czwartek, 11 stycznia 2018

Aborcja, in vitro, płacz zarodków....


Rząd (PiS) i biskupstwo znów wyrusza na otwartą wojnę z polską kobietą.

Prawica to jednak ciemnogród, trzymany za twarz przez kler i ogłupiony przez niego do granic śmieszności. Oni uważają, że im kto głupszy, tym większą ma szansę na zbawienie. Tak właśnie Kościół pierze mózgi baranom i owcom. Krzyk jaki podnosi Kościół domagając się od państwa prawnego zmuszania do przestrzegania zasad wiary chrześcijańskiej, świadczy o tym, że polscy katolicy nie wierzą w to co głosi Kościół, skoro nie stosują się do ich nauk.

Aborcja, in vitro, płacz zarodków, pochówki płodów, a teraz znów aborcja wraca po raz enty!!! Czym więcej straszą i czarną magię odprawiają nad niepokornymi, tym mniej dzieci się rodzi w Polsce, a podziemie aborcyjne liczy obroty w milionach. Ale kto o zdrowych zmysłach chce rodzić, czy zapładniać kobiety w kraju, gdzie każda ciąża jest stanem bezpośrednio zagrażającym życiu kobiety? Jakiekolwiek powikłanie, wypadek, coś nieprzewidzianego i mogą odmówić leczenia, a nawet kobietę na śmierć w okropnych męczarniach skazać, nie pytając o zdanie nikogo, nawet samej ciężarnej ! To barbarzyństwo z najbardziej krwawych dziejów ludzkości. Nie bez przypadku, głównie prawicowi politycy są za ubojem rytualnym, nie widzą w tym nic złego. Wymuszanie śmierci kobiety w imię barbarzyńskich wymysłów "świętości zygoty" to religijny mord rytualny na kobietach. Fanatyczna prawica nic w tym złego nie widzi, a wręcz przeciwnie.

Od 20 lat narzucana jest społeczeństwu jedyna słuszna wizja świata, podobnie jak w wiekach średnich oparta na pełnym teocentryźmie, niezależnie od tego, czy w boga wierzysz, czy nie. Coraz bardziej zacieśnia się pętla wokół szyi polskich kobiet. To straszne, że w centrum Europy istnieje kraj, który w ograniczaniu kobiet i ich praw nie różni się wiele od krajów arabskich. Widać niektórym marzy się katolicka odmiana szariatu. Poziom hipokryzji, ograniczenia i wręcz ogłupianie naukami Kościoła, który kontroluje dosłownie WSZYSTKO w życiu społecznym jest zastraszający.

Trzeba jak najszybciej wykreślić religie z Konstytucji i skończyć z tolerowaniem faszystów chrystianicznych, którzy ubzdurali sobie, że Europa ma być pod reżimem chrześcijaństwa. Już prawią jak fanatycy muzułmańscy o „Europejskim Kalifacie”, tak czy siak, religie powinno się jak najszybciej usunąć z Konstytucji jako, że są reżimami obyczajowymi, które swoją totalitarną ideologię narzucają poprzez przemoc prawną (chrzescijanie) oraz fizyczną (muzułmanie).

Boga nie ma, bo nie wierzę, że tolerowałby to całe skurwysyństwo wśród kleru, tą obłudę, zakłamanie i żądzę pieniądza.


 promuj


25 komentarzy:

 1. Polacy to ateiści , gdyż nie wierzą w boga tylko w księży. A wystarczy pomyśleć, że jeżeli nie jestem baranem to chyba nie potrzebuję pasterza . Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku ok .

  OdpowiedzUsuń
 2. ereglo
  Niestety całą tę sytuację zawdzięczamy w dużym stopniu "bohaterom Solidarności" -tym, którzy wprowadzili religię do szkół, następnie osławioną preambułę do konstytucji (potworek autorstwa Mazowieckiego), wreszcie konkordat oraz Kwaśniewskiemu, który z oportunizmu ten konkordat podpisał. A przez te prawie 30 lat kościół tak się umocnił, wszędzie wsadził swoich ludzi politycy,nawet po cichu antyklerykalni, z różnych względów wolą się nie wychylać, żeby nie narazić się na zarzut, że nie są dobrymi Polakami-katolikami (a może w ogóle - Polakami), że na zmianę sytuacji (podobnie jak politycznej) w bliskim czasie nie ma co liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. A Ty Elizo bedziesz sie smazyc w kotle ze smola razem ze Stanislawem, ktorego tak nota bene nie lubisz. Temperatura smoly okolo 200`lub 300 stopni C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Waszego piekła się nie boję a szatana piję codziennie po śniadaniu. :) Pozdrawiam Stanislawa.

   Usuń
  2. Anonimowy11 stycznia 2018 09:19
   Cnotliwi katolicy, natchnieni przez Ducha Świętego łaskami wiary, nadziei i miłości, których poskąpiono maluczkim poganom i ateistom, też jakoś nie ruszyli ławą pod kurie biskupie, uniesieni słusznym gniewem, aby ukarać wiarołomny swój kościół, który mieni się świętym i śmie pouczać wszystkich, z niekatolikami włącznie, jak mają żyć i uprawiać seks. Jakoś nie zrobiły na nich wrażenia papieskie rewelacje. Wszak nie do takich objawień są już nawykli. Bo chyba nie ośmielimy się im zarzucić obojętności, obłudy ani strachliwości? Nie, nie, to wszystko na pewno z miłości. Trzeba myśleć o tych 98 proc. księży niebędących pedofilami i wtedy obraz świata i kościoła będzie zupełnie inny. Wszak 98 to aż 49 razy więcej niż 2! Mamy prawie 50 razy więcej księży nie-P niż księży P!
   Alleluja i do przodu !!

   Usuń
 4. Wiecej niz Anonimowy11 stycznia 2018 09:25

  Jak widze Twoja fotke obok, przy choince, to az szkoda aby ,,tak sliczna kobieta,, smazyla sie w tej smole

  OdpowiedzUsuń
 5. KrzysiekLiberadzki11 stycznia 2018 10:48


  Katolicyzm to ideologia szkodliwa, wsteczna i niosąca potencjał krzywdy ludzkiej. Chrześcijaństwo ma na twarzy kaganiec świeckich demokracji i tylko dzięki temu nie jest (póki kaganiec siedzi) tak niebezpieczne dla ludzkości, jak było w ciągu całego swego istnienia. Wg mnie powinno zostać całkowicie zniszczone lub choć zmarginalizowane i całkowicie pozbawione wpływu na politykę i życie społeczne. Zwyrodnialcy w koloratkach zwani kapłanami katolickimi wprowadzili wartości pseudo chrześcijańskie oparte na dyktaturze bez prawa głosu, myślenia i decydowania o samym sobie. Trzeba z tym skończyc

  OdpowiedzUsuń

 6. Pieprzone, czarne, zakłamane tałatajstwo. Nie przeszkadzają im pedofile we własnych szeregach, wręcz ułatwiają im życie chroniąc przed odpowiedzialnością karną, próbując za każdym razem sprawę zamieść pod dywan. Nie płaczą za plemnikami Petza które ginęły w odbytach kanoników, ale za to głośno i obłudnie potępiają osoby homoseksualne nie chodzące w kieckach. Mają monopol na homoseksualizm, seksualizm, wśród nich jest on OK, ale jeżeli chodzi o "cywilów" to już jest be i należy go tępić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Obecnie w każdym dniu, w każdym momencie należałoby Prawdę o urzędnikach kościelnych w kraju głośno wprost wykrzyczeć! Droga, w którą pociągają we własnym interesie wiernych jest drogą do zagłady, a kler jawi się w roli krzyżowców XXI wieku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z małą poprawką - tylko metody zmieniły formę! Są bardziej wyszukane, zawoalowane, ale tym samym bardziej niebezpieczne! Siejąc słowem ziarno, zniewalają na całe życie!

   Usuń
  2. Ta metoda nazywa się "rządem dusz" po wsze czasy!

   Usuń
  3. A hoj Zolu! Witamy na pokładzie po tak dłuuugiej nieobecności! Do Siego i Siema!!!

   Usuń
 8. GrażynaDoverhagen11 stycznia 2018 11:39


  Dopóki kobieta nie będzie miała kontroli nad własnym ciałem, dopóty nie będzie można mówić o zachowaniu praw człowieka. Kolejność jest taka: edukacja seksualna, dostępność do antykoncepcji (w tym: pigułek po), aborcji w ostateczności. Pozdrowka Elizo

  OdpowiedzUsuń
 9. ..a czy Nowoczesna I Platforma to prawica czy "ciemnogród".
  To oni uwalili prace nad projektem "Ratujmy Kobiety"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to jest strasznie smutne...Juz raz zawalili z glosowaniem nad TS dla Ziobry i Kaczynskiego przez co dzisiaj mamy Pis, a wczoraj kobiety zapięli w dyby. stracili wiele. Z ciężkim sercem, ale zaglosuję na lewicę. PO zawiodla mnie na całej linii.

   Usuń

 10. ...
  "ogłupianie naukami Kościoła, który kontroluje dosłownie WSZYSTKO w życiu społecznym jest zastraszający"....

  Niestety, nieswiadoma tego ,leniwa intelektualnie WIEKSZA czesc spoleczenstwa polskiego,polyka to jak chipsy ogladajac jakis durny serial.

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja nie pozwolę sobie narzucać czyichkolwiek chorych poglądów. Problem polega na tym,ze nikt nikogo nie zmusza do aborcji, natomiast do rodzenia kalekich dzieci chcą zmuszać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Najbardziej wkurzający i demoralizujący psychicznie jest fakt nakazów i wymuszeń określonych zachowań w sferze intymnej, gdzie nikt nie ma wstępu bo tu jest wolność wyboru TYLKO danego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Polacy to ateiści , gdyż nie wierzą w boga tylko w księży"
  Nie blasfemuj!:))))
  Papiez jest "przecie" namiestnikiem Boga ,na ziemi.

  Gdyby nie ich lenistwo intelektualne , gdyby sobia zadali trud poczytac ksiegi na ktorych KK opiera (uzurpuje) swoja religie, to rychlo by zauwazyli, ze ich pasterze maja tyle wspolnego z naukami tych ksiag ile stara, wysluzona cora Koryntu z cnota.

  OdpowiedzUsuń
 14. Cynizm i hipokryzja polityków i Kościoła nie zna granic- gazety pełne są ogłoszeń o zabiegach, kwitnie turystyka aborcyjna. Cynizm i hipokryzja polega na tym, że osoby których na to nie stać rodzą dzieci, które potem czeka w dużej większości patologiczne dzieciństwo. A po narodzinach już nie widać ani polityków ani KK.

  OdpowiedzUsuń
 15. Eliza D.11 stycznia 2018 11:05
  :-)))))))))))))))

  A ja wieczorem :
  https://www.saveur-biere.com/fr/biere-bouteille/5527-belzebuth-8-5.html

  A A,nimowego nie zaluje. - Jako ze glupota nie boli.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ty - strasznie anonimowy - czy są równie ostrzy na odpowiedzialność za chore dzieci? albo kalekie . Nie - to sprawa matki Polki - ma urodzić ,bo dała i się z tym sama musi zmagać. Panowie psychicznie nie wytrzymują trudów wychowania i opieki nad "trudnymi" dziećmi. Tacy delikatni są.
  Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego się ciągle o tym mówi. Katoliczka, nawet ryzykując własnym życiem ,urodzi, donosi albo cokolwiek ,bo tak Bóg, ksiądz, lekarz z klauzulą sumienia, Papież i cholera jeszcze wi kto powiedział. A co z innymi kobietami, tymi co myślą??Przewidują???Tego szanowne prawo nie bierze pod uwagę?? Nie wszyscy to katolicy, ich jest coraz mniej, dzieci, które potrzebują opieki jest coraz więcej na tym świecie.
  Do " zapładniania" anonimusie to każdy chętny, nawet starzec co to jeszcze może....ale do odpowiedzialności za dane życie to już mniej - ot - typowo po chłopsku
  Dyskusja o aborcji jest bezprzedmiotowa...To jest tylko nakręcanie polityków bo tak naprawdę to ich gówno obchodzi jakieś tamżycie jakiejś tam baby czy jakiegoś tam dziecka...Re

  OdpowiedzUsuń
 17. Eizo - i co można powiedzieć więcej na temat po wczorajszym głosowaniu opozycjiw sparwie projetku aborcyjnego. Szybkim krokiem zmierzamy do średniowiecza, gdzie kobieta praw żadnych nie miała ....

  OdpowiedzUsuń
 18. Gdy papież Benedykt XVI orzekł, że skala pedofilii w kościele jest porażająca, zakłamani propagandziści katoliccy nie zawahali się zełgać, iż miał na myśli to, że nawet jeden ksiądz pedofil to coś przerażającego. Cudownie! A co dopiero osiem tysięcy! Papież Franciszek uściślił swego poprzednika. Powołując się na dane uzyskane od ekspertów, stwierdził, że 2 proc. księży to pedofile.
  Okazuje się, że pedofilów w sutannach jest dwudziestokrotnie więcej, niż twierdzili dotychczas! Nie jeden na tysiąc, lecz dwudziestu na tysiąc! Dwóch na sto! Jeden na pięćdziesięciu! Oznacza to ni mniej ni więcej, że po świecie grasuje 8260 księży pedofilów. To cała dywizja zboczonego wojska. Na Polskę przypada z tego statystycznie aż 570! Jeśli wierzyć papieskim ekspertom, z prawdopodobieństwem bliskim pewności mamy w Polsce ponad 500 księży pedofilów!
  A ilu już siedzi /podobno 50/ a ilu dostało wyroki w "zawiasach"
  Na super-katolicki rzad chcący ewangelizacji Europy jakoś tego nie widzi albowiem w
  http://www.poranny.pl/polska-i-swiat/a/rejestr-pedofilow-i-gwalcicieli-2018-mozesz-sprawdzic-przestepcow-seksualnych-w-swojej-okolicy-rejestr-pedofilow-i-gwalcicieli,12816646/
  nie znajdziesz ani jednego księdza.Tak jak gdyby ci mający na co dzień"dostęp do młodzieży" na co dzień z nią pracujacy byli mniej ważni stanowili znacznie mniejsze zagrożenie od sąsiada rolnika czy "cywilnego"pracownika
  Tak to się u nas chroni "święte krowy" Z jakich to przyczyn "Juz kazde małe dzidzi to widzi

  OdpowiedzUsuń