sobota, 26 września 2015

5 chujów, 1 dupa i kamieni kupa.


271 posłów głosowało za postawieniem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu. Do wymaganej większości 3/5 zabrakło pięciu głosów, w związku z czym postępowanie umorzono. Do przegłosowania popieranego przez PO, PSL i SLD wniosku zabrakło pięciu głosów. Jednak na sali sejmowej nie było w sumie 20 posłów właśnie tych partii.

 Wstyd i hańba dla tego Sejmu że nie był w stanie postawić przed Trybunałem Stanu łobuza Ziobrę. Wstyd dla Pani Premier i reszty z PO, że swoją nieobecnością przyczynili się do tego haniebnego wyniku głosowania. Wstyd dla koalicjanta, ale też hańba dla posłów SLD. 
Jedną z głównych przyczyn aktualnych problemów Polski i PO to nierozliczenie tak zwanej IV RP. I co? Ano gooowno. Minęło 8 długich lat i dopiero teraz wniosek był głosowany, to jeszcze tak spieprzyli sprawę, a mógł to być ukłon w stronę lewicy, by ograniczyć wpływy PiS. Jeśli tak ma wyglądać mobilizacja, to wybory NIESTETY wygra PiS. 

A jak głosował PiS? Otóż wszyscy obecni PRZECIW, bo każde przestępstwo z morderstwami włącznie, wykonane w interesie partii i za zgodą prezesa, ma być wszelkimi środkami rozmyte i a dochodzenie prawdy zlikwidowane. TO SĄ PRAWA MAFII. Zresztą ma pod ręką speca, który już jest skazany a odsiadki uniknie, siedząc w Sejmie będzie ustalać dla WAS prawo. 

Tak więc skoro 40% Polaków nie ma wyrzutów sumienia, że Ojczyznę chce skazać na życie pod PiS-owskim butem...to nie będę sobie robiła wyrzutów, że głosować tym razem nie będę. 

promuj
" No i po co był ten cały cyrk z tajną tajnością, ze sprawdzaniem pomieszczeń sejmowych, prześwietlaniem podłóg i innych zakamarków? To jest ubaw po pachy, ale teraz to ja was, posłowie PO, równie tajnie wykreślę w najbliższych wyborach.

Czy na to żałosne Państwo  warto oddać choć brudny paznokieć !!
A pytania dlaczego mimo licznych deklaracji nie postawiono przed Trybunałem Stanu - Ziobrę i Kaczyńskiego już sobie stawiać nie muszę. To nie nastąpi NIGDY"

TAK PISAŁAM 10 CZERWCA 2014 R. I CO? POMYLIŁAM SIĘ?

               -------------------------------------------------------------------
                                    Ikka to tak a propos Twojego linka hahaha
                                           Miłego wekeendu :)   :)

43 komentarze:

 1. Lepiej nie Platforma się zastanowi ilu wyborcow straci po tej hucpie dzisiaj w Sejmie z Ziobrem? 8 lat czekalismy az poniesie jakąkolwiek karę za Blidę i przeszczepy,.trabili o TS od 3 lat, a dziś co? Pies im mordy lizal, jak przepierdolą wybory. Na wlasne życzenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasiu, co ty tak wszystkim te męskie d..y do całowania ciągle podstawiasz ? Ja rozumiem, z gustami się nie dyskutuje, ale nie bądź nachalny ! Co zaś się tyczy samobójczej śmierci Barbary Blidy, to zawsze podziwiałam porządnicki charakter Ślązaczek ...no bo po samobójczym strzale tak dokładnie wyczyścić broń, aby żadnych odcisków palców nie zostawić to chyba tylko one potrafią ! Pomijam już łkanie Ziobry do telefonu, kiedy dowiedział się o śmierci Barbary Blidy : "Janusz, pomóż, przecież wiesz ...cienkie dowody mamy..."
   P.S. Elizo, proszę, zostaw mój wpis, bo ta pisowska niezguła będzie tu jeszcze nie raz przyłazić, a nie chce mi się powtarzać.

   Usuń
 3. Elizo - na złość Mamie................................
  Poczytaj dobrze Janka i jego kociokwik.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tiaaa... miłośniku (wiadomo kogo). Już teraz Prezydent biega na dywanik, na każde skinienie panprezesowego paluszka, paziem mu będąc i papugą...
   Po ewentualnych wygranych więc przez PiS wyborach, będziemy mieli wyłącznie to, co Jaro w swoim stetryczałym, zapiekłym w nienawiści do Polski i Polaków, rozumku wykombinuje.
   http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/501430,pod-oslona-nocy-jaroslaw-kaczynski-goscil-w-swoim-domu-andrzeja-dude.html

   Usuń
  2. Ikko, nie doszukiwałabym się w tym nocnym spotkaniu drugiego dna. Może to po prostu miłość.

   Usuń
  3. A tak poważnie, to pamiętamy, jak to minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro biegał z dokumentami śledztw do PREZESA swojej partii, Jarosława Kaczyńskiego i który to prezes, słynący z cmokania kobiecych dłoni i w ogóle wrażliwego serducha, wzdragał się przed zakuwaniem w kajdany Barbary Blidy ... a teraz, po nocach biega do niego prezydent RP. To się nazywa niezależność.

   Usuń
  4. Ktoś się zdziwił tym ,co było od początku jasne !!! :))))))

   http://natemat.pl/155899,przynajmniej-wiadomo-kto-rozdaje-dzis-karty-w-palacu-nocna-wizyta-u-kaczynskiego-kompromituje-dude

   Usuń
  5. Podpis do powyższych zdjęć i inszych popisów

   Przykazanie nowe daję wam,
   Byście się wzajemnie miłowali.

   Usuń
  6. @Ram*olek26 września 2015 23:23 :
   Wzajemnie miłowali czyli w obie strony.
   Czekam na miłość ze strony "pary" prezydencko-expremierowskiej skierowaną ku nam,
   ohydnej hołocie nieprzynależnej do wiodomcej siły naroda polskiego.

   Usuń
 4. Może faktycznie trzeba rządów PIS żeby co poniektórzy zobaczyli skutki. Widać wcześniejsze dwa lata nie wszystkim pokazały naturę tej partii.
  OK głosujcie na PIS przekonacie się co będzie. I nie mówię tu o przyziemnej podwyżce 100 zł miesięcznie do pensji. Mówię o pozycji Polski w Europie, o wzroście PKB, bezrobociu, wartościach akcji, inwestycjach i innych DŁUGOFALOWYCH aspektach.
  Cofniemy się kilka lat...
  Ale będzie też test np. sprowadzenie wraku tutki - zobaczymy kiedy to nastąpi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy
   moim zdanie rządy PiS-u są absolutnie konieczne. Chociaż już za późno, ale lepiej późno niż wcale. Krzyczałem już cztery lata temu, żeby PO oddało władzę PiS-owi. Był środek kryzysu i PiS dałby dupy na całej linii. Jestem przekonany, że gdyby wzięli władzę w 2011, dziś byliby już tylko odchodzącym w zapomnienie reliktem przeszłości.

   Usuń
  2. Już widzę jak pani Szydło jako premier (o ile do tego dojdzie) sadzi się Putinowi o wrak trupolewa i co Putin na to.
   Poza tym , że się tęgo obśmieje.
   Może Macierewicz jako min. obrony wyśle naszych komandosów aby relikwię z rąk wrażych odbili ?
   Proszę się nie śmiać.
   U tych czubów wszystko możliwe.

   Usuń
  3. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !
   np. ...szydło z worka ,nić z rozporka

   Usuń
 5. " Jedną z głównych przyczyn aktualnych problemów Polski i PO to nierozliczenie tak zwanej IV RP. I co? Ano gooowno..."
  Od lat już piszę i apeluję, że bezkarność rozzuchwala! Cieszę się, że znalazłem sojusznika w Elizie:)
  Szlak mnie mało nie trafił, gdy pokazali tryumfujący pysk Ziobry! A zaraz potem... idiotyczną wypowiedż premier Kopacz, trywializującą powagę i wymiar przegranej, bagatelizującej swoją - na głosowaniu - nieobecność! To skandal, to zabawa Polską, to zwykłe polityczne qrewstwo!
  Takie właśnie zachowania, takie lekceważenie i zwykła polityczna głupota wpycha nas - ponownie - w brudne łapska kaczystowskiej bandy! Oni będą konsekwentni! To będzie powtórka lat: 2005-2007! Powtórka silnia!!!!!!
  Jednocześnie, tego samego dnia , telewizornie pokazały.. dantejskie sceny z otwarcia nowego " centrum handlowego", w łodzi/ chyba/, gdzie tysiące tratują się i na złamanie karku pędzą... bo właściciel rozdaje " bonus "... Bezpłatnego hot-doga!
  Dzicz! Polska dzicz, w porównaniu z którą - niektóre zachowania zdesperowanych uchodżców wydają się wzorem dobrych manier...!
  I my chcemy " wychowywać " świat, Europę? Zacznijcie o siebie, durnie!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisław26 września 2015 09:45
   Oj tam, przecież to głodne dzieci tak po te "hod dogi" szturmowały
   Komu wierzysz własnym oczom czy rożnym tam "miłośnikom""ziomalom" czy "jankom"
   Głodne dzieci to były ! I tak trzymaj bo nie będziesz Polakiem

   Usuń
  2. Krystian Domański26 września 2015 13:20

   Wyborcami PIS są ludzie potrafiący czekać w długiej kolejce na darmowego hamburgera. Na dodatek mam świadomość, że to też potencjalna wina obecnych rządów - przegapili albo nie zauważyli tych biednych ludzi. Na szczęście dostali czerwoną kartkę - i serio - uważam, że wyciągnęli wnioski. Głosujmy za postępem.

   Usuń
  3. Większość tych rzekomo biednych, to cwaniacy, którzy wolą brać zasiłki (wszak im się należy) i n.p. kraść, niż splamić się pracą. Nawet jak ta praca jest przyzwoicie płatna i na etat. M.in. mocno ponad połowa "samotnych matek", wcale nie jest samotna teraz trendy jest mieć partnera, a nie męża). Dopiero jak brakuje "na przelew" to bywa, że popracują trochę. Koniecznie "na czarno", co by się MOPS nie dowiedział, że pracować potrafią. Proszę popytać tych, którzy pracowników poszukują, lub tych którzy mają takich sąsiadów. Także rolników (farmerów), którzy mają więcej niż kilka hektarów i więcej niż kilka krów (świń) w oborze (chlewni). U siebie we wsi, nie mogą znaleźć pracowników, ani na stałe, ani w sezonie, Choć w tej samej wsi, co najmniej kilka rodzin żyje z zasiłków.
   Z góry przepraszam tych, którzy faktycznie, nie ze swojej winy, ledwo wiążą koniec z końcem. Serdecznie im współczuję. Tym bardziej, że oni są uczciwi, a o pomoc, w tym zasiłki, czy darmowe w szkole obiady dla dziec, wstydzą się prosić.
   Pomyślności.

   Usuń
  4. ikka13326 września 2015 16:03
   I tu masz racje i tu cię popieram.
   Mam akurat taką " przyjemność "odwiedzać bliskiego chorego w szpitalu.I na tym przyszpitalnym parkingu, co dziennie miałem spotkanie z 2 ga panami jeden na oko lat do 30 tu drugi tak około 40.I na oko "wyżarte byki"
   I tu "nawijka obu" jestem bezdomny"mieszkam w "przytulisku" i tu adres proszę o wsparcie bo szukam pracy.Wszystko grzecznie przepraszam czy mogę. Tak co dzień
   Do czasu gdy panom oświadczyłem"jak to dobrze się składa bo szukamy pracowników,
   tu adres i gdzie i kiedy należy się zgłosić Bo pracy to my mamy "skolko ugodno"
   Rezultat ! Panowie dalej "rezydują "pod szpitalem.Jak mnie widza /a czasami udają ze nie/ to odwracają głowy i zaczepiają innych a naiwnych Chwała panu ze na mnie nie plują Rodakowi oferować pracę? Hańba po trzykroć oferującemu?
   A o czym my tu rozprawialiśmy?O braku pracy i perspektyw?   Usuń
 6. A to panprezes już kotki swojej nie kocha? " Przeniósł " uczucia na dudę?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do postu Ikki, z godz: 9:57:)
   Stanisław

   Usuń
  2. Wysłuchałam dziś "przemowy" panprezesa w Poznaniu. Z tego co wypunktował do zmiany i co zmienią jak już PiS dojdzie do władzy... to skóra cierpnie i włos się ze strachu jeży. Należy tylko uważnie wysłuchać każdego zdania i zdać sobie sprawę z tego "co autor miał na myśli". Czysty zamordyzm. Od władze państwa (umocnienie pozycji prezydenta i premiera), przez gospodarkę, czy wymiar sprawiedliwości, po służby specjalne. Jak wiadomo nad silnym prezydentem i premierem, władze sprawował będzie "sam wódz", a nie jakiś przypadkowy, nieudolny parlament. To już nie będzie IV RP, to już będzie V (rzekomo RP) odsłona. Waldemar Kuczyński, w swoich wypowiedziach ma rację (niestety). Tyle, że jego głos ani do starych (przywykli), ani młodych (co tam starego będziemy słuchać), nie dociera.
   https://www.facebook.com/notes/waldemar-kuczy%C5%84ski/rz%C4%85dy-pis-to-dyktatura-kaczy%C5%84skiego/10153629342972594
   Najgłupsze, co można zrobić, to obraziwszy się na PO (choćby za nieudolność w sprawie Ziobry), to nie iść na wybory. Jak (link) napisał Kuczyński, jest jeszcze lewica, czy Petru.
   Pomyślności.

   Usuń
 7. miłośnik PO26 września 2015 10:05
  Dramatyzować powiadasz? A moze nie chcemy powrotu takich "spraw"
  Tu masz kolejna bo wy tylko Blida,Blida.
  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/zapis-klamstw-i-intryg/dxkxn
  "Zapis kłamstw i intryg
  Wyrok sądu: Niewinny. Jak usłużni prokuratorzy i kryminaliści oskarżali prof. Widackiego."

  OdpowiedzUsuń
 8. Krystian Domański26 września 2015 13:18

  Kompromitacja posłów i zgoda na to, by ewidentne naruszanie Konstytucji, praw obywateli itd. było bezkarne. Mam nadzieję, że ten mały (nie tylko wzrostem ale i umysłem), pazerny na władzę człowieczek zniknie jednak ze sceny politycznej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zniknie, dopóki Najwyższy nie powoła go do Domu Brata.

   Usuń
  2. He, he... co do Domu Brata... Serdecznie polecam dowcip zamieszczony u Pirsa...
   http://studioopinii.pl/pirstelewizja-pokazala-156/
   Pomyślności.

   Usuń
 9. "Co tak dudni, co tak grzmi ...
  To idzie młodość ..." Radzę przećwiczyć, lub nauczyć się, bo panprezes może i hymn zmieni !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=0QBcJAWBkPY

  https://tabloidonline.files.wordpress.com/2015/09/kaczynski-150910-1100550.jpg?w=1100&h=550&crop=1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jarozbaw jak zwykle ma minę faceta któremu całą noc nie wyszło...nawet nad ranem.
   I ma pretensje o niedyganie kuśki do wszystkich poza sobą.
   Czyli standard.

   Usuń
  2. Ja bym raczej stawiała na trudności z defekacją ! :)))))))

   Usuń
  3. Nightgale26 września 2015 16:10

   :-)))))))))))
   Oj chyba cos drgnelo. I chyba" na pieska" bylo! Patrz na te poodciskane kolana (...bo to bylo -bociana dziobal szpak,potem byla zmiana.....).
   Bo to chyba nie od kleczenia przed ich "mocodawcami"?:-)))))

   Pozdrawiam z humorem,

   PS Fotka super! To "après l'amour" rozkoszne!:-)))))

   Usuń
 10. Nocą jak złodziej - bo to przecież złodziej - macierewicz przewoził " tajne teczki " do ostatniej " ostoi " pisiej - Pałacu Prezydenckiego! Nielegalnie, bezprawnie, wbrew obowiązującym przepisom... Żadnej kary za to nie poniósł! Teraz nowy, pisi prezydent, zaraz po projekcji " bardzo patriotycznego filmu ", na wezwanie prezesa - pojawia się w domu kurdupla! Zwykłego posła - przecież z partii, z której " jego ekselencja " - się wypisała! Tajemnicza rozmowa trwa 2 i pół godziny!
  Tajna/przez poufna, oczywiście... Dlaczego to właśnie NOC jest porą ulubioną, przez pisowską bandę?
  Szanowny Krystianie Domański:)
  Nie wydaje mi się, żeby ta hołota szturmująca schody ruchome / włazili pod prąd / , ten tabun szturmujący do darmowego " gorącego - psa " - robił to: z głodu, czy biedy... Duża część rodaków - tak właśnie ma!
  Pozdrawiam
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może... już przygotowują: nam, Wam , wszystkim normalnym... kolejną NOC Kryształową?
   Stanisław

   Usuń
  2. To raczej będzie "noc długich noży"...

   Pomyślności.

   Usuń
 11. " Stanisław 10 czerwca 2014 23:00
  A może Polsce i jej mieszkańcom potrzebne jest takie doświadczenie jak:
  Ponowne rządy pisowatych kundli? Przez całą kadencję? Żeby Polska stała się marginesem Europy, izolowanym i wyśmiewanym? Żeby smutni acz religijni szaleńcy znowu - pukali lub wyważali nasze drzwi o 6, rano? Żeby Europa mocno szukała furtki, przez którą można Polskę kopnąć w dupę i wysłać poza cywilizowaną Europę?
  Po kiego nam cywilizacja europejska? Nam wystarczą modły i stękanie bogołojczyżniane.
  Rządy pisem powalonych były zbyt krótkie, w latach 2005-07, by szaleńcy / ich zwolennicy / zrozumieli zło jakie wariactwo niesie.
  Zatem może jednak warto dać im, w wyborach - polskie koryto? Nareszcie spierniczą dobre stosunki z Niemcami i na pewno: wypowiedzą wojnę z Rosji:)
  Stanisław "
  Tak pisałem rok temu, a wróciłem do tego wpisu - po przypomnieniu tematu - przez Elizę:)
  Zdaje się Elizo, że oboje - nie myliliśmy się, a dziś jesteśmy o " rzut beretem " od realizacji naszych przewidywań:)))) Chociaż wolałbym się mylić. Bo - wbrew insynuacjom pewnego trolla - jestem Polakiem i Polsce - dobrze życzę:)
  Pozdrawiam
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 12. Modly Ziobry byly po prostu gorliwsze i lepiej wysluchane w niebiesiech ( w tych namiestniczych ma sie rozumiec)
  We Francji Marine Le Pen nazwala kiedys dwie partie -PS i UMP- UMPS. Dwie partie zrace sie publicznie a za kulisami chichocza wspolnie jedzac i na te same dziwki chodzac.

  Taki polski PoPis. Kloca sie publicznie , a w kulisachJedza ,pija, lulki pala i jednemu panu sluza!

  OdpowiedzUsuń
 13. W/w posłów SLD nie mam za mydłków, bo to dla nich byłby komplement, mam ich za gnojków. Biernat pewnie chciał "wyświadczyć przysługę" p.Premier. Nie mam żalu do Ziobry że szydził z przeciwników, bo sobie na to zasłużyli. Czy Kaczor et consortes zaszkodzą nam na arenie międzynarodowej? Nie sądzę. Mamy tak wspaniałą opinię w społeczności międzynarodowej, że zaszkodzić nam nie może już praktycznie nic. Niemcy wydadzą polecenie via Bruksela i Kaczory wykonają go bez szemrania. Rosjanie bawią się nami jak kot półżywą myszą. Zaś gdy zagrożą kapitałowi, ten pewnie wywoła ruchawkę. Czy dorośliśmy do demokracji - raczej nie. Polak czuje się dobrze trzymany krótko za wędzidło. A teraz wisienka na torcie : "ich nikczemne obyczaje państwowe i niezmierzona lekkomyślność szły ręka w rękę i w ten sposób pędzili w przepaść" to Clausewitz, zgadnijcie o kim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a również : " …nie pomoże męstwo, gdzie przezorność mała, samobójcze skłonności Polska ma i miała " ( to Fredro ) - czyżby tym razem też się nie mylił ?

   Usuń
 14. Wniosek jest prosty: Niemcy nas rozgryźli już dawno. Kochanowski i Watykan również. Przepraszam za OT, lecz najszła mnię refleksja dotycząca spowiedzi. Tzw. organa muszą czy też musiały ludzi ścigać, zamykac i poddawać torturom i bolesnej obróbce aby coś zeznali lub donieśli na bliźnich. Do watykańskich agentów tzw. wierni idą w podskokach i zeznaja uszczęsliwieni że czynią dobro donosząc na samego siebie. Z takim stanem "umysłów" kudy nam do demokracji !! Takie osobniki nie nadają sie do samodzielności, skoro bez wskazówek ledwie mogą przeżyć od niedzieli do niedzieli. Toż to ś.r.e.d.n.i.o.w.i.e.c.z.e i zapewne za miesiąc znajdziemy się w należnym miejscu dzięki potulnej połowie rodaków, która zrobi to co usłyszy z balkonika. A lenie i wygodniccy będą temu współwinni :(((

  OdpowiedzUsuń
 15. Wiekszosc osob piszacych na blogu to oczywiscie kobiety. Tresc ich postow jest nasycona straszna agresja. Jak myslicie dlaczego? Chce postawic tutaj smiala teorie zblizona do prawdy. Odpowiedz jest nie tak skaplikowana, jakby mogloby sie wydawac- siegnalem tutaj do teorii znanego psychoanalityka Sygmunta Freuda. Piszacym tutaj kobieta brakuje oczywiscie ORGAZMU. Typowym przykladem jest nasza gosodyni. No coz , ze mieszka w Edenie, ale od rana do wieczora jest sama, nawet nie ma komu pociagnac z liscia po szlachetnej buzi. A te dzisiejsze fotki rozneglizowanych slawnych facetow ( prezesa i premiera )swiadcza dobitnie o tym, ze po no nocach snia sie oni JEJ w calej okazalosci. Marzenia senne przeradzaj sie w werbalna agresje. Tak przy niedzieli odsylam wszystkich do lektury Freuda. Pozdro i milej niedzieli :-))

  OdpowiedzUsuń
 16. Przepraszam, do tekstu wkradl sie maly blad,,,,, Piszacym tutaj kobieta brakuje  - oczywiscie powinno byc kobietom, nie chodzi tylko o sama Gospodynie Elize, ale takze o pozostale panie.Co nie ktore z nich udaja facetow, ale to sie da od razu zauwazyc. Natomiast co do facetow, to radze im sie zastanowic , skad u nich taka agresja, bo,,,,,

  ps. Eli ,nie zapomnij do Kosciolka, zapewniam, zrobi Ci to dobrze

  OdpowiedzUsuń
 17. Co się dziwisz? Mało w PO przebierańców? Nie przyszli ci, którzy nie chcieli się narazić swoim głosując przeciw, by nie zamykać sobie odwrotu (zmiany partii), gdy PO przegra w wyborach, co jest nieuniknione.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Widocznie Polacy chcą być pod klerykalnym i pisowskim butem.Mogę sobie wyobrazić co tu będzie się działo jak pisowcy przejmą władzę,będziemy skłóceni z Europą a w szczególności z Rosją.Wygrana PiS dobrze nam nie wróży.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń