niedziela, 4 sierpnia 2013

"Róbta co chceta"????
Podczas prowadzonego na żywo programu "Szkło kontaktowe" Grzegorz Miecugow został zaatakowany przez jednego z uczestników Przystanku Woodstock. Mężczyzna wbiegł na scenę, trzykrotnie uderzył go w twarz i pokazał kartkę z napisem "TVN kłamie". Zatrzymany przez ochronę festiwalu i przekazany policji napastnik to 25-letni Oskar W., mieszkaniec Białegostoku. W internecie chętnie demonstruje swoje przekonania polityczne, relacjonując spotkania i konferencje Janusza Korwin-Mikkego. Z wyrazistych przekonań znają go woodstockowicze. 
Kim jest Oskar W??? To Oskar Wądołowski
Ostatnie wybory w Polsce:
Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
Lista nr: 9 pozycja: 4
Okręg wyborczy: Okręg Wyborczy nr 24 (Białystok)
 

Ot chamidło o kulturze smoleńskiego PiSotłuka, który buczy na cmentarzach, szkaluje i którego popiera poseł Sasin bo "taka jest filozofia zgromadzeń". Oskar W. zaistniał. Ale jutro znajdą się też obrońcy, poplecznicy, a może i elektorat. Tak się zaczyna kariera polityczna, od zera do politykiera. Jak go nie ukarają to znaczy, że każdy może dać Absmakowi czy Rydzykowi w mordę bo skoro Gazeta Polska z Sakiewiczem stwierdzą że to jest czyn patriotyczny to czemu nie? 
Niestety, ale tu obwiniam również rząd za pozwalanie na obrażanie wszystkich i wszystkiego, bo "mamy demokrację". W takich przypadkach to raczej dupokracja. Pozwolono wyzywać Prezydenta Komorowskiego, premiera, urzędujących ministrów .... teraz ten osobnik pozwolił sobie na napaść, a następnie zabije kogoś, bo mu wolno w imię źle pojmowanej demokracji. 


W tej sprawie wszyscy winią Korwina Bzikkego, ale głównym winowajcą jest faszystowski leninowiec, wredny kurdupel z metra cięty - to on sieje atmosferę nienawiści i anarchii w Polsce, a my nadal potulnie siedzimy cicho. Niech wreszcie premierTusk okaże się premierem i pogoni to barachło zamiast ich głaskać. Żałobę nosi się rok, dość uciekania pod ten zjedzony przez mole płaszczyk.
Tu ma zastosowanie art. 216. § 1. "Kto znieważa inną osobę...", lub art. 217. § 1. "Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną..." Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Do dzieła p.Miecugow ma pan kilka milionów świadków. Będziemy śledzić ciąg dalszy, to nie może być  rok "w zawiasach" czy 500 zł grzywny, to musi być kara przez duże K. Jeśli tego nie ukróci się w zarodku - będzie źle...


Korwin-Bzikke namawiał swoich przygłupów na czacie do atakowania i bicia ludzi podczas marszu niepodległości 2 lata temu. Tutaj dowód. Czy policja zainteresowała się że ten faszysta nawołuje do nienawiści?Bo jakoś nie słyszałam echa...a Onet i GW pisały o tym.

 No i jak przeżyją jutrzejszy dzień PiSzczki i reszta moherowego motłochu, że Miecugowa przeprosiło pół miliona uczestników festiwalu?

promuj jak masz ochotę

 Kochani
Koniec stressu, wracam z konsultacji, mam wyniki: wszystko co wycięli operacyjnie jest
wystarczające, guz nie był złośliwy, nie potrzeba ani radioterapii
ani chemioterapii ......YES !!!!!!!!!!!!

82 komentarze:

 1. Nie róbmy z tego sprawy politycznej, to przestępstwo pospolite: naruszenie nietykalności osobistej, powodowane nienawiścią wobec osób o innych przekonaniach. To pospolity przestępca, a nie polityk i jako taki powinien odpowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie się zgadzam, ale Bzikke chcial z niego zrobić polityka :))))) Milej niedzieli

   Usuń
  2. W sensie "technicznym" tak, dr Wolandzie, ale to nie był jakiś czubek, typu John Hinckley ,który strzelając do prezydenta Reagana chciał zwrócić na siebie uwagę ... Jodie Foster, tylko osobnik nabuzowany d***kracją szurniętego JKM. Najgorsze jest jednak to, jak wielu "wielbicieli" znalazł sobie ten "bohater" ! Motłoch nie bierze jednak pod uwagę, że skoro niechęć do jakiegoś dziennikarza usprawiedliwia fizyczny atak na niego, to trzeba będzie tak samo lekko wziąć na klatę fakt, że ktoś przyłoży w papę komuś z GP, ND, TRWAM, czy RM !!! Proste ? Proste !

   Usuń
  3. Pospolity przestępca, to też za dużo powiedziane o zwykłym chuliganie. Ale obawiam się, że Panie (p. Eliza i p. begonijka) mogą mieć rację. Wkrótce po skazaniu go na grzywnę, prace społeczne lub krótką karę pozbawienia wolności (w co nie wierzę)okaże się, że walczył za miliony, a gdyby moje przewidywania się nie sprawdziły i jednak doszło do aresztu, to prezes lub ktoś w jego zastępstwie mógłby pojawić się w tym areszcie, by wyrazić swoją solidarność z cierpiącym za sprawę.

   Tak się zapewne też nie stanie, bo przykład odwiedzanych kiboli nie wyszedł na dobre ani kibolom ani odwiedzającym, ale to tylko dzięki opinii publicznej, która nie dała się wtedy przekabacić. I dlatego tak ważne jest cierpliwe wyjaśnianie - łobuz, a nie polityk.

   Pozdrawiam
   W.S.

   Usuń
  4. Begonijko: czymkolwiek się nabuzował (ja bym mu jednak zbadał krew i mocz na alkohol i narkotyki), to mu się popierdoliło. Jeżeli i Ty będziesz go tratować, jak politycznego, zamiast jak pospolitego przestępcę, to on już na pewno uwierzy, że jest męczennikiem za sprawę. A jest zwykłym zasrańcem, który publicznie popełnił przestępstwo pospolite.

   Usuń
  5. Begonijka piękne wskazała na symetrię takich działań, której strona szczująca nie raczy zauważać. Kłania się przysłowie o źdźble słomy i belce w oku własnym....
   Widać również zanik elementarnych zasad, które wszelaki "element" przez lata stosował, czego dowodem były słynne odzywki przed bijatyką: "ściągaj bryle,w brylach nie bijem". Dziś jak widać, jest to DNO i dwa metry mułu.
   Zapłacili za bicie to bijem. Przy czym zapłata nie musi być w gotowinie, im wystarczy uznanie ojca lub fuhrerka i uwentualnie mglista* obietnica raju.
   ------------------------------
   *) mgła - no tak wszystko jasne gdzie stoję.

   Usuń
  6. Wolandzie, toteż ja prymitywa nie traktuję jako "polytycznego", ale podżegacza JKM, to już tak. Bo przecież ten, cytuję: "zasraniec" był tylko wykonawcą ostatniej (mam nadzieję) woli odwiecznego, desperackiego kandydata do wszystkiego, jak leci ... z posadą króla Polski włącznie.

   Usuń
  7. Dzień dobry Begonijko !!! No... bez przesady !!! Kto by tam chciał wytrzaskać po gębie pana Sakowicza lub innego Ziemkiewicza - niech sobie plotą. Toć zaraz wystąpili by o stosowne odszkodowania i przywileje "kombatanckie" - a jak by grzmiało w "telewizji" Republika - mieli by temat na najbliższy kwartał - bo wieje u nich okropna nudą. A ten młodzian z "białowieszczańskiej" puszczy - pewnie nasłuchał się panprezesa - wszak nie tak dawno był tam na misjach i "nauczał". Tylko patrzeć jak jakiś "żubryd" spoliczkuje księdza Bonieckiego - miał odwagę powiedzieć o Nergalu, ze to całkiem sympatyczny człowiek i wcale nie taki głupi, jak o nim piszą i wrzeszczą. Ba... jak się nie ma innych argumentów - pozostają już tylko wyzwiska i pięści. A do wyborów tak jeszcze daleko, a do wymarzonej "władzy" jeszcze dalej. Cóż to jeszcze będzie się działo, pewno niedługo w ruch pójdą kłonice i ośniki, bo pobożny lud wiejski chowa jeszcze po lamusach te resztki środków bojowych po dawnych "piastach i kołodziejach".
   Ma jednak sprawa i swoje dobre strony - nie będzie już TVN ględził o każdym "pierdnięciu" panaprezesa ( przepraszam za wulgaryzm)- bo sprawy zaszły trochę za daleko. Pora pokazać narodowi - czego ONI pragną i do czego zmierzają - bez lukrowania i pudrowania. Zresztą - czego można się spodziewać po ludziach, którzy na co dzień biorą na "uspokojenie" takie środki jak Xanax lub Asentrę. Po nich nawet samochodu nie wolno prowadzić a cóż dopiero "kierować państwem". Widzi mi się, że panprezes uparcie dąży do przegrania ostatnich wyborów w swoim życiu "politycznym" - niech tak robi - przegra na pewno !!!! Miłego dnia - mimo upałów !!!!

   Usuń
  8. Witaj, Sarmato !!! Upały, jak upały, ale kilka nocy temu była u nas taka burza, że przez dwie bite godziny pioruny biły bez przerwy, a że było to między godz. 2.oo - 4.oo nad ranem, to pobudziła wszystkich moich znajomków i jak pobudziła, tak pozostawiła w stanie bezsennym, bo szło zasnąć za chińskiego boga. Ja nakryłam sobie głowę kołdrą, bo tych nieustannych błyskawic nie można było znieść nawet przez zamknięte powieki. Brrrrr...
   Co do dziennikarzy, to już nie raz poruszaliśmy ten temat. Media biją pianę dookoła "osoby" panaprezesa, co moja przyjaciółka z Warszawy podsumowała krótko : pisarczyki szykują sobie "miękkie lądowanie" na wypadek, gdyby jednak wygrał PiS, ale nie biorą pod uwagę, że i tak polecą na zbity pysk, bo panprezes i tak wszystko poobstawiałby swojakami :)))
   P.S. A Ty już po wywczasach, czy przyjechałeś tylko grzyby i ryby pomarynować ? :)))

   Usuń
  9. err. "...nie szło zasnąć"

   Usuń
  10. Begonijko - w okolicach mojej "letniej chaty" też wiało okrutnie a i błyskało nieprzerwanie przez jakieś dwie godziny - ale o dziwo, bez grzmotów, za to była feeria niebiańskiego ognia. Podobno tak zacznie się Armagedon - co mimo wszystko nie wygląda tak strasznie - jak prorocy straszyli. Zrobiłem sobie nawet kilka niezłych zdjęć - bo wyglądało to imponująco. Jedyny niepokój budził fakt, że mogło pozrywać linie energetyczne a wtedy byłbym "ugotowany" - wszystkie urządzenia na chacie mam napędzane prądem. Nawet stara lodówka marki "POLAR" która wielkim wysiłkiem wniosłem do piwniczki-narzędziowni, gdzie dotąd wiernie schładza tajne zapasy chmielowych wielopaków. Moja Pani tam nie zagląda, bo straszę ją ogromniastymi pająkami,których panicznie się lęka - za to w takie upały - w piwniczce jest stała i rozsądna temperatura rzędu 12-14 stopni a piwko w lodówce ma uzgodnioną z Czechami temperaturę 7-8 stopni, kiedy to najlepiej smakuje.Dało się żyć. W piwniczce zainstalowaliśmy sobie z synem starą kuchnię (meble) - jako szafki narzędziowe, to i jakiś marynowany śledzik lub grzybek znajdzie się na "podorędziu". Wnuk został uroczyście zaprzysiężony, że nie wypaple nic babci bo było by "cropiduptum punctatum" a i Himalaje lodów by się rozpłynęły przy takiej "zdradzie". Daje się żyć - mimo upałów.A co do grzybów - chwilowo kompletna nędza, ale gdzie tam wrzesień lub październik, będzie jeszcze co zbierać. Wróciłem w domowe pielesze na kilka dni - bo trzeba popłacić rachunki i czynsze i przewietrzyć mieszkanie. Po pierwszych "rozsądnych" deszczach zajrzę do lasów. Miłego !!!!!

   Usuń
 2. Juz znaleziono obrońców, już do tego dobrano motto a jakże "staropolskie"
  "Motto: "Przemoc to domena prymitywów, ale w pysk wyrżnąć to kanon rycerski".
  Juz cała czereda "się wypowiada"
  http://www.kontrowersje.net/miecugow_po_rycersku_dosta_w_pysk_tusk_znalaz_cz_owieka_i_paragraf_sobie_darowa
  Juz obok "dorodnej polskiej młodzieży" mamy nowo pasowanych "Rycerzy"
  Obojętnie czy to "Rycerze Maryi" czy "Rycerze Jezusa "chodzący na manifestacje w błazeńskich płaszczach.Teraz mamy "rycerza JKM"i "rycerzy PIS
  Od takiego "dostać łomot" to zaszczyt oddać toć grzech i "bezprzykładny atak" Bo on tfu."rycerz" i "nie zabijajcie nas"
  I to wszystko pisze ten,
  " który wedle wszelkich dostępnych znaków, pod wpływem Katastrofy Smoleńskiej, uległ pełnej duchowej i intelektualnej transformacji, i z niezwykle literacko uzdolnionego lidera frontu antykaczystowskiego, stał się równie mocno uzdolnionym liderem środowisk całym sercem walczących z obecną władzą?"
  Dla mnie to porównanie "z rycerstwem" ma tylko jedno wspólne...... bo reszta dzieli
  A to,tu i tu "zakuty łeb"co to broni przed dostępem myśli,każdej i łeb przegrzewa "w czas upałów"
  Mam nadzieje iz Miecugow "nie odpuści" i "rycerz" sobie, po już odsłoniętym łbie, oberwie.
  A sąd znów nie pochwali,lub nie powoła się na "Kodeks rycerski"
  Dla nas pozostaje,przesłanie.
  Uważajcie na "rycerzy" oni wam podsuną każde g...i opakują w piękne "tradycyjne słowa"
  A jak już dostana władzę TO...to dopiero się zdziwicie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam:)

  Trywializowanie takich wydarzeń, przez sferę politytczną, przypomina mi - jako żywo -tak zwane: bezstresowe wychowanie dziatek...
  Na plaży " zbuntowana latorośl ", wiaderkiem okłada kolegę, piachem sypie po oczach, sepleniąc jeszcze - przeklina, a matuś....?
  A matuś wypacykowana " na glanc " olejkami, z telefonem na dłoni - jak gdyby nigdy nic - " wypuszcza " sms-y:) Po pół godzinie zwraca się do swego " cudownego " dzieciątka: " Jasiu, nie bij kolegi, nie syp piaskiem, bo się zgrzejesz...":)))
  Żeby nie robiło się już - straszno - byłoby całkiem śmieszno:)
  Że też taki Korwin Fiki-Miki może znależć zwolenników? No ale... skoro kurdupla " kochają miliony " - to dlaczego Korwin ma być gorszy? Też gada jak potłuczony...
  Polityka polska sięgnęła dna. A tolerancja czy też: zachowania strusia - prędzej czy póżniej - skończą się tragicznie.
  Przestrzegam...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnikiem matuś tego latorośla też wychowana na owsiakowym ''rupta co hceta''...
   Siema

   Usuń
  2. a gdzie tam - ta "mamuśka" to produkt polskiego "kapitalizmu" - taka nowobogacka, kształcona na bazarze.

   Usuń
 4. Januszek jawnie mówi o wystrzelaniu przeciwników politycznych. To takie zabawne i robi oglądalność. Pozdrawiam. Idę na piwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piwo nie wskazane w czasie upałów, odwadnia ;))))) m\ilej niedzieli u mnie slodziuchno - tylko 26C :)

   Usuń
  2. Elizo - wystarczy odpompować wodę z zęzy (to takie najniższe miejsce na statku lub kutrze rybackim). Co delikatniejsi w słowie mówią, że idą odcedzić kartofelki. Coś tam jednak w kadłubie pozostaje, bo Policja lubi węszyć - po spożyciu każdego piwka.Byle nie żłopać ciepłego piwska na słońcu - katastrofa murowana !!!

   Usuń
 5. a ja winię dziennikarzy - każdy protest, choćby ten przeciwko grze w strzelanie do Prezydenta czy Pierwszej Damy, natychmist okrzykną ograniczeniem wolności. Pamięram jak Miecugow za wolnością walenia ostro stanął a teraz zdziwienia bo ktoś przywalił w dziennikarza. A który to dziennikarz miał odwagę chamowi wtedy powiedzieć stop , no sory ale takiego dziennikarza nie było , to się chamiska rozbestwiają. jak rząd tylko miauknie przeciw temu co pisowska opozycja to dziennikarze natychmiast na rząd - że osoby publiczne i liczyć się muszą.
  Ale młodzież fantastycznie zareagowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malina M4 sierpnia 2013 12:39
   " Pamiętam jak Miecugow za........ wolnością walenia ostro stanął a teraz zdziwienia bo ktoś przywalił w dziennikarza"
   Oj cos Ci sie ,chyba........ pop.....ło.
   "Wolność walenia.... słownego" czyli "powiedzieć to wszystko co pomyśli głowa" bez inwektyw i "takich tam takich" to chyba nie to samo, co rękoczyny.
   I jako żywo, chyba Miecugow nie zachęcał, do walenia "po mordzie" /a jak widać z ekranu po całej głowie/adwersarzy w dyskusjach "politycznych" lub "światopoglądowych"
   Mądrego i czasem "ręka świerzbi" a rozum i dobre wychowanie "nie pozwalają"
   Troglodyta z braku argumentów słownych,"odmachuje się" bez zastanowienia ,"by było na jego" By miał dzika satysfakcje "ale mu dowaliłem"a reszta stada troglodytów bije brawo i rechocze.
   Co "kumatsi' ubiorą to nawet "w etos rycerski" zapominając iż rycerze co najwyżej w swej stajni pozwoliłby by im wywalać gnój bo już konia nie daliby tknąć.
   Rycerstwo polskie ?/ Zawisza się chyba w grobie przewraca

   Usuń
 6. Jakże trafnie ujął to Waldemar Chełstowski w:http://www.liiil.pl/1375611631,Walter-Chelstowski-Noc-bialych-rekawiczek.htm
  I wystawił receptę
  "Jak sobie radzić z "brunatną pleśnią"? Krótki Poradnik :
  1. Nigdy nie ignoruj niewielkich objawów "pleśni". Nawet najmniejsza plamka potrafi błyskawicznie się rozwinąć i ogarnąć zdrowy organizm.
  2. Nazywaj rzeczy po imieniu. Nie bój się określeń typu "ruchy faszystowskie", nawet jeżeli wiele mądrych osób powie Ci że dzisiejsza "pleśń" z klasycznym faszyzmem Hitlera czy Mussoliniego nie ma nic wspólnego. Ty wiesz że ma .
  3. Nie tłumacz się i nie udowadniaj "intelektualnie" na czym polega "brunatna pleśń". Rozumem i odwoływaniem się do historycznych przykładów nie wygrasz.
  4. "Pleśń" ma różne, nie tylko czysto "brunatne" odmiany. Bywają "różowe", "czerwone", "białe" lub "żółto-niebieskie". Efekty tej epidemii są zawsze bardzo podobne.
  5. Nie czekaj aż "pleśń" się rozwinie na tyle, aby większość ją zobaczyło. Wtedy będzie za późno,
  6. Z "pleśnią" nie da się dyskutować i czegokolwiek jej wytłumaczyć.
  Nie bój się tej myśli , nawet jeżeli szacunek dla poglądów innych jest jednym z fundamentów Twojego życia. Otwartość i liberalizm nie stoi w przeszkodzie w zwalczaniu szkodników.
  7. Mów o "pleśni" to co myślisz. Nie czekaj , bo możesz nie zdążyć. Na razie nie ryzykujesz życiem ani więzieniem.
  8. Nie obawiaj się że jesteś sam. Takich jak Ty jest większość. Choć "pleśń" jest bardziej hałaśliwa.
  9. Nie nadstawiaj drugiego policzka. Jak nadstawisz, to na początku "pleśń" wybije Ci tylko zęby.
  10. Pamiętaj że "pleśń" zaczyna się od zarodników. Pokazuj je, zanim zaczną się rozwijać. Pojedyncze słowa, znaki i okrągłe, legalne zdania "pleśni" to zarodniki.
  11. Nie używaj określeń typu "brunatna fala". "Pleśń" to pleśń. W biologii jest niezbędnym organizmem. W biologii społecznej niszczy zdrową tkankę i wymiera dopiero po jej całkowitym strawieniu.
  12. Nie oczekuj że jakikolwiek sąd, prokuratura czy policja zlikwidują "pleśń". Tak się nigdy w historii nie stało. Dziś też się nie stanie . To słabość i niestety, siła demokracji.
  13. "Pleśni" i jej kolejnych, zmutowanych postaci do końca się nie zlikwiduje. Wiesz o tym.
  14. Nie masz wyboru .
  15. "Pleśń" albo My.

  OdpowiedzUsuń
 7. No i mamy błędne koło. Skazać, to "obrazić" prezesa i innych. Nie skazać, to zezwolić na takie czyny. Także uważam, że już dość cackania się z ...Czas najwyższy na odpowiednie reakcje, bo w przeciwnym przypadku będzie można bezkarnie okładać kogo tylko się zechce. Dom wariatów i groźny precedens! Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzasnąć z liścia nieprawomyślnego dziennikarza,przywalić tortem w nieprawomyślną sędzinę,wyć i buczeć na cmentarzach,a nawet w kościołach pod adresem nieprawomyślnych polityków. Wszystko w świetle kamer TV. Róbta co chceta!
  Postawy coraz bardziej garbate,niedługo na czterech łapach chodzące. Cofka do jaskiń i na drzewa. Wrrr,wrrr,auuu!

  OdpowiedzUsuń
 9. cheroneo - skazać to mieli Kaczora już 3 lata temu. Dzisiaj przed skazaniem przydała by mu się jeszcze solidna "kropidówa" po opasłym dupsku, za psucie państwa. Ale może nadarzy się okazja we wrześniu - Dudziarze, Kaczory i Rydzyki chcą zrobić "bydło" w Warszawie - jest okazja dać po kuprze, sami się o to proszą !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sebastian - co się odwlecze, to nie uciecze. Trybunał Stanu ma kurdupel jeszcze przed sobą - Zioberko także !!! Ale najpierw "polegnie" GoWin - sam sobie nawarzył piwa a może kardynał z Krakówka liczył, na rozłam w PO. Póki co GoWina popiera czarny pastor z Nigerii i pożal się Boże - jakiś tam poseł Żalek.

   Usuń
 10. Pozwolę sobie przypomnieć, że wprawdzie pleśń różne ma kolory, lecz korzenie pleśni zawsze są czarne. "Bo tylko my, po tem znakiem" itp. bzdety głoszone ludziom "czynią niektórych lepszym" i ten "nieobecny, nieuświadomiony czy obcy" gorszym jest. Sączone od dzieciństwa w pełnoletności, owocuje tym co widzimy na ekranie. Czarnym do głów nie przyjdzie że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Zaczadzenie społeczeństwa kiedyś się skończy, oby odbyło to się ewolucyjne a nie rewolucyjnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarodki pleśni+święcona woda= czarna ospa.

   Usuń
  2. Bardzo trafne!! Tak ją rysowano, jako ohydę w czarnej kiecce z kosą w ręce.

   Usuń
 11. "No i mamy błędne koło. Skazać, to "obrazić" prezesa i innych. "

  Skazać. Zaś obrazę prezesa mam tam, gdzie prezes może pana majstra w dupę pocałować. Wężykiem, co jest oczywistą oczywistością.

  Lehoo

  OdpowiedzUsuń
 12. Póki sądy będą uważały, że sfastyka to... staroindyjski znak miłości... a faszystowskie pozdrowienie - to " tylko " zamawianie piwa...
  Póki kościelni w swojej "powadze" potwierdzonej i podkreślonej: dziwnymi strojami, dziwnymi czapeczkami - nie rzucą z ambon - gromów na neofaszystów...
  Póki władze nie powiedzą: dość tolerancji na jakiekolwiek przejawy faszyzmu...
  Póty ta czarna zaraza - będzie się rozwijała.
  O niebezpieczeństwie i kompletnej paranoi takich pglądów i zachowań - w kraju który tak ucierpiał z powodu faszyzmu i innych totalitaryzmów - wspominać nie wypada!
  Młody Adolf H. początkowo miał tylko garskę wyznawców, a jego samego na kopach wyrzucano z knajp, gdy czytał swoje " dzieło życia " .... Potem to się zmieniło!
  Czy trzeba przypominać o takich oczywistościach????
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisław - popraw tekst w pierwszym zdaniu - miałeś może na myśli "swastykę"a wyszła Ci "sfastyka".

   Usuń
 13. Oskar - powinien zmienić sobie imię, nie może być zachodnim Oskarem, to obciach narodowy. Jaroslaw - ruskie imię kochane przez przesiedleńców powinien nosić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na filmiku dobrze wypadł. Film zasługuje na Oskara w kategorii ról pierwszoplanowych,został zauważony.

   Usuń
 14. Grażyna Doverhagen4 sierpnia 2013 17:33

  Nigdy nie cytuje innych, ale dziś zrobię wyjatek, bo komentarz bardzo trafny. Znalezione w necie:
  "Wszystko w tym kraju zaczyna się w zapadłej wsi, w patologicznej rodzinie, w szarym blokowisku. Ludzie są zachęcani do rozmnażania, a warunków ku temu nie ma. Być może dlatego inteligencja wykazuje się większą wstrzemięźliwością. Kiedy już już taki tłumek wykiełkuje, nie pomogą już igrzyska dla ludu w postaci meczy i ogłupiacza z pilotem. Głodny tłum widzi bogaty Zachód, bogatego sąsiada, tłum chce tego samego. To właśnie wyzwanie dla rządu, do którego inteligencja również się nie pcha i nie rozpycha tak skutecznie jak cham"

  pozdrawiam WSZYSTKICH komentujących na blogu Lisbeth

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grażyna Doverhagen4 sierpnia 2013 17:33
   Nigdy nie cytuje innych, ale dziś zrobię wyjątek, bo komentarz bardzo trafny"
   Jeśli Cie można prosić ...i przekonać. To cytuj !!Cytuj
   Z paru powodów.
   Po pierwsze by widziano iz "myślących tak jak my" jest znacznie więcej niż im się wydaje.
   Po drugie
   "Bezmózgowcy"to lenie I im się już nie chce"zaglądać" gdzie indziej.A tak to "zmuszeni" są przeczytać.
   Po trzecie
   To samo, ale inaczej ujęte.Innym słowem i z innej perspektywy, ma "większą moc" przekonywania"
   Pozdrawiam


   Usuń
 15. krycha_z_gazowni4 sierpnia 2013 17:36

  W necie sa groźby kierowane pod adresm ludzi typu rozprawimy się z wami, groźby smierci. Brak reakcji na wzrost agresji jest tak samo przerażający. Nikt na to nie reaguje. Słowo Żyd używa się jako broń by uderzyć w drugiego człowieka. Jak po tym co przeżyła Polska podczas wojny to wszystko jest możliwe?. Ja jestem przerażona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie,przekuwam kosę na .sztorc

   Usuń
  2. m-16 !!! Kosa jak kosa - ważne jest stylisko !!!!!!! Jak tam u Ciebie ze styliskiem ?????

   Usuń
 16. Poszłoo - witaj !! Nie będę się wypowiadał na temat koloru pleśni, bo różnie to bywa. Zależy na jakim "podłożu" się rozwija. Ta czarna i ta brunatna - jak dowodzą stulecia, rozwija się na byle czym. Podejrzewam jednak, że wzmożona aktywność pleśni "kuścielnych" nie wypełzła z zatęchłych krucht ale wprost przeciwnie - z luksusowych gabinetów "książąt" watykańskich. Jak sądzę - co raz bliżej jest do tego, że nie o in vitro będzie się kłapać ozorami ale o PITACH. Temat też na pozór "seksualny" ale de facto ma charakter czysto fiskalny. Już niebawem pan Vincent będzie musiał zająć się projektem budżetu na rok 2014. Ujrzy zatem światło dzienne przepis - jak to Polacy-katolicy będą uiszczać "co łaska" na rzecz Episkopatu, bo przecież nie Kościoła. Jak się wydaje, watykańscy nie zdołali nic więcej wydusić od Rządu niż te hipotetyczne 3% od podatku każdego najprawdziwszego katolika. Przestało się więc nagle wrzeszczeć, że AŻ ponad 90% Polaków to wierni synowie Kościoła i kto tu "rządzi"- bo statystyki - nawet kościelne- mówią zupełnie co innego. Zajrzał wielebnym strach w oczy - jak tu żyć za takie marne pieniądze, jak utrzymać książęce rezydencje, jak nabywać kosztowne bryki. Istne inferno !!! Stąd to poparcie dla wszelkich sił "antytuskowych", stąd wściekłe ataki na pana Vincenta, że nie przewidział dziury budżetowej. Jednak i ten temat szybko wygaszono w zdecydowanie prawicowej prasie i rydzykownych mediach - bo a nuż to prawda. Wtedy i cięcia budżetowe dotkną także "episkopalnych". Wszak nawet Franciszek I nawołuje do skromnego życia tu i teraz. Miotają się tedy jak wściekli, bo dobre dla nich czasy kończą się. A bez kasy ta instytucja padnie, prędzej niż jakakolwiek inna. ONI to wiedzą, dobrze wiedzą !! Ich błąd polega na tym, że "kampanię wyborczą" zaczęli o dwa lata za wcześnie. Nie starczy "wyborczej amunicji" a i co rusz wybucha nowy skandal. ONI się żrą miedzy sobą - o czym pisałem już ponad rok temu, żrą się co raz mocniej - co uważni obserwatorzy widzą na co dzień. Widać, że "Pambóg" pomieszał im języki - jak budowniczym biblijnej wieży Babel. A o niedoskonałościach nauk statystycznych w mierzeniu liczby wiernych napiszę przy następnej okazji. Milego dnia !!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Sarmato - masz rację ! Eminencje sami sobie nawarzyli piwska - latając z kropidłami na strajki "Solidurnych". Stworzone zostało państwo - potworek średniowieczny dla wygody Watykanu i papa - Wojtyłowej. Cośta chcieli to macie i tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RACJA !!!!

   Usuń
  2. Zawsze to piszę ! Jakakolwiek będzie stawka podatku na kuściułek, to pokaże się w sprawozdaniach GUSu i ciemny lud może doznać: primo iluminacji, a secundo nagły szlag go trafi, gdy zobaczy choć cząstkę tego co trwonią kapłany. Gdy to do ludu dotrze,to będzie się działo, oj będzie się działo :)))))))))

   Usuń
  3. poszłoo - miałeś może na myśli KAPŁONY ???

   Usuń
 18. Przykro mi, ze zostal zaatakowany redaktor Miecugow, ale mam nadzieje, ze moze ten przypadek spowoduje nareszcie reakcje wladz w Polsce, ktore dla blizej nieznanych mi powodow toleruja bezprawne zachowania metow, ktore professor Bartoszewski lagodnie nazywa motlochem.
  Na wlasnej skorze odczulam to kiedy kibolscy bandyci w koszulkach “solidarnosc2010” spod namiotu ustawionego na przeciw palace Prezydenckiego, ku uciesze meneli idewot z tego namiotu, pobili mojego meza, przewiezionego potem do szpitala.
  W odleglosci 30-50m. od miejsca wypadku stalo trzech straznikow miejskich. Ich jedyna reakcja byl telefon do pogotowia. Napewno dobrze im znany sprawca byl ciemnowlosy ogolony kibol z warkoczykiem z tylu glowy I blizna pod lewym okiem. Wiem, ze zdarzylo sie tam wiele podobnych wypadkow.
  Najwyzsza pora aby wladze wprowadzily surowsze kary za bandyckie zachowania, bo mety spod znaku pisu czuja sie bezkarne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. parę "mętów" trzeba zlikwidować i będzie spokój w naszym kraju.
   Jeden porządny snajper mógłby wystarczyć?
   Nie dorośliśmy do demokracji,lubimy jak nami kierują od dziecka.
   Chrześcijańskie wychowanie.

   Usuń
 19. Cham to cham nie ma szans sie zmienic ale wysoka kara mu sie nalezy. Moze jednak sie czegos ten prymityw nauczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niczego. To jest stajnia fircyka-brydżysty JK-M. Wejść do stajni i spróbować nauczać,jest sens? tresura to i owszem,z użyciem bata.

   Usuń
  2. heniek - za późno, taki prymitywny osiłek to już "gotowy produkt" katolickiej edukacji.

   Usuń
 20. TVN slynie z wyjatkowo tendencyjnych i klamliwych programow, za ktore miedzy innymi odpowiada sam Miecugow. Oberwanie po mordzie wydaje sie stosunkowo umiarkowana kara za zdrade dziennikarskiego rzemiosla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne,w mordę i nożem,bo nieprawdziwy Polak. Prawdziwym,niezależnym dziennikarzom,PRAWDZIWYM POLAKOM typu Terlikowski,Sakowicz,Ziemkiewicz klapa-rąsia-buźka-goździk i uścisk dłoni prezesa.

   Usuń
  2. Evident - a ty jak ta telewizja TRWAM - także trwasz w swej głupocie.

   Usuń
  3. Evident, no popatrz tylko, a takich np. księży za zdradę księżego rzemiosła nie leją po pyskach , tylko na inną parafię wysyłają !!!

   Usuń
  4. EVIDENT-ewidentny "menszczyzna" z onr,w takim razie co byś zrobił?Pewnie jakbyś mógł,to załatwił byś "kwestię" po katolicku.A może po islamsku?Mylę się?

   Usuń
 21. A po co tam lazl ten telewizyjny maruda ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pytaku - a po co ty wlazłeś na ten blog. Buda !!!!

   Usuń
  2. A po co? Mamy wolność? Nie pasuje "wam" radiomaryjnym?
   Pokażcie wreszcie tę waszą listę znienawidzonych przez was Polaków.
   Ile zawiera nazwisk? Starczy by ta lista zmieściła się na milionie stron formatu A4?
   Skąd wyszły pierwsze ataki na inaczej myślących? No skąd?
   Zawsze wychodzą z jednego źródła,ze źródła zakłamania i obłudy.
   Z KK! i ich sługusów.Im ciągle mało i mało.

   Usuń
 22. Pytam(5.08.g00:24)-to ja się pytam: po coś ty tu przylazł?

  OdpowiedzUsuń
 23. Wypisz wymaluj jak drzewiej bywało.
  TV łże !
  Powtórka :
  TVN łże !

  Wszystko łże ?
  a i łżą elity!
  Prawda gdzie ..... wiadomo jedna jedyna prawda to moja , przekazywana 'myślą, mową i uczynkiem' o jak inaczej to w .... tu wstawić hasła , ze spotkań , posłuchać prawdziwego radia , nie zapominając o przesłaniu ..... kwoty!
  Wszystkich 'miastowych' , zawsze się pytam .... gdzie jeździł(a) do babci na wakacje , jak był ocet tylko i puste haki .... nie jeszcze była sklepowa "nie ma" !

  m_16.... jak to po co ..... gdzie indziej ... jak i tu, nic nowego nie powie ..... to tzw. ściąga ... na zasadzie :
  copy& paste...

  A przecież w pismach uczonych pisze jak byk .... z prochuś powstał .... czyli ziemi 'tej ziemi' , zapominając ciągu dalszego opowiadania........ i tak się w proch obrócisz.
  Chodząc po tym łez padole .... i przyglądając się bożym stworzeniom , to aż ciśnie się na usta :
  Grzyby,ryby ... roślinki , zwierzątka .... wszystko ładnie ,fajnie ... jak tylko spojrzy się na niby stworzonych na obraz i podobieństwo.... czy czasem zbyt mocno nie był zmęczony, bo przecież wytwór ostatni ( a sporo tego)
  niby gada , niby myśli .... a sterowany nie wiadomo skąd >0<

  Ale grzeje ... a jak jeszcze popadnie na skudłacony beret ... efekt ... widać po pisssaniu !

  Cholera klawisz się zaciął !
  ;)


  OdpowiedzUsuń
 24. http://www.focus.pl/cywilizacja/zobacz/publikacje/adam-i-ewa-odnalezieni/nc/1/


  Koscielnych szlag znow trafi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu oni propagują trzeźwość, oczywiście baranów. Sami nigdy za kołnierz nie wylewają, również przy małoletnich. Czarnych ustawa o wychowaniu w trzeźwości nie dotyczy, regularnie tankują w miejscu pracy.

   Usuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. "No i jak przeżyją jutrzejszy dzień PiSzczki i reszta moherowego motłochu, że Miecugowa przeprosiło pół miliona uczestników festiwalu?"------------------------------------------------------------------------
  Co poniektórzy dostaną rozwolnienia,a reszta zwymiotuje szacunkiem na niektórych forach.Z pewnością znajdą sposób na złagodzenie frustracji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eee tam,spłynie po nich jak woda po kaczych piórach,okrzykną,że to manipulacja i fotomontaż.

   Usuń
 27. Witam Elizo:)
  Cieszę się razem z Tobą:)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 28. Eli,otwieram duuużą butlę szampana,YES,YES,YES!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moje nie??? Przyłączam się do Was - egoiści:)
   Stanisław

   Usuń
  2. No zdrówko też, wszystkich Przyjaciół i przyjaznych ludzi, usmiechniętych:)))

   Usuń
 29. pamiętaj elizo, to twoja kolejna szansa na poprawę.

  OdpowiedzUsuń
 30. Przecież pisałem
  "w.i.e.s.i.e.k24 lipca 2013 17:34
  Dobrym ludziom wszystko się udaje.Wiec ? Z nadzieją !!"
  Jeszcze jest tyle "do posprzątania"Jeszcze jest tyle "do okazania"Jeszcze tylu ogłupionych i naiwnych.
  Bo "funkcjonariuszy i tych "co żyją nadzieja" ze gdy PIS to "im się coś chapnie" nie nawrócisz, nie przekonasz.
  Wiec jak mawiają w pewnych kołach"ktoś ten krzyż nieść musi" albo pchać taczki.
  A my pomożemy.Pomożecie ???

  OdpowiedzUsuń
 31. Dobry wieczór Pani Elizo !!!!! Dzięki za dobre wiadomości, co do Pani zdrowia. Ciesze się tak jak Pani - wyobrażam sobie stres jak Pani przeżywała. Mimo upału, kropnę sobie na ta okoliczność małego kieliszeczka tegorocznej wiśniówki - a co tam- dobre wiadomości należy oblać !!!! Miłego wieczoru Pani Elizo !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sarmato, tez sobie wypilam mojej wiśniowki z 2011 r a co tam :)

   Usuń
 32. Brawa dla pacjentki i diagnostów! Śmieciuchowi na pohybel !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje miło, choć to nie całkiem koniec bo czeka mnie rekonstrukcja tego co wycięli to pestka w porownaniu z tym strasznym stressem 2 tygodniowym czekając na wyniki, milego wieczorku

   Usuń
 33. ......YES !!!!!!!!!!!! ......YES !!!!!!!!!!!!
  Eli uwazaj na zdrowko

  OdpowiedzUsuń
 34. Brawo Pani Elizo... cieszę się razem z Panią.
  Zdróweczka życzę, bo ono jest najważniejsze!!!

  OdpowiedzUsuń
 35. Wiwat!
  Wynajmiemy 'kurną chatę' np. tą po 'obiedzie czwartkowym' z przed lat , teraz chata wolna od mundurów , wszystko cywil ma, lotnisko blisko , środek Polski prawie !
  I bal ...... wielki bal , na cztery pa...
  Towarzycho sie zjedzie ..... lasy blisko , zawsze jakiegoś jelenia się upoluje , w najgorszym wypadku - daniela , choćby hodowanego , ale na poświęconym , więc nie powinien zaszkodzić....
  Zmartwienie .... nie może się dowiedzieć .. ten spec od świętego wyszynku , bo też tam brał udział i chlał , chociaż na można zaprosić ... ale z własnym zapasem ... bez pokropku.... ewentualnie można się 'ściepnąć' na zgrzewkę actimelków .... mogę współfinansować.... wezmę te przeterminowane z zaplecza !
  Przynajmniej się nie zmarnują .....

  Więc.... głowa do góry i nogi na ziemię .... kije nordyckie ... w rączki i .... piechtą na 'obiad czwartkowy'...... my dojedziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. A kazik .... zapisssssdziała pało !
  Eliza imię własne .... z dużej litery.

  a 'twoja kolejna szansa' ... czytaj i ucz się ... bo poprawy to raczej nie będzie w twojej zmoherowiałej czaszce!

  Gdzie takie głupy się lęgną ?

  ..... pst..... cisza .... nie, to echo grało!

  OdpowiedzUsuń