niedziela, 28 sierpnia 2016

Na co dziś zasługujO Polacy?
Hej siup, hejże ha
Przyjdzie Szydło i nam da!
Co, że jest zapominalska?
To dołoży ci Rafalska
Hej siup, hejże ha
Niechaj żyje komuna!

W sierpniu 2011 kandydaci PiS z całej Polski zjechali do Wrocławia na oficjalną konwencję partii.  Prezes Ka ujawnił wyborcze hasło partii: „POLACY ZASŁUGUJO NA WIĘCEJ”

Na co dziś, w 2016 r Polacy zasługujO według prezesa Kaaa?
Ano na więcej intryg, więcej imprez z zapalonymi pochodniami na wzór hitlerowskich Niemiec, więcej niszczenia dóbr narodowych, więcej 4RP, więcej pieprzenia bez sensu o historii i braku jakiejkolwiek wizji na najblizszą przyszłość, więcej pomników nieudolnego prezydenta sterowanego przez brata intryganta z wyższej półki i z innego podwórka, więcej podziałów polsko-polskich i wmawiania ludziom, że czarne nie jest czarne,  więcej czego pseudo – patriotom brakuje soczystego PiS-owskiego pozdrowienia „Spieprzaj dziadu” , wiecej „małp w czerwonym” które to dla nich brzmi jak najsłodsza muzyka przynosząca jedynie radość i ukojenie w niekłamanym bólu nienawiści do wszystkiego co polskie, więcej pisowskich oratorów (których słucha się z prawdziwą odrazą) plujących jadem nienawiści i obrzucających wszystko i wszystkich stekiem kłamst, półprawd i wyzwisk, wiecej że 4RP się nie udała, ale 5RP będzie idealna, bo kamera będzie w każdym domu. 

Polacy nie gęsi swój rozum mają i niewątpliwie zasługują na znacznie więcej niż na prezesa Kaaa i jego zbieraninę pokracznych nieudaczników. Bo narazie to tylko reklama domu publicznego o treści „PiS da każdemu” i robi wrażenie.Tylko czekać a pan Kaaa pojawi się w Playboyu :)  I nie o ten burdel się rozchodzi, zostaw pan panie Kaaa branżę rozrywkową dla fachowców, boś pan ni polityk, ni sutener, chociaż z oczu panu patrzy, jak zakapiorowi z zaułka! 

Dlatego uważam, że przy każdych przemówieniach prezesa Kaaa, automatycznie komentarzem do jego mlask-mlask powinno być wyswietlane na ścianie hasło „Polacy zasługują na więcej”.


promuj 


23 komentarze:

 1. C r e d o Polakow na najblizsze wybory – ODKLEIĆ TO GÓWIENKO OD NASZEGO OKRETU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem przekonany, że samo się odklei i zmyje. Natomiast uważam, że należałoby już dziś pomyśleć gdzie znajdziemy właściwą opozycje i jej pomóc aby ponownie Sejm i Senat mógł normalnie funkcjonować.

   Usuń
  2. KOD to już niewłaściwa opozycja razem z Nowoczesną? Fakt notowania w sondażach spadają wpadek więcej niż w rządzie. Ale z czego tu teraz zrobić opozycję? Jak obecna w większości się totalnie kompromituje a nowych ludzi na horyzoncie brak.

   Usuń
  3. KOD nie jest opozycją, to ruch obywatelski w opozycji do tego nie-rządu.

   Usuń
 2. A co musi sie jeszcze wydarzyc zeby niby inteligencja tj. około 7 milionow (no oczywiscie jesli ich jeszcze tylu POzostało),przejrzała na ślepia?? I POkazała środkowy palec złodziejom z Bozej łaski, ktorzy to na koszt narodu zaciagają coraz wiecej na kreskę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fotyga, Szczypińska, Kempa, Sobecka, Szydło… kuchty o inteligencji pokrywki od rondla, co sie jeszcze musi wydarzyc..

   Usuń
 3. Tylko jedno zdarzenie może obudzić ten lud, jego wszystkie stany*: Musi zabraknąć KA$Y !! Na wszystko od pińcet+ począwszy a na chłopskich dopłatach do jednego ha skończywszy, wówczas obudzi się lud jasny i ciemny zjednoczony w jedną uniesioną pięść!! Powie WONT !!!
  *) O wszystkich stanach mówiłą dzisiaj premier Broszka; czy obudziła się wczoraj czyli za czasów IIRP, czy ją insza przypadłość dotchła??? Kto to wie???

  OdpowiedzUsuń
 4. znalezione w onet

  Jarek
  Ty kasy dasz patologii sześć razy więcej niż Donek
  Tak aby każdy zalany wesoły był jak skowronek.
  Ty nowe drogi zbudujesz! I Lecha monumenty!
  Przecież twój brat-bliźniak to bez wątpienia był święty!

  Ty mi kredyty pospłacasz! We frankach i złotówkowe!
  Oh, jakże będę ci wdzięczny – natychmiast zaciągnę nowe.
  Ty znasz receptę na wszystko! Jak Donek nie będziesz błądził.
  Szkoda, że było inaczej kiedyś przed laty tu rządził.

  Lecz teraz za rządów twoich dobrze mi będzie jak w niebie.
  A wszystko to całkiem darmo! Wystarczy dać głos na ciebie.
  Więc ja się już więcej nie waham – moja decyzja jest szybka:
  Od jutra rzucam robotę! Kaczorek to złota rybka!
  OdpowiedzUsuń
 5. Zasługiwać mogą ale ilość idiotów trzyma sie nadal ok. 40%. Im musi zabraknąc na flaszkę lub na tacę to wtedy pozostałości ich szarych komórek zaczna główkować ?!.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 40 %? Ano dlatego https://twitter.com/babeloutte/status/769206792119324674

   Usuń
 6. Szanowna Pani, nie tak dawno spotkałem krajana, który jako tancerz zespołu regionalnego, po jego pobycie, występach (jeszcze z tzw. komuny pozostał w Belgii. Dzisiaj jako emeryt ani słowa nie chciał powiedzieć o beżowych imigrantach. Co jest grane? Pozdrawiam i wcale nie liczę na publikację.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zostało nam, Polakom prosić Stwórcę o szybkie skompletowanie wiadomych bohaterów filmu pt.: O dwóch takich... Ci sami urzędujący wybrani mogą mieć pożądane idee rządzenia. Czemu nie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Polska?
  W niedzielę odbył się kolejny / bo już jeden był/ pogrzeb Inki i Zagończyka...
  Baaaardzo uroczysty, w katedrze w Gdańsku... Był duda, broszka-szydło, marszałkowie z pis-u, był tabun biskupów i orszak historycznych przebierańców.
  Był też przywódca KOD-u kilkunastoosobowa grupa towarzysząca. Nie chcę oceniać, czy powinni tam być... Ale mieli ku temu PEŁNE PRAWO, choćby z racji, że była to uroczystość państwowa. Oficjalna i reklamowana przez miesiąc - przed. Już podczas mszy i pod kościołem, a nawet w jego środku, zaczęła się granda! Wywołała ją grupa faszystów, spod znaku ONR-u. Poszarpano sztandary KOD-u, starsze, ogłupiałe paniusie, zaczęły zrywać dziewczynom - nalepki KOD-u, bić kod-owców po plecach, a jednego nawet niegrożnie raniono w dłoń... Policja nakazała opuszczenie uroczystości - nie przez bandytów - ale przez przedstawicieli KOD-u.. Wszystkie materiały są dostępne w internecie.
  W niedzielę byłem w Orłowie, taka rekreacyjna i przepiękna dzielnica Gdyni. Piękna pogoda, przepiękny klif redłowski, plaża...
  I nagle larum... Rzeczką Kaczą, aż do jej ujścia do zatoki gdańskiej - pieszo, potem wodą, wzdłuż plaży, biegiem, przemieszczali się, w ramach jakiś ćwiczeń/ szkoleń/ , uzbrojeni, w mundurach z dziwnymi dodatkami, prawdopodobnie - przyszli żołnierze macierewicza, z formacji wojsk obrony terytorialnej...Kilkadziesiąt chłopa, młode byczki - zupełnie nie pasujące do sielankowego obrazu rekreacyjnej, nadmorskiej dzielnicy.
  Nie trzeba było mieć wielkiego daru obserwacyjnego, żeby wyczuć butę i nieukrywaną " dumę " rywalizującej / w czym ? / młodzieży macierewiczowej...
  Łącząc te dwa wydarzenia, zaczynam się bać - nie egoistycznie - o siebie, ale o przyszłość Polski! Gdzie Polsko idziesz, do ciężkiej cholery?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest poprostu przerażające.

   Usuń
  2. Komentarze na fb do Twojego wpisu:


   Wawrzyniec Sawicki
   Jak to gdzie, proszę Elisabeth i Stanisława? Tam, gdzie to się zawsze kończy, czyli do piekła.

   Alicja Nosek
   Polska sama nie wie dokąd zmierza, bo jest podzielona, rozdarta ,niszczona. Rzadzący zeszmacili man Ojczyznę, aż przykro.

   Maciej Borejsza
   Zeszmacili i szmacą coraz bardziej. Jeżeli nikt tego nie powstrzyma, będziemy mieli piekło.

   Ewa Anna
   Qvo vadis Polsko pod rzadami kaczystanu.

   Krystyna Hochschulz
   A idzie ku narodowemu socjalizmowi przy poklasku rzadzacych! Podzielam obawy Stanislawa o moja Ojczyzne i wolam: Opamietaj sie,Polsko,poki nie jest za pozno!

   Ewa Anna
   Póki nie jest za późno! !!

   Maciej Borejsza
   Ewa Anna Póki nie jest za późno? Obawiam się, że pod tymi rządami czyli pisowskimi na ewentualne powstrzymanie tego faszystowskiego marszu jest niestety za późno. Tylko odsunięcie PiS od władzy może nas od tego draństwa uwolnić.

   Ewa Anna
   To mialam na mysli

   Krzysztof Kucharski
   Podobnie zaczynał się faszyzm w latach trzydziestych w Niemczech.... Musimy opanować ten upadek demokracji

   Roman Strokosz
   Czyz ONR nie jest wspierany I finansowany przez PiS ? A gdzie sluzby specjalne, ktore powinny inwigilowac zrodla formujacych sie w Polsce faszystowskich bojowek? To juz nie kuriozum glupoty a bardzo niebezpieczne gry I zabawy!

   Wawrzyniec Sawicki
   Jak to gdzie, Panie Romanie Szanowny? Pilnują, aby im się nic nie stało.

   Zofia Wall
   Polska idzie w PiS-du...)

   Katarzyna Tomaszczyk
   To woła o pomste do Nieba - banda faszystów i akceptacja prezydenta.... aż trudno uwierzyć:(

   Marek Nitka
   Znajomość z użytkownikiem Katarzyna Nitka i 3 innymi osobami
   Polska nur für PiS :/

   Mirosław Wróbel
   TO jest tak ----osoba mianująca się prezydentem w czasie hołdu oddawanego bohaterskim POLEGŁYM wita serdecznie Kiboli NIE wita ludzi z ruchu obywatelskiego , ten podły człowiek KTÓRY z racji funkcji ma dbać o bezpieczeństwo Polaków pozwala szarpać ...Zobacz więcej

   Renia Docz
   To zdjęcie wyżej mnie przeraża !!!

   Usuń
 9. M. Kijowskiego policjant wyprowadził z tłumu agresywnych faszystów, którzy w "skupieniu" i pełni pobożnego natchnienia oraz chęci uczczenia zamordowanej, wrzeszczeli za odprowadzanym Mateuszem:
  " Ty kurwo, ty chuju, czerwona hołoto..."
  W kondukcie pogrzebowym czynnie uczestniczyli kibole Lechii Gdańsk, którzy wtórowali: " raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę ", idąc za szczątkami bohaterki, Inki... na ostateczne miejsce pochówku... Przypomnę, że w kondukcie uczestniczyli b-i-s-k-u-p-i, z panem Głodziem, którzy dziwnym trafem - w tym momencie - stracili słuch!
  W powietrzu latały różne przedmioty, a powagę uroczystości - dopełniły race kibolskie! I okrzyki: lechia górą, lechia pany...
  Było zatem bardzo uroczyście...bo wojsko użyczyło nawet wojskowego hummera, z przyczepką, na której spoczywały szczątki...
  Czy był " apel smoleński " ? Cholera raczy wiedzieć, zbyt głośno darli mordy, ale macierewicz oczywiście był:(
  Kijowskiemu odmówiono prawa do chwili zadumy, podczas mszy,katolicy, wrzaskiem podczas " podniesienia " - kwestionowali Jego prawo do modlitwy! Biskupy milczały...Zaiste " dobra zmiana " !
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 10. Na co dziś zasługujO Polacy?
  A no na to, co sobie, dobrowolnie, lub przez zaniechanie, na łeb sobie sprowadzili?
  "Chcieliście to macie skumbrie w tomacie" jak mawiał jeden poeta a drugi wieszczył
  "Cieszy mię ten rym: „Polak mądr po szkodzie”;
  Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
  Nową przypowieść Polak sobie kupi,
  Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

  OdpowiedzUsuń
 11. To pisPolska właśnie, niestety. Jedni się zeszmacili za pińcet+ a tzw. naczalniki bzduchowe narodu (p?)olskiego sqrwili się za zyski w komisji majatkowej i handelek ziemia do końca ich dni. Jedyne święte słowa brzmią "Religia powstała gdy pierwszy oszust spotkał głupca" , autor ogólnie znany lecz nie jest na liście autorów lektur obowiązkowych w tych okolicach Europy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wicepremier Mateusz Morawiecki chce przenieść finansową stolicę Europy z Londynu do Warszawy. A o co toczy się gra? Czym jest słynne londyńskie City? Zatrudnia ponad 414 tys. pracowników, znajduje się tam ponad 250 banków, a największy z nich HSBC jest warty 2,41 bln dolarów.

  Pis-lamistyczny vice-premier, wykorzystując brytyjski " breksit ", jedzie do Londynu, z zamiarem przeniesienia " City " - do Warszawy! Zwariował? NIE! Wszak to za pis-lamistycznych rządów - Polska/?/ odzyskała wiarygodność i może się stać centrum światowego biznesu i finansiery...
  Nie ma namacalnych dowodów na realizację polskiej fabryki, produkującej niemieckiego Mercedesa, obśmiano projekt Morawieckiego, dotyczący produkcji, w Polsce - samochodów elektrycznych.
  Amerykańska " Tesla " ma z tym kłopot, a wszystko jest w sferze badań i nowatorskich eksperymentów. Kosztuje to miliardy dolarów,. które " Tesla " posiada, w odróżnieniu od Wolski!
  Morawiecki jednak - wie, potrafi, umie, choć nigdy nie posiadał wiedzy technicznej! Morawiecki - na pewno jest wiernym psem kaczora!
  Tesla sprzedała ok. 200000 elektrycznych samochodów, Polska - sprzeda milion! Chyba pomylił: wózki akumulatorowe, z samochodami? Ale:
  Po cholerę komu - milion wózków akumulatorowych?
  Idiota - od finansów, nacjonaliści u władzy, a bandyci w Łodzi kolejny raz - palą kukłę Żyda! Dobra zmiana!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 13. Stanisławie, nazwanie go w ten sposób to nobilitacja. Szkoda słów i nerwów.

  OdpowiedzUsuń
 14. "P r z e k a ż c i e s o b i e z n a k p o k o j u"

  "W trakcie nabożeństwa zgromadzeni przekazali sobie znak pokoju. Bracia Jacek i Jarosław serdecznie się uścisnęli. Pozostali politycy z dwóch zwaśnionych obozów rąk sobie jednak nie podali."

  Cały tekst: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20622459,pogrzeb-anny-kurskiej-obecni-politycy-z-roznych-stron-kaczynski.html#ixzz4IrGkIZrk

  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ukochane przez PREZESA, blogoslawione przez przeora jasnogorskiego bojowki szturmowe z klubow tzw."gazety polskiej" atakuja kazdego kto mysli inaczej. Te muczace, wyjace, wrzeszczace na cmentarzach, czy gdzie pis nakaze, kibolstwo jest dowozone autokarami podstawianymi przez pis. Informacje o tych wyjazdach sa publikowane na stronach internetowych tych klubow. Oczywiscie wyjazdami dyryguje propaganda pisowska.
  Na spotkaniach propagandowych klubow tzw "gazety polskiej" rozdawane sa tysiace egzemplarzy tej gadzinowki.
  Kluby zwykle organizuja sie przy kosciolach.
  387 klubow tej klamliwego pismidla podporzadkowanych jest redakcji, KTORA NADZORUJE, UWAGA; spolka Geranium to wydawca tzw. gazety polskiej, na czele tej spolki stoi pisowski partyjny parkingowy prezesa, oraz dwie sekretarki i kierowca prezesa.
  Brygady szturmowe prezesa wyja, mucza, wrzeszcza jak prezes chce, za co im na ich zjezdzie goraco osobiscie dziekowal.
  Prezydent Komorowski w ramach akcji zasypywania rowu dzielacego Polakow lagodnie tych kibolskich bandziorow i mafiosow narkotykowych traktowal. Teraz te ukochane brygady szturmowe prezesa w brazowych koszulkach bija pod kosciolami a w "cywilu" w tramwajach czy na ulicy kiedy zobacza ciemna skore albo uslysza obca mowe. To faszystowskie nienawidzace blizniego katolstwo. Bardzo latwo wszystkie informacje sprawdzic w internecie.

  OdpowiedzUsuń