wtorek, 20 grudnia 2016

"Kaczka orła nie pokona, prędzej skona pierdolona"W niedzielę wieczorem Terlecki rozesłał do polityków PiS wytyczne z centrali: "Róbcie konferencje w całej Polsce między godz. 12 a 13. Temat: wydarzenia piątkowe - szantaż, prowokacja czy nowe standardy demokracji?". W instrukcjach jest też dołączona notatka  Kancelarii Sejmu w sprawie piątkowych wydarzeń...
Zbrojne ramię PiS, "Solidarność"Dudy (nie mylić z SOLIDARNOŚCIĄ) grozi POLAKOM ze przyjadą (kto, bo chyba nie zwykli związkowcy??) do Warszawy i "OBIJĄ MORDY POLAKOM" !!!Być może jest już plan, by doprowadzić sytuację do takiego stanu wrzenia, ktory spowoduje potężny kryzys polityczy, że jakieś niepokojące informacje, np. o gospodarce, nie zrobią już na nikim żadnego wrażenia?
Coś się musi dziać. Coś niedobrego. Logicznie cały bajzel z wątpliwą prawnie ustawą budżetową nie jest PiSowi do niczego potrzebny, jednak za wszelką cenę chce uniknąć dyskusji nad poprawkami do ustawy budżetowej, a więc dotyczy to z pewnością polskiej gospodarki. Coś mi podpowiada, że dziura budżetowa jest tak wielka, że kasy nie starczy na wszystko. 
Albo PiS nie ma żadnego planu poza walką z "układem", czyli ze wszystkimi i potkną się niedługo o własne nogi. Reasumując - Początek końca PiS zaczął "Czarny marsz" czy ktoś chce czy nie chce. 

NA KODie czyli na społeczeństwie SPOCZYWA LOS POLSKI. Czy społeczeństwo go udźwignie? "Kaczka Orła nie pokona, prędzej skona pierdolona!!!"

22 komentarze:

 1. Kaczyński zapowiedział na spędzie pis-lamu, we wrześniu, że w grudniu nastąpi " ofenzywa " - więc pis powinien zewrzeć półdupki! I konus słowa dotrzymał!
  Trudno to wszystko opanować, bo sprawy toczą się lawinowo... Kundel pisu, niejaki Karczewski, po wystąpieniu senatora Borusewicza, który żadał usunięcia policji i bor-u z sejmu powiedział: " a ja panu mówię, że w sejmie nie ma policji ..." I co mi zrobisz? W tym samym czasie, na sejmowym, zamkniętym placu trwają przegrupowania formacji policyjnych. Co najmniej 500 chłopa plus tajniacy! Co widać było jak na dłoni!
  Wczoraj pokazano filmik, jak policja BYŁA w środku sejmowych korytarzy, naprawiając miotacze gazu, które mieli na wyposażeniu... To się dopiero zaczyna...
  Od dziś w W-wie, patrole żandarmerii wojskowej, razem z policją... Jak w grudniu 1981 roku!
  A przygłupy dziennikarskie, pieją z zachwytu, że " wadza " ich - w końcu - wpuściła do sejmu, mimo ograniczań! Polska zwariowała, a zbiorowa amnezja - pomaga pis-lamistom, rozwalić wszystko to, co tak trudno było budować.. Czy ktoś to zatrzyma?
  Czarno to widzę, dosłownie, bo należy pamiętać, że kościół popiera tych bandytów!!!
  T.K. rozbity. Przyłęcka, z łaski kaczora, nowa szefowa T.K. - już powołała trzech pisowskich buców, na sędziów! Tych, wybranych przez nowy sejm, na zajęte miejsca...
  Konstytucja już nie działa, jest warta tyle co rolka szarego papieru do dupy...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli pisze się o osobie publicznej, to należałoby nie przekręcać nazwisk. Chodzi chyba o Panią Przyłębską a nie Przyłęcką? Toż to całkowicie inne nazwiska.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Helmut Berliński,odmaszerować! Ain,cwaj,draj! Co ty tu,żuczku biedny,toczysz swoje ptasie gówienko? Znasz li to to to? Skarabeusz. Słyszałeś coś o czymś takikim? Chcesz dalej plwać? Plwaj,a jajaj,a ja cię zauważyć raczę..

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostał głupek posadę w jakim zarządzie czy radzie nadzorczej to pluje
  Podaj pełne dane to cie wpiszemy na listę Misiewiczów

  OdpowiedzUsuń
 5. Co myslicie, czy normalny czlowiek moze miec w sobie tyle zlosci do drugiego czlowieka , jak nasza Eliza. Znajac jej podejscie , to zapewne wszystkim jej inaczej myslacym , zyczy aby na swieta osc z ryby stanela w gardle. Dokad to wszystko prowadzi!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Co myslicie, czy normalny czlowiek moze miec w sobie tyle zlosci do drugiego czlowieka"
  Piszesz o naczelniku ,któremu z ust nie schodzą inwektywy a "animalny element" to z nich najłagodniejsza.
  Rozumiem ,ze barokowe inwektywy i "porównania" naczelnika ciebie nie ruszają bo je zwyczajnie nie rozumiesz.
  Innych myślących,obrażają, tak jak obrazą jest i naruszeniem Konstytucji to co ci z PIS wyrabiają z Polską.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ma Pani rację w diagnozie tego tumultu na Wiejskiej. Pani i tu komentującym polecam artykuł Agnieszki Wołk - Łaniewskiej zamieszczony na sputnik.pl p.t. ""Dzień bez polityków" PiS nadal wygrywa" - tytuł cokolwiek mylący, ale przeczytać warto.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tyle razy pisałem, że powrót pis-lamu do koryta, to będzie tragedia i światowa kompromitacja. Że to będzie powtórka z lat 2005-2007, do potęgi n-tej! Polska dziś - to Polska w całkowitej rozsypce, z próbami rządów siłowych!
  Ale... to wszystko jest dopiero wstępem, bo praktycznie - likwidacja T.K. - to nie cel, to środek do zbrodniczych działań, bez kontroli i możliwości odwołania! S labo wierzę, że kaczor stanie kiedyś przed sądem i dostanie dożywocie, wraz ze swoimi zbójnickimi pomagierami!
  Słabo.. bo pamiętam jaki " problem " miało P.O. z ukaraniem przestępców i przestępstw, popełnionych w latach 2005-2007!
  A przed tą infantylną " dobrotliwością " Platformy, też ostrzegałem. dziś - dupa blada, szkoda tylko, że upiorny kaczyzm, na spółkę z kościelnymi zbójami urządzi i mnie Polskę... na wzór, taki, że się uduszę...
  Wyborcy pis-lamu, czy nie macie jeszcze wysypki? W WYNIKU WSTYDU oraz ze względu na złe życzenia, które, z całgo serca, wam DEDYKUJĘ!!!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Tyle razy pisałem, że powrót pis-lamu do koryta, to będzie tragedia i światowa kompromitacja".

   Spoko.Oni tak mocno przyspawali się do koryta, że aby ich od niego oderwać potrzebny potrzebny jest czołg.
   Oczywiście niemiecki.

   Do połowy stycznia będą tam siedzieć,żebyśmy mogli bezpiecznie spędzić święta.(cyt.Scheuring-Wielgus).
   Tak się dla naszego bezpieczeństwa poświęcają.

   Usuń
  2. A tak coś z sensem, panie " życzliwy " - nie łaska?
   Stanisław

   Usuń
  3. Nie uczyniłem nic tak złego, żeby w ramach " pokuty " - prowadzić rozmowy z pis-lamistycznym ćwierć inteligentem! Czy jak mawiał Szwejk - wicepierdołą!
   Stanisław

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 9. Eli,nawet nie masz pojęcia,jak ja kocham pisiorów! Wrota piekieł bym im roztworzył! Kocioł z gorącą smołą łaskawie udostępnił! Eeech, marzenia jak ptaki szybują po niebie,kiedy nie pada..A kiedy pada,to nie szybują..A hoj,Elui!

  OdpowiedzUsuń
 10. Podejmowane są też działania podskórne, zakulisowe, takie których nie widać gołym okiem, a które za chwilę poważnie utrudnią funkcjonowanie nam wszystkim. Terrorystyczna władza powołując się na wymyślone przez siebie antyterrorystyczne ustawy, molestuje wszystkich dostawców internetu. Usiłuje wymusić zobowiązanie do wyłączenia dostępu do sieci na dany przez siebie sygnał. Chodzi o to, żeby w momencie „zagrożenia” demonstracją, czy innym protestem społecznym, sparaliżować sieć w określonym miejscu, nawet w całym mieście, a jak trzeba, to hipotetycznie w całej Polsce, by w ten sposób „warchołom występującym przeciwko państwu polskiemu” uniemożliwić komunikowanie się i zwoływanie.

  Ponieważ na razie jednak idzie to dość opornie, a poza tym może nieść uboczne szkodliwe bardzo konsekwencje, w pierwszej fazie blokowane mają być określone strony, będące zdaniem służb „platformami służącymi koordynowaniu działań o charakterze anarchistycznym, siania zamętu i nieprzychylnej rządowi propagandy”. Dla zwykłego użytkownika może to oznaczać jedno: każda demonstracja (na przykład na zaniedbywanej dziwnym trafem Nowogrodzkiej, a szkoda) oznaczać będzie od teraz, że przez czas jakiś nie zadziała wam z pewnością Facebook oraz Twitter.One będą blokowane! Jedyna szansa – jeśli internet będzie działał – to skrzykiwanie się przez powiedzmy Telegrama.

  OdpowiedzUsuń
 11. "New York Times" reaguje na ostatnie wydarzenia w Polsce "Tragiczny zwrot Polski" - tak ostatnie wydarzenia polityczne w Warszawie opisuje "New York Times". Dziennik określa w ten sposób działania rządu Prawa i Sprawiedliwości.
  "Niegdysiejszy modelowy przykład postkomunistycznej transformacji w demokrację, Polska, [teraz - red.] zrobiła ostry zwrot w tył" - pisze "NYT". Stwierdza, że "'reformy' wprowadzone przez nacjonalistyczne, prawicowe Prawo i Sprawiedliwość (...) wzmocniły władzę wykonawczą ponad media, prokuratorów, organizacje pozarządowe i podkopały niezależność sądu konstytucyjnego". I dodaje, że ostatnio "rząd wziął się za zgromadzenia publiczne", nawiązując w ten sposób do propozycji zmian w prawie o zgromadzeniach. "NYT" twierdzi, że ostatnio tysiące Polaków w proteście wyszły na ulicę, co wywołało kryzys polityczny, z kolei opozycja zaczęła okupować parlament. Populiści "wierzą, że są uprawnieni do poniewierania" Amerykański dziennik cytuje słowa byłego prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego, który stwierdził, że "Polska jest na drodze do autorytaryzmu". "Złowieszcze ostrzeżenie byłego szefa polskiego Trybunału Konstytucyjnego nie powinno przerazić tylko Polaków, ale ludzi wszystkich demokratycznych narodów, w których populistyczni przywódcy przejęli lub grożą przejęciem władzy" - zauważa "NYT" (http://www.tvn24.pl)
  Polska znów na ustach świata. Ale, czy o taki " rozgłos " nam chodzi ?
  Charakterystyczna jest reakcja mediów Putina! Wyszydzają metody, jednocześnie nie ukrywając radości z polskiej rozpierduchy, w wykonaniu pis-lamu! Słaba Polska - to żywotny interes Putina, a pis robi wszystko, żeby jego dążenia zaspokoić! Czy robi to bezinteresownie? Podobno większość partii i stronnictw antyeuropejskich jest dofinansowywana przez Moskwę... Czy pis jest wyjątkiem?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno większość partii i stronnictw antyeuropejskich jest dofinansowywana przez Moskwę...

   -Od Trumpa poprzez M.Le Pen az do mnie:-)))))

   Siedze w Pirenejach i czekam na snieg. A sniegu nie ma.Pewnikiem Putin zamieszal:-))))

   A ja Ci Stanislawie powiadam, ze najlepszym mysliwym do odstrzelenia kaczora jest wlasnie Putin!

   Wybacz ten hilaryczny ton, ale w/g mnie, kaczor nie jest dla Putina tylko uzytecznym idiota.

   Joyeuses Fêtes,

   Usuń
  2. Najpierw dziennikarze "GW" szkalują Polskę na łamach New York Times, a potem Stanisław przytacza na "łamach" Elizy to jako opinię zagranicznych mediów:
   "Polska znów na ustach świata".
   I tak w kółko Macieju.....

   Usuń
 12. Ne widzę szans na powrót normalności, w Polsce.
  Nie koniecznie dlatego, że jestem pesymistą, ale dlatego, że jestem realistą!
  Póki rola polskich mediów będzie się opierała na tezie, że w każdym politycznym temacie:
  " Są dwie różne opinie ", sprzeczne wobec siebie ale za to obie - równouprawnione, póty rozwój kretynizmu narodowego - będzie trwał!
  Załóżmy, że dziennikarz X, zaprasza zwolennika płaskości Ziemi oraz tezy, że to słońce obraca się wokół Ziemi.
  Po drugiej stronie siada ktoś, kto słusznie oponuje i udowadnia - to, co już setki lat temu - udowodnione...
  Gęby na siebie wydzierają :
  " pan mi nie przerywa... Nie, to pan mnie przerywa...!!!"...
  " Mądry inaczej " dziennikarz, kończąc intelektualny spór, podsumowuje:
  "Proszę państwa, sporu nie rozwiążemy, bo są dwa różne poglądy i trudno się do niech ustosunkować!"
  Tak przebiega większość dialogów telewizyjno-radiowych.
  A gdzie rola dziennikarza prowadzącego w kształtowaniu prawdy oraz właściwego pojmowania świata, przez widza/słuchacza?
  Czy taki żurnalista jest: mądry, czy głupcem jest?
  Są dwie równe opinie i trudno o rozstrzygnięcie...Prawda?
  Polska stacza się: politycznie, mentalnie i intelektualnie też! W tym ostatnim procerderze, wielką rolę i to zdecydowanie negatywną, odgrywają, naburmuszeni pychą - żurnaliści!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. prawdziwy dowcip:
  Dlaczego PO i nowoczesna spedzaja swieta w sejmie, ano dlatego , ze im zabraklo miejsca przy zlobie,,,,, dobre to kuzwa dobre

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Helmut spiepszaj dziadu ciebie tu nikt nie chce. Wywalony drzwiami wracasz oknem. Pokaż, że masz resztki honoru i się nim ujmij.

   Usuń