sobota, 27 stycznia 2018

"Trzeci Dżihad"

W 2011 r  terrorysta Breivik, napisał manifest, 1500 stron, w którym to wzywał do wojny, która ma być starciem europejskiej cywilizacji ze światem islamu. Teraz wydał komentarz do swojego manifestu nazywając go "Europejska Deklaracja Niepodległości". Zamachowiec wzywa w nim do ataków na instytucje europejskie, siedziby partii politycznych. "lewackie" wydziały: dziennikarstwo, socjologię, studia polityczne, bo są one "pełne marksizmu", oraz zniszczenia zgromadzenia muzułmanów bowiem tylko "przemoc jest matką zmian".

Jest też i o Polsce, która to dla terrorysty jest "państwem nie zainfekowanym wirusem marksizmu". 

I choć Manifest potraktowano w 2011 r jako ciekawostkę, teraz będzie być może inaczej, bo radykalna prawica w Europie urosła w siłę, a kryzys imigracji powoduje, że najbardziej ekstremalne poglądy trafiają na podatny grunt.

"W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Behring Breivik, który strzelał do rodaków, by obalić rząd..." - powiedział 2011 r w Londynie b.szef MSZ Radosław Sikorski. Święte słowa panie ministrze Sikorski. Widząc wydarzenia ostatniego tygodnia chciałoby się powiedzieć - wizjoner.  Dodam, realista. 


PiS-fani, sekta Rydzyka, narodowcy, neonaziści, Breivik i im podobni to zawartość jednego i tego samego wora. Musicie teraz PiS-fani patrząc w lustro zobaczyć Breivika (w przenośni rzecz jasna), bo większość z was to paskudne kaczonogie paszczury. Te stada Breivików widzieliśmy miesiącami stłoczonych wokół krzyża, którego ta dzika trzoda broniła na Krakowskim Przedmieściu. Całe tłumy potencjalnych Breivików biorą udział w spędach odurzonych RM na Ciemnej Górze. Bo z pewnością nie brakuje w ich szeregach chętnych, gorliwych katoli, którzy słyszą głosy niewidzialnego w Niebie, proszącego wypełnić wolę bożą ku chwale ojczyzny i opróżnić kilka magazynków w tłum przypadkowych ludzi (najlepiej ateistów, lemingów, z dużych miast, niegłosujących na PiS, lewaków, liberałów, geyów czy masonów). 
Ale słyszą i głosy na Ziemi, codziennie, non stop, w radioMariolka, TVtrwam, TVPiS. Ta negująca WSZYSTKO co normalne i demokratyczne partia, to właśnie partia polskich Breivików. Na szczęście w nieszczęściu przeciętny wyznawca RM, Winnickiego czy PiS to tępak. Narazie. Ale permamentny strach doprowadza do szaleństwa. Polska zamienia się w kipiący kocioł wykolejonych socjopatów, złaknionych krwi normalnych ludzi, którzy sprzeciwiają się działalności żoliborskiego pasożyta. Zmierzamy już, metodycznie, w kierunku Norwegii. Szkoda tylko, że nie poziomem życia.

NIKT I NIGDY nie narobił tyle zła i nie podzielił narodu jak PiS z Kościołem. Dzisiejsze dzielenie Polaków na dobrych i złych i otumanianie ludzi przez Kaczyńskiego, czy kler, że jesteśmy otoczeni przez wrogów wewnętrznych, złą UE, umizgi PiS i nawiązanie współpracy ze stadionowymi bandytami, z narodowcami, z neofaszystami w celu wzmocnienia bojówek których łatwo zmanipulować i nakłonić do terrorystycznych działań, idzie w tym kierunku, że przestajemy być bezpiecznym krajem. 

Skończyć należy z tolerancją i lekkim traktowaniem wybryków wszelkich ugrupowań skrajnych, bo tolerancja ekstremy zawsze tak się kończy jak w Norwegii. W Polsce wygoleni debile z różnych ONR-ów i inni weszpolacy na razie robią swoje durne marsze, czy urodziny Adolfika w lesie, ale jak kiedyś któremuś idiocie z główką przeładowaną ideologią odwali i zacznie mordować nie pomoże na to żadna nawet najbardziej profesjonalna służba specjalna. Wszystkiego upilnować się nie da. Sądy również powinny zrewidować swoje wyroki i rozgrzeszania lekką ręką bandytów siejących haos w kraju.

Najwyższy czas wziąć się też za Internet, za polskie portale, nałożyć większą odpowiedzialność na ich właścicieli. Internet to kloaka, a polski internet to pisowska kloaka. Tyle pogardy, zoologicznego antysemityzmu, poniżania ludzkiej godności jak we wpisach wyznawców PiS - nigdzie nie ma. "Kto pogardza sam będzie pogardzonym" - zapamiętajcie fani PiS, bo to o was cieplutko pisał w swoim raporcie Breivik. Wasz wielki admirator. Nie o "lemingach", nie o PO, nie o lewakach, tylko o was PiS-admiratorach. Jesteście więc nadzieją zbrodniarzy. I z tym musicie nie tylko żyć, ale poddać się ocenie innych. Czy wam się to podoba czy nie, Breivik namaścił was jako towarzyszy broni z tej samej strony barykady.
Jak się z tym czujecie?


promuj

14 komentarzy:

 1. To jest efekt produkcji pogardy płynącej z Torunia, z comiesięcznych sabatów na Krakowskim, z kalumni i pomówień ze strony brata brata. Trafiło na podatny grunt i zaowocowało. Szczesliwie nie doszlo do nieszczęścia, ale powinno byc ostrzezeniem i powaznym rozwazeniem czy nie zamknąć tej torunskiej szczekaczki jak i dzioba brata swego brata - DOŚĆ !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W Polsce ta nienawiść do "innych" jest podsycana, w Norwegii raczej nie, więc u nas automatycznie jest niebezpieczniejsze, czas powiedzieć DOŚĆ WSZYSTKIM FANATYKOM.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe iz nawet w kościele sa ci co ostrzegają
  "W ostatnim Tygodniku Powszechnym (nr 4/2018, s. 11-15) mamy kolejną odsłonę krytycznej diagnozy dominikanina.

  Już została dość szeroko skomentowana, więc przypomnę tylko najważniejsze dwa stwierdzenia o. Wiśniewskiego. Pierwsze na temat medialnego imperium Rydzyka:

  „To również trzeba powiedzieć pełnym głosem: Radio Maryja, Telewizja Trwam i ‚Nasz Dziennik’ sączą od lat truciznę, nazywając to ewangelizacją. Ta trucizna jest tym bardziej jadowita, że jej rozprzestrzenianie popiera wielu biskupów”.

  A drugie na temat religii smoleńskiej:

  „Oskarżam Jarosława Kaczyńskiego, organizatorów i uczestników miesięcznic (także tych, którzy w tym wydarzeniu uczestniczą w dobrej wierze) o to, że niszczą autentyczne chrześcijaństwo i Kościół w Polsce”.
  Tekst kończy apel do biskupów:
  „Jedyną siłą, która w Polsce dysponuje jeszcze pewnym autorytetem, jest Episkopat. Dlatego ośmielam się prosić, zresztą w imieniu wielu myślących podobnie: Księża Biskupi, wkroczcie na publiczną arenę. Wybiła godzina, kiedy jesteście bardzo, ale to bardzo potrzebni – Kościołowi, lecz również Polsce”.
  No i co ?
  Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski z dnia 17 stycznia 2018: „Ojciec Ludwik Wiśniewski w tekście pt. „Oskarżam” zarzucił polskim biskupom, że „milczą” w bieżących sprawach dotyczących życia Kościoła i społeczeństwa. (…).Zarzut o. Ludwika Wiśniewskiego, że „biskupi milczą” jest bezpodstawnym oskarżeniem i krzywdzącym nadużyciem”.
  Redaktor Marzena Nykiel zas "odpowiedziała"
  "Osobliwe to przesłanie dominikanina, który od lat z lubością atakuje tych biskupów, kapłanów i wiernych, którzy bezkompromisowo kroczą drogą Chrystusa. Kapłan „Tygodnika Powszechnego” życzy sobie w Polsce katolicyzmu bezobjawowego, bezrefleksyjnie otwartego i tolerancyjnego. Widać wyraźnie, że dawno wyparł się podstawowego zadania, jakie swoim następcom przekazał Chrystus. Chrześcijan ma być znakiem sprzeciwu. Polscy katolicy są wyrzutem sumienia dla Zachodniej Europy, są znakiem sprzeciwu dla świata. I tacy pozostaną – bez względu na maniakalne apele o. Wiśniewskiego oraz inne autorytety „Tygodnika Powszechnego”, wciąż z uporem posługującym się przymiotnikiem „katolicki”.
  Teraz juz wiecie skąd u Morawieckiego chęć "krucjaty na Europe"
  "Bo my som wyrzutem sumienia dla Europy i sprzeciwu dla świata"
  Taki to z nas "uniwersalny wzorzec człowieka katolika"
  Wystarczyło tylko,obudzić sie wstać z kolan i "poczuć dumę"
  Na naukę choćby własnej historii czasu już zabrakło na refleksje tez,boc przecie Hitler przyjacielem Polaków był,a Żydzi/za Niemca/mieli się lepiej niż Polacy albowiem ci pierwsi mogli sie gromadzić w gminach no i mieli takie dostęp do nowoczesności jak Getta
  No jak nie jak tak Jeśli za takie przemyslenia autor prof pIPN dostał medal a i Żaryn z IPN tyz prof go chwali.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sieg heil! Ku.wa! Te debile z PiSu udawają,że ich to oburza.Toż przecież oni ten styl polityki uprawiają!Styl leci niżej do jaskiń. No i mamy,to,co mamy.PiS-dzielce i hitlerowcy-WON Z TEGO KRAJU!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. To sa skutki niezwykle sprawnej działalności sowieckiego agenta - Rydzyka. Reszta to już rozwiniecie tematów, idei, bełkotliwej propagandy i pseudo wiary.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieszkam w Niemczech ponad 30 lat. Sytuacja zmienila sie po przyjeciu tzw uchodzcow. Duza grupa z nich to prosci ludzie( ze nie powiem prostacy). Uwazaja , ze im sie wszystko nalezy za fryko. Wedlug wielu z nich kobiety nie maja generalnie nic do gadania, Maja rodzic dzieci i trzymac Klappe. Ich religia jest najwazniejsza. Wielu moich znajomych glosowalo oczywiscie na AfD i calkiem slusznie. Wcale sie nie dziwie PISowi, ze jest przeciwko przyjmowaniu takiej dziczy. Tym ludziom nalezy pomagac tam na miejscu

  OdpowiedzUsuń
 7. Helmut27 stycznia 2018 17:38
  Duza grupa z nich to prosci ludzie.Uwazaja , ze im sie wszystko nalezy za fryko. Wedlug wielu z nich kobiety nie maja generalnie nic do gadania,
  To tak samo jak i u nas.Przy ludziach tak jest i tak się zachowują a gdy w domu to mordy w kubeł "bo to baba rządzi" a "za fryko" dostali to "po pincet" i uznali ze im się to należy od nas od społeczeństwa
  Nie widzisz analogi To pogadaj z tą "mniejsza grupa"co i jak a może wpłyną na swoich współbraci Ich już pewno nie zmienią ich dzieci tak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesiu szkoda, ze nie dostrzegasz roznicy. Kaczynski jak daje po 500, to swoim a nie obcym. Spoleczenstwo polskie nalezy budowac i popierac tam gdzie jest to potrzebne. Tu w Polsce powinny sie rodzic w pierwszej kolejnosci polskie dzieci.Przybysze ze wschpdu to zamknieta spolecznosc, oni nigdy nie beda sie integrowac, gdyz mowiac tak po cichu zadne spoleczenstwo tego sobie nie zyczy. Kazdy kraj ich potrzebuje ale jako ,,roboli do ciezkiej pracy,,

   Usuń
  2. zachęcam do oglądnięcia/było w TVN.audycja "Europa otoczona wianuszkiem strachu" nakręcona przez niezależnych dziennikarzy śledczych z Francji
   Moze i tobie ona otworzy oczy na problemy tzw uchodźców
   Czarno na białym udowodnili oni iz liczba uchodźców w Europie wyssana jest z palca /do czego na wizji przyznał się jej głosiciel.
   Ze większa ilość ludzi ze wschodu przybywa do Europy normalnie legalnie samolotami posiadając wizy niż przybywa łodziami.
   A wszystko to rozgrywają koncerny zbrojeniowe którym nagle z braku większych wojen spadły dochody z produkcji i sprzedaży broni a przerzuciły się na produkcje zabezpieczeń płoty z czujnikami ruchy,kamery ,czujniki ruchu w terenie,maszty monitorujące a nawet drony.Nic nie dające a pozwalające wykrywać promilowa działalność "przemytników" przekraczających granice.
   Dla USA dzień przełomu to 11 września który został wykorzystany do ograniczenia mającego wielu-setna tradycje, ruchu pracowników sezonowych, z Meksyku ktorych teraz uznano za terrorystów
   Na wprowadzeniu zabezpieczeń koncerny zarobiły już bilony dolarów, sama godz lotu drona to 12 tys dolarów a godz jego lotu 12 tysięcy dolarów..a lata ich jednocześnie 10/Czarno na białym to wyartykułowano gdyż cytowali sprawozdania senackich komisji i odpowiednika naszego NIKu.
   Pokazali tez senatorów i ekspertów ktorych kampanie wyborcza suto opłacały koncerny zbrojeniowe
   To samo i takie same koszty wykazali w Europie tyle ze koszty te "idą" w euro.
   To te koncerny i podległe im telewizje i prasy publikują i starają się okazać jednostkowe przypadki "złego zachowania"uchodźców jako powszechne.
   Cel utrzymanie strachu opinii publicznej która się przecież domaga ochrony i nakazuje rządom nowe systemy zabezpieczeń psu na buty się zdających.
   Moze sie uda te audycje odnaleźć lub byc moze juz widziałeś? ?
   Ja zas podejrzewałem naszych o celowe straszenie.Nie ma uchodźców,nie ma dodatkowej roboty A to co robimy widać ze h gruchy obijamy nie widząc np problemu faszystów.Forsa leci suweren się domaga była premier straszy płaczem po dzieciach a my zacieramy ręce.Nie dołożyli nam roboty
   Jesli się uda oglądnij a gwarantuje iz w wyniku przedstawionych i stawianych do oczu liczb i dowodów wiele się wyjaśni.Zarządzanie strachem to przecież znana i powszechna metoda

   Usuń
 8. Artur Zawisza 2012 r mówił:
  "Ruch Narodowy to nie tylko grupa młodych entuzjastów i idealistów, Ruch ma wsparcie w wyższych sferach. Stoją za nami różne środowiska. Prawnicy, biznesmeni, ludzie mediów, także tych mainstremowych. Ponad tysiąc osób udzieliło nam darowizn, a kilka z nich było bardzo znaczących, nawet rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Bogaci ludzie, którzy nas wspierają nie chcą ujawniać swoich nazwisk, bo poglądy narodowe wciąż są w Polsce niepopularne i grożą ostracyzmem, więc boją się konsekwencji w swoich środowiskach. I choć na ulicach i w mediach widoczni są przede wszystkim dwudziestolatkowie rzucający radykalne hasła, niekiedy kamienie, z tyłu za sznurki pociągają starsi, wpływowi politycy, tworzący gabinet cieni. Mówią, że gdy już przejmą władzę, chcą być gotowi do rządzenia Polską. Chcą być gotowi, by uzdrowić kraj. I bynajmniej nie są to zakapturzeni troglodyci, tylko dobrze sytuowani menedżerowie, adwokaci i biznesmeni".
  A kto w 2012 r miał "gabinet cieni"? Kto obiecywał ze jak dojdzie do władzy to uzdrowi kraj? No !!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ekstermizmy budują terroryzmy, terroryzm tylko burzy, niczego nie buduje. Politycy musza byc bardziej odpowiedzialni za swoje słowa, jak i media musza pamiętać,że nakrecajac spirale podziałów, tez staja sie za te podziały odpowdzialne.. wiem ze dobre wiadomosci gorzej sie sprzedaja, ale czas pokazywać wiecej wiadomości łaczaczych Polaków niż epatować wypowiedziami i obrazami pełnymi ekstremizu politycznego

  OdpowiedzUsuń
 10. Styl sprawowania władzy przez PiS prowadzi do coraz dalej idącej agresji, więc z natury rzeczy siły skrajnie prawicowe są sojusznikiem rządzących. Jak nie oficjalnym, to cichym i jak nie głośno (dorodna, patriotyczna młodzież, podejmowana przez paulinów w Częstochowie), to po emisji filmu o neonazistach cicho popieranym i finansowanym (że niby na fundacje i projekty).
  Otrzeźwienie przyjdzie, kiedy wreszcie padnie trup. Bo to w tym kierunku zmierza. Na razie padły kamienie do mieszkania dzieci i wnuków Donalda Tuska i jak należało się obawiać, przy całkowitym desinteressement prokuratury. I dobrze, jeśli tylko na jednym trupie się skończy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nietety internetowy hejt i nagonka zwolenników jednej partii na zwolenników innej partii jest tak ogromna, że ciężko sobie wyobrazić pokój i ład w tym świecie.
  https://tomasz.lysakowski.eu/

  OdpowiedzUsuń