czwartek, 24 grudnia 2015

Późny wnuk Lenina


Marks i Engels w "Manifeście komunistycznym" napisali: KLASA ROBOTNICZA NIE MOŻE PO PROSTU ZAWŁADNĄĆ MACHINĄ PAŃSTWOWĄ I URUCHOMIĆ JEJ DLA SWOICH WŁASNYCH CELÓW. Na tej podstawie wódz bolszewików - Lenin, stwierdził, że "rewolucjoniści przejmują władzę nie po to, aby sprawować ją przy użyciu instytucji państwa, ale po to, by zniszczyć to państwo, ponieważ z istoty swojej jest ono wyrazem interesów burżuazji, a demokracja przeobraża się z demokracji burżuazyjnej w demokrację proletariacką, z państwa w coś takiego, co już właściwie nie jest państwem".

Jak widać te nauki wiecznie żywe, tą samą ścieżką wędruje dziś J.Kaczyński, dla którego istniejące od 25 lat instytucje państwa - sądy, TK, Prokuratura, media i inne - to nie instytucjami państwa polskiego, ale instytucje UKŁADU,którego on poszukuje od lat (choć sam siedzi w nim po uszy) więc trzeba absolutnie zniszczyć te już istniejące instytucje państwa i zastąpić je tym, co będzie lepiej służyć obywatelom Polski...Ten wychowanek marksizmu-leninizmu, wpycha Polskę 21 wieku w perspektywę polityczną czasów swojej młodości, próbując wywalić w Polsce drzwi, które już sto lat temu wyłamali (z framugą) bolszewicy Lenina, oczywiście wszystko "dla dobra Polaków", o których już to obywatelach Polski zapomniał. To obywatele ( (niestety, trochę się takich nazbierało) wybrali prezesa, coby wzorem ichniego Boga był w trzech osobach- Prezes, Premier i Prezydent. Każdy krok tego "trio" polega na pokazie siły, a oni tęsknią za potężnym przywódcą, który weźmie wszystkich za pysk, nawet łamiąc prawo, zaprowadzi porządek. Cel uświęca środki. Jest też  w tym kraju drugi naród, szanujący prawo, ceniący wolność. Ale tym "narodem" Kaczyński nie musi się przejmować. On w pogotowiu ma Mariana Kowalskiego i łyse karki, które szybko spacyfikują niepokornych.

Ten bolszewik czystej wody ma kompleks niższości wobec ludzi, którzy w latach 1980-1989 nadstawiali plecy. Więc musi ich zniszczyć, pomniejszyć ich osiągnięcia, żeby jego cieniutka teczka bohatersko spuchła. Dlatego z taką siłą deprecjonuje dawnych opozycjonistów i Wałęsę. Używa więc szubrawców, byłych członków PZPR, prokuratorów stanu wojennego, przestępców.. Oni, zalezni od niego, są gotowi do każdych podłości. Dlatego MUSI zniszczyć TK żeby nikt nie mógł niczego kwestionować, obwoła się Naczelnikiem Państwa i będzie rządził dekretami. I wierzcie, ten skurwysyn dopiero się rozkręca... 

I choć dzisiejsza Polska jest bez porównania silniejsza gospodarczo, społecznie, i politycznie niż Rosja roku 1917, przeciwko PiS-owi przemawia fakt, że dobrobyt Polski jest uzależniony od obecności w organizacjach międzynarodowych, które wymagają przestrzegania demokratycznych procedur.


promujŻyczę WAM  KOCHANI rodzinnych, spokojnych Świąt

34 komentarze:

 1. Eli; bardzo dziękuje - dokładnie tak samo myślę i nie mogę pojąć, ze cześć narodu, który tyle ucierpiał przez totalitaryzm ze wschodu i zachodu popiera takie karły polityczne, kopiujące tamtych dyktatorów.

  Zyczę radosnych, rodzinnych Świąt.
  HK

  OdpowiedzUsuń
 2. Najgorsze jest to, że osobiście to wszystko przewidywałem, dając " wyraz " u Ciebie Elizo!
  Pisałem, że jeśli dopuścimy pis-lam do koryta, to już nie powtórzy się IV R.P., a będzie to IV R.P. do potęgi n-tej! Aż mnie skręcało, gdy pisali tu... że : to niemożliwe, że to się nie powtórzy, że społeczeństwo pamięta...
  Gówno prawda! Społeczeństwo łatwo jest " modelować ", bałamucić, mamić kosmicznymi obietnicami! Społeczeństwo - niekoniecznie dorosło do demokracji!
  Być może , nie mielibyśmy takiego burdelu: kaczo-katolskiego, jeśli inaczej zachowałaby się P.O. Pisałem ,że bezkarność - prowokuje, doprowadza do odwrotnych, od zamierzonych, skutków. Platforma oszukując rodaków, co do ukarania winnych przestępstw poprzedniej IV R.P. - dała dzisiejszym " władcom " żelazny list/glejt/ - " niewinności, cnotliwości wszelakiej!
  Polska już nigdy nie będzie ta Polską, która jeszcze była kilka miesięcy temu. Czekają nas czarne lata, dominacja kościelnych i nieprzewidywalne działania małego błazna! Separacja w Europie, marginalizacja w świecie i to w czasie... gdy wszyscy mogą się czuć zagrożeni... Z różnych kierunków.
  Europa nam nie pomoże, tak jak nie wiele uczyniła wobec węgierskiego Orbana!
  Staniemy się pośmiewiskiem i separowanym idiotą Europy! szydło obraziła już Europę pieprząc, że Polska, swoje sprawy - załatwi sama... w odpowiedzi na pisemne zaniepokojenie państw cywilizowanej Europy! Kaczyński wepchnie nas w łapy Putina. Mimo tego: czy jest to jego planem i zamiarem, czy też: efektem jego, kaczej destrukcji i obłędu ! Rosjanie zacierają łapy, Polska gnije...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 3. Władimir Władimirowicz w Boga nie wierzy, ale w skuteczność sowieckich metod rozbijania narodów od wewnątrz tak, aby pozabijały się własnymi rękami, tak. Nie zdziwię się, jeśli w stosownej chwili zostanie poproszony o bratnią pomoc... jak to czynili pierwsi sekretarze w zdawałoby się minionych bezpowrotnie czasach. Na pewno jeszcze jakieś wolne moce przerobowe ma. A i nasze wojsko dostało znaczące podwyżki.
  Nie wiem, jak mogłabym życzyć Przyjaciołom radosnych Świąt. Po prostu nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako gospodyni, która będzie w tym roku u siebie gościć rodzinę, nawet pierogi i uszka lepiłam, przy włączonym telewizorze. Przyznam więc, że nie rozumiem, no nie rozumiem! Jak wydawało by się mądrzy ludzie (posłowie, senatorowie, wielu w tym prawników, profesorów..., mogą być tak głusi na racjonalne, czy stricte prawne (konstytucyjne), argumenty? Jak mogą sobie, po takim głosowaniu, spojrzeć w lustrze w twarz? Włącznie z prezydentem (na cztery litery), czy ten młody jeszcze facet, prawnik z tytułem doktorskim, nie zdaje sobie sprawy, że do końca życia będzie musiał "kanałami chodzić", bo każdy będzie mu mógł napluć w twarz?
   Tobie Elizo i wszystkim czytelnikom bloga, życzę, jeżeli nie wesołych, to chociaż w miarę spokojnych, rodzinnych świąt. Spędzonych wśród życzliwych sobie i bliskich osób.
   Pomyślności.

   Usuń
  2. Wlasnie skonczylam przygotowania do jutrzejszego obiadu, zyczenia odwzajemniam, jak to mówi pewna Ikka: POMYŚLNOŚCI, rodzinnych, dobrych Świąt.

   Usuń
 4. Ja przypuszczam, ze plan nowych włascicieli Wolski Ludowej jest prosty jak budowa bata. I nie potrzeba tu robić piętrowych analiz. Ich doktryna (ktorej sie domyslam, bo nie jest nigdzie jasno wyłozona) mowi "ciemny lud to kupi, natomiast wyksztalciuchow zastraszymy i spacyfikujemy". Jak widac, pierwsza częsc jak na razie sie spełnia na skutek osmiu lat prania mozgow. Narzędziami do drugiej częsci będa posłuszne sądy, prokuratorzy, urzędnicy, resorty siłowe, i aparat propagandy szyderczo zwany "mediami publicznymi". Jest to najkrocej mowiąc plan odbudowy PRLu w warstwie represyjno-propagandowej, ale z pozostawieniem gospodarki poza tymi mechanizmami. Mozna takze powiedziec, ze PiS chce zbudowac w Polsce drugie Chiny: represyjna kontrola nad umysłami, ale nie nad gospodarką.
  Ja mysle, ze taki plan wylągł sie w głowie Kaczynskiego na skutek jego paranoi. Kaczynski to jest typowy paranoiczny satrapa. Jego plan jest realistyczny, poniewaz był wielokrotnie stosowany w roznym natęzeniu, i wszędzie przynosił efekty poządane przez paranoicznego przywodce. Osobnicy tacy jak Kim Dzong Un (czy jak tam sie to monstrum nazywa) budują wokol siebie szczelny mur, zza ktorego rządzą represjami. To jest dokładnie marzenie Kaczynskiego, czemu dał dowod budując wokol siebie scianę z ochroniarzy. Sam ten fakt powinien byc od dawna traktowany jako niepodwazalny dowod obłędu. Teraz on te scianę będzie rozbudowywał na cały kraj. Pacyfikacja kolejnych instytucji wynika z samej chorej logiki takiego myslenia. Co na drodze, to nieprzyjaciel. W tej chwili TK, potem sądy, potem uczelnie, potem telewizje i inne media prywatne (publiczne zagarną zaraz na początku). Myslę, ze bardzo niedługo nastąpi atak na Agore, poniewaz ludzie z GW musza byc cierniem w tyłku Kaczynskiego i jego pretorianow. Na tej drodze nie ma przystankow ("walka klas nasila sie w miarę postępow budowy socjalizmu" - J. Stalin) poniewaz zawsze znajdzie sie ktos, kto przeszkadza paranoikowi. Paranoja lęgnie sie wewnątrz głowy, a nie na zewnątrz, wiec zadne działania nie zlikwidują u satrapy poczucia zagrozenia i przymusu kontrolowania otoczenia.
  Polskie społeczenstwo wpadło w tę sama pułapkę, co wiele innych w przeszłosci. Mając do czynienia z oczywista chorobą umysłową, społeczenstwo usiłuje sie doszukiwac sensu, drugiego dna, albo wrecz geniuszu. A to zaden geniusz, tylko bardzo inteligentny, ale poza tym zwyczajny paranoik. Jemu sie wszystko układa w spisek, bo na tym polega ta dewiacja. Nie ma na to lekarstwa. Takiego trzeba grzecznie prosic, zeby sie zamknął w domu i pisał kryminały. A jesli on te kryminały usiłuje realizowac, to nie wolno mu pozwolić. Niestety, ciemny lud nie czyta Kępinskiego i dlatego cały kraj zapłaci bardzo wysoką cenę za własną ciemnotę i brak oczytania w temacie dewiacji umysłowych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Art24 grudnia 2015 11:51
  Paranoja powiadasz? Czy to jest zaraźliwe i jak się to przenosi ?
  Czy Macierewicz mógł zarazić Kaczyńskiego czy odwrotnie Bo symptomy obaj wykazują takie same?
  Bo reszta to raczej lokaje wyszczekujący swoje wyuczone role,Zero samodzielności w myśleniu, od samej góry biorąc.
  Wszyscy już stawiali diagnozę "wytworom ich paranoi" nie wypowiedzieli się tylko psychiatrzy "o przyczynach ich działania"
  Moze czas zaapelować do psychiatrów !
  Panie i Panowie dajcie głos bo inaczej wszystkich nas czeka ta zaraza.

  OdpowiedzUsuń
 6. A tak byłoby, gdyby babcia miała wąsy, a Duda ...no te, jak to się nazywa...

  http://aszdziennik.pl/116047,sensacyjna-deklaracja-andrzeja-dudy-zawetuje-ustawe-o-tk-koledzy-z-pis-mocno-przesadzili

  OdpowiedzUsuń
 7. '... nie znacie dnia ni godziny..."
  Dwa kolejne poselskie projekty wczoraj wieczorem wniesiono do laski marszałkowskiej. Pierwszy, "oczywista oczywistość", dotyczy połączenia funkcji ministra z funkcja prokuratora generalnego. Drugi, uprawnień służ (najrozmaitszych) do inwigilacji. Po raz kolejny, pod pozorem "naprawy" ustawy, uprawnienia policyjno-restrykcyjne władzy wykonawczej, zostaną znacznie poszerzone.
  Może wreszcie ta młodzież, której nie chciało się protestować w obronie TK, ruszy tyłki. To co nam chcą zaserwować, to coś więcej niż ACTA. Może należy imprezy sylwestrowe zaplanować pod Sejmem i Pałacem?

  "Pod pretekstem wykonania wyroku Trybunału Konstytucyjnego PiS chce zwiększyć prawo policji i służb specjalnych do podsłuchiwania telefonów, inwigilowania internetu oraz nagrywania obywateli w miejscach niepublicznych. Kontrola obywatela będzie mogła trwać aż półtora roku."

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19394906,podsluchy-internet-nagrywanie-sluzby-pis-beda-mogly-inwigilowac.html#ixzz3vGX9gXJs

  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak rozumiem, bezpośredni NADZÓR nad tym śledztwem, to już za kilka dni, niejaki Ziobro obejmie.
   Pomyślności.

   Usuń
  2. Ikko, wróciłam właśnie z bardzo sympatycznego ( pewnie dlatego, że Pani Gospodyni z góry zastrzegła, że każdy, kto otworzy gębę na temat bieżącej polityki, będzie zmywał gary po kolacji) spotkania rodzinnego, ale w ramach przysposabiania się do życia w podziemiu ćwiczyliśmy grypserę, przy pomocy której postanowiliśmy powrócić do starych, wypróbowanych metod konspiracyjnych, czyli skrzynek kontaktowych ( np. pod ściółką leśną przy trzecim dębie od lewej), jak również oddać stare powielacze spirytusowe go renowacji. Tym to sposobem inwigilowanie internetu i podsłuchiwanie telefonów komórkowych będziemy mieli z czapy, a świeże powietrze dobrze nam zrobi.
   Pozostaje jeszcze kwestia sygnałów dymnych i powtórki z alfabetu Morse'a, ale jako ludzie morza nie powinniśmy mieć z tym kłopotu. Sprawę tajnych kompletów omówimy przy świątecznym obiedzie. Przyświecać nam będzie myśl, że skoro już przyszło nam cofać się w rozwoju,to musimy zrobić to na własnych warunkach.
   Ahoj ! :)))

   Usuń
  3. Ponoć śpiewanie bozonarodzeniowe stało się trendy. Vide wigilia w Pałacu. Specjalnie więc do wykonania przez panprezydenta, najnowsza pastorałka dla panprezesa.

   Oj, maluśki, maluśki, maluśki
   a kijaszkiem lata.
   Bo mu zda się, że gotów, że gotów
   do podboju świata.

   Oj, maluśki, maluśki, maluśki
   jak odwłok komara.
   Czego tknie się to spieprzy, to spieprzy
   choć się bardzo stara.

   Oj, maluśki, maluśki, maluśki
   wszakże na urzędzie
   Kiedy mu go zabraknie, zabraknie
   jeszcze mniejszy będzie.

   Oj, maluśki, maluśki, maluśki
   a już tak paskudny,
   własną cnotą się chwali, się chwali
   fałszywiec obłudny

   Oj maluśki, maluśki, maluśki
   plwa na wszystkie stany.
   A słuchają go tylko, go tylko
   osły i barany….

   http://studioopinii.pl/jerzy-lukaszewski-oj-maluski-maluski/

   Pomyślności.

   Usuń
 8. Miała być pikieta kilku osób, przyszło kilka tysięcy (Wrocław). Serdecznie polecam ten optymistyczny tekst jako lekturę świąteczną.
  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19391280,lider-wroclawskiego-kod-wolnosci-oddac-nie-umiem-wywiad.html#BoxLokWrocImg
  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkim życzę NORMALNOŚCI. Czy to zbyt wiele ?

  OdpowiedzUsuń
 10. W wolnym czasie trochę wiedzy sie przyda.Moze się dowiecie skąd ten sojusz tronu w krzyżem ,skąd hierarchowie dają PIS tak wielkie poparcie.
  Stanisławowi to dedykuje
  http://w620.wrzuta.pl/audio/a4UROFqWad9/audycja_radiowa_-_koszalin_2001

  OdpowiedzUsuń
 11. Skoro te Święta nie mogą być wesołe, to chociaż, może... spokojne?
  Właśnie pokazywali jakiegoś starego pierdołę, w złotej sukience, który zapewniał, że konstytucja jezusowa, jest najważniejsza, co - moim zdaniem - było " wskazaniem " - co do zmian konstytucji polskiej, na watykańsko-wolską!
  Cieszmy się zatem ostatnimi promieniami wolności, bo za chwilę i ta stanie się zakazaną! W imię: bogów, jezusków i kaczora naszego jedynego - amen!
  Pozdrawiam wszystkich, którym nie grozi " rozbrat z rozumkiem ":
  Elizo, Ikko, Begonijko, Poszłoo, Wieśku...i jeszcze paru - spokoju dla Was i Waszych bliskich.
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Stanisławie, wzajemnie. A u mnie juz po swiętach, tylko jeden dzien - 25go.

   Usuń
 12. Jeżeli ktoś podzielał obawy, że pan prezydent Andrzej Duda będzie prezydentem niesamodzielnym, sterowanym z tylnego siedzenia, reprezentującym interesy PiS-owskie zamiast interesu Polski i Polaków, to uroczystość desygnacji Beaty Szydło na premiera stała się dla niego niewątpliwą okazją do rewizji tych nieuzasadnionych uprzedzeń.

  Podczas uroczystości prezydent Duda zwrócił się do prezesa Kaczyńskiego zapewniając go, że według niego prezes jest „wielkim politykiem, strategiem”. – „Ale ja muszę dodać jeszcze jedno. Z całą pewnością i myślę, że nie jest to tylko moje odczucie, ale dla wielu Polaków ze świata polityki jest pan także wielkim człowiekiem” – stwierdził pan prezydent. – „Wszyscy w Polsce wiedzą, że to pan jest liderem PiS. Trzeba być wielkim człowiekiem, wielkim patriotą, absolutnie przekonanym dla realizacji idei budowy silnej Polski, żeby mimo oczywistych jak u każdego człowieka własnych ambicji, oddać pałeczkę władzy w ręce ludzi, z którymi do tej pory pan blisko współpracował. Jestem dla pana pełen podziwu. Myślę, że tak uważa większość Polaków, także wielu ludzi, którzy z panem się nie zgadzają i nawet pana nie lubią. Świadectwa wielkości są jednoznaczne” – perorował pan prezydent lekko drżącym głosem.
  I tu najważniejsze ! Czytajcie uważnie bo nie będę powtarzał!

  Mimo pojednawczego tonu prezydenta, uwagę niektórych obserwatorów zwrócił fakt, że laudacja na cześć prezesa wygłoszona została na stojąco. W wypadku prezydenta Dudy, który pokazał że ma skłonność do klękania gdzie popadnie, taka dezynwoltura musi być odebrana jako jasny polityczny sygnał w stosunku do prezesa Kaczyńskiego. „Nie będzie żadnego sterowania z tylnego siedzenia, nie będzie marionetkowej prezydentury” – zdawał się mówić stojąc odważnie nasz polski prezydent. I tego właśnie oczekiwaliśmy – to ważne aby u zarania politycznych stosunków na linii prezydent-prezes ustalić zasady gry. Dziękujemy panie prezydencie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to, żeś mnie Wieśku zaskoczył, tym wpisem.
   Negatywnie, przyznaję.
   Kilka miesięcy dudowej prezydentury pokazało, że nie ma żadnych szans na niezależność, godną urzędu, który objął!
   Zapomniałeś już o nocnej wizycie dudy u kaczyńskiego?
   Na stojąco wygłoszona " laudacja " na cześć prezesa, ma stanowić " dowód " jego, dudowatej niezależności?
   Wieśku... Albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo nadużyłeś pewnych napojów...:)))
   A niby jak miał przemawiać do jarosława? Na klęcząco? Leżąc krzyżem? To byłaby światowa kompromitacja.
   No chyba, że użyłeś cytatu, żeby coś skomentować, a zapomniałeś właśnie o komentarzu:)))
   Z nadzieją, że żle odczytałem Twoje intencje:
   Stanisław

   Usuń
  2. Stanisław25 grudnia 2015 20:09
   Stasiu jeśli się wygłasza, taką wprost niewolniczą laudację i przy tym stoi zamiast paść na klęczki.Ktora jak wiesz stanowi częstą i ulubioną "pozycje " "naszego prezydenta?" to znaczy, iz "on sie sili na niezależność"no chyba ze mu od częstego klęczenia akurat "kolana wysiadły"
   Jaja sobie Stasiu robiłem z tych niektórych, co mogą wyciągać i wyciągają wnioski "o niezależności" i z tych co jeszcze się łudzą.
   "Kon jaki jest każdy widzi" "po czynach go poznaliśmy" i jeszcze niejeden numer narodowi wywinie.
   PS
   Prawdziwe to i zbawienne Ich "na sucho" słuchać się nie da,a z drugiej strony, by zachować czujność nie można nadużyć.
   Bo i człek się wtedy robi mniej krytyczny a i nawet lejące się wody hipokryzji, mniej przeszkadzają.
   Jedno jest w tym dobre.Jesli ktos mi "jedzie Piotrowiczem czy Ziobrem" zapala mi się "automatem" światełko i wewnętrzny głos mowi Uwazaj na portfel,nie rób z takim interesu,nie pożyczaj ect. itrzymaj takowego na dystans
   Pozdrawiam jeszcze swiatecznie

   Usuń
 13. Ja w swoim życiu nie spotkałam ludzi tak szubrawych i fałszywych jak kaczyści, i to szubrawych „na żywca”. To muszą być ludzie obcy. Nie ma innego logicznego wytłumaczenia-niszczą naród polski. Spospolicili już Wawel, zdewaluowali polskość, patriotyzm, z bohaterstwa zrobili prezerwatywę, napluli na groby powstańców warszawskich, zelżyli kombatantów, zeszmacają barwy i symbole narodowe (marsz niepodległości, jak to sobie nazwali), zchamili język debaty publicznej, jeśli to można nazywać debatą, opluli wybitnych twórców kultury i wszystkich ludzi, którzy coś dla Polski zrobili, którzy coś sobą reprezentują.

  Dobrych Świąt Wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 14. Kiedy odmierzam dni, którem przezył
  Szukając, gdzie gorejący wątek
  Ten sam październik staje jak świeży.
  Dwudziesty piąty - to był początek

  Majakowski, 1918 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczujnia z PIS-u i tak nie kuma co to za wiersz :)

   Aga pozdrawiam

   Usuń
  2. A niech se nie kuma i tak tu nie piszą, albo kuma, i wiedza, ze to o nich..

   Usuń
 15. Kolejna forma protestu...
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19396535,pis-przeforsowal-w-senacie-ustawe-o-tk-a-dzis-pod-siedziba.html?lokale=wroclaw#BoxNewsImg
  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 16. Program partii programem narodu , 50procent pisowców to byli członkowie PZPR to ta "dobra zmiana",ale już w wersji nie czerwonej a czarnej, katonazistowskiej.
  Mam nadzieję, że to będzie trwało tylko 4 lata. A potem zapełnią się latarnie na Krakowskim Przedmieściu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PiS jak byłe NRD. W NRD ukrywało się najwięcej nazistów, PiS jest dziuplą dla byłych PZPR-owców.

   Usuń
 17. "Beata Szydło na antenie Telewizji Trwam: "To Polacy wybrali Prawo i Sprawiedliwość. Nie podoba się to różnym grupom interesu i lobby"...
  Wszystkie nasze rozwiązania będziemy konsultować z Polakami. Życzyłabym sobie, by wypowiadali się wszyscy obywatele zainteresowani tymi sprawami. Można do nas przysyłać pytania"
  -----------
  Beata Neudeck:

  Pora zacząć traktować Polaków poważnie, a nie jak półgłówków, którzy nie doceniają "wysiłków i starań" Pani rządu.
  Media sieją niepokój i podżegają , opozycja nie daje 100 dni, była więc Pani zmuszona wziąć sobie 100 nocy, KOD wyprowadza na smyczy ludzi na ulice, UE się niepotrzebnie wtrąca, lobby bankowe rzuca Pani kłody pod nogi , a Polacy czekają tylko i wyłącznie na 500 złotych.
  Pani rząd konsultuje wszystkie projekty ustaw i uchwal z Polakami a ja się uparcie pytam o Trybunał Konstytucyjny – kiedy odbyły się te konsultacje?
  Czy Pani siebie słyszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona nie ma słyszeć siebie, tylko Prezesa Wszystkich Prezesów ( w skrócie PWP), który prowadza ją zdalnie za pomocą broszek. To znaczy nie on, tylko jakiś dyżurny macher z Nowogrodzkiej, bo PWP osobiście elektroniki nie dziamie.

   Usuń
 18. O wszystkim decydują Kadry Mawiał Lenin
  A PIS kadry ma tylko pozazdrościć.
  http://www.liiil.pl/1451142952,Pieta-PiS-karta-zlodzieja.htm

  OdpowiedzUsuń
 19. http://walduszko.blog.pl/files/2015/12/01c370877e.jpg
  http://walduszko.blog.pl/files/2015/12/014bda8ad0.jpg

  OdpowiedzUsuń
 20. PiS da!

  - czyli przydługa powyborcza ballada o wprowadzeniu dobrobytu w K-Lechistanie


  Był czas wyborów… Nikt się nie wzbraniał
  czynić obietnic wyborczej masie.
  Przeszły wybory - dźwięczą pytania:
  - Kto je wykona i w jakim czasie?

  Do Ważnej Baby (straszne straszydło],
  o aparycji zwyklej idiotki
  pismak się zwraca z miną obrzydłą...
  Bezczelnie pyta: - Skąd na to środki?

  Spojrzała Ważna Baba na gada
  (albo po ślunsku gwarząc – na gizda]
  i jak kto mądry mu odpowiada:
  - Jak obiecałam , wszystko to PiS da!

  PiS da – gdy pytać pan się ośmielił –
  bo obiecanka to nie w kij gwizdał!
  PiS da każdemu z obywateli!
  - I wszystkim wpadnie do ręki… - PiS da!

  PiS da, gdy sprawa do tego doszła,
  PiS da, bo PiS się dawać nie wstydzi…
  PiS da dla osła, PiS da dla posła…
  - Jeśli różnicę jakąś pan widzi…


  PiS da, gdzie może, PiS da, co może,
  PiS da dla ciury i dla mołojca…
  PiS da w oborze , PiS da w klasztorze...
  PiS da na przyjazd Świętego Ojca!!!

  PiS da dla dziadka, PiS da dla syna,
  PiS da w przedszkolu i PiS da w polu,
  PiS da dla chłopa i mieszczanina…
  PiS da w Szczecinie, w Pcimiu, w Opolu…

  PiS da na każdy ważny wydatek!
  Minęły bowiem czasy ponure.
  PIS da dla dziatek… PiS da dla matek…
  - PiS da dla zwykłych wujów i córek…

  PiS da mężczyznom, PiS da kobietom,
  PiS da mądralom, PiS da przygłupom,
  PiS da poetom i katechetom,
  a nade wszystko PiS da biskupom…

  - Dobrze już… Starczy… Uszu nie czuję...
  - jęknął gryzipiór. Niech pani mi zda
  sprawę, kto wywiad autoryzuje..
  A Baba dalej nawija – PiS da….

  OdpowiedzUsuń
 21. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/staniszkis-partii-kaczynskiego-grozi-rozlam/030x53
  Warto przeczytać bo już niektórzy zaczynają myśleć Widać KOD im w tym procesie myślenia,pomaga

  OdpowiedzUsuń
 22. Horoskop urodzeniowy delikwenta pokazuje,że przede wszystkim zależy mu na tym, by go PODZIWIANO.Nie z byle jakiegoś powodu, ale za mądrość właśnie.Dalej już nie czytam horoskopu urodzeniowego na dzień 18 czerwca, bo mi szkoda czasu dla jednokomórkowców, ale nie szkoda mi podziwu dla J.W.Goethego za słowa określające delikwenta:
  Według poety jest to:"Cząstka siły mała/Co złego pragnąc/Zawsze dobro zdziała"-"Faust". On nas po prostu i zwyczajnie JEDNOCZY i jak tu nie podziwiać sztukmistrz a Żoliborza za nieprzeniknioną/nieogarniona...mądrość?!!!

  OdpowiedzUsuń