę. - Gdyby Kaczyński został premierem, to porządziłby nie więcej niż pół roku. Jego propozycje rozwiązania problemów kraju nie mają szans na realizację. Kaczyński zraził do siebie zachód oraz wschód Europy. Nie mógłby liczyć na żadne wsparcie i poparcie. PiS wygra tylko po to, żeby maksymalnie przegrać - zaznaczył Wałęsa "

  To cytat z wywiadu jaki L. Wałęsa udzielił Rzeczpospolitej.
  Dziś mogę się z Nim zgodzić. Jutro? Jutro - znowu coś pierdyknie, z głupiej rury...:)))
  Polecam całość wywiadu.
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byliśmy kiedyś najweselszym barakiem w RWPG to możemy być najbardziej błazeńskim w UE,a co nam tam!

   Usuń
 16. Anonimowy13 września 2013 12:18
  To ja ci jak krowie na rowie.Nie nie było śledztwa !!!.
  Bo to były badania przyczyny wypadku przez niezależne od siebie "Komisje Lotnicze".
  Rosyjska MAK,i polska.tzw Komisja Milera.
  Niezależne powtarzam stad różnice w ocenie bo to co dla Rosjan wydałaby się "normalne"/np sposób działania służb na lotnisku wojskowym będącym w stanie likwidacji/ u nas uważano inaczej.Choć kilkadziesiąt lotnisk wojskowych używa dalej tej samej aparatury"naprowadzającej" jak Rosjanie.
  Wynikiem działania Komisji Milera /Komisji Lotniczej/ były wnioski dramatyczne dla 36 Pułku, który został rozwiązany a o którego kłopotach wiedział i Błasik i nic nie robił/sadze ze on wtedy był w chmurach bo miał wyjechać do USA na intratne stanowisko w NATO,stad tez jego brak działania albo działania pozorowane po katastrofie "Casy"
  Sledztwo w pełnym tego słowa znaczeniu prowadza niezależnie od siebie prokuratury Rosji i Polski.I prowadza je nadal.
  Dlatego tez do czasu zakończenia śledztwa przez prokuraturę Rosji nie "dostaniemy"wraku Bo to ich "koronny dowód w sprawie"
  Ponadto w śledztwo "bawi się"tzw Parlamentarna Komisja Sejmowa tzw Macierewicza,a która to nigdy nie była na miejscu wypadku,nie robiła wizji lokalnej,pomiarów itp itd.A działanie swoje opiera na przypuszczeniach dywagacjach naukowców i podobno "zdjęciach satelitarnych" I "wydala z siebie komunikaty przypuszczające.
  A durnie którym podsuwa się co raz inna wiadomość z pudełek dochodzeniowych i komisji "krzyczą to nam nie pasuje"
  Bo nie może pasować bo każda komisja czy prokuratura ma swój własny ogląd i sposób dochodzenia do prawdy.
  Wiec aby "byc pewnym" trzeba poczekać na wynik i werdykt Polskiej Prokuratury.Koniec i kropka.Nie ma innej drogi Wyniki Rosyjskiej mogą byc tylko przyjęte do wiadomości
  Wiec nie przebieraj niecierpliwie nogami bo tym z PIS o to chodzi.Po trupach do władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W.ieś.k.u, bardzo mi się podoba sformułowanie "wydala z siebie komunikaty przypuszczające". Cudo ! :)))

   Usuń
 17. Chciałbym zauważyć,że jeśli chodzi o ten napis na drodze dojazdowej do willi Sikorskiego,to coś jest na rzeczy,niestety..Onegdaj w USA żył znany konstruktor samolotów i śmigłowców,też Sikorski,w dodatku POCHODZENIA ROSYJSKIEGO! Poza tym nasz Sikorski był w Afganistanie podczas okupacji sowieckiej i na pewno strzelał do samolotów! A więc po nitce do kłębka.. Miał coś wspólnego z lotnictwem? No jaaasne! A więc fachura,skurczybyk i jest w związku z tym mocno podejrzany o zamachnięcie się! Może z Afganistanu jakąś rakietę p.lot."Stinger" sobie zaoszczędził i użył pod Smoleńskiem? Mocno prawdopodobne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Igor_Sikorski

   Usuń
 18. Też jeszcze gdzieś polecisz.

  OdpowiedzUsuń
 19. Podczas umieszczania napisu przy willi prezesa Jarozbawa należy zachować daleko idącą ostrożność,ponieważ w oknie na parterze okno jest lekko uchylone i w głebi pokoju widać tak jakby lufę karabinu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale.. ten pisi " wuj " ma tylko mały pistolecik:)
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
 20. Trąbią w radiu, że tłuszcza pisowata, za panempolskęzbawem - jak myszy opuściły Sejm! W czasie pracy, przed głosowaniem budżetowym. Kacza banda " nietykalnych" udała się posłuchać kazania panaprezesa! Które raczył " wygłosić" pod Kancelarią Rady Ministów, w czasie gdy Tusk był w Sejmie!
  Czy nie powinniśmy zwołać manifestacji, żądając wypierdzielenia tej pisowatej tłuszczy, z roboty?
  Każdy, ale to każdy, kto dopuściłby się tak rażąco naruszyć dyscyplinę pracy - zostałby natychmiast wyrzucony, na zbity pysk!
  Czy sekta kaczora - jest poza prawem? Co się dzieje w tej Polsce, do ciężkiej cholery?
  Może " regulamin sejmowy " trzeba zweryfikować, a społeczeństwo - jako pracodawca durni - powinienno tu mieć GŁOS decydujący?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już tak było
   http://www.pardon.pl/artykul/6125/poslowie_pisza_do_marszalka_babcia_mi_umarla/4

   Jak się teraz s.rwią dla 300PLN ?

   Usuń
 21. " Tusk podejmuje niesuwerenne " decyzje... wykłapała dziobem kaczka na wiecu pod Pałacem Rady Ministrów. Niejaki Szwed/a/ w radio tokfm, wtóruje swojemu " szefowi " :
  Sikorski stoi po stronie Asda!
  Czy tylko ja to słyszałem ? Czy żaden prokurator nie słyszał kolejnych insynuacji/ niepotwierdzonych żadnym faktem/, wydziamdzianych przez tego groteskowego gnoma?
  Czy jeszcze istnieje państwo, i jego organa?
  Dość na dziś, bo życie jest piękne i żadna banda karakanów, mi tego nie odbierze:))))
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 22. Podczas umieszczania napisu przy willi prezesa Jarozbawa należy zachować daleko idącą ostrożność,ponieważ w oknie na parterze okno jest lekko uchylone i w głebi pokoju widać tak jakby lufę karabinu.

  OdpowiedzUsuń
 23. " Państwo nie suuży łobywatelom " - dzisiejszy cytat z kaczki!
  Panie kaczka - logopeda czeka:)))))))
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat:>>> .......z niewielkim wykształceniem, zbyt zapalczywy, kostyczny, skąpy i uparty. Człowiek, który zrobił karierę polityczną dzięki śmierci innych działaczy partyjnych. Nie znoszący sprzeciwu autokrata, który dzięki swojemu uporowi i żądzy władzy stanął na czele państwa polskiego. Źle się stało, że człowiek o takim usposobieniu i charakterze objął przywództwo nad 3?-milionowym narodem.<<< Koniec cytatu.
   Pasuje jak ulał :))))))) Nieprawdaż ?????

   Usuń
  2. Żródło: http://opracowania24.com.pl/articles.php?article_id=3184

   Usuń
  3. poszłoo - no dobrze, to o Gomułce, ale ten "prostak" to był jedyny "rządca" Polski, który nie miał ani centa zadłużenia zagranicznego Polski. Czy to tak źle ????

   Usuń
 24. Widzieliscie dzisiaj? Śniadek parasolowy, Duda moze być podnóżkowy na wycieraczkę prezia, a Hofman z małym pisiorkiem w odstawkę he he he
  Zastanawiam sie, czy prezesowi ktos podciera??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rycho, spoko. Już tam silna opozycja Hofmanowych kundelków odpowiednio potraktuje Śniadka. Nie będzie im chleba odbierał:)))

   Usuń
  2. To "prawie święte" osoby też do hajzla chadzają ??????????????????????????????????
   Znam takich co zamknęli prefekta w hajzlu na godzinę lekcyjną i dopiero uwierzyli, że to zwykły organizm a nie aniołek. Zadyma była, bo na hałas w klasie przyszedł kierownik szkoły i pyta się: - Jaka to lekcja ? - Religia. - A gdzie ksiądz ? - Nie przyszedł !! Bo niby jak miał przyjść, skobelek pod serduszkiem był mocny !!!

   Usuń
  3. Jorguś z Zabrza14 września 2013 16:16

   poszłoo - my tu na Śląsku " godomy "haziel", on poszoł do haźla i sie zesmolił. A ten Twój hajzel - to po jakiemu ?? Pozdrowiom - pyrsk !!

   Usuń
  4. Jorguś - mosz prawie (recht) - tak to sie po naszymu godo - haźiel! Terozki te młode godają "kibel" - to tyz piyknie!

   Usuń
 25. Oj tam wielkie halo. Osobiście mnie to ni ziębi ni grzeje. Ba, śledztwo smoleńskie to pokaz takiej niekompetencji i żałosności, że nie ma co się dziwić, że rodzi teorie spiskowe i skrajne postawy. Powinniśmy się cieszyć, że u nas skrajne postawy to transparenty i raz w roku zawody w rzucaniu brukiem do podpalonych wozów transmisyjnych TVNu :D
  Serio, nie ma się o co spinać :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Prezes już śpi czy jeszcze zbawia?

  OdpowiedzUsuń
 27. Sknerus von Kruk13 września 2013 21:44
  Serio, nie ma się o co spinać :)
  No tak bo to nie padło akurat na twój samochód.O gdyby to był twój to byś się dopiero spinał.
  "śledztwo smoleńskie to pokaz takiej niekompetencji i żałosności" a to skąd wiesz brałeś udział Byleś w "Komisji Milera" czy jesteś prokuratorem.
  Gdyby prokuratura milczała, zasłaniając się jak zwykle "dobrem śledztwa" byłoby lepiej.A oni "gadają tak by nic nie powiedzieć" bo z jednej strony "opinia publiczna" z drugiej "dobro śledztwa"
  I to PIsowaci wykorzystują i to punktują.
  A oni /prokuratorzy/ metodycznie "robią swoje" i nie powinni gadać"jedziemy teraz po" czy "obcinamy brzozę" a na aparaturze pokazało się to i to.
  Bo potem, był trotyl i to on......
  Ty tez dałeś sie pisowatym nabrać czy napuścić.

  OdpowiedzUsuń
 28. Dzień dobry Pani Elizo !!!! Dziwi się Pani, że na drodze do dworku ministra Sikorskiego zawisł paskudny transparent ? Mnie nie - akurat bowiem pan Sikorski odniósł sukces międzynarodowy w sprawie Syrii - optując za pokojowym rozwiązaniem konfliktu. Europa przyjęła z zadowoleniem taki projekt. No więc na gwałt trzeba było przywalić Sikorskiemu, bo każdy sukces tego Rządu powoduje drgawki nienawiści u panaprezesa. To nie okoliczna młodzież wpadła na taki pomysł - tylko PR-owcy z PiS-u, z daleka czuć kto to wypichcił. W wydarzeniach ostatnich godzin najbardziej mnie wzburzyła "demonstracja" pisowskich posłów z ich wodzem na czele. Zamiast debatować nad korektą budżetu - a do tego potrzeba jednak kwalifikacji, wybrali "bratanie" się ze związkowcami. Wszyscy opuścili salę obrad Sejmu. Jest to czyn niesłychany - aby opuścić miejsce dobrze płatnej pracy i udać się na ulicę- robić burdy polityczne. Taki postępek powinien skutkować utratą mandatu poselskiego i to natychmiast- bez żadnych tam "trybunałów". Sejm ma się zajmować stanowieniem prawa zgodnego z Konstytucją a nie burdami pana Dudy. Przy okazji mieliśmy przed oczami "awans" polityczny pana Śniadka - awansował na "Pierwszego Parasolowego IV RP". Czyżby panprezes tak dalece już obawiał się "ludu". Czyżby obawiał się, że jak kto inny będzie dzierżył tą groźną damską broń to może go dźgnąć końcem parasola w antypody, albo zgoła zdzielić w łeb ? To była robota dla Hofmana - a ten ostatnio w niełaskach. Narozrabiał, bo narozrabiał - ale jakie dramatyczne skutki. Panprezes podjął uchwałę o prohibicji wśród PiSian. Zgroza - bo u nich "bez vodki niczewo nie razbieriosz". A tak - nim który wylazł na mównicę sejmową - kropnął sobie "setę" dla kurażu. Debata sejmowa nam spsieje, trzeba będzie gadać do rzeczy.Albo będą milczeć, bo język jeszcze zdrętwiały. Ta "prohibicja" może stać się przyczyną upadku panaprezesa, boć to sejmowa tradycja już od stuleci. Panowie szlachta - jak na sejmy zjeżdżała, srodze popijała, bo to panie i fantazji przybywa, i srogim okiem pozwala patrzeć na nieprzyjacioły Rz-plitej a i dawne porachunki z sąsiadami można było rozstrzygać szablą - nawet pod groźbą infamii lub utraty gardła. Jak trzeźwieli - to ryczeli aby "pacta conventa" król jegomość zachował i aby "nihil novi" broń Boże nie było. Tradycja w narodzie musi - być, zawsze to bliżej do "rozbiorów" Polski niż dalej. No i mamy tradycyjny "warchoł" - jedni ganiają po Warszawie domagając się dymisji "rządu Tuska", inni obijają się w Sejmie - za nasze pieniądze - aby wszystko było jasne.
  Od 1945 roku - kiedy Polska uzyskała niepodległość, po wojennym koszmarze - jeszcze nikt nigdy tak bezkarnie i bezczelnie nie szkodził Polsce. Zapamiętajmy to przy następnych wyborach - należy tą hołotę wyciąć w pień - wystarczy długopis i chęć ruszenia tyłka do lokalu wyborczego. Miłego dnia !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sarmato, wszyscy znali słynnego, sopockiego Pana Czesia, czyli Parasolnika, który oczywiście z głową miał bardzo nie po kolei, ale zapewniał ludziom nieustający uśmiech. Każdy był ciekawy, w jakim stroju tego dnia Pan Czesio będzie paradował po ulicach ? Ehhhh...dawnych wspomnień czar. Może Śniadek liczy na pomnik przed URM, albo i na Krakowskim Przedmieściu, kto wie ? Zasłużył się przecież Zbawicielowi, jak również jego bratu. P.S. Kształtu ewentualnego pomnika Hofmana wolę sobie nie wyobrażać, chociaż w kulturze Dalekiego Wschodu kult fallusa ma wielowiekową tradycję. :))
   Pozdrawiam serdecznie.

   http://gdywstecz.blox.pl/resource/AAB_109AB.jpg

   http://www.panoramio.com/photo/67333710

   Usuń
  2. Dzień dobry Begonijko !!! Jestem stanowczo przeciwko wszelkim pomnikom - bo po co ?? Chyba żeby były jak te na Wyspie Wielkanocnej - nie wiadomo kto to, nie wiadomo po co ale trwają. Mogą obsłużyć każdą zmianę ustroju, każdego wodza lub błogosławionego - są uniwersalne i na "każdy słuczaj" - jak mawiają "amerykańcy". Z Warszawy już donoszą, że panprezes się obruszył - jak to ??? Tuskowi pomniki stawiają za życia - JEMU NIE ! Jak już zahaczyłem o Warszawę to od dwóch dni coś mnie uwierało nieznośnie w pamięci, aż dzisiaj, spoglądając na jeden ze związkowych transparentów doznałem olśnienia. PiSało tam: .."ŻĄDAMY NASZYCH PRAW".. No dobrze, ale gdzie są NASZE OBOWIĄZKI wobec państwa. Gdyby to było takie proste - też bym żądał, większej o 100% emerytury, służby zdrowia - za darmochę,obniżki czynszów - co najmniej o połowę, komunikacji miejskiej - za darmo, żłobki i przedszkola - za frico - wszak naród powinien się rozmnażać, wszelkie podatki i opłaty publiczne - od zaraz obniżyć o połowę. Armię zlikwidować - mamy samych kochających nas sąsiadów, autostrady - za darmochę, no bo jak to, to nasze i państwowe. Wiek emerytalny obniżyć do 60 lat- dość się naharowaliśmy- niech teraz inni. Ale by było milusio - co??? Żaden cymbał związkowy nawet nie bąknie - a skąd na to pieniądze !!!! Wszyscy wrzeszczą- - to proste, wyłapać i do tiurmy, albo nie drzeć gęby po próżnicy. Za PRL-u były Nadzwyczajne Komisje Robotniczo-Chłopskie, które prześladowały kułaków, spekulantów, prywatnych handlarzy i kogo tam jeszcze. Cóż prostszego - przywrócić. Każdy związek zawodowy wydeleguje ze swego grona najbardziej "karczystych" i do roboty !! Poodbierają w try miga, bo to łatwo - a co po tym ??? Zęby powiesić na kołek i wyć do księżyca. To związki zawodowe uczyniły nam to co mamy - wszyscy byli ZA !Nawet Maniuś Krzaklewski dzisiaj wylazł z lamusa i też ŻĄDA.....że też ktoś obok nie zdzielił go po karku.Już mu posada europosła zbrzydła - to zbyt niskie apanaże.I tak trwa ten chocholi taniec i kwitnie nam nasze polskie chciejstwo. Dałbym tej Dudzie od dzisiaj fotel premiera - niech wszystkim da to czego dzisiaj sam żąda - natychmiast!! Ehh.... Miłego dnia mimo wszystko !

   Usuń
  3. errata : po słowach "wszyscy wrzeszczą" wstawić słowo

   Usuń
  4. errata po raz drugi - coś komputer mi głupieje. Należy wstawić słowo "złodzieje"

   Usuń
  5. Witaj Sarmato - :-))))))))))) bardzo słuszny wniosek - dać Dudzie posadę premiera i niech rozdaje. I odebrać mu paszport, aby po tym nie czmychnął za granicę. Też widzę, że nad tym zbiegowiskiem krążą już same muchy plujki i każda wypatruje swojego kawałka na krowim placku. Gdzie by się tu załapać - poczuli "wolę Bożą". A Maniuś Krzaklewski to chyba nie jest europosłem tylko "wyższym urzędnikiem" w brukselskiej administracji. Chyba jeszcze Buzek go tak "usadowił" - po koleżeńsku, jak był szefem parlamentu.Swój swojemu nie odmówi.Kruk krukowi oka nie wykole !!Pozdrawiam !

   Usuń
  6. Wiktorze - masz rację co do Maniusia !! Z tymi krukami też :-)))))))) Miłego !

   Usuń
  7. No dobrze - ale gdzie te 100 tysięcy nabuzkowanych związkowców. Pokazują z helikoptera Plac Zamkowy - będzie jakieś dwa trzy tysiące i żadne tam ciasno zwarte szeregi, łażą sobie luzem aby robić za większy tłum.

   Usuń
  8. Aby przetransportować 100 tysięcy ludzi do Warszawy pociągami - potrzeba by było co najmniej 100 pociągów po 1000 sztuk związkowców na jeden pociąg - to gdzie one pociągi ? Aby przetransportować 100 tysięcy związkowców autokarami - po 50 osób na autokar to potrzeba 2.000 autokarów - gdzie one - widział ktoś ? Dlaczego żadna telewizornia tego nie pokazała ??

   Usuń
  9. Sarmato, a Duda prawie się popłakał, z powodu że "Polska się obudziła". Wedle mnie, to obudziła się, po obalonych (skoro Tuska się nie dało) półlitrowych flaszkach skacowana Wolska, po czym spakowała "gadżety", bieliznę do prania i wyjechała. Cześć ich pamięci ! :)))))) P.S. Ichniejszy Pan Bóg to chyba ich nie lubi, oj, nie lubi. Taką pogodę zesłać na gorących patriotów, kto to słyszał ? No, ale mogło być gorzej, mógł grom z jasnego nieba trzasnąć, tak jak nie tak dawno w Watykan !

   Usuń
  10. PANIE DUDA !! A teraz poprosimy o bilans wydatków pieniędzy związkowych na ta hucpę !!!!! I pogadaj Pan ze związkowcami - na co można było by pożytecznie te pieniądze użyć: np. ile można za to kupić młodym matkom wózków dziecięcych wraz z wyprawką, ile można by było kupić pierwszoklasistom książek szkolnych, zeszytów i tornistrów, ile można by było emerytom obniżyć ceny leków w aptekach, ilu dzieciom w szkołach można by kupić bułek z masłem i kawałkiem wędliny oraz kubków mleka.Ile busików można by kupić aby ułatwić dojazd do szkoły, ile by można schorowanym ludziom dopłacić do leczenia sanatoryjnego, ilu inwalidom można by kupić protezy lub wózki inwalidzkie, ile można by za te pieniądze uruchomić małych zakładów pracy lub warsztatów rzemieślniczych ??? NO ILE GŁUPKU !!!!! ?????????

   Usuń
  11. Pawle - on za pieniądze związkowe ma ciąg do wielkiego koryta. Jeszcze jeden nawiedzony cudotwórca. Kaczor będzie unowocześniał zakłady przemysłowe poprzez zwiększenie funduszu plac !!!!!!!!!!!!!!Dodrukuje pieniędzy !!!!!!!!! Jak się tego słucha to bebechy się wywracają !!!! A ciemnota tego słucha i ryczy z zachwytu !!!!

   Usuń
 29. Jestem ... jestem !
  Nikt mnie nie przegoni ... oczywiście poza Kochaną Panią Elizą !
  I co moje oczy widzą ....o\/o ...
  Jest 'adaś ' a i inni .. 'nauczyciele'.... ble.ble .. he,he.
  Aby nie być dłużnym!

  Pani ikko133!
  Przecedziłem Pani posty tu na forum , bo jest taka możliwość !
  Przebłysków intelektu nie widzę ! ... i proszę sobie podarować uwagi tupu ...ble , ble .. o skupieniu inteligencji nie mówię!
  Jeżeli to jest prawda ,że niby się jest nauczycielem , to życzę złośliwie ... kosza ze śmieciami na głowie od uczniów !

  Panie Kazik !
  Wtórujący ... w osądzaniu ble...ble ... ale chyba nie ten Pan Kazek który przyjeżdża po bobki .. prawda?

  Olo czy jakiś tam .... specjalista od organów wewnętrznych ... radzę zrobić badanie EEG .. per rectum !
  bo jedno obok drugiego najbliżej 1

  Przepraszam Pani Elizo za zaśmiecanie , ale nie zdzierżę prywatnych wycieczek wobec mnie !
  Stosowanie wielokropków nie jest trollowaniem .. o ile mi wiadomo , jeszcze raz przepraszam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grzybiarzu - "prawdziwa cnota - krytyk się nie boi" a ty zapieniłeś jak sam prezes, kiedy go ktoś szturchnie w kuper.

   Usuń
 30. Trochę jestem zdziwiony zachwytami nad polityką zagraniczną MSZ-u , Pan Sikorski nie jest z mojej 'bajki' politykiem ,za jego wcześniejszą działalność ...wiadomo!
  Ale ten baner przed Jego domem , wyraźnie wpisuje w klimat poPISywania się wszelkiej maści politykierów od religii smoleńskiej , zagazowania mgło-helowego... a kończąc na zeszczeleniu statku powietrznego nr.1 pfu! 101 !
  Największym nieszczęściem byłoby gdyby do władzy dorwał się .. jajozbaw .. będzie 'lepiej' niż Korea Płn.
  A co do polityki , podzielam zdanie pani Agnieszki Holland :
  Holland: Podsłuchałam biskupów. Mówili: "Chodzi jak kaczka, widać, że Żyd"
  całość :http://elizadumoulin.blogspot.com/2013/09/panie-prezesie-melduje.html?showComment=1379139430803#c1829782677596079062
  potem wpisy na forum .. jak ktoś chce niech szuka, ja palcem nie będę pokazywał!
  Mam żal do premiera , że dopuszcza do 'kopania się z jarozbawem' ... wszelkie przepychanki słowno zbiorowe z niejakimi Śniadkami i Dudami ... jak łatwo manipulować motłochem ... pfu!
  Opuszczenie sali sejmowej... to niesamowity wybryk nie tylko na wpół polityczny , ale lekceważący pozostałych Polaków !
  Niby przedstawiciele narodu , to ja mam w d...pie taką władzę!
  A jeszcze na osłodę !
  Bardzo sobie cenię uwagi tego Pana !
  Za wikicytaty:
  "Człowiek dobry ma nieczyste sumienie – nękają go moralne rozterki. Moralność istnieje tak długo, jak długo trawi nas poczucie winy i poczucie odpowiedzialności. Nie tylko za własne czyny, ale za wszelkie zło, które się wydarza. "

  Uwaga: W dalszej części znajdują się słowa powszechnie uznawane za wulgarne.

  "1/3 PL chce głosować na PiS! Głupi Polak po szkodzie a po prawdzie i przed szkodą głupi. Tusku, k.. a, zrób coś! Obiecaj ludziom lody albo co."

  Opis: o przewadze PiS w wynikach sondażu.
  Źródło: twitter.com, 5 października 2012

  Przyłączam się do słów prof Jana Hartmana !
  Resztę ciekawych można znaleźć na :
  http://pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Hartman

  Pozdrawiam forumowiczów ... już widzę wpisy ... a to żyd ...... co ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grzybiarz - pewnie że "Żyd" - katolik by wiedział jak się pisze "maxima"

   Usuń
  2. Grzybiarzu:)

   Wydaje mi się, że jedną z naszych - narodowych - wad jest ta, że w Polsce: więcej mamy " nauczycieli ",/ chodzi o charakter - nie zawód /, niż tych co: słuchają i chcą się czegoś nauczyć:)
   A dobry nauczyciel powinien wiedzieć, że nauczyć - można się też od ucznia. Ale trzeba... więcej słuchać, niż trajkotać:)
   I... nie nazwę Ciebie - żydem:)))
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  3. Stasiu - masz rację DOBRY NAUCZYCIEł ale nie pierdoła, który nawet pisać nie umie poprawnie !!

   Usuń
  4. Stasiu ? .. ten wyżej to kolega?

   Stanisławie :)
   Próby nauczania i czy uczenia się , jest sztuką .. ale tylko dla niektórych , trzeba dużo nieraz cierpliwości, aby jeden z drugim ... pojął .. np. 1/2 + 1/2 = 1 , bo ... itd.
   ale 0,5 + 0,5 też = 1 , ale to już wyższa matematyka , a jak ruszysz procenty to masakra!
   Wspomniałeś o nauce od ucznia , ... cóż to za uczeń , który nie przerasta mistrza .. to po co uczyć .. należy uczyć tak ,żeby uczeń nauczył się szukać ...a nie gotowe.. bo zostaje pierdołą , chociaż pisze ułamkowo poprawnie !
   Nie wiem dlaczego miałbyś mnie nazwać żydem :))))) do tego mnie nie nazywać.. przez te wszystkie wieki i podróże ludzi z południowej Afryki , jak niektórzy mówią ... ludy zamieszkałe na terenach naszych w genotypie , też mają domieszkę ... inni błąkali się po pustyni .... a my np. siedzieliśmy w kożuchach ...
   Pierwsze wzmianki np. na naszych terenach są z przed trzeciego tysiąclecia p.n.e !
   O osadnictwie ! link
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronocice
   http://www.bronocice.dzialoszyce.info/waza.htm
   Wiec kto wcześniej wędrował i krwi namieszał :))))
   Byłem oglądałem :)))))))
   A polecam ... "Zakazana archeologia: ukryta historia człowieka" Michael A. Cremo i Richard L. Thompson
   Nawet poprawiaczom polecam , może nauczy się coś więcej ponad 'wcinanie się' he,he ...

   Pozdrawiam
   Stanisławie !

   Usuń
 31. Tak się zapędziłem , że skopałem !
  Wywiad z Panią Agnieszka Holland , to :
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14263507,Holland__Podsluchalam_biskupow__Mowili___Chodzi_jak.html#TRrelSST

  mea culpa , mea maxsima culpa !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. grzybiarz - niby "mea culpa" i znów pulpa ! Pozdrawiam !

   Usuń
  2. Elizo - ta "willa" panaprezesa to serio jego ?? Przecież na balkonie nie ma płyt pancernych tylko jakaś lich balustradka. Jak by ktoś wygarnął panuprezesowi z "kałacha" PUPA blada. Co te ochroniarze kuźwa tam robią. Narażają na szwank żywot wodza narodu. A później będą zwalać jeden na drugiego. Ten Szuladziński z Australii powinien coś panuprezesowi zaprojektować - podobno spec od wybuchów. I te drzewa mi wyciąć, jak ktoś się wdrapie, to będzie miał na cynglu cały kaczy majestat.

   Usuń
  3. kazik nauczyciel he,he .. dośc ubogi słownik pulpa ... trochę więcej może ;)

   Ja tesz postrafiam !

   Usuń
 32. Nie jest istotnym kto TO napisal, ale jest to szczera prawda, i tylko prawda

  OdpowiedzUsuń
 33. Czasmi jak czytam "tu rożnych" lub słucham Macierewicza i jego przydupasów zastanawiam się, czy to oni są idiotami,czy nas za takowych uważają,
  Czy to wyższej wody cwaniacy uważający ze "każdy głupi to kupi"I ten "każdy" nie potrafi, sklecić, powiązać ze sobą, coraz to"nowszych faktów"
  Pamiętacie jeszcze ten krzyk,protest i zarzut iz "komisja Milera" nie potrafiła lub podała mylna wysokość "smoleńskiej a pancernej" brzozy,albowiem 2,5 roku po wypadku, polscy prokuratorzy podali,....... inne pomiary.
  I nikt ani prokuratura,ani "żurnaliści" na protesty i obśmiewania nie zadali pytania.
  Przepraszam ,a czy złamane drzewo,które w wyniku utraty części swojej korony i nie uschło,"ma prawo" do dalszego wzrostu ?.
  I jaki jest przyrost pnia w ciągu tych dwóch lat ?.
  Nie, oni to traktowali, jakby był to, słup telegraficzny, czy stalowa rura.
  A być może uznali, iż "ta co pozbawiła życia prezydenta"powinna uschnąć z samego żalu i winy.
  Najśmieszniejsze iz krzyk o "nierzetelności badan" komisji/co to źle zmierzyła/
  zaczął sam Macierewicz który niedługo wcześniej udowadniał/przy pomocy także"specjalistów"/ze samolot przeleciał ponad brzoza i to nie ona a wybuch,/wybuchy/ rozp TU 154
  Powiedzcie mi jak to jest.czy już głupota zawładnęła tym światem?
  Każdemu trzeba "jak krowie na rowie" a on z rozdziawioną gęba wysłuchawszy powie "jesteś przydupasem" lub nie Polakiem.
  A niechże was pokręci gamonie.

  OdpowiedzUsuń
 34. No - ten Dudniący z Wilkami przejdzie do historii"solidurności" - odciął się od "korzeni" styropinowych. Te szeregowe związkowce to śpią teraz na karimatach. Naczalstwo ma apartamenty w Bristolu.Pierwszego Parasolnika IV RP gości sam prezes, Hofman ma kaca politycznego, mocno się obkurczył. I niech ktoś powie, ze Polska to nie dziki kraj.

  OdpowiedzUsuń
 35. To już "obalacze Tuska" obalili tego Tuska, czy jeszcze nie, bo nie chce mi się oglądać TV ? Proszę o info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)))))))))))))))))))))))))))))) dzię kuję

   Usuń
  2. Oczywiście że wieczorem Tuska obalili. Jak se flamastrem na "Mamrocie" napisali "Tósek" . Tyle ich obalania, co w gardła wlali:)))
   Jeszcze pogardłują, a wieczorem do domciu bo "ogórek" odjeżdża, a w poniedziałek za biureczko trza usiąść. Chyba nikt nie uwierzy, że tam jakakolwiek klasa robotnicza się pofatygowała !? Klasa robotnicza zapie...lała na budowie i w fabryce, uwentualnie za friko na budowie świątyni dla zabiedzonych i ubogich kapłanów doglądających inwestycji zza szyby skromnego autka marek ogólnie znanych i widzianych na parkingach epidiaskopu & curii (nie sklodowskiej).

   Usuń
  3. A wódz narodu stwierdził : POTRZEBNA JEST ODNOWA POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW !! To co znowu będzie nacjonalizacja, będą wywłaszczać - czy co ???Bo na czym ta "odnowa" ma polegać to kurdupel nie PiSnął ani słowa. I kto i za co ma "odnawiać" ? Może by tak "kolebkę" solidurności odnowił - będzie sobie mógł skoczyć przez płot !!

   Usuń
  4. Kaszebe - tam u Was rozwalił się jakiś helikopter z posłem - biznesmenem na pokładzie. Podobno był z PiS-u i miał przetwórnie pierza.Czyżby darł pierze z kaczek? Jakoś tak cicho o sprawie i biednym pośle. I żadnej brzozy w pobliżu - szczere kartoflisko po wykopkach. Czy spec-komisja Antosia już tam zbiera odłamki, czy przekopują teren ?? Może to był zamach ?? Wie kto coś ???

   Usuń
  5. Kaszebe - nie irytuj się . Będzie nowa stocznia im.Lecha, pierwszy zwodowany statek będzie miał imię "Lechu". Matką chrzestną będzie "córcia". Przy pomniku stoczniowców dostawi się pomniczek Lecha - ten z Radomia, albo DUPlikat. Aleje Zwycięstwa nazwie się Aleją Zwycięstwa Lecha. Port Lotniczy otrzyma nazwę LECH-AIRPORT Gdańsk. LECHia Gdańsk będzie pierwszą drużyną w kraju. Sopot zmieni nazwę na CO POT-em !

   Usuń
  6. Paweł - niestety nic prawie nie wiem o katastrofie helikoptera, oprócz tego co wszyscy. Media dziwnie milczą. Antoś też się jeszcze nie pokazał.Podobno pierdyknął w powietrzu i spadł na kartoflisko. Musi to była bomba, bo jak inaczej !

   Usuń
  7. Kto i co łopatologicznie:
   http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/15-wypadki_i_incydenty_lotnicze/56909-wypadek_2013_09_13_w_wygoninie_kolo_koscierzyny_rozbil_sie_smiglowiec.html

   Usuń
  8. Ja, Gdynianka, mam od lat "okoliczność" z Dorotą Arciszewską - Mielewczyk ... bo to o jej "króla pierza" chodzi. Kiepsko wyszło, bo przecież PiSowcy podobno nic nie mają, sam panprezes ledwie koniec z końcem wiąże, głupi zegarek Nowakowi wypominają, a tu prywatny, PiSowski śmigłowiec się rozbił. Nikomu źle nie życzę, każda katastrofa jest tragedią, zwłaszcza dla rodziny, ale nikt inny, jak p.Mielewczyk uważała, że to niemożliwe, aby TU154 rozbił się doszczętnie, "lądując" na plecach przy dużej szybkości, a tu ...mały śmigłowiec, lecący nisko i dużo wolniej, rozbił się w drobny mak. Może tu leży przyczyna milczenia ? No, chyba, że znów okaże się, że to Tusk zamachnął się na "opozycję".

   Usuń
  9. "One" oczywiście powiedzo, że to inna sytuacja, że inna koństrukcja, i że w ogóle i w szczególe .....
   A kto rozpylał mgłę z żopy ??
   http://www.youtube.com/watch?v=h4j_PhyKH9g

   Usuń
  10. Begonijko - otóż to - los lubi płatać ludziom figle, czasami bardzo przykre. Wcale mnie nie cieszy ten wypadek, bo każdego życia szkoda, ale może on pomoże tej pani cokolwiek zrozumieć, chociaż wątpię. Ci ludzie od dawna już rozminęli się ze zdrowym rozsądkiem. A może to znak dany z "tamtąd" - opamiętajcie się ???? Też wątpię - jak obejrzałem sobie ten dzisiejszy zbiorowy amok w Warszawie - "marrrrne szanse" - jak powiadają Francuzi. Wszyscy chcą tylko brać !!! A tak krawiec kraje - jak materii staje !!!! Miłego !

   Usuń
  11. Sarmato, nade wszystko przygnębiający był infantylizm tego "obalania Tuska". Ot, ubrali w jakieś pluszowe ubranka kilku spaślaków, nakleili im karykaturalne maski na głowy i nazwali to "małpami Tuska". Ha ha ha, ale śmieszne. Poziom szkoły podstawowej, gdzie to na ławkach skrobało się " Józek jest gupi"...Muszę przyznać, że obalacze komuny mieli więcej fantazji. Pamiętam świetne "prasówki', jakie miałam w stanie wojennym, przechodząc codziennie tunelem w drodze do pracy. Każdego dnia było coś fajnego, a to napis : "Agencja Q-TASS", a to " Junta to juje"... Było się z czego pośmiać. A teraz kicha. Przebierze się jeden z drugim za małpę, albo z samego siebie małpę zrobi ( w zoologach niejednego szympansiego "hofmana" można zobaczyć) i tyle tego ...
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  12. Begonijko - jacy aktorzy taka i "sztuka" ,a właściwie jasełka. Zatrudnili tych co to z "Herodem chadzają" po kolędzie.

   Usuń
  13. poszłooo - no co ty, języków się naumiałeś :-)))))))) i zaczynasz gadać "po francusku". Co to jest ta "żopa" - czyżby zwyczajna polska "doopa" ???

   Usuń
  14. Karol - w rzeczy samej - teraz wszyscy już oPUPieli. Wszystko bez tą PUPĘ !! A mówiłem, będzie poruta dla PiS-u. Sami sobie nawarzyli !!!

   Usuń
 36. Myślę że tym napisem to Sikorski się nie przejmuje.Zadałem sobie trud i poczytałem trochę o p.ministrze,o jego karierze politycznej,o konflikcie z Maciarewiczem itd.i tp.,muszę powiedzieć że pytań mam więcej niż odpowiedzi.Ciekawostka:mundurowi z gwiazdkami zachwalali R.Sikorskiemu pewien transporter opancerzony,jaki to no dobry.Odpowiedział im,że skoro taki dobry,to ich wsadzi do niego i każe strzelać ostrą amunicją.Wiadomość ta szybciutko spadła z anteny,można tylko domyślać się powodu.Polecam Państwu ostatni numer NIE a wnim artykuły o działaczach związkowych i o OFE,jakże na czasie.P-m.

  OdpowiedzUsuń
 37. pod tym drugim banerem brak podpisu "Naród" ... ostatnio każdy tak może się podpisać, byle wylazł pod Sejm i happening głupawy wymyślił

  OdpowiedzUsuń
 38. Pierwsza to Solidarność lat 80., do której należało 10 milionów Polaków i dzisiejsza Solidarność licząca 700 tysięcy członków - od momentu powstania to zawsze byl ruch polityczny.

  OdpowiedzUsuń
 39. Łomatkoooooooooooooooooo !!! Co za ironia losu !!! Gdzie jest Macierewicz ???

  http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/lasek-za-miesiac-wstepny-raport-ws-przyczyn-wypadku-smiglowca-w-pomorskiem/ms0vk

  OdpowiedzUsuń
 40. Ale poleciało w dół ze słupkami. Według sondażu CBOS PO znowu na czele a pisiarczykom spadło o 12 punktów. Jeszcze jeden ochlaj i spadną do rynsztoka !! Tak trzymać panie prezesie !!!

  OdpowiedzUsuń
 41. Że duda to wiedzą wszyscy a kto jeszcze ?
  Oto proszę !!!!!
  Artykuł http://wiadomosci.onet.pl/forum/duda-powinnismy-zbierac-glosy-za-rozwiazaniem-parl,0,988317,116083175,czytaj.html

  -------głos z forum ---------------
  majka.23 : Dlaczego nie było haseł opodatkować kościół? Dlaczego nie było haseł rozliczmy w końcu imperium ojca Rydzyka!!? Dlaczego nie było najważniejszego hasła wyprowadzimy związki z zakładów pracy i będziemy funkcjonować z samych składek??? !!
  Miałam wrażenie ,że ta chora część społeczeństwa trochę zmądrzała , ale po tych wszystkich hasłach związków jest to wielka destrukcja.
  Wszystko drodzy Polacy jest robione pod publiczkę !!! Jednak zaścianek wierzy pseudo związkowcom. zwiń
  -------dalej z forum BARDZO CIEKAWE !!!!!!!---------
  ~lizz do majka.23: Popieram te wypowiedz,jacy to sa zwiazkowcy skoro u mnie w kosciele w lublinie probosz w poprzednia niedziele oglaszal wyjazd do warszawy na manifestacje koszt tego wyjazdu to 5 zl od osoby,pojechaly mohery tylko ciekawe ,ze wyjazd do jakiegos sanktuarium kosztuje okolo 100zl a tu tylko 5 zl ,kto to sponsoruje i jacy to zwiazkowcy ,duda niech sie wezmie do roboty a nie wprowadza nielad w kraju i tak sie ludziom zyje coraz gorzej ale to nie tylko wina tuska ,to tez i reszta miala swoje 5 minut i pozostawili to co jest trzeba wiecej pomnikow stawiac i bedzie lepiej zwiń

  Nooooo urwał nać , przepięknieeeeee !!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Rozsmieszyl mnie anonimowy "absolwent MEL", ktorego wypowiedz ze absolwentem MEL to byl tylko w swoich marzeniach.

  Moze odpowie mi ta biedaczyna na pytanie:

  Czy przy pieknej, slonecznej pogodzie, znakomitej widocznosci lotniska i pasa, doszloby do wypadku lotniczego w Smolensku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Anno, nie wiem. Napisałem wyraźnie: "Nie wiem, panie Stanisławie, czy się zamachnęli, czy nie zamachnęli. Wiem natomiast, ze z błogosławieństwem rządu pana Tuska, śledztwo w sprawie tej katastrofy, zarówno prowadzone w Rosji, jak i polskie komisji pana ministra Millera, były prowadzone w sposób UNIEMOŻLIWIAJĄCY uzyskanie wiarygodnych wyników" oraz "Proszę zwrócić uwagę, że ja słowa na temat orzeczenia o winie za ten wypadek nie napisałem, ja jedynie neguję wiarygodność wyników ustaleń obu Komisji" Czy jest Pani w stanie przeczytać to ze zrozumieniem?

   adam

   Usuń
  2. Pani Anno, nie wiem. Napisałem wyraźnie: "Nie wiem, panie Stanisławie, czy się zamachnęli, czy nie zamachnęli. Wiem natomiast, ze z błogosławieństwem rządu pana Tuska, śledztwo w sprawie tej katastrofy, zarówno prowadzone w Rosji, jak i polskie komisji pana ministra Millera, były prowadzone w sposób UNIEMOŻLIWIAJĄCY uzyskanie wiarygodnych wyników" oraz "Proszę zwrócić uwagę, że ja słowa na temat orzeczenia o winie za ten wypadek nie napisałem, ja jedynie neguję wiarygodność wyników ustaleń obu Komisji" Czy jest Pani w stanie przeczytać to ze zrozumieniem?

   adam

   Usuń