sobota, 24 grudnia 2016

Późny wnuk Lenina


Marks i Engels w „Manifeście komunistycznym” napisali: KLASA ROBOTNICZA NIE MOŻE PO PROSTU ZAWŁADNĄĆ MACHINĄ PAŃSTWOWĄ I URUCHOMIĆ JEJ DLA SWOICH WŁASNYCH CELÓW. Na tej podstawie wódz bolszewików – Lenin, stwierdził, że „rewolucjoniści przejmują władzę nie po to, aby sprawować ją przy użyciu instytucji państwa, ale po to, by zniszczyć to państwo, ponieważ z istoty swojej jest ono wyrazem interesów burżuazji, a demokracja przeobraża się z demokracji burżuazyjnej w demokrację proletariacką, z państwa w coś takiego, co już właściwie nie jest państwem”.

Jak widać te nauki wiecznie żywe, tą samą ścieżką wędruje dziś J.Kaczyński, dla którego istniejące od 25 lat instytucje państwa – sądy, TK, Prokuratura, media i inne – to nie instytucjami państwa polskiego, ale instytucje UKŁADU,którego on poszukuje od lat (choć sam siedzi w nim po uszy) więc trzeba absolutnie zniszczyć te już istniejące instytucje państwa i zastąpić je tym, co będzie lepiej służyć obywatelom Polski…Ten wychowanek marksizmu-leninizmu, wpycha Polskę 21 wieku w perspektywę polityczną czasów swojej młodości, próbując wywalić w Polsce drzwi, które już sto lat temu wyłamali (z framugą) bolszewicy Lenina, oczywiście wszystko „dla dobra Polaków”, o których już to obywatelach Polski zapomniał. To obywatele ( (niestety, trochę się takich nazbierało) wybrali prezesa, coby wzorem ichniego Boga był w trzech osobach- Prezes, Premier i Prezydent. Każdy krok tego „trio” polega na pokazie siły, a oni tęsknią za potężnym przywódcą, który weźmie wszystkich za pysk, nawet łamiąc prawo, zaprowadzi porządek. Cel uświęca środki. Jest też  w tym kraju drugi naród, szanujący prawo, ceniący wolność. Ale tym „narodem” Kaczyński nie musi się przejmować. On w pogotowiu ma Mariana Kowalskiego i łyse karki, które szybko spacyfikują niepokornych.

Ten bolszewik czystej wody ma kompleks niższości wobec ludzi, którzy w latach 1980-1989 nadstawiali plecy. Więc musi ich zniszczyć, pomniejszyć ich osiągnięcia, żeby jego cieniutka teczka bohatersko spuchła. Dlatego z taką siłą deprecjonuje dawnych opozycjonistów i Wałęsę. Używa więc szubrawców, byłych członków PZPR, prokuratorów stanu wojennego, przestępców.. Oni, zalezni od niego, są gotowi do każdych podłości. Dlatego też MUSI zniszczyć TK żeby nikt nie mógł niczego kwestionować, obwoła się Naczelnikiem Państwa i będzie rządził dekretami. I wierzcie, ten skurwysyn dopiero się rozkręca


promuj

11 komentarzy:

 1. Czy wiecie, że:
  Gotowy jest już projekt nowej ustawy, gwarantującej pis-lamowi " wadzę " na najbliższe 20 lat? Ma obowiązywać, nowy kodeks wyborczy.
  Że Morawiecki przygotował projekt ustawy, w wyniku której wszystkie Wasze konta, lokaty, fundusze - mają być CENTRALNIE kontrolowane przez pisie państwo? Niewykluczone , że państwo zamierza " dysponować " Waszymi oszczędnościami, w zamian obdarowując okradzionych obywateli, portretami panaprezesa?/ :-) /
  Że kaczor, w wywiadzie, wybełkotał, że jest gotowy na zatrzymanie wzrostu gospodarczego, na rzecz realizacji swojej " wizji " państwa?
  Że szkoły - zgodnie z planem niszczenia oświaty , mają " nauczać " kreacjonizmu, a K. Darwina i Teorię Ewolucji zmarginalizować?
  Że macierewicz zakupi, za miliard zł, rakiety " grom " produkowane przez " Mesko ", w celu doposażenia swoich bojówek, powstających w ramach obrony terytorialnej? !!!
  Że szykowany jest totalny atak na niezależne sądownictwo oraz samorządność terytorialną?
  W takiej sytuacji życzenia Wesołych Świąt - jakoś mi nie pasują.
  Całym sercem jestem z posłami, którzy w tak rodzinny czas, nie opuszczają sejmu i protestują : DLA NAS i ZA NAS!
  Serdecznie pozdrawiam Elizo, jak i Tych wszystkich, którzy jeszcze nie zwariowali i potrafią odróżnić kłamstwo od prawdy...
  Precz z antypolskim kaczyzmem!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 2. Żyj wiecznie Elizo. Trafiasz zawsze w dziesiątkę. Ale ja, wraz z Toba mam zamiar dozyć upadku tego gnoma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boze jak ja na to czekam.Pozdrawiam Pania Elize.Popieram p.Jadwige.

   Usuń
  2. Uwielbiam czytac pani komentarze .Ceakam rowniez na upadek tego zoliborskiego napoleonka.

   Usuń
 3. Jarosław Kurski przepięknie namawia:

  „Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka, myślami będę z posłami opozycji na ciemnej i zimnej sejmowej sali, a o północy – na nietypowej w tym roku pasterce – przed Sejmem.”
  KOD sie rodzi PIS truchleje !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I niech truchleje .Czs gnoma i jego cwiercglowkow musi odejsc

   Usuń
  2. I niech truchleje Czs na ta podla klamliwa zmiane!

   Usuń
 4. Niestety , demokracja sama nie przyjdzie , trzeba o nią walczyć każdego dnia. A gdy się pojawi , trzeba mocno jej pilnować

  OdpowiedzUsuń
 5. Ziemi, gdy z martwych się obudzi
  I brzask wolności ją ozłoci,
  Daj rządy mądrych, dobrych ludzi,
  Mocnych w mądrości i dobroci.
  Pysznych pokora nich uzbroi,
  Pokornym gniewnej dumy przydaj,
  Poucz nas, że pod słońcem Twoim
  "Nie masz Greczyna ani Żyda".
  Piorunem ruń, gdy w imię sławy
  Pyszałek chwyci broń do ręki,
  Nie dopuść, żeby miecz nieprawy
  Miał za rękojeść krzyż Twej męki.
  Niech się wypełni dobra wola
  Szlachetnych serc, co w klęsce wzrosły,
  Przywróć nam chleb z polskiego pola,
  Przywróć nam trumny z polskiej sosny.
  Lecz nade wszystko - słowom naszym
  Zmienionym chytrze przez krętaczy
  Jedyność przywróć i prawdziwość:
  NIECH PRAWO ZAWSZE PRAWO ZNACZY,
  A SPRAWIEDLIWOŚĆ - SPRAWIEDLIWOŚĆ.
  1940 - 1944

  OdpowiedzUsuń
 6. Banda PiS- owata zablokowała komenty na blogu z dn 4.01.2017. Bolszewia rusza do szturmu!-----m_16Waszek

  OdpowiedzUsuń