piątek, 2 sierpnia 2013

ZaPiSdaczona chołota... no bóg, honor, ojczyzna!

(chołota napisane expressement przez "ch")

Najbardziej fetowaną osobą na uroczystościach poświęconych wybuchowi Powstania Warszawskiego był Antoni Macierewicz. W tłumie zwolenniczek pojawiła się pani, która nieoczekiwanie zadała Macierewiczowi pytanie

- Co pan tu robi, pan jest powstańcem? Co pan tu robi?
- A co pani tu robi? Pani jest powstańcem?
- pytała jedna ze zwolenniczek Macierewicza. Po co tu przyszłaś? - dopytywała się inna.
- Mój ojciec był powstańcem - odparła kobieta. Jej odpowiedź fanek Macierewicza nic nie obeszła. 

- Suka, jędza! Paskudna, tfu - splunęła w stronę kobiety inna wielbicielka posła PiS. - To żadna Polka, żadna Polka powtarzała natapirowana lampucera.
 

Czy można dziwić się się moherowym babciom? One od lat nie widziały tak wielkiego ch**a!!! Szanowne panie.. tfu, tfu.... a powieście sobie Jarka czy Antka na krzyżu i zacznijcie się do niego modlić. Jednak orzekając o polskości powinno się szczególnie dbać o poprawność języka. Na przykład ta składnia letniej moherzycy to Pomorze, podejrzewam, że Toruń....Dobra szkoła Rydzyka - rzucaj obelgami, obrażaj, bij czym popadnie torbą lub beretem. Ależ ten Rydzyk posiada armię !!! Lucek rób przebudowę tam w piekle. Zacznij roboty już dziś, bo zobaczysz, miejsca ci zabraknie...


  A może ta pytająca Macierewicza pani to prowokacja niemiecka? Przecież wszyscy Prawdziwi Polacy wiedzą, że  Macierewicz ps "Brzoza" wespół z Jarosławem Kaczyńskim ps "Kot" byli największymi bohaterami Powstania. Jadwiga Kaczyńska ps "Sanitariuszka" własnoręcznie załatwiła 100 szwabów. A Pawłowicz ps" Ładna" była główną łączniczką z Londynem!  
 

Taaaaak, ta zaPiSkana hołota wprowadziła nowy zwyczaj składania honorów i czci, zakorzeniając jako tradycję, tradycję SMOLEŃSKĄ. Wielu Polaków jest tym oburzona, ale żaden nie pójdzie każdego 10go pod Pałac Prezydencki aby w momencie składania wieńca przez PiSiactwo wygwizdać ich i wybuczeć. Dlaczego?
 

Mam również nadzieję, że jakiś uczciwy sąsiad poznał natapirowaną lampucerę w teve i da w mordę tej moherowej małpie. Już ona ma szczęście, że nie mieszka koło mnie..... 
Trzeba było być jednak skończonym idiotą żeby dla polactwa narażać życie w awanturach typu powstanie. 

I DOBITNIE POWTARZAM DZIŚ CO NAPISAŁAM W ZESZŁYM ROKU:

PiSowska hołoto. Jesteście zakałą Polski, swojego pięknego kraju!  Pod płaszczykiem obrony honoru i współczucia dla niższych klas skurwicie się do reszty, bez zająknięcia niszcząc wszystko co stoi wam na drodze do widma władzy. …ale o niej zapomnijcie, bo żaden Polak, który ma choć odrobinę oleju w głowie NIGDY, PRZENIGDY nie zagłosuje na takie ścierwa jak wy!
W zasadzie to brak słów w języku polskim, łącznie ze wszystkimi najbardziej obraźliwymi niecenzuralnymi, aby dokładnie określić wasz wolacki, antypolski „patryjotyzm”. Czas najwyższy, aby pamięć o was, przebrzydłe kanalie, została na zawsze wymazana z historii Polski, jako zbezczeszczenie pamięci narodowej i niepodległości. Czas PiSowcy już do szamba, jak szczury, bo na śmietnik parszywe szuje, nawet nie zasługujecie. A sprzątanie rozpoczniemy od Wawelu.


promuj jeśli chcesz

44 komentarze:

 1. Wiadomości z kraju:
  Wyjce opuściły ZOO i udały się na Cmentarz Powązkowski. Zaciekle wyły i gwizdały na widok Tuska i Komorowskiego,następnie zgotowały entuzjastyczny aplauz dla patriotów Kaczyńskiego i Macierewicza. Czy ktoś się domyśla,czyj elektorat one stanowią? Dyrektor Ogrodu miasta stołecznego Warszawa zobowiązany został do wprowadzenia dyscypliny wśród dozorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mordimer Madderdin - Inkwizytor JEBpa Genryka Mohera2 sierpnia 2013 08:40

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast merytoryki inwektywy. Standart made by k r-k.

   Usuń
 3. Helmut_monachijski2 sierpnia 2013 09:03

  Najważniejsze polskie powstania narodowe wywoływali i kierowali nimi osobnicy idealnie przystający do modelowego wzorca wolaka, ale ginęli - Patrioci. To jest ta różnica, której kaczyści za nic nie uznają, bo tym samym uznaliby, że ich "pomysł na Polskę", a raczej na jej sfaszyzowanie - jest równie niebezpieczny, co programy ich wolskich poprzedników, np. w roku 1944. To buczenie po cmentarzach samo w sobie dowodzi ich nieskończonego chamstwa połączonego z kretynizmem - zawsze i wszędzie przynależnym wyznawcom totalu - czerwonego czy brunatnego.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja doleję oliwy , żeby się poślizgnąć !

  Z wyższej półki!
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-zielinski-zapis-o-innych-obiektach-zagrozeniem-dla-krzyza-w-szkole/dht2r

  Już jeden głosił , że pewien starożytny młodzian ma być królem Polski , teraz drugi oszołom chcę usankcjonować 'obiekt' symbol .... za ważniejszy od godła .
  Głupawka nie zna granic , wkraczając w nieskończoność !
  Idzie opisdzieć !
  I dalej
  http://religia.onet.pl/publicystyka,6/matura-z-czarnym-paskiem,57696.html

  Pani Eliza szczęśliwa , bo daleko mieszka , ale my tu w Polsce !
  Gdzie nie spojrzysz to krzyżyk ... bo w sklepie też widziałem ...... zapisdzione ocipienie!
  A wrzesień ?
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14374093,Duda_czy_Rydzyk__kto_wygra_wrzesien_i_zorganizuje.html#BoxWiadTxt

  Chyba gdzieś pod most wyjadę na zachód .... nie .....wiem wyjadę do Czechów ... jestem w stanie wyżyć tam za to co mam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Marszałek miał rację!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,zgadzam się z panią w 100% pani Elizo co do artykułu jesteśmy za przeproszeniem pierdolniętym społeczeństwem (nie wszyscy)pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry, Elizo:)

  W pełni rozumiem Twój gniew, któremu dałaś upust we wpisie:) Jednak mimo wszystko - ta profanowana uroczystość /?/ - i tak przebiegła spokojniej niż rok temu, kiedy to chuliganeria prawacka - niemalże uniemożliwiła przebieg smutnych uroczystości!
  Prawackie bojówki zaprzeczają szyldom - pod którymi się promują... Któż to bowiem pysk drze, że: brak dobrych manier, awantury nad grobami... są zaprzeczewniem chrześcijaństwa? Szacunku dla zwłok? Oni !!!
  Jednocześnie nie potrafią uszanować tych, którzy oddali życie, między innymi za to: żeby właśnie oni mogli - dziś - drzeć ryje na cmentarzu...
  Widać dokonali podziału ofiar: - na dobre, godne modlitwy i te niewłaściwe, niewolskie! Czy tragicznie poległych uważają za tych gorszych? Cholera ich wie.
  Oni są po prostu porąbani, chorzy, psychiczni, a ich " oblicza" są ich wizytówką!
  Tym wszom nie chodzi o oddanie jakiejkolwiek czci, komukolwiek.
  Dla nich, i cmentarz jest właściwą " estradą" - żeby wesprzeć zbzikowanych: kaczorów, macierewiczów! Rzygać się chce, doprawdy!
  Powaliła mnie dosłownie migawka pokazana w TVN, manifestacji polskich faszystów!
  Właśnie wczoraj...
  Spod znaku onr, lpr, i innych, których nawet nie znam. Polscy faszyści manifestują w dzień, który był tak tragicznym początkiem: śmierci podad 200 tys. Warszawiaków, praktycznego obrócenia w puch - milionowego miasta! " Manifestują", wznosząc hasła i propagując idee, które właśnie były symbolem tak potwornego zła, jakim był niemiecki faszyzm!
  Podobno - legalnie - manifestują i pokazują, że faszyzm, w Polsce - jest wiecznie żywy! Jak Lenin, który jednak ostatnio nie cieszy się takim poparciem!
  A państwowa policja im towarzyszy, tworząc kordon ochronny... przed kim? Przed normalną większością... JA TEGO KUREWSTWA NIE ROZUMIEM!
  Pozdrawiam
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisławie ! Tego qurewstwa nie trzeba rozumieć, je należy tępić jak barszcz Sosnowskiego. Nie wycinać! Wypalać ogólne znanym środkiem (tekst nie zawiera lokowania produktu, dlatego nie wymieniam nazwy na literę R) tak aby zniszczyć również korzenie !!! Oczywiście rozwój takich idei (że tak górnolotnie się wyrażę), jest możliwy gdy trafia na grunt przygotowany przez zastępy rycerzy odmóżdżających bezwolny lud miast i wsi. Zastępy sławiące bezmyślną modlitwę według schematu narzuconego przez ojca chrzestnego organizacji > "Ora & labora" a owoce pracy ku nam przynoście<.
   Ludzie!! Myślcie, to nie boli !!

   Usuń
 8. Małpy z gatunku wyjców wyją: Bóg,Honor,Ojczyzna!
  Jaki Bóg? Małpy też mają Boga? Może King Konga?
  Honor? To cecha ludzka(z licznymi wyjątkami),nie małpia.
  Ojczyzna?Ich ojczyzną jest dżungla.

  Czy oprócz nich PiS ma jakiś inny elektorat? Ręka do góry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego nawet hołoty nie chcę obrażać i z malych liter...............

   Usuń
 9. To że jesteśmy pier@olniętym społeczeństwem to zawdzięczamy Papciowi i jego antenatom na tronie ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak... poszłoo.
   To jest prawdziwa praprzyczyna polskich zachowań. Czarna zaraza....
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  2. Poszłoo, a byliśmy kiedyś "niepier@dolnięci" ? Ileż to nieszczęść sprowadziliśmy na siebie sami ? Prawda, że nasze położenie geograficzne zawsze skazywało nas na miotanie się pomiędzy młotem a kowadłem, a to demoralizuje, ale kościół przez wieki zdołał zabić w nas instynkt samozachowawczy, bo przecież :" tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem..." Skoro tak pisał wieszcz, to czego wymagać od zwykłego, bożego prostaczka ???

   Usuń
  3. Rzeczywiście, od bożego prostaczka można wymagać tylko trafnego rzutu na tace podsuniętą tak aby ślepy trafił. Cóż, wieszcz z ludu pochodzi, pisze duszoszczypatielno, każe sięgać gdzie wzrok nie sięga lecz z racjonalnością bywa różnie i także może być "letko ten tego ten". Nieliczni niepier@olonięci ze swoimi opiniami uchodzili za oryginałow, np. Tadeusz Kościuszko, Tadeusz Żeleński, Leszek Kołakowski, tych kilku kojarzę po usmażeniu wątłych zasobów podkapeluszowych na słoneczku od południa do jego zachodu....

   Usuń
 10. Daremne żale

  Daremne żale - próżny trud,
  Bezsilne złorzeczenia!
  Przeżytych kształtów żaden cud
  Nie wróci do istnienia.

  Świat wam nie odda, idąc wstecz,
  Znikomych mar szeregu -
  Nie zdoła ogień ani miecz
  Powstrzymać myśli w biegu.

  Trzeba z żywymi naprzód iść,
  Po życie sięgać nowe...
  A nie w uwiędłych laurów liść
  Z uporem stroić głowę.

  Wy nie cofniecie życia fal!
  Nic skargi nie pomogą -
  Bezsilne gniewy, próżny żal!
  Świat pójdzie swoją drogą.

  Adam Asnyk rok 1877

  Z moją dedykacją, dla oszołomów, czarnych, dla których - burdy historyvzne - są miarą istnienia!

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ty jesteś " gupi ", bo wiersz napisał A. Asnyk, a ja nic nie pisałem o twoim " kuściele " !!!! A wymieniając " czarnych " - miałem na myśli... kominiarzy:)))
   Dobordzieju... jak się nudzisz... to zaopatrz swoją gosposię:) Pamietaj kropidło poświęcić - przed!
   Stanisław

   Usuń
 11. Jad, profanacja, zniesławianie,
  "patriotyczne" dyskredytowanie
  wszelkich idei, pamięci i wartości
  dla pis-toruńskiej "bogobojności".
  Opadły dłonie, zapulsowały skronie,
  wstyd za nich jasną iskrą płonie.
  To jak zaraza, która mózgi zakaża.
  Chorzy na toruńską wściekliznę,
  dyskredytując historię plują na ojczyznę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zola !!!!!
  Tak trzymać ! A mówią,
  że nie mamy poetyki w duszy !

  Stanisław szybko się uczy :))))))))))))))))))))))))

  A tak ogólnie , to gdybym mieszkał np. w Trójmieście .... pomijając jakiekolwiek względy moralne , światopoglądowe ... poszedłbym na celebrę w wykonaniu abepe 'danielewicza' , mało polazłbym do pierwszej ławki jak najbliżej 'pańskiego stołu' , uważnie patrząc co też podczas pewnej czynności ..;)... zostaje wzniesione naczynie pozłacane do napojów , czy tenże celebrujący nie posiadł 'mocy' ... bo wzorem swego nauczyciela , który zamieniał wodę w wino... wznosząc do góry .. też nie zamienia wina w coś mocniejszego , będąc jego vicariusem lub służbą vicariusa .
  Co mówi podczas , ..... jak długo czeka ... na wypełnienie 'spirytem' , potem czy zagląda ....sprawdzając poziom , - pełny do połowy , jaką ma minę lub wyraz twarzy , jak próbuje po chwili , czy te obok szklane naczynka z płynem do oblucji paluszków są na pewno z wodą , ile też pozwoli na dolanie ... płynu, ... pytań co niemiara !

  Nawet jak ktoś , chodzi po prośbie z koszykiem , rzuciłbym 50gr... a co stać mnie!
  Za bilet do kina na głupi film , muszę dać więcej .
  Ktoś mi zarzuci obłudę, hipokryzję , zakłamanie , ja dodam jeszcze ...... cynizm !
  Jak kpić, to kpić ..... jednym wolno, a mnie nie ........co ?!

  Właśnie będę robił sos grzybowy do 'pene' z avokado i boczusiem !

  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 13. Śmieszni są ci " polemiści ", których Eliza słusznie kasuje!
  Śmieszni, bo ich poziom umysłowy, przy całej koncentracji i wysiłku... pozwala na skonstruowanie jednego zdania - na ogół z błędami:) Chodzące atyreklamy: "kosióła", pisowatych, wytwory: działań destrukcyjnych - rydza.
  Dziwne też, że często łączy ich jedno: chore zainteresowanie
  częściami ciała, których - na ogół - nie pokazuje się publicznie... Nawet " obrażanie" - w ich mizernej postaci, zmusza mnie do popukania się w czoło.
  Mali, ubodzy duchem. Czy ciałem... nie wiem - bo jestem " obrzydliwy " - i oglądać nie chcę:)))
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 14. Elizo... podpisuję się pod tym co napisałaś.
  Zrezygnowałam z oglądania transmisji z uroczystości na Powązkach w TV... bo wiedziałam że hołota nie wytrzyma i musi z siebie wyrzucić jad.

  Czas robi swoje... moherowy elektorat - jak każdy "spartaczony beton" będzie się wykruszał, ale ile jeszcze zdąży narobić szkód i napsuć krwi normalnym Polakom to się jeszcze przekonamy.
  Jedyną nadzieją jest to, że ludzie przestali biernie słuchać i zaczęli reagować na bezzębnych wariatów.

  Sofia

  Ps. Czytając posty "księdza robaka" mam wrazenie, że tym jadem on się chyba udławi... i "robakiem" zajmą się robaki.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można tego określić inaczej niż mendowatość.

   Usuń
  2. Wielce Szanowna Eliza jest bardzo delikatna używając określenia - mendowatość .
   Jest skrót myślowy na południu - bucowatość !
   Wiem, chciało by się utrzymać pewien poziom , ale co może narobić łyżka dziegciu w beczce miodu!

   A co niech gryzą paznokcie do krwi, jak braknie u rąk , to za nogi , tyle , że to przepocone i cuchnące , od wiecznych wędrówek !
   Lać i płakać nie pozwolić !
   Miłego 'łikendu'!
   ;)

   Usuń
 16. Sofia .. znaczy 'mądra'
  Tak mnie uczono :)))))))
  A tego .. no niby kapłana o ksywie robak , można śmiechem zawsze zaj.....ć , nie ma nic gorszego jak dla takiego przygłupa ... ośmieszyć lub wyśmiać ... poza kilkoma zwrotami nie potrafi sklecić zdania ... nie mówiąc o jakiejś merytorycznej odpowiedzi !

  Część w piso-obłędzie nie potrafi poza inwektywami i napisać coś z sensem !

  Tym wszystkim moherom maści male & female ... zacytuję myśl bardzo mądrego człowieka a zarazem kapłana , tak kapłana z którym miałem osobisty kontakt!

  ""Wy jesteście Kościołem" "To Wy decydujecie"
  A potem zrobią swoje... po przeczekaniu.Co nazywają "roztropnością"
  i dalej:
  "Religia jest dla mądrych. A jak ktoś jest głupi i jak chce być głupi, nie powinien do tego używać religii, nie powinien religią swojej głupoty zasłaniać."
  na deser:
  "Nie jest tak, że gdy ktoś traci wiarę, można lekceważąco powiedzieć: "To nie była prawdziwa wiara, prawdziwej wiary się nie traci”.

  Wiarę prawdziwą też można stracić.
  Traci się ją wtedy, gdy niszczeje naturalne podłoże, które łaska ma uszlachetnić."

  meandry myśli są zbyt skomplikowane dla tego typu 'robaczków' zagubionych w swych neuronach wpojonych i naładowanych w określonym kierunku .......a filozoficzne rozważania!
  W tym filmiku wystarczy podłożyć podkład typu .... ty k...a ka...lu .... jeb...y z obłędem w oczach, oczekujący odpowiedzi.... potem szczękę sztuczną włożyć ..... czekać jak ktoś przy....bie.
  Fajny elektorat.... nie!

  Moja macierz też nosiła to imię !
  Szacunek , chociażby czasem łzy płynęły z tęsknoty , za ..... dzieciństwem!

  OdpowiedzUsuń
 17. Och Juz prezes wytłumaczył już prezes "dał głos"
  Dlaczego to "dorodna młodzież polska" "manifestowała spontanicznie" Bo przecież została obrażona, nazwana przez Prof Bartoszewskiego "motłochem" Wiec wyrażali to "buczeniem" Wszystkim Prezydentowi,Premierowi i...reszcie
  Ale tego iż klaskali gdy tylko ujrzeli Macierewicza i Kaczyńskiego, co jest takim samym nietaktem "w tym miejscu i w tym czasie" nie raczył zauważyć.
  Nie "raczył" skomentować.
  Dlatego tez "w pełni się przyłączam" Dlatego tez powtarzam Twoje
  "PiSowska hołoto. Jesteście zakałą Polski, swojego pięknego kraju! Pod płaszczykiem obrony honoru i współczucia dla niższych klas skurwicie się do reszty, bez zająknięcia niszcząc wszystko co stoi wam na drodze do widma władzy. …ale o niej zapomnijcie, bo żaden Polak, który ma choć odrobinę oleju w głowie NIGDY, PRZENIGDY nie zagłosuje na takie ścierwa jak wy!
  W zasadzie to brak słów w języku polskim, łącznie ze wszystkimi najbardziej obraźliwymi niecenzuralnymi, aby dokładnie określić wasz wolacki, antypolski „patryjotyzm”. Czas najwyższy, aby pamięć o was, przebrzydłe kanalie, została na zawsze wymazana z historii Polski, jako zbezczeszczenie pamięci narodowej i niepodległości. Czas PiSowcy już do szamba, jak szczury, bo na śmietnik parszywe szuje, nawet nie zasługujecie. A sprzątanie rozpoczniemy od Wawelu".
  dawniej Amen teraz ENTER

  OdpowiedzUsuń
 18. Kurdupel dał głos: " powokacia, powokacia " - krzyczy:)))

  "Jarosław Kaczyński uważa, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości to "oczywista prowokacja". Decyzja o terminie warszawskiego szczytu zapadła 5 lat temu; ustalił ją sekretariat Konwencji klimatycznej - odpowiada resort środowiska.
  - To jest oczywista prowokacja. Wiadomo, że na takie szczyty przyjeżdżają alterglobaliści i że są to elementy awanturnicze. Niewątpliwie chodzi o to, żeby wywołać awanturę, bo przecież nie ma żadnego przymusu, żeby to było akurat 11 listopada - powiedział Kaczyński na konferencji prasowej. Według niego "ktoś chce doprowadzić do wielkiej awantury".
  Za: gazeta.pl
  Tam też można znależć wspaniałe zdjęcie - umiłowanego przywódcy wolaków!
  Wolak Pierwszy śmieje się i... to jest zwykły przypadek, że śmiejąc się - wygląda jakby się nadymał - przy wypróżnianiu:)
  Należy też podkreślić " fachowość " panaprezesowego fryzjera - na podstawie równo i elegancko wyciętych " baczków " panaprezesowych. To nowy " trynd ", czycóś?

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurdupel-dyplomowany planista powinien zająć się sporządzaniem wieloletnich harmonogramów spotkań międzynarodowych. Obowiązywał by zakaz wszelkich spotkań w dniach 10,04 każdego roku.

   Usuń
  2. Oraz każdego miesiąca, dziesiątego dnia...I w:
   imieniny pąprezdęta, urodziny, rocznicę zawarcia ślubu, urodzenia " księżnej" Marty...:))))
   Stanisław

   Usuń
 19. Kaczyniacy zaslugują sążnistego kopa w rozkalibrowane zwieracze

  OdpowiedzUsuń
 20. Grażyna Doverhagen2 sierpnia 2013 20:53

  Ja propaguję inny model patriotyzmu: nie wycieraj sobie wciąż gęby Polską, pracuj najlepiej jak potrafisz, płać podatki, bądź uczciwy wobec tych z którymi pracujesz i życzliwy wobec wszystkich rodaków. Nawet tych, z którymi się niekoniecznie zgadzasz.
  Znam takich ludzi i jestem dumna, że należymy do tego samego narodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znałem to w skróconej wersji:
   "Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie!"
   Inna sprawa że wychowano nas tak, że zawsze należy się zachowywać przyzwoicie.
   A przynajmniej należy się starać.

   Usuń
  2. A oni propagują małpi model. Dla nich patriotyzm to kombinacje,komu by tu przywalić,albo chociaż opluć czy wygwizdać.

   Usuń
  3. Gdy chcą żywym przywalić, to jest nadzieja że ktoś odda napstnikowi w ryj i nawet 6 ochroniarzy nie pomoże. Na czepiane się martwych (choć w życie pozagrobowe nie wierzę) nie mam słów nieobelżywych i nawet te na "k", na "p" czy na "ch" nie są adekwatne do draństwa czynionego przez partyjniacką bandę (uważam że nawet na hołotę czy chołotę trzeba sobie zasłużyć!). Przy nich osobniki zwane abs czyli absolutnie bez szyi, są misterami intelektu. Jestem w stanie zrozumieć skromniej wyposażonego osobnika, któremu proces myśleniem zwany jest z gruntu obcy, cóż tak w przyrodzie się zdarza, ktoś musi bezkrytycznie wykonywać polecenia . Natomiast kupa białka zwana dumnie spionizowanym ssakiem , niekiedy nawet z tytułamy naukawymi, nie jest nawet warta oplucia i ubolewam, że nawet napiętnowanie ich przez serwisy telewizyjne staje się dla nich wręcz nobilitacją . Zagonić toto do kamieniołomów lub do segregacji odpadków komunalnych. Śmietnik historii to ich miejsce.

   Usuń
  4. poszloo3 sierpnia 2013 02:31
   Matko moja Tyle "nienawiści" taki "język nienawiści"cyt klasyków, tych z PiS.
   A oni i tak nie zrozumieją.To taki model.Przy inwektywach "należy stawiać przykłady"
   To i to "przecudnej urody Pawłowicz "zawsze dziewica której wali bo jak powiadali w Seks-misji "dawno chłopa nie miała".
   Albo taka Wrobel kaszalotem zwana,czy swietojebliwa Sobecka znana z pożycia duchowego z O tranzystorystą.
   Wymień bezmózgich rzeczników PIS Hofmanów ,Brudzinskich,Macierewiczów itd bo nie pomna.Te typy tak maja ze nic do nich nie dociera oprócz własnej kariery.
   Bo oni wiedza "ze boga chwycili za nogi" i gdyby nie prezes nie byliby tam i nie zarabiali tyle co teraz.
   A posadki w Europarlamencie żyć nie umierać.
   Tak to toczy sie ich swiatek a bezmozgi tego nie widza Bo nie chcą widzieć.Wiec trzeba im prosto"jak chłopu czy krowie na rowie"

   Usuń
  5. Masz rację. Ino chłop produkuje żywność, krowa produkuje mleko....
   A te bezmózgi ?? Elegancko mówiąc produkują CH4 czyli metan, zresztą gaz bardzo szkodliwy, powoduje około 20 razy większy efekt niż CO2 !

   Usuń
 21. Grażyna Doverhagen2 sierpnia 2013 20:53
  Za samą wyliczankę, warto Cie kochać.
  Dodaj do tego "segreguj śmieci" "płac za bilety" nie wywalaj petów na chodniki,nie wywalaj śmieci do lasu i "na pola" nie spuszczaj szamba do potoku bo jest deszcz akurat i nikt...nie zauważy.Dbaj o publiczne dobro.ect ect.
  Wpisywać tu jeszcze co to patriotyzm i dobro wspólne, Ojczyzna...
  Bo dzisiejsi bohaterowie chętnie by umierali,oddawali krew /ale jak akcja krwiodawstwa to ich nie ujrzysz/ "za Ojczyznę".
  Ale "gdyby co i jakby co" dupa w krzakach".Pełne gęby frazesów a jak już za nich inni "wywalczyli" to do sądu o odszkodowanie albo posady/jak pewien tfu "senator" i "działacz"
  Wiec rób to co ci Grażyna napisała a reszta dopisze, a będziesz patriotom Umieranie za ..zostaw...starości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto powiedział, że patriotyzm to sprzątanie kupy po psie ??
   Oczywiście jest to takie płaskie i przyziemne że nie godne uwagi, nie to co przelewanie krwi za idee i insze pseudo wzniosłe bzdety głoszone z balkonika z białą serwetą. To o czym napisała Grażyna kiedyś określano jako praca organiczna, dziś już pojęcie zapomniane, dla wielu za trudne. Teraz prościej jest rzucić inwektywą w adwersarza, zgodne z wytycznymi fuhrera. Szybciej i taniej a że bezrozumnie... Wyuczony odruch rozumu nie potrzebuje.

   Usuń
 22. Zenobi,wiesz,co to takiego związek przyczynowo-skutkowy? Przyczyna-to małpie pohukiwania i gwizdy na cmentarzach i(bywało)w kościołach,a skutek-to ten właśnie felieton+komenty. Oni mają gęby pełne Boga,a faktycznie to sataniści,tylko zakonspirowani.

  OdpowiedzUsuń
 23. Do moher, ale bez bereta3 sierpnia 2013 06:19
  Czy ty rozumiesz co piszesz ??? Wczoraj rozmawiałem z moherówą, nawijającą o trzeźwości w sierpniu itp. bzdety wewnątrz organizacyjne. Zapytałem popiera czy picie alkoholu przy dzieciach ? Oczywiście, "święte" oburzenie bla,bla,bla.
  Więc zapytałem czemu chodzi na mszę i nie opieprzy kapłana za ochlaj ?
  Nastąpiła zdrowa moherowa reakcja czyli pieprznięcie drzwiami.
  Normalka.

  OdpowiedzUsuń
 24. Jerzy Domaradzki3 sierpnia 2013 21:31

  20 lat temu Kaczyński został ochrzczony i zaczął grać rolę Prawdziwego Polskiego Katolika. Z patriotyzmem polskim mu jeszcze nie wyszło gdyż dotąd nie nauczył się słów naszego polskiego hymnu - nie dziwota gdyż z domu tego nie wyniósł a i tak dobrze się maskował chcąc uchodzić z Prawdziwego Polskiego Patriotę tyle długich lat. Prawda jednak jak oliwa - zawsze na wierzch wypływa.I takie same są jego ugrupowania wyjców u buczących chamow.

  OdpowiedzUsuń
 25. Dzień dobry Pani Elizo, dzień dobry Wszystkim !!!
  Odpocząłem trochę, a nawet więcej niż planowałem - przez te "egipskie" upały w Polsce.Kto by w takie upały coś robił na działce ?!!! Ani chybi - sprawka panaprezesa. W Egipcie się leją po gębach a nawet strzelają, w krajach ościennych z Egiptem tako. Zapewne chcą stworzyć bardziej luksusowe warunki pobytu dla tej fali emerytów, które niebawem panprezes zacznie im tam posyłać. Póki co - mamy aklimatyzację w kraju. Efektem tych upałów jest susza w lasach - gdzie tu szukać grzybów. A i z rybami było cieniutko - zamiast pożerać smakowite dendrobeny (dżdżownicami zwane) i inne rybie frykasy - wygrzewały się na słońcu psiekrwie. Wprawdzie coś tam w końcu się złapało, ale opłacone to było krwią własną, bo komary cięły jak wściekłe, skoro świt - jedynej porze, kiedy dawało się utrzymać wędkę w ręce.
  A w polskiej polityce - jak widzę, same rocznicowe pienia żałobne i przepychanki na cmentarzach - kto bardziej jest "godny" aby "wspominać bohaterskie dzieje".
  Jakoś nikt się nie zająknie o dziejach głupoty polskiej u ówczesnych "polityków", którzy Polakom zgotowali ten los i gigantyczne ruiny z własnej stolicy. Jakoś nikt nie chce odpowiedzieć na pytanie - czy Powstanie Warszawskie wypełniło choćby jeden z zakładanych uprzednio celów celów "politycznych". BO NIE WYPEŁNIŁO ABSOLUTNIE ŻADNEGO. No więc po co nam to było ??? Po co ta hekatomba ofiar - na to pytanie nikt nie kwapi się odpowiedzieć !! A w końcu należy - choćby po to aby dokonać sprawiedliwej oceny historycznej, kto ponosi za to odpowiedzialność i kto ma na sumieniu życie setek tysięcy Polaków, którzy polegli w Powstaniu a także zginęli w jego wyniku - jako Bogu ducha winne jego ofiary. TAK - OFIARY, bo inaczej trudno to nazwać. I żaden mędrzec nie pyta członków rodzin tych ofiar - czy oni także chcieli zginąć pod gruzami własnych domów lub od niemieckich bomb i pocisków. Byłby już czas najwyższy aby takiej historycznej ale nie "histerycznej" oceny dokonać. Wymierają ostatni z tych, którym udało się przeżyć, chociaż wówczas byli tylko małolatami a nie "politykami" odpowiedzialnymi za ten narodowy kataklizm.Dzisiaj to już tylko "kombatanci dziedziczni" nam pozostali - ich szeregi dziwnie się mnożą. Nawet w porywie gorliwości, ktoś tam z panaprezesa chciał uczynić dziedzicznego kombatanta - wystawiając mu legitymację - na pośmiewisko historii. A panprezes skromnie zamilczał - będą mieli zgryz jego przyszli biografowie. I tak to w naszym kraju żyją ludzie - od pyskówki do pyskówki, kto głośniej zahuczy na cmentarzu. A tam powinno się choćby minutą ciszy uczcić zmarłych i poległych - wszak tak nakazuje "patriotyczna" tradycja. Szkoda słów !!!
  Miłego dnia Pani Elizo - miłego dnia Wszystkim !!!!!

  OdpowiedzUsuń