wtorek, 8 września 2015

PiSoludki hop do kupkiPrzedstawicielem prezydenta Dudy w Krajowej Radzie Prokuratury ma być były zastępca Ziobry - Dariusz Barski, znany ze słynnych zatrzymań b.prokuratora Janusza Kaczmarka, szefa policji - Kornatowskiego i prezesa PZU - Netzla, pod zarzutem spowodowania przecieku w aferze gruntowej. Te teatralne zatrzymania sąd uznał za bezprawne, prokuratura nigdy nie postawiła zatrzymanym zarzutów. Po dojściu do władzy Platformy, Barski stracił funkcję prokuratora krajowego i przeszedł w stan spoczynku, bo PG Andrzej Seremet nie zaproponował mu miejsca w Prokuraturze Generalnej.

Pojawił się ponownie w wyborach do parlamentu w 2011 r. gdzie kandydował z list PiS. Posłem jednak nie został. Kancelaria Sejmu uznała, że aby być posłem musiałby zrezygnować z prokuratorskiego "stanu spoczynku", na co się nie zgodził bo straciłby dożywotnie uposażenie, a to kilkunaście tysięcy złotych. Odwoływał się do SN, ale przegrał, złożył więc skargę do Trybunału w Strasburgu i czeka na rozpatrzenie. Po zrzeczeniu się mandatu poselskiego, dla pieniędzy, wyraźnie pokazał motywy działania ... Ponadto, człowiek, który wyraźnie określił swe zaangażowanie polityczne (PiS) nigdy nie powinien być reprezentantem "Prezydenta wszystkich Polaków". Upolitycznione działania prokuratury gwarantowane.

Dziś PiSia szczekaczka zwana "tvrepublika" jako pierwsza podała NEWS'a określając go jako "jednego z najlepszych polskich śledczych", który "zasłynął walką z korupcją oraz ze zorganizowaną przestępczością w Łodzi". Gwoli przypomnienia, to łódzka prokuratura nie dopatrzyła się mataczenia przy sprawie B.Blidy - wyprana kamizelka, wypucowana broń - to standardowe działania.

Jak widać, PiS i ich prezydent PINOKIO budują już struktury IV RP tak by ich przeciwnicy ideowi "mieli tyle do powiedzenia co Żydzi w getcie"...Szykują jakieś grubsze akcje skoro zabezpieczają tyły swojakami.

promuj
                                           
     Wszystkie media publikują zdjęcie wyrzuconego na brzeg ciała trzyletniego chłopca. To zdjęcie wstrząsnęło mną do głębi. Właśnie dołączyłam/em do kampanii wzywającej polityków Unii Europejskiej, aby jak najszybciej podjęli działania dla ratowania życia i zapewnienia bezpieczeństwa ludziom, którzy uciekają przed wojną i głodem.

Szczyt odbędzie się za kilka dni, więc musimy działać szybko. Podpisz się pod tą petycją i udostępnij link do niej we wszystkich serwisach społecznościowych, z których korzystasz. Prześlij też poniższą wiadomość rodzinie i znajomym:

https://secure.avaaz.org/pl/no_more_drownings_loc/?kwubLjb                

              

7 komentarzy:

 1. Piszcie panowie Piszcie może sie załapiecie na posadki przy PIS bo teraz tylko "wierszówki"lecą A to grosze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po takim wpisie panu doktorowi też należałoby kawałek noska przyciąć. Kręcił się, jak fryga, żeby tylko wyłgać się z ewidentnego, ortograficznego byka, który KAŻDEMU może się przytrafić.

  http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,18706402,internet-nie-zapomina-andrzej-duda-i-jego-blad-na-twitterze.html

  OdpowiedzUsuń
 3. PiS ma jeszcze półtora miesiąca, żeby się skompromitować. I robi w tym zakresie naprawdę dużo. Zwłaszcza "nasz pan prezydent Andrzej Duda". który zostawszy prezydentem "zapomniał" o obietnicy powołaniu Biura "Dudapomocy".Panią Szydło wycofano, bo się jej pomysły skończyły, nie ma już czego obiecać, a dotychczasowe obiecanki się przejadły. Tyle, że lud PiS-owski jest ślepy i głuchy.Godzi się na to, że można Polskę osłabić w skali międzynarodowej i wewnętrznie, najważniejsze, żeby "nasi" rządzili. Biskupi zaś maja swoje interesy. Ich nie obchodzi Polska ani mocna, ani słaba. Byle kasa była.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lud pisowski jest wyrozumiały i wybaczający....swoim. Kupi każdą bzdurę,każdą głupotę byle tylko podlana była sosem rewanżyzmu,nienawiści czy insynuacji.Byle tylko trafiała mu do serca bo sumień to oni zazwyczaj nie maja.
  Beda krzyczeć i pisać"resortowe dzieci" /tak jakby jakakolwiek ich wina byli ze urodzili się w tych rodzinach/a nie zapytają dlaczego we władzach PIS znajdują się byli funkcjonariusze PZPR ministrem robią prokuratora PRL a za autorytet moralny i ekspert w Duda Pomocy /której nie ma/ robi były sędzia stanu wojennego.
  Beda krzyczeć pisać o zegarkach,rozmowach na cmentarzu ale rozgrzeszą gdy ktoś po pijaku rozwala hotelowego meleksa, dorabia sobie dietami na wyjazdach czy obciąża niesłusznie budżet Sejmu. Wtedy wszystko OK, bo to nasz.
  Teraz bronią Dude Nr 2 a może 1 który korzystał ze swoich pozycji w związku by żreć i pic a także bawić się "za friko"
  I nikt nie złapie za telefon by się zorientować czy w tym Domu Wczasowym może sobie za 80 zł wynająć taki apartament .By sprawdzić !
  Uszy po sobie, bo wiedzą ze nie dla psa kiełbasa Ale bronic będą Ze pomówienia i kłamstwa.
  Tak to sie rodzi ciemny lud, który kupi wszystko, tak to wygląda "frajer polski" którego można robić w konia i który wierzy bezgranicznie Jarosławowi,obu Dudom czy hierarchom KrK
  Choc prawda wali po oczach,wali w pysk, oni niezłomnie wierzą, dają odpór i stoją w szeregu.
  Frajerzy !!


  OdpowiedzUsuń 5. Szydło z worka

  PIS-da premiera, w osobie Szydło
  Da nam popalić, aż będzie brzydło
  Dziurawi budżet, szydłem przebija
  Jest zadufana, nie podchodź bez kija

  Szydło to szpila, wchodzi wszędzie
  Szkodnik okropny, co z tego będzie
  Nito z Prezesa, na pewno z premiera
  Ukradkiem także już szyki zwiera

  Jeździ po kraju i zwiedza miasta
  Z wiceprezeski już Rambo wyrasta
  Nie wysoka-- równa z Prezesem
  Niech wybory przegra z kretesem

  Szydło-wiec w mieście urządziła
  I zakpiła sobie z premier Kopacz
  Z ripostą ciętą na cenzurowanym:
  „Lepiej kierować, niż być kierowanym”

  Pozdrawiam  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie pozdrawiam wspaniałą Elizę,bużki

  OdpowiedzUsuń
 7. Z punktu widzenia wierchuszki PiS najlepszy kandydat na dowolne stanowisko to taki, który tylko prezesowi się kłania. Prawu czy sprawiedliwości już niekoniecznie. I tacy ludzie dostąpią zaszczytu sprawowania bezpośredniej władzy czy to wykonawczej od premier poczynając czy to "władzy" sądowniczej. Tak działała IV RP, tak będzie działała i druga IV względnie V RP (zależnie ile prezes zbierze szabel).
  Cóż czynić, taka wola narodu. Miejmy nadzieję, że się zmieni.

  OdpowiedzUsuń