środa, 14 października 2015

Manifest moherowy 5RPPiS nie ma najmniejszych złudzeń, że wygra wybory parlamentarne 25 pażdziernika i wtedy uda mu się zmienić Konstytucję zgodnie ze swoim projektem, który mają gotowy od 2010 roku. 

W agitkach wyborczych wśród nieudacznych katopolaków, po raz kolejny wmawia się, że są biedni bo „TAMCI” rozkradają Polskę, a PiS i Prezydent weźmą to towarzystwo za twarz. Jestem przekonana, że gdyby Platforma zgłosiła identyczne zmiany ustrojowe, to podniósłby się wielki krzyk o zamachu na demokrację..

Każdy postulat w tym niby-projekcie PiSu jest chybiony, bądź absurdalny, a najbardziej ten o ustanowieniu uwaga!!!! ....VRP choć IV nie było he he. Żyjemy w IIIRP i to ten suwerenny od 1989 roku kraj powinniśmy reformować, a nie bawić się w zmienianie liczebników przy jego nazwie. PiS w zasadzie nie ma nic realnego i konstruktywnego do zaoferowania, ale swoje poparcie mieć będzie, bo w miarę stały elektorat populistyczny jest częścią naszego krajobrazu.

W stosunku do obowiązującej ustawy zasadniczej z 1997 r. projekt znacznie miałby wzmacniać władzę prezydenta w wymiarze sprawiedliwości. Przewiduje w miejsce Krajowej Rady Sądownictwa powołanie niezależnej od rządu rady ds. sądownictwa z prezydentem RP na czele. Mógłby on usunąć ze stanowiska sędziego na wniosek kierowanej przez siebie rady. PiS proponuje także ponowne podporządkowanie prokuratury Ministerstwu Sprawiedliwości, a szef tego resortu znów byłby prokuratorem generalnym. Projekt daje prawo żądania usunięcia z przestrzeni publicznej symboli, pomników i treści pochwalających ideologie komunistyczną i nazistowską, ale gwarantuje ochronę obecności symboli i pamiątek kulturalnych i religijnych istniejących w strefie publicznej zgodnie z miejscowymi zwyczajami….


To jest projekt Konstytucji wasalnego wobec Watykanu państewka. O przywiązaniu do krzyża i wiernopoddańczym - nota bene fałszywym - stosunku PiS do Kościoła nie trzeba robić zapisów w Konstytucji, niech to sobie wpiszą w status partii. Państwo musi być świeckie. Pewnie nawet Bóg ewoluował obserwując dzisiejsze realia swojej kreacji i czuje się zażenowany i bezradny konserwatyzmem i ograniczeniem swojego stada baranów z PiS. Opresyjne narzucanie światopoglądu chrześcijańskiego przez bezceremonialne wieszanie krzyży wszędzie, karanie za to, że dziecko nie chodzi w szkole na religię, zmuszanie wszystkich do płacenia daniny na KK itp. To przykłady włażenia w butach w intymne sfery obywatela, to dokładnie takie samo zło jak propagowanie hitleryzmu.

Co do projektu „rewolucji w sądownictwie” jak to okreslił żoliborski strateg, po co tak komplikowac sobie życie? Nie lepiej poprostu zapisać w Konstytucji, że "sędzia ma obowiązek wydawac wyroki na telefon z Kancelarii Prezydenta"?  I szybciej i taniej.. 

Myślę, że ten projekt PiS nie jest obliczony na to, że zostanie uchwalony. To tylko próba podkreślenia tożsamości z elementami jedynosłuszności. Przykład nastawionego negatywnie rezydenta Dużego Pałacu - Andrzeja Dudy paradoksalnie ilustruje, że nie można powierzać państwa jednej osobie.

Konstytucja nie jest od regulowania ansów politycznych. Jeśli są nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów państwa, to jest to wina ludzi, a nie Konstytucji, która zakłada niezależność 3 fundamentów państwa. Tę niezależność chce zburzyć ten piroman z Żoliborza, mieszając różne pojęcia, bo przecież Konstytucja to nie książka – ma być krótka, klarowna i zrozumiała dla obywatela i coś mi się widzi, że Kaczynskiemu pomyliła sie Konstytucja z książeczką do nabożeństwa. Może lepiej zająłby się modelarstwem. Zbudował sobie kolejkę, postawił domki, ludziki i wymyślał dla nich Konstytucję …. bo tego typu głupoty jak ich projekt "Konstytucja VRP” może się okazać niczym innym jak gwóździem do politycznej trumny.
Oby.

RAPORT GĘGACZY. Lektura obowiązkowa dla KAŻDEGO zdrowo myślącego Polaka. Współautorzy: Waldemar kuczynski, Marcin Makowiecki, Antoni Miklaszewski, Slawomir Popowski i Paweł Wimmer. Raport dostępny na stronie STUDIO OPINII 

http://issuu.com/bogmis/docs/raport_gegaczy/13?e=1017860%2F30675112

promuj

                          To powinno być wyswietlane non stop
                                     
 https://www.facebook.com/katastrofa.kaczynska/videos/147678188917532/

79 komentarzy:

 1. Projekt konstytucji kaczyńskiej to żenująca dyskredytacja całego PiS jako organizacji uprawnionej do starania się o władzę w Polsce. O ile ich wstydliwe dwa lata przy władzy można było uznać za nieudane to tym projektem potwierdzili swój chory stan umysłów

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna wielka ściema, mamy teraz uwierzyć, że jego wysokość Duda, raptem przestanie być podwładnym Kaczki, uwierzyć to może kocica Fiona, choć pewnie też do naiwnych nie należy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skorpion, w takie rzeczy to tylko zacofana Polonia z Chicago i okolic uwierzy..pozdrawiam

   Usuń
  2. Polonusy z Australii także uwierzą w taką prafdę objawionom. :(((((((
   Poniżej link gdzie panowie się pokłóciliw temacie , czy aby w Krakowie jest stacja monitorowania powietrza . Żenada totalna!
   http://kworum.com.pl/article.php?uid=6475
   Dwa ostatnie wpisy świadczą że chłopcy nie potrafią nic szukac w necie, typowy katolicki lęk przed samodzielnym szukaniem.

   Usuń
 3. "Dziadźka" Kaczyński straszy nas dezynterią, cholerą, a może jeszcze jakąś inną, bardzo bardzo ( panprezes zawsze mówi "bardzo bardzo") ciężką chorobą. Moim zdaniem, nie trzeba daleko szukać tych przebrzydłych pierwotniaków. Już rozlały się po Polsce pod postacią żoliborskiej dyspepsji...
  P.S. Kto widział, jak profesór, panna Krycha Pawłowicz pogoniła kota Kaczyńskiemu ??? Bardzo bardzo mi się to podobało ... :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzki pan z tego prezia, nie ma co, a jaki to trzeba mieć tupet żeby w dalszym ciągu wciskać ludziom pisowską ciemnotę

  OdpowiedzUsuń
 5. Po wpisach troli, widać że cały ich yntelektualny wysiłek sprowadza się do dłubania w nosie. Cóż przykład biorą od Jego Wysokości Prezesa - jaki pan taki kram.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybor PIS-ui jego andron to bylaby olbrzymia,nie do odrobienia tragedia narodowa.Pokazałby swoje pazury i prawdziwe oblicze tworząc straszna nędzę narodową

  OdpowiedzUsuń
 7. Sam stanowi prawo i sam je egzekwuje. Jest to absurd w społeczeństwie demokratycznym, a efekty będą identyczne jak w hitlerowskich Niemczech, z tym, że zapewne Kaczyński miałby mniejsze poparcie społeczne niż Hitler.

  OdpowiedzUsuń
 8. " Raport gęgaczy " to zbyt długa, zbyt trudna lektura, zbyt póżno wydana...
  Uważam, że kaczyńskiego i jego ostatnie wystąpienie dotyczące chorób - roznoszonych - zdaniem karła - przez emigrantów z Afryki Północnej należałoby postawić NATYCHMIAST - przed sądem. Nie w " trybie wyborczym " - lecz zwykłym karnym!
  To małe ohydne bydlę/ to co powiedział upoważnia mnie do takich słów / używa faszystowskiej propagandy, której nie powstydziłby się sam Goebels! To stamtąd panprezes czerpie wzory. Propagandy niesamowicie niebezpiecznej, kłamliwej, podłej i dowodzącej, że mała kanalia - nie zaniecha żadnych metod, żeby przejąć Polskę we władanie! Na spółę z kościołem!
  Oczywiście NIKT się nie znajdzie, kto uczyni " pierwszy krok ", powie małpie: BASTA!
  Dlatego też: MY wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni, za to - co prawdopodobnie nastąpi w Polsce , po 25 pażdziernika!
  Polska jest na zakręcie, a jeśli z niego wypadnie, to skutki tej katastrofy mogą być nieprzewidywalne! Mimo wszystkich oczywistych błędów P.O. jej zaniechań, klerykalizmu, to właśnie PIS może być przyczyną nadchodzącej katastrofy!
  I proszę nie pieprzyć, że nic nie da się zrobić! Da się! Co wam każe łapę kierować na listę pisu? Strach przed kościelnymi? Strach przed nieposłuszeństwem wobec nich? Które to nieposłuszeństwo może was pozbawić " dostąpienia życia wiecznego " ? Wolne żarty! Wszystko można odmienić: jedną, malutką kartą wyborczą! Pis to nie wola boża, to efekt waszej głupoty, ciemniactwa, niechęci do racjonalnego myślenia i własnego wyciągania wniosków!
  Zatem: wybór zależy : od Was, od nas, a popularność tej pisiej , groteskowej bandy - to właśnie Wasze dzieło! Nie: dopust/kara nieistniejących bogów. To wszystko jeszcze da się odkręcić, jedną malutką karteczką wyborczą! Bo jeśli ktoś jest zniesmaczony Platformą / ja tak / - to nie koniecznie nie ma wyboru! Jest Lewica z B. Nowacką, jest Petru...
  I lepiej oduśćcie sobie niedzielną wizytę w kościele - przed głosowaniem, żeby wam czarni nie pomieszali w głowach! Pamiętajcie, żeby tam, zwłaszcza tam - nie szukać " porady wyborczej " :)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Stanisław
   Wszystko co on mówi (i to już od początku jego publicznych "występów") upoważnia do używania jak najgorszych słów. Ja już go tak nazywam od początku lat 90. ubiegłego wieku. Niestety nie zawsze mój zasób odpowiednich słów jest wystarczający.

   Usuń
 9. Pan Kaczyński przypomniał o zagrożeniu zakaźnymi chorobami jakie mogą trafić do nas wraz z uchodźcami i tylko tyle, żadnych ukrytych przekazów. To rząd Grecji, a nie pan Kaczyński, straszył w ubiegły piątek możliwym wybuchem epidemii cholery na wyspie Kos. Niestety, ale jak to bywa u lewaków, w pana Celińskiego głowie, która w moim mniemaniu służy raczej do noszenia nakrycia, zakiełkowała taka oto myśl: faszyzm w krystalicznej postaci i dalej to już miał pan Celiński z górki. No cóż, mógł ów pan skorzystać z okazji i milczeć, a tak to tylko zrobił z siebie pajacyka. Szanowni Państwo, jak ująć to w inny sposób, skoro minister zdrowia pan prot. Zembala, wydał rozporządzenie ministra zdrowia w dniu 17.09.2015 roku w sprawie chorób zakaźnych, których rozpoznanie lub podejrzenie wystąpienie może stanowić odmowę wjazdu na teren Polski.

  Blogowicz Sumienie - blogowy banita.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sumienie nawet te blogowe to ty sobie odłóż na półkę Lepiej ten czas poświeć na czytanie podręczników,na czytanie np artykułów medycznych
   Bo jeśli Min Zdrowia "ustawia swoje służby" "na wsiakij pozarnyj sluczaj" to znaczy iz zdaje sobie sprawę z ewentualnego zagrożenia i wie jak temu zagrozeniu zapobiec przeciwstawic czy usunąć
   Kaczyński tylko straszy i to straszy społeczeństwo w którym niestety głupców jak ty nie brakuje
   A ze to jest.to co robi,przebitka z propagandy Goebbelsa z daleka dla tych znających historie widoczne.
   Czy to jest faszyzm?Jeszcze nie ale propaganda /i słownictwo. niestety takie same.
   /mam ci podać przykłady z tamtej propagandy?/

   Usuń
  2. Panie Wiesławie, rozmowa z blogowiczem Sumienie niesie ze sobą niebezpieczeństwo...niepoprawnej wiedzy. Pan uważa lepiej, bo może być to początkiem epidemii.

   Usuń
  3. Stara i wysłużona plotka głosi, że " blogowy banita sumienie" to synuś Richarda Henry'ego Francisa Czarneckiego ...czemu "blogowy banita sumienie" wielokrotnie zaprzeczał, oświadczając, że "tylko" korzysta z komputera w biurze rzeczonego Richarda Heny'ego. Tak, czy siak, "blogowy banita sumienie" to byt przetrwalnikowy, który ożywa przed każdymi wyborami, aby sławić imię swojego Pana, czyli panaprezesa ( niech imię jego sczeźnie na wieki)...

   Usuń
  4. Mnie też pisi tekst o zagrożeniu zakaźnymi chorobami roznoszonymi przez emigrantów skojarzył się bardzo brzydko z pewnym OBRZYDLIWYM, FASZYSTOWSKIM, PLAKATEM "Żydzi, wszy, tyfus plamisty"
   Jakim trzeba być ŚCIERWEM (nie bójmy się tego słowa), żeby wygłaszać takie teksty, wiedząc jednocześnie (bo nie sądzę, żeby kaczyński nie wiedział) ŻE TAK WŁAŚNIE WYKORZYSTUJE FASZYSTOWSKIE PLAKATY PROPAGANDOWE!

   Krzysztof z Gdańska

   Usuń
 10. Stasiu To co piszesz "zaprawdę słusznym i sprawiedliwym jest" tyle ze ta propaganda PIS robiona jest pod "ciemnego luda" którego edukacja zakończona została w "szkole powszechnej" a podstawy chemii czy fizyki dawno wyleciały z głowy/stad Macierewicz owe brednie trafiają na podatny grunt/.
  A słowo pisane dukane z trudem nie każdemu zrozumiałym jest
  Pod ciemnego luda który aż przebiera nogami i cieszy się na widok nocnych marszów z pochodniami i potakuje o zarazie jaką mogą przynieść cudzoziemcy.
  Ze to stare "dobre wzorce" które nic dobrego narodom Europy nie przyniosły nigdy "go" nie uczono
  Ty sie liczy proboszcz wraz z zaspewem" łojczyzne wolna" tu się liczą obietnice' które potem z obiektywnych przyczyn nie mogliśmy ...narodzie.
  Tu sie liczy wmawianie bohaterstwa tym co to nigdy bohaterami nie byli a wręcz przeciwnie ale na wiecach"się poczuli".
  Tu sie liczą purpuraci juz zacierający ręce z nadzieja na przyszłe profity i "zdyscyplinowanie owieczek" prawem bo ich "nauki" dawno już "poszły w las"
  I liczą się ci co to przez lata marzyli o powrocie do władzy o zaszczyty,profity posady i szmal I oni wiedza co i jak ale cynicznie dla swych celów wykorzystują "maluczkich" wmawiając im ze to "w ich interesie"
  A potem jak juz odzyskamy władzę weźmiemy ciemny lud za mordę i "nasze" służby naślemy na niepokornych o 5 rano co pokażemy w telewizjach wraz z komentarzem "jak my to postępujemy z wrogami narodu"
  Przeciez juz to było przez 2 lata ale "lud" ma jak widać "krotka pamięć"

  OdpowiedzUsuń
 11. Stanisławie ! TY o tym wiesz , JA o tym wiem ... ale jest nas niecałe 50%.
  Co zrobić ? Pozamykać w niedzielę wyborczą kościoły wraz z zasłuchanymi owieczkami i wypuścić po zakończeniu głosowania ?

  OdpowiedzUsuń
 12. begonijka14 października 2015 13:06
  Jesli tak jest, to rozumiem, bo to "czynownik" co to musi nasr..i dosr.
  Tyle ze gdybym był na miejscu jego szefów wywaliłbym dupka z roboty,odsunął od komputera, bo zamiast szkodzić pisze laurkę Ministrowi Zdrowia który"przezornie przewidział i zapobiega" A przecież ten rzad nieudolnym jest.Nieprawdaż?
  Wywaliłbym, bo przecież idiota powinien wiedzieć, ze to czas powrotów rodaków z różnych zagranicznych wojaży którzy rok w rok setkami tysięcy przywlekają "stamtąd" i nie tylko to czym prezes nam straszy, ale całą paletę chorób tropikalnych.I tu na miejscu są leczeni przez NFZ. i nasza służbę zdrowia.
  Minister reguluje min sposób postępowania z" przybyszami" którzy są chorzy a którym to z różnych racji i powodów. nie przysługuje opieka zdrowotna.maja być leczeni ale mogą i być odsyłani do swoich krajów jeśli względy medyczne ,perspektywy wyleczenia czy "życia w tym klimacie"tego będą wymagały.
  I ten bałwan uznał to za argument w poparciu bredzenia Kaczyńskiego bo ten mentalnie jeszcze w średniowieczu gdy epidemie dziesiątkowały
  No cóż trzeba zacytować "to sumienie"
  "No cóż, mógł ów pan skorzystać z okazji i milczeć, a tak to tylko zrobił z siebie pajacyka. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Wiesławie,raczył pan napisać, cytuję: 'Wywaliłbym, bo przecież idiota powinien wiedzieć, ze to czas powrotów rodaków z różnych zagranicznych wojaży którzy rok w rok setkami tysięcy przywlekają "stamtąd" i nie tylko to czym prezes nam straszy, ale całą paletę chorób tropikalnych.I tu na miejscu są leczeni przez NFZ. i nasza służbę zdrowia". Panie Wiesławie, nie postrzegam pana jako inteligentnego i dowcipnego człowieka, na dodatek raczej kogoś, kto próbuje świecić światłem odbitym, dlatego pomogę panu zrozumieć o czym była mowa. Panie Wiesławie, przytoczę panu fragment uzasadnienia do rozporządzenia ministra zdrowia - dostępny w necie, dla pana również. Rozporządzenie jest ukierunkowane głównie na obcokrajowców a nie rodaków powracających z zagranicznych wojaży. Mniemam, że potrafi pan nie tylko klikać i ubliżać i da pan radę otworzyć ten dokument za pomocą odpowiedniego programu. Zapraszam więc do netu.

   Mały fragment z uzasadnienia:

   "co może nieść ryzyko ich epidemiologicznego szerzenia się na terenie kraju w szczególności w sytuacji masowego napływu osób zakażonych przez granicę"

   Blogowicz Sumienie - blogowy banita.

   Usuń
  2. "Blogowe sumienie"
   .Czytaj ze zrozumieniem bo ci jak krowie na rowie tłumacze "duch rozporządzenia"
   Napisałem
   "Minister reguluje min sposób postępowania z" przybyszami" którzy są chorzy a którym to z różnych racji i powodów. nie przysługuje opieka zdrowotna.maja być leczeni ale mogą i być odsyłani do swoich krajów jeśli względy medyczne ,perspektywy wyleczenia czy "życia w tym klimacie"tego będą wymagały."
   Powinieneś zauważyć po lekturze Rozporządzenia
   Ze miedzy innymi "nakazuje im wręcz"poddanie się hospitalizacji" na które to jako obywatele obcego państwa nie muszą się zgodzić"Stad tez i możliwość cofnięcia ich do kraju skąd przybyli.
   Gdzie tu jest mowa o "rodakach" i ich przymusowym leczeniu
   I podtrzymuje iz tak "inteligentnego funkcjonariusza" dla którego zrozumienie słowa pisanego sprawia trudność, wywaliłbym i to bezzwłocznie i na zbity pysk
   A tego co głosi za szefem" iz niosą i wniosą epidemie" mogę tylko uznać za totalnego matoła któremu to nie chce się zajrzeć do np Onetu gdzie znajdzie dzienna liczbę tych setek tysięcy przybywających z regionów skąd uchodźcy.
   Ja rozumiem czuwała nad nimi opatrzność otaczała płaszczem opieki ta co zawsze Ale czy wszystkich ? I jakoś nie przywlekli nie zarazili "zdrowy trzon narodu" a przede wszystkim tych z PIS mimo iz ich osłabienie mózgowe czyni podatnym na wszelakie chorobstwa szczególności na jednostkę choroby zwanym "Syndrom Macierewicza"

   Usuń
  3. W 1963 ospa trafiła do Wrocławia bez pomocy imigrantów, wystarczył turysta.
   http://dolny-slask.org.pl/509576,Wroclaw,1963_Epidemia_ospy_we_Wroclawiu.html

   Usuń
 13. Skoro już przytaczamy wypowiedzi ze Studia Opinii, to warto zapoznać się i z taką:

  http://studioopinii.pl/jacek-parol-dajmy-mu-porzadzic/

  Prawda jest taka, że do głosu dochodzi młodsze pokolenie i niech mnie gęś ( kaczki sobie nie życzę) kopnie, jeśli rozumiem, CO mu się podoba w tym, co pokazuje Kaczyński (zarówno w wyglądzie, jak i odgłosach paszczą) , ale jedno jest pewne: to pokolenie NIE PAMIĘTA, jaki bajzel wnieśli do polskiej polityki Kaczyńscy, a starszych słuchać nie chce. Widać musi na złość babci odmrozić sobie uszy, problem jednak w tym, że odmrozi je nam wszystkim. Jest, niestety, prawdą, że PO płaci teraz za swój ciężki grzech zaniechania, bo miała narzędzia do wycięcia zropiałych migdałków i tego nie zrobiła. Nie wiem, czy z powodu błędnej oceny zagrożenia ( czyli ...pychy), czy też ...swoistej omerty, a nazywając to po imieniu, starej zasady, że k...a k...e łba nie urwie.
  Mnie, zwykłemu człowiekowi, może być obojętne ( ani na tym nie zyskam, ani nie stracę) kto będzie przez najbliższe 4 lata rządził moim krajem, ale szkoda Polski. Tak powiedział marszałek Bronisław Komorowski w 2005 roku, kiedy okazało się, że prezydentem został (dzięki Rydzykowi i Lepperowi) Lech Kaczyński i były to święte słowa, a teraz, być może, czeka nas gorzka powtórka z rozrywki, tyle że w o wiele gorszym wydaniu, bo z krwawą vendettą na sztandarach "Buk, Horror i Dziczyzna"...
  No cóż, jeśli tak się stanie, to ...sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.

  OdpowiedzUsuń
 14. Konstytucja ma przede wszystkim służyć społeczeństwu. Jeśli się nie sprawdza, należy ją poprawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konstytucja ma służyć przede wszystkim prezesowi PiS. Tak, jak status PiS, w którym prezes może usunąć tylko sam siebie, he he. Jeśli Konstytucja nie zapewnia prezesowi PiS jedynowładztwa na najbliższe 20 lat, a nawet więcej, należy ją poprawić. Prezes PiS już dawno temu śnił sen o potędze i jakoś tak to szło:
   1/ 2 kadencje dla brata ( to już mamy 10 lat)
   2/ 5 lat dla niego ( przerwa musi być, ale już mamy 15 lat)
   3/ kolejne dwie kadencje dla brata ( i znów mamy 10 lat)
   Razem: 25 lat. Proste.
   Trochę się ten plan ( dzięki Putinowi i Tuskowi) rypnął, ale nadeszła chwila zemsty ...
   I tylko ciężki idiota myśli, że chodzi o Polaków i Polskę.

   Usuń
  2. markiz d' Owalgodechą14 października 2015 18:32

   Pani Begonijko! Mobutu Sese Seco (absolwent francuskiej Sorbony) miał powiedzieć że "przywódca musi być gruby i bogaty bo inaczej jest głupi".Czy będzie bogaty i czy będzie gruby jednocześnie? Czy zdąży?

   Usuń
  3. EWIDENT14 października 2015 15:08
   A projekt Konstytucji ogłoszony i opracowany przez PIS temu służy?
   A czytałeś go ?

   Usuń
  4. Pissmany i czytanie ze zrozumieniem tekstu ? Toż to cud niczym chodzenie po wodzie - wszyscy słyszeli, lecz nikt nie widział. :))))))0

   Usuń
 15. Gdy PiS chce zmian w Konstytucji, to robisz z tego wielkie haloo. Gdy PO robi dokładnie to samo – to zamykasz buzię i siedzisz cicho. Wniosek: krzewisz niesprawiedliwość, stronniczość i hipokryzję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam pisiorstwo kiedy ich szlag trafia :D

   Usuń
 16. KONSTYTUCJA - to nie " karta dań" z knajpy, w której stołuje się karłowaty " wuc " !!!!
  Następna będzie o 1000 razy gorsza - od obecnej! Propozycja zmian ożywi znowu armię kościelnych szaleńców i dewiantów, którzy - przy okazji - powrócą do: nienaruszalności zygoty, świętości spermy, kobiety w roli inkubatora katolskich dziatek, zakazu aborcji - bez trzech wyjątków, które obowiązują dziś! Do rozszerzenia " prawa sumienia " , do oddania władzy kościelnym dewiantom i antypolskim oszołomom, z Watykanu! Do wprowadzenia katolicyzmu - jako religii państwowej!!!
  Można - to co potrzeba - załatwić poprawkami do Konstytucji - nie rujnować tej - bo następna - z woli kościelnych - będzie gorsza i bardziej grożna!
  Amerykańska Konstytucja TRWA od ponad 200 lat! Wszystko się załatwia poprawkami, czy Polska musi - i tu - być " nowatorska " ?
  W/g tej nowej... Polska już nie będzie dobrem wspólnym, a tylko tych, którzy uznają Watykan i ich pastuchów! Inni won, albo na banicję! Chcecie takiej Polski i takiej " konstytucji " ???
  Myślenie nie boli! I nie jest " grzeszne " ! Kościelni Was oszukują!!!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten PiSsowski projekt zakłada, że kurdupel jest wieczny a właściwie to jest konstytucja pisana nie pod prezydenta a pod KRÓLA. Ten projekt konstytucji można o kant d…. rozbic

  OdpowiedzUsuń
 18. Strach pomyśleć co tu będzie się działo jak pisowcy dojdą do władzy.Mam żal do PO że nie pokazali pisowcom gdzie ich miejsce a jest odwrotnie.Nie jestem za PO i PIS,w poniedziałek jest debata pani premier Kopacz i pani posłanki Szydło, Myślę że pani Kopacz pokaże pani Szydło gdzie jej miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 19. Sugeruję przeanalizowanie wypowiedzi panprezesa, szczególnie tej w Poznaniu, uzupełnionej o tę w Koszalinie. Niestety nie znalazłam w sieci całości (nawet w mediach przychylnych PiS), a jedynie drobne fragmenciki (nawet nie fragmenty). W rzeczywistości b ył to rodzaj expose Jarosława Kaczyńskiego. Mimo, iż świadomie i celowo, po0minął kwestie Smoleńska, stosunków z krk, czy innych "drażliwych" wątków, jest to autentyczna wizja państwa jakie zamierza stworzyć po wygranych wyborach.
  Będę wdzięczna, gdy ktoś znajdzie w necie zapis owych wypowiedzi ( telewizje, w tym TVN, relacjonowały "na żywo"). Na chwilę obecną muszę jedynie zaufać własnej pamięci, a każde zdanie, a nawet słowo, były ważne. Szczególnie tego poznańskiego przemówienia miałam okazję wysłuchać z uwagą i w całości. Począwszy od maksymalnego wzmocnienia władzy wykonawczej (panprezespremier twierdzi, że nie potrzeba do tego nawet zmiany Konstytucji RP), po takie "drobiazgi" jak przywrócenie obowiązku szkolnego dopiero od lat siedmiu i powrót do "ośmiolatki", czy cenzura w szeroko rozumianej kulturze. Wszystko jest już zaplanowane. Włącznie ze świadomym "torpedowaniem" naszej obecności w UE. Dotknie to wszystkich grup społecznych, emerytów i rencistów nie pomijając. Nie trzeba być ekonomistą, by wiedzieć, czym grozi proste przywrócenie wieku emerytalnego. W to bowiem, że ktoś zatrudni, nawet najlepszego fachowca, który osiągnął wiek emerytalny, na umowę inna niż śmieciowa (jeżeli w ogóle nie "na czarno"), chyba nikt nie wierzy.
  P.S. Czy dziś "protestujący" nauczyciele wiedzą, że samo "cofniecie" sześciolatków do przedszkoli, to brak pracy dla 30 tysięcy z nich? W dodatku co 3 lata kolejnych 30 tysięcy (taki w aktualnym systemie edukacji mamy cykl kształcenia). O tym, jakie szkody przyniesie dla naszych dzieci i wnuków kolejna diametralna reforma oświaty, musiała bym napisać co najmniej prace doktorską. Co pewnie korelowało by z tematem mojej (z 1979r.) pracy magisterskiej p.t. "Szkoła w systemie oświaty i wychowania".
  Pomyślności.
  To ja pytam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ikko, koronnym dowodem na nieistnienie Boga jest panprezes we własnej osobie, gdyby bowiem Bóg istniał, nie zdzierżyłby bezczelności tego osobnika i walnąłby w niego jakimś gromem, a przynajmniej jęzor by mu w gębie skołowacił. O tym właśnie pomyślałam, kiedy usłyszałam, jak panprezes rozpływał się w zachwycie nad wielkością swojego 16 miesięcznego rządu. Najgorsze jest to, że facet świetnie się bawi głupotą swoich wyznawców, co widać, słychać i czuć. Nic nowego zresztą. Nie będzie mi żal Polaków, jeśli obudzą się z ręką w nocniku. Widać na nic lepszego nie zasługują.

   Usuń
  2. No. właśnie..., co jest z Wami RODACY?
   http://www.liiil.pl/1444837084,Anna-Izabela-Nowak-Co-jest-z%A0Wami-Rodacy.htm
   Pomyślności.

   Usuń
  3. @Begonijka ,
   "Nie będzie mi żal Polaków, jeśli obudzą się z ręką w nocniku. Widać na nic lepszego nie zasługują" - piszesz słusznie. Jednak żal mi Ciebie, Ikki...., no i siebie oczywiście!

   Usuń
  4. Evo, nic na to nie poradzimy, chociaż musimy zagłosować tak, aby PiSożytom ( moja nagroda dla autora tego skrótu !) ta "bułeczka z masłem" mocno stanęła w gardle...Jestem po lekturze "Kto kazał zabić rząd", która to lektura potwierdziła tylko to, co było jasne dla każdego rozumnego człowieka. W 1992 roku prezydent Wałęsa poradził sobie z zamachowcami, teraz zabrakło determinacji w rozprawieniu się z nimi. "Rozmawiałyśmy" o tym nie raz... Kaczyński wskazał Koreę, jako przykład państwa sukcesu, zapomniał tylko dodać, że jego ideał, to Korea Północna.
   Za naszych szczenięcych lat mawiało się: "przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki", a teraz przeżyjemy PiS, chociaż wskazane jest poruszanie się z podręcznym zapasem leków przeciwwymiotnych...Po prostu, udamy się na emigrację wewnętrzną. Nie po raz pierwszy, ale może po raz ostatni.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 20. Dziadowski plagiat Charliego Chaplina z filmu " Dyktator " - to właśnie ten kaczy, wolski zbuk:

  Najlepsza przemowa w historii - Charlie Chaplin
  www.youtube.com/watch?v=hKaFFOz1uEI

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i kaczka dozna olśnienia? I zaprotestuje: sam przeciwko sobie?:)))
   Stanisław

   Usuń
  2. Ha,ha, krzyże na ramieniu Charliego mogą być prorocze. Tfu, tfu niech te słowa w łajno się obrócą !!
   Aby Wuc z Żoliborza doznał iluminacji, to wpierw musiałby powitać się z r-o-z-u-m-e-m, a na to się nie zanosi.

   Usuń
 21. Szkoda, że tacy ludzie jak Władysław Frasyniuk są daleko od polityki. W wywiadzie dzisiejszym trafnie zapytał:
  Czy gdyby, dziś w Polsce - pojawił się zarośnięty, ciemny z karnacji Żyd - Jezus - prosząc o pomoc, to wolactwo udzieliłoby mu pomocy,czy też kopnęło go w " pierwsze krzyżowe", bo może mieć ... robaki i pasożyty ?
  A skąd wiecie, o wy " prawi i sprawiedliwi ", że wśród tych biedaków, z Afryki - nie ma " syna bożego "? Przecież wierzycie w jego powrót na ziemię, a on wcale nie musi mieć powierzchowności: rydzyka, czy też niejakiego Oko!
  Może to taka " próba " waszej wiary lub raczej " niewiary " ? Co, chłopaki? I znowu - ja ateista, muszę wam przypominać pryncypia waszej wiary... Nie wstyd wam?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 22. Trolom sklerotykom o umiarkowanym rozumku, dedykuję cytat z netu:
  "Jedna władza, jedna myśl, jedna religia, jedna racja, jedna prawda, jeden wódz, jeden wróg-demokracja i wolność. To już przerabialiśmy. Zaczęło się od Musoliniego, Hitlera, Stalina i trwało do 1989 roku. A prekursorem wszystkich systemów totalitarnych jest religia która uważa, że ma monopol na prawdę."
  Rozumieta kursanty ? Noch einmal !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszłoo, Twój apel jest bez szans. Knypek przypomina mi mojego wnuczka ( niech mi chłopak wybaczy to paskudne porównanie) z czasów, kiedy miał jakieś 3-4 lata ...Uwielbiał patrzeć z boku, jak ktoś buduje z klocków baaardzo wysoką wieżę i czekał tylko na chwilę, kiedy będzie mógł ją kopnąć i z hukiem rozwalić. Ale to, co przystoi małemu chłopczykowi, mnie przystoi zgredowi, który w życiu nie splamił rąk budowaniem jakiejkolwiek "wieży".
   Straszne to wszystko jest. Przestałam się dziwić Niemcom, że Hitler zdołał ich do takiego stopnia ogłupić. W Polsce działa dokładnie ten sam mechanizm.

   Usuń
 23. A w piątek w sali plenarnej Sejmu - prywatka!
  " Prośby ich zostały wysłuchane " i... Stasio Dziwisz odsprzedał katoprawicy sejmowej relikwię. Kroplę krwi janowejpawłowejdrugiej! Ceny eksponatu - nie podano:) Od tej pory Sejm już sejmem nie będzie!
  Będzie sanktuarium...Wraz ze wszystkimi następstwami takiego miejsca!
  Kropelkę " wprowadzi " - niezwykle uroczyście pan Dydycz, a cała prywatka zostanie " zwieńczona " mszom śiewentom koncelebrowanom oraz " sesją naukową " - poświęconą właścicielowi tej kropelki...
  A wszystko to w Sejmie R.P. , w ramach " przyjaznego rozdziału kościoła, od państwa "!
  A ciąg dalszy nastąpi... po 25 pażdziernika!
  I tym właśnie sposobem szaleńcy spod znaku krzyża : pozbawili normalną mniejszość, symbolu demokratycznego systemu, jakim był już Sejm:(((
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 24. Stasiu
  "Łone w Sejmie basen majom,łone knajpy majom,i sklepik tez to i kaplice muszom miec."
  Gdzie w ciszy ./bo przeważnie jest tam pusto/ i skupieniu przycisnąwszy do ławki skacowana główkę "w niemej modlitwie" jakoś ten dzień przebiedują.No gdzie jak nie tam gdzie oko żurnalisty nie sięga
  A jak juz to maja odpowiedz "zostali nawiedzeni duchem" A duch po łacinie ,jak brzmi?
  No widzisz.
  A taki np poseł Pęk gdyby zamiast "rozłożyć się Rejtanem " przed własnym pokojem hotelowym "legł krzyżem" w tej kaplicy,chwalonym byłby pod niebiosy Ze nabożny,pobożny i w intencji. A tak to go prezes z list wywalił.
  Pamiętasz jeszcze jak to Blasikowa powiadała "ze szan.małżonek nie mógł być "pod wpływem" bo miał "przystąpić do komunii"
  Tak to teraz wszyscy wczorajsi i dzisiejsi będą mieli alibi i byc może pisemne wstawiennictwo tamtejszego sutannowego."ze byli i owszem spożywali "wafelek" a on nic nie wyczuł"
  No i kto się odważy podważyć opinie "świętego męża"Gdzie indziej może i tak ale w Sejmie ?Nigdy
  PS
  Jakos tak od zawsze" JP bis" wydawał mi się anemiczny i anim nie przypuszczał iż "kapciowy Stasio"krew z niego upuszczał by dziś mieć na handel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stasiek kupił w KHS paletę fiolek szklanych i zalewa je tuszem Rotringa ( albo i chińską tandetą ). Wierny ministrant z Hujaszowej Roli wydrukował certyfikaty na domowej drukarence i biznes sie kręci , Ciemny lud to kupuje ! Za parę lat hitem będa szuszone pampersy w okruszkach, liofilizowane i za szybką w "pozłacanej" szkatułce sygnowanej znanymi inicjałami.

   Usuń
  2. Wiesiu:)
   Kaplicę w Sejmie zamontował - o ile pamiętam - L. Wałęsa. Od tamtego czasu ma się dobrze, lepiej , jeszcze lepiej:) Ale to mało, dla szaleńców z katoprawicy!
   Oni chcą cały sejm przerobić w kaplicę, a sprowadzona właśnie " relikwia " ma stanowić kamień węgielny pod to przedsięwzięcie!
   Uważam, że to nie chodzi o jakiś " mocny " akcent w kaplicy już istniejącej, zobaczysz, że właśnie tego argumentu, tej cholernej kropli krwi w złotej karafce, będą używać panowie w czerni, żeby wymusić kolejne akty bezprawne, ku swojej sile i " chwale " !
   Taka akcja powinna mieć zgodę sejmu. Całego sejmu - nie prawackich wariatów! A tu: milczenie... jak makiem zasiał:(
   I tak: krok po kroczku, powolutku, Watykan i jego polscy wysłannicy - przejmują serce polskiej demokracji. Sejmem zwane.
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
 25. To warto rozpowszechnić !!
  http://www.liiil.pl/1444837084,Anna-Izabela-Nowak-Co-jest-z%A0Wami-Rodacy.htm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w.i.e.s.i.e.k15 października 2015 14:01

   Wiesiek,ten odezw/apel ,to jak mieszanka sodomii z conception. Co niektorego/niektora zaboli ale nic sie z tego nie narodzi.

   Milego wieczoru,

   Usuń
 26. ikka13314 października 2015 20:30

  Witaj:-))))
  ..."Co pewnie korelowało by z tematem mojej (z 1979r.) pracy magisterskiej p.t. "Szkoła w systemie oświaty i wychowania".

  Dzisiaj- w A.D. 2015 -wystaczylo by Ci te poltora strony:-))))):

  www.katecheza.diecezja.tarnow.pl/menu/prawok/terminologia_podstawy_programowej_katechezy.pdf

  I taka ciekawostka:
  http://katalog.wp.pl/szukaj.html?szukaj=KATOLICKIE+BIURO+MATRYMONIALNE+OG%A3OSZENIA+MA%A3%AFE%D1STWO+RODZINA+katolik%F3w&Submit=Szukaj


  Ale cosik ta strona zatwardzenia dostala;

  Oj wsi wesola......


  Milego Ikko,

  OdpowiedzUsuń
 27. Tak se siedze i tak se patrze na ten obrazek pod tytulem i przypomnialo mi sie-
  "Prawdziwego chłopa zdobią trzy rzeczy: Wąsy, faja i tegie jaja. "
  Co za dekadencja!:-))))))

  Z humorem,

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy15 października 2015 18:21
  Kpic powiadasz! A z kogo ?
  Z prezesa ?Ciebie anonimowy ? Jak nie potraficie przysiąść d..py by zorientować się ile to 'z tamtych zarażonych i zakażonych" /podobno/ krajów przybywa dziennie Nie nie cudzoziemców tylko rodaków Tych co tam pracowali,pracują lub byli "na wczasach" spędzali urlopy
  Przybywają samolotami,statkami lub własnymi samochodami.Od lat Od kilkudziesięciu lat I co przywlekli epidemie?Choroby z którymi nasz Instytut Chorób Tropikalnych by sobie nie poradził.
  @ godziny lotu tam I nic nie przywlekli nie przywieźli.nawet żołnierze"pokojowych kontyngentów" co to obsadzają placówki na bliskim i dalekim wschodzie i ci "walczący" w Iranie Iraku Afganistanie jakoś epidemii u nas nie wywołali jakoś trupy nie walają się po okolicach
  Wiec zanim wywołasz"silę wszystkich strachów" zastanów się ilu naszych"rodaków' wróciło stamtąd i porównaj to do liczby uchodźców których "chcemy przyjąć"
  A tak miedzy nami i w całkowitym zaufaniu zorientowabys sie co to "przywlekły,przywiozły" nasz "Matki Polki ,nasze nadobne dziewice co to tak z upodobaniem rok w rok "pielgrzymują " do kurortów Egiptu gdzie "habiby" czy jakoś tak do nic tęsknią.
  Gdybyś był łaskaw zajrzeć do Onetu i wytłumaczyć i wyjaśnić dlaczego nasze Matki Polki stworzyły
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,24864,113589027,,CZARNA_LISTA_HURGHADA_I_SHARM.html?v=2
  lub zajrzeć tu
  http://forum.muratordom.pl/archive/index.php/t-172980.html
  lub tu
  http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505745
  Byłbym wdzięcznym Albowiem mam sąsiadkę/nie powiem nie powiem/ tam bywała i nie wiem czy po przywitaniu sie z nią ma dezynfekować ręka i czy z mężem 'dupa jak nikt" picie wódki nie jest zaraźliwe
  Swego Prezesa tez mógłbyś tam wysłać/płacicie za domy ochronę toć przecież promil wydatków/.bo oni podobno wszystko od wielbłądów poprzez kozy ożywają To takiego kurdupla wreszcie mogliby zadowolić a on zmieniłby /w co nie wątpię/spojrzenie na cudzoziemców i wojaże zagraniczne.Bo wiadomo ze oprócz Żoliborza i trochę kraju on g..no widział.
  A tak ? Choc umrze szczęśliwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napatrzyl sie bidula w mlodosci na kroniki przed "kowbojskimi "filmami.

   ttps://www.youtube.com/watch?v=ky6jeUuVNgo

   Usuń
 29. Wiesiek,
  Napatrzyl sie anonimowy na kroniki przed "kowbojskimi" filmami
  ttps://www.youtube.com/watch?v=ky6jeUuVNgo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W linku brakuje literki h na początku.
   Na filmiku to jest język patriotycznych prawaków, te filmiki niebawem mogą być podstawą edukacji .
   Tylko patrzeć jak na studiach wróca zajęcia z ekonomii politycznej ( x 2 ) i z podstaw nauk politycznych.

   Usuń
  2. A religia 5 x w tygodniu gdzie, Poszłoo ???

   Usuń
 30. I o co cały ten zgiełk? Że jedna koteria zastąpi drugą? Że to co jedni robili w ukryciu, drudzy robić będą ostentacyjnie? I tak prawdziwa władza jest gdzie indziej. Dzisiejsza władza to pieniądz, ten realny, i służby.Służby wpadły na GPW i w parę innych miejsc za sprawą CIECh - u. Dlaczego Kaczyński o tym nie mówi, tłumaczyć chyba nie muszę.Nie jest ważne kto wygra, i tak będzie wykonywał polecenia. W czasach mojej aktywności zawodowej ludzi pokroju Tuska lub Kaczyńskiego wysyłano po flaszkę "na miasto".Są ludzie którzy wchodzili, wchodzą i będą wchodzić bez pukania do gabinetów miłościwie nam panujących.C.b.d.o.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za moich czasów ci, którzy innych wysyłali na miasto po flaszkę, sami byli na podobnie "wysokim" poziomie ( znałam paru ówczesnych "bonzów", więc wiem, o czym piszę, chociaż owszem, było paru łebskich oficjeli) . O tym, że władza nie leży na "tretuarze" nikogo przekonywać nie trzeba, o tym, że robiąc w polityce nie da się zachować czystych rąk, też nie. Problem leży gdzie indziej: jest różnica, czy władzę będą sprawować ludzie w miarę stabilni psychicznie i przewidywalni, czy porąbani psychopaci, którzy, jeśli im się na to pozwoli, wywrócą wszystko do góry nogami ...Co do przeszłości, to mam dobrą pamięć i aby nie wpadać w pesymizm dodam, że Bareja tematów do swoich filmów nie musiał wysysać z brudnego palca, bo dookoła aż się od nich roiło. On tylko potrafił z tych codziennych durnot zrobić perełki. Tak więc, jak zwykle, prawda leży pośrodku.

   Usuń
  2. Ostatnio Donald błysnął intelektem, mówiąc że w Syrii należy ustanowić strefy z zakazem lotów. Brzmi to komiczne patrząc na zaangażowanie Rosji w tym kraju, a pragnę przypomnieć że legalny syryjski rząd poprosił o pomoc Moskwę.Widać Donek pewnie nie słyszał o Clausewitzu.

   Usuń
  3. Wiesz, kiepski ze mnie znawca problemów Afryki i Bliskiego Wschodu, chociaż staram się nieustannie poszerzać wiadomości, ale za nic nie mogę połapać się, o co w tym kotle chodzi. Wiem, że legalny rząd poprosił Rosję o pomoc, ale ta "braterska" pomoc jakoś źle mi się kojarzy. Ja patrzę prosto: wszędzie tam, gdzie były i są konflikty, naparzali i naparzają się Rosjanie z Amerykanami, o strefy wpływów, czy ropę. Była Korea, był Wietnam, nieustannie jest Izrael i Palestyńczycy, Iran, Irak...itd. itp. To się nigdy nie skończy.

   Usuń
  4. W dużym uproszczeniu wygląda to tak, jakby Pani pomnożyła "kocioł bałkański * "n" gdzie "n" to dowolna liczba rzeczywista większa od 1. Z Koranem jest podobnie jak z Pismem Świętym, każdy wyczyta w nim to co chce wyczytać.Do tego dochodzą odłamy Islamistów którzy leją się między sobą, ropa natowa, Saudowie, USA, Rosja, Iran a w tle - nie zgadnie Pani - Chiny. I każdy chce coś ugrać. Pomału, bo pomału, zmienia się porządek Świata. Czy będzie przebiegał w miarę bezboleśnie, tego nie wie nikt. Podobnych konwulsji doświadczało imperium, gdzie nie zachodziło słońce.Pani Begonijko, proszę nie wierzyć w te brednie o asymilacji uchodźców.Wytłumaczę to na gruncie techniki : co to jest roztwór jednorodny? Jest to roztwór (nie wchodząc zbytnio w szczegóły) który w każdym miejscu ma ten sam skład fizyko - chemiczny,np.powietrze. Każde zakłócenie tej struktury powoduje osłabienie materiału, gdzie jaskrawym przykładem może być pękająca stal. Uchodźcy nigdy nie tworzą mieszaniny jednorodnej z ludnością miejscową.Myślę że przykładów pkazywać nie ma potrzeby, są dostatecznie znane.Wracając do Clausewitza - przeciwnika atakuje się w jego najsłabszym punkcie ale przeciwnik, zawsze jest przeciwnikiem bo nie ma większych i mniejszych przeciwników. Obama miał powiedzieć że nie będą prowadzić quasi wojny z Rosją, ale nie należy się nadmiernie przywiązywać do takich deklaracji. Tu liczy się coś innego, co nie jest jakąś tajemnicą. Miłego dnia.

   Usuń
  5. Ależ ja nie wierzę w asymilację uchodźców, bo nie bez powodu tworzą oni w różnych krajach swoje enklawy ( zresztą Polacy i inne narodowości w większym, lub mniejszym stopniu, też )... Jest oczywiste, że to, co się dzieje, samo się po kościach nie rozejdzie, a jak się skończy i czym, wie tylko Pan Bóg ( czy raczej Panowie Bogowie, jak ich zwał, tak ich zwał). Powodów do radości nie ma, zaś do obaw sporo. Pozdrawiam.

   Usuń
 31. Zuzanna16 października 2015 01:01

  Na poziomie?! Francuzi taki poziom nazywaja "au ras de paquerettes" -(na poziomie stokrotek).
  I Kaczynski jest na tym poziomie cialem i duchem!
  A porzadek to zrobi,oj zrobi! Bedzie " neue ordnung" w wersji "déjà vu". Taki porzadny burdel na kolkach z bardzo szerokim programem:
  anarchia, bajzel, bałagan, bałaganik, bardach, bardak, bezhołowie, bezład, brak porządku, brud, burdel, chaos, chlew, dezorganizacja, dom dla wariatów, galimatias, groch z kapustą, harmider, kipisz, kogel-mogel, kołchoz, kołomyja, kołowacizna, kołowanina, kołowrotek, kołowrót, koniec świata, kotłowanina, krętanina, meksyk, męt, mętlik, miszmasz, młyn, nieład, nieporządek, obłęd, odmęt, pieprznik, pobojowisko, pomieszanie z poplątaniem, przewalanka, rejwach, rozgardiasz, rozmamłanie, rozprężenie, rozprzężenie, rozstrój, sąd ostateczny, sądny dzień, Sodoma i Gomora, stajnia Augiasza, syf, szpital dla wariatów, śmietnik, urwanie głowy, wieża Babel, wolna amerykanka, wolnoamerykanka, zamęt, zamieszanie, zawirowanie,

  A ze to chlop na poziomie-jako piszesz- to wykona ten program co do joty.

  OdpowiedzUsuń
 32. " Poziom" kaczyńskiego jest usytuowany kilka metrów poniżej poziomu Wisły w tegorocznym lecie!
  Dużo niżej niż muły osadowe, które mając jednak w nazwie " muł " - znacząco upodobniają się do panaprezesa!
  Propaganda goebellsowska uprawiana przez bandę panaprezesa jest - jak widać - skuteczna!
  Tak jak i tamta... Ale... przypomnijcie sobie ile szkód - tamta spowodowała! Wtedy samo pojawienie się Adolfa wywoływało u większości - zbiorowy orgazm, dziś obserwuję to samo - wobec karłowategoprezesa!
  Radzę porównać: masowe wiece poparcia w Niemczech i aktualne, polskie " spotkania " z kaczyńskim! To samo zaślepienie, ten sam obłęd w małych kaprawych ślipkach...
  Pozdrawiam
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym mówisz Stanisławie ?
   https://www.youtube.com/watch?v=rOOi6sj8NdM
   Mordeczki nawet podobne do niektórych pissmanów: w 0:18 (czyżby Anna S. ?) i 0:21 ( czy to Adam z towarzyszem ?) . Ja tylko pytam jak Antoni w Chicago.
   Rożnica jest tylko w języku, idea taka sama. Narodzie obudź się, przejrzyj na oczy !!

   Usuń
  2. "To samo zaślepienie, ten sam obłęd w małych kaprawych ślipkach..."
   Dodałbym iż sami nawet nie wiedza co sobie na łeb spuszczają.Potem będzie narodowy płacz"nie wiedzieliśmy""nie o take my walczyli"
   Ja na to będę miał, jedna odpowiedz "chcieliście to macie...skumbrie w tomacie"
   Kiedyś dawno temu rozmawiałem ze starszym już Niemcem który użalał się na wojenną bezwzględność Rosjan /i "aliantów" tez/
   Powiedziałem
   Zapomniałeś już jak wyliście tłumnie i radośnie ,gdy jeden kuternoga proponował wam "wojnę totalna ?"
   Entuzjazm okazaliście powszechny myśląc, ze to wy będziecie "twórcami tej wojny" ze ją zastosujecie do innych narodów.
   I ta wojna której tak pragnęliście przyszła do was i po was .Wiec czemu dziś płaczesz czemu się dziwisz.

   Usuń
  3. Popatrz " poszłoo " na te proporcje w clipie " Tommorrow belongs to me " .
   Tylko 1 / słownie jeden / starszy gość - nie podziela zbiorowego amoku! Kiwając się nad kuflem z piwem, mimiką wyraża dezaprobatę:)
   Dziwnym przypadkiem na tym, doskonałym filmiku/ uważam go za jedną z najlepszych scen światowej kinematografii/ jest wiele takich postaci, które " toczka w toczkę " - przypominają tych od panaprezasa, a i samego macierewicza też znalazłem! Nawet skurwiel - podobny:)))
   O tym trzeba mówić, trzeba przypominać, bo zbyt wiele w tym polskim pis-ciemniactwie - analogii:)
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  4. "Dodałbym iż sami nawet nie wiedza co sobie na łeb spuszczają.Potem będzie narodowy płacz"nie wiedzieliśmy""nie o take my walczyli".. piszesz Wieśku:)
   Boję się, że większość jednak jest w gorszym niż piszesz - stanie. Oni wiedzą, oni chcą takiej katastrofy - nazywająć ją " sukcesem" ! Panprezes powie, nakaże, zakreśli granice " patriotyzmu", klecha z balkonu dołoży wskazówek - po kiego człona myśleć? I a życie wtedy też jakby łatwiejsze i prostsze! " Kosiondz powiedział ", panprezes wyznaczył kierunki... I ... za jednym zamachem: i do nieba pójdę, i będę " patriotą " ! To jest straqszne, ale boję sięm że już większość z nad Wisły - tak właśnie uważa:(((
   Pozdrawiam Was: Wieśku i " Poszłooo " - miło, że są jeszcze NORMALNI ludzie! Może pójdziemy na piwo ?:)))))))
   Stanisław

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. Napisał Stanisław16 października 2015 14:27
   Popatrz " poszłoo " na te proporcje w clipie " Tommorrow belongs to me " .
   Tylko 1 / słownie jeden / starszy gość - nie podziela zbiorowego amoku! Kiwając się nad kuflem z piwem, mimiką wyraża dezaprobatę:)

   Stanisławie ! O ile dobrze pamiętam film, to chwilę później ten dziadek machnął ręką i wstał jak inni. Nie pamiętam czy śpiewał czy nie. Ot wielkie zbiorowe "zauroczenie" :((((
   A piwo ? O ile nie trupi płyn (Zimny L.) to czemu nie ?

   Usuń
  7. Poszłoo:)
   " Najsampierw " poprawka. Napisałem " tommorrow ", a jutro to oczywiście: tomorrow:)
   Już dobrze nie pamiętam jak to było na " Kabarecie ", z tym dziadkiem, a zapodany klip tego nie rozstrzyga:)
   Bardzo możliwe, bo człowiek w tłumie i pod presją otoczenia, może zachowywać się inaczej. To stara prawda psychologiczna. " Nasz " karzeł właśnie takie zachowania stadne próbuje wykorzystać. Już mówi o demokracji wiecowych zgromadzeń, które to mają spowodować zmiany.
   Ostrzegam, bo sprawy już zaszły za daleko. NIKT normalny, któremu Polska jest bliska nie powinien głosować na pislamistów!
   A wspólne piwko/ nie zimny Lech/ i ciekawa rozmowa byłaby miłym zwieńczeniem rozmów u Elizy:) Świat jest mały, więc kto wie?
   Stanisław

   Usuń
  8. Oj faktycznie mały ten swiat. Nawet na antypodach 10 lat temu spotkanie rodaka nie było ewenementem. Lecz przelecieć 20 tys km i spotkać ziomala z mojego powiatu to było zdziwienie, tym bardziej że na czole nikt z nas nie miał napisane PL a mijaliśmy się na bulwarze nad Brisbane River. Zawsze trzeba mieć oczy i uszy otwarte, a wszystko przed nami.

   Usuń
 33. Rzeczywiście ma "styl?" nawet super,
  Łamanie prawa przez CBA nie było jednostkowym przypadkiem, lecz istotą funkcjonowania tych służb. Zabawne jest w tej historii to, że jednym z dowodów na łamanie przepisów jest analiza prawna prof. Krystyny Pawłowicz, dzielnej wojowniczki PiS.
  To ona po części pogrążyła Kamińskiego, bo napisała - zapewne nie zdając sobie sprawy z późniejszych konsekwencji - że Kamiński nie miał prawa fałszować dokumentów, by przygotować prowokację policyjną, bo nie było odpowiedniego rozporządzenia do ustawy o CBA. To zresztą pokazywało prawne bezhołowie, które panowało wówczas w rządzie PiS.


  OdpowiedzUsuń
 34. Stanisław16 października 2015 14:36
  Stasiu ja juz krzyczę "wróg u bram" jak usłyszałem prezesowe rządzenie za pomocą "wieców poparcia" jak usłyszałem w "Tak jest" ze oni będą respektować społeczne podpisy o referendum Gdy padło "no jak macie jedno złożone "o świecką szkołę" będziecie je rozpatrywać.? Zaczęło sie kręcenie No tak ale sa wątpliwości co do podpisów terminów ect ect
  Czyli jak my referendum, to narodzie cacy, jak wy a nie daj boże nasi przeciwnicy "my was musimy sprawdzić " czy wszystko było "lege artis" A ze nie będzie głowę daje.
  Dlatego krzyczę "wróg u bram" bo ci narodzie" chcą zrobić" kuku jak Niemcom ten z wąsikiem gdy "cały naród dawał poparcie" czy współcześnie na Białorusi albo u Orbana.
  I ani sie spostrzeżesz narodzie zostaniesz "wzięty za mordę" i już nie szczekniesz publicznie czy w Internecie "bo wiadomym jest iż pewne grupy będą stawiały pewny opór"
  A zdrowy trzon społeczeństwa nas poprze i jak drzewiej bywało choćby w Radomiu znów zakrzyknie "WARCHOŁY,WARCHOŁY i da nam pełny mandat do działania
  A autobusy już czekają byście na wiec dotarli /za pełna dietę oczywiście/ I wystąpią Dudy dwa i Szydło a nawet sam prezes owacyjnie /a jak /witany.
  I dacie słuszny odpór i potępicie i dacie poparcie do dalszej eskalacji w zwalczaniu tych co "Polski nie kochają"bo...
  A kościół nasz ubogi i powszechny wszystko to po pokropku poprze i wystawi tace "za co łaska niemniej niż"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba wołać, trzeba ostrzegać, Wieśku:)
   Tu masz rację i staram się skromną siłą oddziaływania - postępować podobnie:) Ale... jeśli obserwujesz życie w Polsce, nie tylko scenę polityczną, to ja coraz częściej boję się , że ten stan, nie wynika z niewiedzy, ale... ze świadomego wyboru!
   Tu posłużę się tym co już dziś napisałem:
   Oni wiedzą, oni chcą takiej katastrofy - nazywająć ją " sukcesem" ! Panprezes powie, nakaże, zakreśli granice " patriotyzmu", klecha z balkonu dołoży wskazówek - po kiego człona myśleć? I a życie wtedy też jakby łatwiejsze i prostsze! " Ksiondz powiedział ", panprezes wyznaczył kierunki... I ... za jednym zamachem: i do nieba pójdę, i będę " patriotą " ! To jest straszne, ale boję się, że już większość z nad Wisły - tak właśnie uważa:(((
   Dzisiejszy przykład, malutki , tego co nas czeka:
   Zelnik, kiedyś dumny Faraon zeszmzcił się kompletnie. Dziś to pis-men, bez twarzy i honoru. Dziennikarz do niego zadzwonił, powiedział, że jest urzędnikiem z pałacu prezydenta i zapytał, czy ma jakieś nazwiska aktorów/ludzi sztuki, których należy posłać na emeryturę, czyli zabronić wykonywania zawodu. Zelnik NA POWAŻNIE zaczął wymieniać: Artur Barciś....
   Spustoszenie we łbach jakie czyni pisizm, można porównać jedynie do zaczadzenia religijnego! To naprawdę jest OGROMNE zagrożenie, a " organoleptyczne " - przekonanie się o tym już nic nie zmieni! Bo wtedy już będzie za póżno! Wyjdzie całe nasze narodowe qrewstwo i to... można będzie uznać za jedyny plus/dodatni/ tej katastrofy! Sąsiad doniesie na sąsiada, pracownik na kolegę... dla zasady, albo z poczucia przyzwolenia!
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  2. Stanisławie, gdy Jan z Czarnolasu pisał Pieśń 5. to pissmanów jeszcze nie było w planie, lecz był wspólny element spinający tamte czasy i dzisiejsze. Tak, tak, tym wspólnym elementem byli i są klechy, tzw. " strażniki tradycji polskiej bez których naród zginąłby bez śladu" - oczywiście według ich wersji. To oni wpajają ludowi qrewstwo zwane spowiedzią, podczas którego dobrowolne donoszenie na sąsiadów i samego siebie urasta do cnoty. Dorośli ludzie których można zastraszyć pierdołami o piekle i zbawieniu, no toż jaja jak berety !!! Ale na to pracuje się od chrztu, komunii, bierzmowania po śluby i cotygodniowe egzekutywy o 12:00 co niedzielę. A ponieważ z "tradycji polskiej " kościółek to samo dobro, więc dla ciemnego ludu (nawet jeśli z tytułami naukawymi) negacja tych zasad jest n-i-e-m-o-ż-l-i-w-a. Więc masz co chciałeś Grzegorzu Dyndało - przyzwolenie i czyste (wyprane) sumienie.
   A oto rozmowa z produktem tego systemu - Zelnik live : http://audycje.rockradio.tuba.pl/widget-player/442

   Usuń
 35. Wszystkim polecam wywiad zamieszczony w aktualnym dodatku świątecznym " Gazety Wyborczej ".
  Z Tomaszem Lisem. Jeśli moje " gryzdanie " Was nie przekonuje, posłuchajcie tego co ma Lis do powiedzenia.
  Zbieżność z tym, co - z uporem maniaka - pisałem wcześniej, przypadkowa. Choć nie ukrywam, że mnie to daje dużą satysfakcję:)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń