niedziela, 11 grudnia 2016

PROPAGANDA IDEOLOGII SOCJALISTYCZNEJ w skrócie PiS


Obywatele RP protestują przeciwko łamaniu konstytucji przez PiS, prezydenta i rząd oraz przeciwko planowanej przez nich likwidacji wolności zgromadzeń.
W sobotę wieczorem – pod opieką policji, która odepchnęła kontrdemonstrantów z inicjatywy Obywatele RP – Płaskodzioby Kaczyński wspiął się na swoją drabinkę i wygłosił przemówienie niebezpieczne przemówienie, że oto skromna grupka Obywateli RP usiłuje im - władającym dziś państwem i jego aparatem przymusu: prokuraturą, policją i wojskiem - "narzucić prawo silniejszego" i że protest Obywateli RP i wszelkie inne, które zakłócą miesięcznice smoleńskie, są legalne tylko „formalnie", ale naprawdę – „nielegalne" i to się skończy. "Delegalizując” protest Obywateli RP, Kaczyński oznajmia wprost, że to on stanowi prawo, tako rzecze dyktator.
W tym samym czasie kiedy Drabiniasty pluje w mikrofon na Krakowskim, w Sejmie wynajmuje się salę (???) na zjazd faszystów

a w Łodzi faszyści jawnie nawołują do mordowania:

Kaczyńscy, Macierewiecze, Piotrowicze ....słuchajcie co do was krzyczą naziole, wasi sprzymierzeńcy!
PiSy przygotowują wspólnie z ONR wielką prowokację na 13 grudnia.. Posłanka PiSu i spikerka Gazety Polskiej ogłosiła wczoraj na miesięcznicy, nową trasę przemarszu PiS-u i ONR, tą samą którą będzie szła demonstracja KOD-u, która została zarejstrowana i uzgodniona z Policją i władzami miasta już dawno. Ta banda oprychów przy wladzy szykuje krwawą łaźnię. Oni są w pełni zdeterminowani.
"Boję się przebudzeń narodu"  Waldemar Kuczyński: 
"To są momenty w historii, do których więź narodowa najlepiej pasuje. Gorzej jest z nią, gdy nastają czasy pokoju, bez widocznych wrogów. Naród, narodowe emocje właściwie nie są potrzebne w czasach pokoju, w nich potrzebne jest społeczeństwo złożone z milionów jednostek i tysięcy grup, a nie ogromny monolit zjednoczony zagrożeniem lub agresją. Niestety, więź narodowa źle znosi uśpienie i prędzej czy później w takich czasach bez wrogów pojawiają się siły społeczne dążące do przebudzenia i do wydźwignięcia na sztandar idei narodowej. I te budzone i wypychane na czoło więź i idea wymagają wroga. W ten sposób powstają wirusy wielkich nieszczęść, mało co jest gorsze od nacjonalizmu", który w całości gorąco polecam

Obudź się Polsko i przegnaj na cztery wiatry tę pisowsko-faszystowską swołocz zanim podpali kraj. Dość szkód już wyrządzili ojczyźnie skłócając naród i ośmieszając kraj na arenie międzynarodowej. Koniec z kartoflami, koniec z oszołomstwem spod znaku krzyża i swastyki, koniec wojny polsko-polskiej. Chcemy Polski normalnej, a nie tłuszczy, stare babska z flagami, faszystowskich gnojków z bialo-czerwonymi opaskami, obrzydzających ludziom polskie barwy.


11 komentarzy:

 1. Jest gorzej niż myślimy Pełne pyski o Polsce o jej międzynarodowej roli
  A tymczasem
  Gala Europejskich Nagród Filmowych, potocznie zwanych europejskimi Oscarami, odbyła się w sobotę we Wrocławiu. W Narodowym Forum Muzyki gwiazdy kina. Na czerwonym dywanie m.in. Pierce Brosnan, Perdo Almodovar, Wim Wenders, Małgorzata Szumowska, Daniel Olbrychski.
  Na sali nikogo z polskiego rządu, nie przyszedł nawet minister kultury Piotr Gliński -
  Dlaczego nie było nikogo z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego? Gdzie był PAD ?
  Uroczystości Radia Maryja czy 25 lecia Super Expressu nie odpuścił ..
  Jak wyglądamy w oczach juz nie Europy ale świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! Jest duzo gorzej.Ja myslalem, ze oni beda tak powolutku,perfidnie, "od tylca à la française". A oni jawnie, rozchylajac poly plaszcza!
   Nic tylko kamieniem przypierdolic w ten kaczy leb!

   Usuń
 2. Helmut11 grudnia 2016 18:00
  A cóż ty WVdojczu tak się o tę Polskę martwisz.Damy sobie rade bez ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż... mamy początki jawnej dyktatury żoliborskiego karła

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy znajdzie się ktoś kto porwie Naród do walki z oszołomstwem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ktoś raczył zauważyć, że aktualnego I sekretarza KC, w czasie kolejnej miesiączki ochraniała nie tylko jego prywatna (opłacana przez partię) służba, ale też BOR, Policja, a nawet (sic) Żandarmeria Wojskowa!
  To wszystko przeciwko garstce Obywateli RP, których to obywateli (właściwie nas wszystkich, nie będących wyznawcami PiS) I sekretarz raczył przyrównać do zwierząt Mnie to akurat nie uwłacza, skoro sam siebie uważa za człowieka).
  W tym kontekście krytyka wyboru rocznicy wprowadzenia stanu wojennego na datę kolejnej manifestacji przeciwko aktualnej władzy stała się bezzasadna. Właśnie władza wyprowadziła wojsko na ulice przeciwko obywatelom. Póki co w wersji kieszonkowej, ale fakt pozostaje faktem. Jak nie jutro, to za rok władza wyprowadzi przeciwko nam czołgi, wszak to Antoni jest rozkazodawcą.
  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak przy okazji, "apel smoleński" i wojsko na ulicach, do rocznicy 13 grudnia to w.g. PiS "jak ulał" pasuje (wczesniej za "patrona honorowego" obrano byleJakiego, co go w 1981 roku na świecie jeszcze nie było)...
   http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35086,21105309,opozycjonisci-bojkotuja-13-grudnia-rocznica-stanu-wojennego.html#BoxLokOpoImg
   Pomyślności.

   Usuń
 6. Jak zauwazylem, to sam Piotrowicz rozprawil sie z TK, ktory robil pod dyktando fanatykow z opozycji i Zachodu, a dlatego teraz jest taka nagonka na niego. Sadze , ze PIS rozprawi sie z takimi nieudacznikami jak buc Rzeplinski, Petru czy Schetyna oraz Bolkiem,,, a wy przestancie szczekac, bo i tak nic nie wyszczekacie, a wlasciwie nic innego wam nie pozostalo

  OdpowiedzUsuń
 7. Ikkus slicznotko, ta Twoja wyborcza juz za 50%, ale schodzi powolina psy, i Ty to jeszcze czytasz TAKA propagande

  OdpowiedzUsuń
 8. "Z naszej strony będą na pewno próby doprowadzenia do uporządkowania działań opozycji - mówi szef PiS."
  "Demokracja wg PIS"
  Przecież i "stan wojenny" tez był sposobem na "uporządkowanie działań opozycji" I to dość skutecznym
  No to jak ze spokojem czekamy na "uporządkowanie działań opozycji?Czy ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojtam Jaka krwawa łaźnia.
  Elizę tylko ogolą na łyso,zamoczą w smole a następnie wytarzają w pierzu.

  OdpowiedzUsuń