niedziela, 22 listopada 2015

Poszły konie po betonie ..Od KORu do KODu

Trzy dni temu wstawilam art. Krzysztofa Łozinskiego w którym sugerował załozenie KODu . Nie trzeba było czekac dlugo na reakcję. Ludzie nie dadzą sobie odebrać tego co wywalczyli - DEMOKRACJI. 


Powstał Komitet Obrony Demokracji 
Demokracja w Polsce jest zagrożona – uważają założyciele grupy. Inicjatywę na Facebooku w ciągu zaledwie 3 dni poparło juz ponad 26 tys. osób.

To reakcja  na pierwszy  tydzień  rządów Prawa i Sprawiedliwości.  W ciągu siedmiu dni nowej władzy udało się m.in. pozbawić PSL wicemarszałka,  opozycję stanowiska rotacyjnego szefa komisji ds. służb specjalnych,  ekspresowo uchwalić ustawę o wymianie składu sędziów Trybunału Konstytucyjnego czy mianować przewodniczącym senackiej komisji ds. finansów twórcę SKOK-ów Grzegorza Biereckiego.
Symbolem  grupy jest opornik – element obwodu elektrycznego, który w stanie wojennym i w PRL przypinano do ubrania jako symbol oporu wobec władzy.Należy skupić się na ustroju, który w obecnym"spektaklu" władz jawi się jak Hydra, która niszczy plony demokracji, czyniąc niebezpieczne pole,które może przynieść spustoszenie.My powinniśmy pokazać,że nie jesteśmy ludźmi obojętnymi na niszczenie przez kogokolwiek praw do wolności i normalności - NIE ZMUSI NAS NIKT DO BIERNOŚCI POLITYCZNEJ. Ekspansywność obecnych władz niszczy, lekceważy i przekracza wszelkie normy przyzwoitości i prawa!
Ewa MillerDo grupy można się przyłączyć pod tym adresem.

29 komentarzy:

 1. Przyłączyłem do grupy KODowców. Wzięto mnie w pewnym momencie za trolla, chwilowo obserwuję rozwój ruchu. Mimo wszystko promuję KOD na swoim blogu i FB. Zacytuję p. Szydło - potrzeba nam dobrej zmiany - tylko, że tym razem, naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jan Wojciechowski22 listopada 2015 19:42
  Alez drogi towarzyszu !!.Kopiować to co pisano w prasie,zgodnie z linie KC gdy powstawał KOR toz to plagiat !
  Nie stać tow.na napisanie coś własnego,coś tak"od serca"No i "po lini i bazie"Oczywiście !
  Ja rozumiem to kiedyś były "dobre wzorce" ale tow powinien wiedzieć iz nic dobrego nie dały a jeszcze gorsze było zakończenie.
  Czyli tak od siebie,od serca,delikatnie by tow z partii PIS miast i wsi was zrozumieli a i nawet ta opozycja ,co sobie będzie przypinać oporniki was pokochała.
  To nie wiecie ze oni jeszcze nie wiedza iz są kochani i kochać ich należy tak długo aż i nas pokochają.
  Przed nami tyle jeszcze "nocnych zmian" a wy jątrzycie.Czyz postawa p Szydło nic was nie nauczyła ?.Zaprzeczała zaprzeczała a w końcu wyciągnęła z kapelusza doświadczonych bojowników o prawo i sprawiedliwość Macierewicza,Kamińskiego,i nawet Parysa.
  Uczyć się trzeba uczyć od lepszych od siebie,bo nie zatrudnią,nie zapłacą jak ktoś"gdzie trzeba doniesie"

  OdpowiedzUsuń
 3. Krucjata różańcowa, podkręcona przez ministra kultury, robi burdy przed teatrem. Głodni, niedożywieni obywatele zrujnowanej Polski odejmują sobie od ust produkty spożywcze, by w imię boga, honoru i ojczyzny obrzucić nimi dom matki reżysera... W jesieni życia chyba jednak opuszczę ten dziwny kraj. Kraj, w którym talenty się marnują, a tępe łyse pały wybierają najgorszych drani na szefów państwa. Ze łzami w oczach to piszę, ale poważnie myślę o wyjeździe z tego bagna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jan Wojciechowski22 listopada 2015 20:54
  Pajacu 18 % "społeczeństwa"jakie na was głosowało To cale społeczeństwo ?Duzo to czy mało?
  8 milionów spośród 30 kilku milionów uprawnionych do głosowania To cale społeczeństwo ?
  Kto uu jest odporny na wiedze.Kto nie potrafi liczyć.Ciemnotę to ty wciskaj innym i gdzie indziej.
  Z każdym słowem wychodzisz na durnia
  KOR dał rade tym co za sobą mieli resorty siłowe KOD tez da rade wam !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Na TVP Historia wyemitowano 3 - częściowy dokument "Napoleon", który serdecznie polecam. Bezdyskusyjnie genialna, ale i kontrowersyjna postać, której polityczną i wojskową drogę od początku do marnego końca na wyspie św. Heleny omawiają historycy. Niby to wszystko wiemy, ale warto sobie uporządkować i przemyśleć, nawet bowiem najbardziej utalentowanego wodza może zgubić przekonanie, że nie ma niego mocnych. Napoleona w końcu "wystawił" cyniczny i wiarołomny Talleyrand...No, ale tak czy owak, Napoleon to Napoleon, a nie jakaś Kacza Zupa, a i odpowiednika Talleyranda u nas nie uświadczysz. Ot, grono napuszonych purchawek, które kiedyś same "dojrzeją" i zrobią wielkie "pffffffffffffffff", tak że nawet przydeptywać nie będzie potrzeby. P.S. Co zaś się tyczy TK, to nie sądzę, aby dał sobie w kaszę dmuchać. Pożyjemy zobaczymy.
  Miłego wieczoru życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Begonijko, ciekawostka : Napoleon nazwał Talleyranda "łajnem w jedwabnych pończochach".Natomiast bawi mnie serdecznie to schlebianie Kaczyńskiemu.Jeżeli uwierzy pochlebcom to będzie jego koniec. Będzie tak, jak w "nowych szatach króla" (tak to jakoś było). Napiszę pani w zaufaniu że słaby ten opornik u góry, ktoś, kto popełnił był ten obrazek powinien wcześniej przeglądnąć kody paskowe oporników aby nie narażać się na żarty.Zauważyłem ja, zauważą też inni. Wesołego chop do łóżka.

   Usuń
  2. Nie bez powodu tak wnikliwie przyjrzałam się Napoleonowi, chociaż Kaczyński tak się ma do Napoleona, jak on sam do wadowickiej kremówki. Ale on już dawno uwierzył w swój geniusz ( to ma swoją medyczną definicję) , a poczet pochlebców otworzył sam prezydent Najjaśniejszej Kaczyńskiej. Za nim poszli inni. Wstyd.

   Usuń
  3. Pani Begonijko, a może to celowa robota p.Prezydenta? Nie posądzam go o taką przewrotność ale też nie mam wglądu do Jego głowy. Dopuszczam taką myśl, że tak jak Adolf H. pod koniec wojny, gdy rosyjskie wojska były pod Berlinem, tak Kaczyński będzie dowodził dywizjami które już nie istnieją.Teraz, póki co, możemy sobie popyskować ile wlezie bo : polskie pierdle są przepełnione - to raz, "ośrodek wczasowy" na wyspie głuptaków nieczynny - to dwa, Sing - Sing ma komplet - to trzy, bliżej jest Goli Otok z napisem przy wejściu "Dobro doszli" ale popadł w ruinę - to cztery.Syberia z przyczyn ogólnie wiadomych nie wchodzi w rachubę. Zakończę tak : "A po nocy nastaje dzień, a po burzy spokój" (Budka Suflera) i "niechaj żywi nie tracą nadziei bo umarłym jest ona na g...o potrzebna". Z pionierskim priwietom!

   Usuń
  4. Panie Hipku, proszę nie zapominać, że Prezydent Najjaśniejszej pacholęciem politycznym będąc, ćwiczył rozmaite kontredanse w kancelarii Prezydenta Tysiąclecia. Coś z tego w głowie musiało mu pozostać, a że zwyczaj całowania skraju szaty władcy dawno już u nas poszedł do lamusa ( a skraj spodni trudno ucałować) jakoś hołd lenny dobroczyńcy należy złożyć. No to pozostają odgłosy wydawane paszczą... że zacytuję klasyka.
   P.S. Dla chcącego nie ma nic trudnego. Pobudowano, o zgrozo, stadiony, więc w razie co będzie można na ich murawach umieścić dowolną liczbę więźniów (precedensy są). No, może z wyjątkiem Narodowego, bo ten zaklepał już sobie na stałe Episkopat Polski na egzorcyzmy odprawiane tam cyklicznie przez Bashoborę, czy jak mu tam ...
   Pozdrawiam.

   Usuń
  5. Hipek , a czemu nie podobuje się rezystor 22 k , 5%, na oko chyba 0,5W (z braku skali trudno ocenic wymiary) ? Rezystor jak rezystor , aby był w odpowiednim miejscu .

   Usuń
  6. Opornik ma być o dużej wartości i mocy, ma zagrzewać do boju, że użyję takich sformułowań. Złośliwiec może powiedzieć : jaki opornik taki komitet.Jeśli mnie pamięć nie myli jest to 1,7 kohma z 10% tolerancją, a moc jest faktycznie zerowa.Życzę komitetowi jak najlepiej, ale patrząc na to co się dzieje nawet nie widzę "światełka w tunelu". Czy to jest czarnowidztwo? Pewnie tak, ale myślę że nie będą za to rozstrzeliwać.

   Usuń
  7. Rzuciłem okiem i wydały mi się że pierwsze dwa to czerwone paski, lecz faktycznie masz rację jest brąz i fiolet i oranż, czyli 17 i 3zera = 17k. Złoty pasek to jest 5%, srebrny byłby 10%, brak to 20%.
   Światełka w tunelu nie widac, gdyż ciemnota rozwija się doskonale co widac po wypowiedziach Glińskiego i jego kompanów oraz wyczynach przed Teatrem.
   Zgroza !

   Usuń
  8. Hipciu !!
   Oj tam" Cyndolą" sie /cokolwiek to znaczy.Zamiast postąpić po męsku zamiast paru ,parunastu, zawalonych sejmowych nocy Prezydent powinien ogłosić w 13 grudnia "kolejny stan wojenny Tradycyjnie i wyręczając opieszałe służby i urzędy
   Wreszcie w telewizjach zapanowałaby czystość prawda i sprawiedliwość wraz z jedyna słuszna linia słoneczka naszego i całego 18 % elektoratu.
   Widzicie /oczami duszy/tych spikerów ubranych w gustowne komżewki wspomaganych przez fachowców ze Społecznej Szkoły Medialnej Tadzia Rydzyka przyodzianych a jakże w sutanny
   I wreszcie zamilkną te bezbożne TV łeny i inne Polsaty trujące zdrowy trzon narodu siejący ruje z porubstwem
   Raz na zawsze nadobna a patriotyczna młodzież weszpolska zamiast cyklicznie palić im samochody winna rozwalić im studia telewizyjne i radiowe tez.
   A te koksiaki w czas mrozów na każdym rogu a przy nim zdrowa cześć narodu zrzeszona w Koła Różańcowe a także jej młodzieżówki Podwórkowe odmawiające koronki w intencji "wyręczającego"
   Odwagi a nie jakieś tam ciamciaramcia powolne działania np zamykanie oficjalnej strony "Komisji Lotniczej"dot katastrofy smoleńskiej
   Odwagi a przy koksiakach zaroi sie od narodu który chętnie i szczerze wyzna swoje winy i obieca poprawę a za pokutę ujawni znanego mu mu "opozycjonistę" co to ośmielił sie wnieść swoj akces do jakiegoś KOD -u
   Takich przecie należy pożytecznie wykorzystać na jakichś zgrupowaniach gdzie będą mogli odkupić swe winy np w pobliskich kamieniołomach.
   Wiadomo przecież iz przy spontanicznym wzroście zapotrzebowania na pomniki "prezydenta tysiąclecia"potrzeba będzie i kamieni Na cokoły "bliźniacze" i w perspektywicznie.
   No i nie zapominajcie o tych którym zawierzyliśmy,powierzyliśmy i obwołaliśmy A nie sa to postaci z tego świata I nie mnie tu rozstrzygać kogo pierwszego upamiętnić
   Czekamy wiec na ruch Prezydenta Odwagi!!

   Usuń
  9. P. Wieśku! Słyszałem na własne uszy wypowiedź P. Paladego, który mówił że PiS - owi rośnie i że trynd jest taki że jeszcze będzie mu rosło przez rok, może dwa.Do tej pory Palady się nie mylił, czy tak będzie w tym przypadku, trudno powiedzieć. Szwejk mawiał że mylić może się każdy, czy jest uczonym czy zwykłym durniem, nawet ministrowie się mylą. Im wyżej Kaczyści zajdą, tym ich upadek będzie boleśniejszy - tak to widzę. Rośnie w siłę ruch narodowy, a to nie przelewki.Czy uda się służbom ich spacyfikowanie? Ośmielam się wątpić. Służby też mają poglądy. Pytia ze mnie raczej marna, ale może też być tak, że z rozciuleniem będziemy wspominać Kaczorka.Ja, w proteście przeciw temu co się obecnie dzieje zrezygnowałem z jasnego piwa na rzecz portera. P -m.

   Usuń
 6. Ja tam politykę mam w sumie gdzieś. W 98% to bicie piany i robienie z obywateli debili. Ale to co się dzieje ostatnio to jakiś sen wariata... Nie obchodzi mnie czy ktoś wierzy w Jezusa, Buddę czy Latającego Potwora Spaghetti. Nie obchodzi mnie kto z kim śpi pod warunkiem, że wszyscy zainteresowani robią to z własnej woli i nie łamią prawa. Nie chcę rozdawania pieniędzy pod publiczkę, tzn 500 zł na dziecko... Nie chcę, żeby w moim kraju wartość człowieka mierzono częstotliwością bytności w kościele czy na jakichś marszach. Państwa prawa i normalności. Z normalnymi podatkami... Bez dzielenia ludzi na tych dobrych i wrogów narodu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idąc tokiem myśli tow. Wiesława (wszak to idol czasów młodości braci K), można by powiedzieć: Za czasów poprzedniego rządu staliśmy na skraju przepaści, obecnie uczyniliśmy wielki krok naprzód".

   Usuń
 7. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-czy-powstanie-sluzba-sluchania/8l3vx5
  Do młodych głosujących na PiS, pamiętacie ACTA?
  No to szykujcie się na to samo, na naszym podwórku. Sejm w godzinę ustawę przegłosuje, następnego dnia senat przyjmie, a prezydent podpisze. I co im zrobicie? A potem jeszcze konstytucje się zmieni, w której napiszą, że śledzenie ludzi w internecie jest możliwe dla szeroko pojętego "bezpieczeństwa" kraju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy dzień pis-lamistów, którzy obejmują dopiero " wadzę " - to jakby wiek, do tyłu:)
   Przecież ten ichniejszy vice premier, głupszy jest niż ustawa przewiduje! Nawet ta pisowska:)))
   Że też się nie wstydzi takie brednie publicznie wygłaszać, bo ja - ze wstydu - zapadłym się pod ziemię!
   Jak taki kmiot i religijny fanatyk będzie " kształtować " kulturę? Po swojemu, czyli kaczemu!
   Wieśku... a niech głupki podsłuchują, w końcu piszę dlatego, żeby ktoś to czytał!
   Byleby nie cenzurowali, bo łapska, przy samej dupie - poobcinam ! :)))
   Czego się spodziewać - po pis-lamistach, skoro ich " wuc naczelny " ... wychowany i przesiąknięty ideologią : marksistowsko-leninowską?
   Mamusia się o to zatroszczyła, co sama z dumą - przypominała, zanim wzięła i " zejszła ".
   Stanisław

   Usuń
 8. Slowa uznania dla inicjatorow tej akcji. Wazne zeby bylo slychac i widac sprzeciw przeciwko tym oszolomom. Niestety jeszcze przez 4 lata trzeba bedzie sie meczyc z nimi i zyc nadzieja ,ze nastepne wybory zmiota ich z sejmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo!
   Najwyzszy czas, wczoraj Trybunał Konstytucyjny, dzisiaj Wolne Media , jutro Jedyna słuszna doktryna wiary , pojutrze Szkolnictwo zgodne z doktrynami i co dalej - zakładamy obozy dla nie posłusznych , kilka w znośnym stanie jeszcze po dziadku Hitlerze i Stalinie zostało - resztę się dobuduje... Ale tempo zmian - pozazdrościć. Piekło jest nam bliższe i widać je wyraźniej w soczewce PiS

   Usuń
  2. Ha, dzisiaj nawiedziła parlament słynna Matka - Wolka , p. Elbanowska, z kolejnym, pokaźnym brzuchem ...oraz "producentem" tegoż brzucha. Uradowana była niezmiernie, że wreszcie ktoś pomaga im "uratować maluchy", czyli 6 - latki przed szkołą. Moim zdaniem, to maluchy w ogóle powinno się pogonić ze szkoły, bo nadmiar wiedzy tylko im w głowie przewraca. Za koszmarnych czasów komuny "chodził" dowcip o programie nauczania dla Podkarpacia, a mianowicie:
   1. wyganianie owiec
   2. zaganianie owiec
   3. język rosyjski.

   No i proszę, na teraz jak znalazł, nawet region właściwy. Wystarczy tylko na miejsce języka rosyjskiego wstawić katechezę, wyburzyć szkoły, a na odzyskanych w ten sposób działkach pobudować ogromniaste kościoły i zorganizować Szkółki Niedzielne. Elektoratowi PiSu to by w zupełności wystarczyło, a bachory lewaków niech by sobie do prywatnych szkół chodziły. A co.
   I to by było na tyle.

   Usuń
 9. A mnie po prostu wstyd pali, gdy czytam, że najpopularniejszą formą demonstrowania patriotyzmu i solidarności jest bicie w pięciu na jednego każdego kto wygląda jak Syryjczyk! I tym osiłkom się wydaje, że teraz oni są polską elitą, która będzie uczyć patriotyzmu resztę! W KOD, który popieram, chodzi właśnie o to, żeby wyrazić swój sprzeciw dopóki nie jest za późno.Ja nie będę czekał dnia, aż obudzę się na Białorusi. A jakieś żałosne próby wyśmiewania nie robią na mnie wrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 10. W wolnej chwili przeczytajcie Państwo w Onecie wywiad z Robertem Winnickim.Nie wiem czy jego pozycja w ugrupowaniu jest mocna czy słaba, ma to mniejsze znaczenie. Liczy się "trynnd".Do polityki będą wchodzić coraz to młodsze roczniki, które w zasadzie będą miały głęboko w Arschlochu dzisiejsze układy. Chłopaki zdejmą dresy, założą garnitury i będą mieli znaczący wpływ na politykę. A będzie on wprost proporcjonalny do napływu Islamu do Europy.Wtedy z rozczuleniem możemy wspominać rządy PiS. Czytając ten wywiad pamiętajcie Państwo tej maksymie "Suaviter in modo, fortiter in re" czyli : "łagodnie w sposobie, twardo w rzeczy samej".Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pani, z łaski pisu - premier, po pierwszym posiedzeniu swojego/?/ rządu zapowiedziała, że nie będzie obrad i konferencji - na tle flagi Unii Europejskiej.
  Która - do tej pory występowała - wraz z polską! Od dziś pozostanie tylko " biało-czerwona ":( Europejska - do magazynu!
  Zapadła - też dziś - decyzja, o zdjęciu strony, wyjaśniającej obiektywnie katastrofę smoleńską. Jej adres to:
  " smoleńsk.gov.pl " Już jej nie ma! Pozostał tylko: " error 404 " :(
  Mówią, że na jej miejsce pojawi się strona " prawa i sprawiedliwa ". Jej adres to:
  " mord qrwa.gov. pis. pl "
  Zaczynają " rzondy ", kanalie...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 12. http://wiadomosci.gazeta.pl/cytaty/174671140/Julian+Tuwim+o+ministrze/p

  OdpowiedzUsuń
 13. Pani, z łaski pisu - premier, po pierwszym posiedzeniu swojego/?/ rządu zapowiedziała, że nie będzie obrad i konferencji - na tle flagi Unii Europejskiej.
  Która - do tej pory występowała - wraz z polską! Od dziś pozostanie tylko " biało-czerwona ":( Europejska - do magazynu!
  Zapadła - też dziś - decyzja, o zdjęciu strony, wyjaśniającej obiektywnie katastrofę smoleńską. Jej adres to:
  " smoleńsk.gov.pl " Już jej nie ma! Pozostał tylko: " error 404 " :(
  Mówią, że na jej miejsce pojawi się strona " prawa i sprawiedliwa ". Jej adres to:
  " mord qrwa.gov. pis. pl "
  Zaczynają " rzondy ", kanalie...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 14. Stasiu To internet i tu jak w przyrodzie nic nie ginie ..tylko zmienia właściciela
  Poszukaj tu
  http://www.liiil.pl/1448382799,Raport-Millera-nie-zginie.htm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, że w internecie - nic nie zginie:) Dobrze, ale jak żle świadczy o tych, którzy przejmują władzę!
   Prymitywizm zachowania Szydło, przypomina zawistne dziecko z piaskownicy, które zakopuje łopatkę koleżance, bo ta... nie chce się z nim bawić!
   Struś jest dużo, dużo bardziej inteligentny od Szydło! No co? Zakopała prawdę - to teraz kłamstwo i bełkot półgłówka macierewicza już nie ma " konkurencji " !???
   Oni są ciężko i bardzo poważnie chorzy! Jak można było psycholom oddać Polskę?
   A ich prymitywizm powoduje, że " pitekantropus erectus " wydaje się - przy nich okazem intelektu!
   Stanisław

   Usuń
 15. I to jest właściwe postępowanie moi "drodzy" blogowicze.
  http://farfocle-c.blog.onet.pl/files/2015/11/deklaruj%C4%99Codzienn%C4%85.jpg
  a nie jakieś tam "oporniki" czy bezbożne "oczywista oczywistość"KOD -y
  http://farfocle-c.blog.onet.pl/files/2015/11/prawdziwyPolak.jpg
  Jak uzasadniają
  " Potrzebujemy ludzi światłych, roztropnych, moralnych, bo tylko tacy mogą tworzyć dobre prawo, skutecznie dbać o los polskich rodzin, stan gospodarki, edukacji, kultury, wreszcie o nasze bezpieczeństwo. I dlatego chcemy w naszych modlitwach polecać Bogu polskich polityków, aby sprawowali sprawiedliwe rządy, aby zawsze kierowali się w swoich działaniach interesem narodowym i żeby prawo, które będą stanowić, i decyzje, jakie będą podejmować, były zgodne z nauką Jezusa Chrystusa".
  I tu mam dylemat I proszę o pomoc
  Dylemat nr 1.
  Za chińskiego boga w składzie jaki nam prezentuje PIS nie widzę ani jednej postaci, która odpowiadała by powyższym kryteriom..
  Co poskrobię to z pod warstwy pozłotki wychodzi jakiś taki "inny, tani metal" lub, a nawet, rdza.
  Macie może jakaś? Byłbym wdzięczny !! Czas modłów bliski !!
  Dylemat nr 2
  Tak sie składa ze Bóg Jezusa to Bóg Starego Testamentu. Według Jezusa, Żydzi mieli znajdować się w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż wyznawali jedynego prawdziwego Boga. Jezus miał powiedzieć do kobiety, spotkanej w Samarii:"wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów"
  Czy wiec "wypełniając" nie narażę sie "prawdziwym Polakom""Młodzieży Wszechpolskiej i batożenie różańcem przez nadobne dziewice z Krucjaty Różańcowej albo małolatom z Podwórkowych Kół Różańcowych.
  Czyszczenie fasady domu obrzuconego jajkami czy pomidorami Przyznacie czasochłonne kosztowne i kłopotliwe.
  Dylemat nr 3
  Czy to nie ordynarna podróba
  Prawdziwy apel "Naszego Dziennika" czy T Rydzyka kończyłby się „podaniem numeru konta” lub deklaracja „wiary”tfu kwoty która dobrowolnie należy przekazać w intencji modłów!!
  Bo to przecież nie są tanie sprawy !!!
  No i tak stanąłem i stoję "przy rozstajnym słupie"

  OdpowiedzUsuń