sobota, 2 kwietnia 2016

Boga nie ma !!Biskupstwo znów wyrusza na otwartą wojnę. 
Aborcja, in vitro, płacz zarodków, pochówki płodów, a teraz znów aborcja!!! Czym więcej straszą i czarną magię odprawiają nad niepokornymi, tym mniej dzieci się rodzi w Polsce, a podziemie aborcyjne liczy obroty w milionach. Ale kto o zdrowych zmysłach chce rodzić, czy zapładniać kobiety w kraju, gdzie każda ciąża jest stanem bezpośrednio zagrażającym życiu kobiety? Jakiekolwiek powikłanie, wypadek, coś nieprzewidzianego i mogą odmówić leczenia, a nawet kobietę na śmierć w okropnych męczarniach skazać, nie pytając o zdanie nikogo, nawet samej ciężarnej ! To barbarzyństwo z najbardziej krwawych dziejów ludzkości. Nie bez przypadku, głównie prawicowi politycy są za ubojem rytualnym, nie widzą w tym nic złego. Wymuszanie śmierci kobiety w imię barbarzyńskich wymysłów "świętości zygoty" to religijny mord rytualny na kobietach. Fanatyczna prawica nic w tym złego nie widzi, a wręcz przeciwnie.

Od 20 lat narzucana jest społeczeństwu jedyna słuszna wizja świata, podobnie jak w wiekach średnich oparta na pełnym teocentryźmie, niezależnie od tego, czy w boga wierzysz, czy nie. Według jedynej słusznej opcji rolą kobiety jest całkowite oddanie rodzinie, bogu i mężowi, pełna rezygnacja z własnych ambicji, ale też pełne narzucenie jej tego co ma myśleć i czuć w pewnych życiowych sytuacjach, czy etapach życia. Polska kobieta musi chcieć dzieci, nie może być feministką bo tymi są tylko "brzydkie, lesbijki i babochłopy", mówi się kobietom co mają czuć i jak mówić o swoich przeżyciach związanych z aborcją.  

Coraz bardziej zacieśnia się pętla wokół szyi polskich kobiet. To straszne, że w centrum Europy istnieje kraj, który w ograniczaniu kobiet i ich praw nie różni się wiele od krajów arabskich. Widać niektórym marzy się katolicka odmiana szariatu. Poziom hipokryzji, ograniczenia i wręcz ogłupianie naukami Kościoła, który kontroluje dosłownie WSZYSTKO w życiu społecznym jest zastraszający.

Trzeba jak najszybciej wykreślić religie z Konstytucji i skończyć z tolerowaniem faszystów chrystianicznych, którzy ubzdurali sobie, że Europa ma być pod reżimem chrześcijaństwa. Już prawią jak fanatycy muzułmańscy o Europejskim Kalifacie, tak czy siak, religie powinno się jak najszybciej usunąć z Konstytucji jako, że są reżimami obyczajowymi, które swoją totalitarną ideologię narzucają poprzez przemoc prawną (chrzescijanie) oraz fizyczną (muzułmanie). 

No i żadnego Boga nie ma, bo nie wierzę, że tolerowałby to całe skurwysyństwo wśród kleru, tą obłudę, zakłamanie i żądzę pieniądza.


promuj
            

                           KOMUNIKAT

57 komentarzy:

 1. W jednym się z Gowinem zgadzam. Biskupi działają na rzecz dechrystianizacji Polski. Tylko jak to wytłumaczyć kobietom (bo to one w 80 % zapełniają kościoły), że nie tylko dały się uwieść oszustom, ale jeszcze do tego dokładają

  OdpowiedzUsuń
 2. KrzysiekLiberadzki2 kwietnia 2016 23:41

  Dopóki kobieta nie będzie miała kontroli nad własnym ciałem, dopóty nie będzie można mówić o zachowaniu praw człowieka. Kolejność jest taka: edukacja seksualna, dostępność do antykoncepcji (w tym: pigułek po), aborcji w ostateczności.
  Pozdrowka Elizo

  OdpowiedzUsuń
 3. Temacik wraca, jak ...ostryga w starym, góralskim dowcipie, którego nie chce mi się nawet przytaczać, więc w krótkich, żołnierskich słowach pozwolę sobie go ( tego temacika ) podsumować: ODWALCIE SIĘ, STARE, OPASŁE DZIADYGI W SUKIENKACH I WY, ŚWIĘTOSZKOWACI ZBAWCY NARODU, OD KOBIECYCH MACIC !!! I to by było na tyle.

  OdpowiedzUsuń
 4. (Ch)wała biskupom !!! Tak 3mać towarzysze ! Im mocniej przykręcą śrubę, tym prędzej i głośniej to wszystko dópnie. Opozycja przechodzi choroby wieku dziecięcego (twoje-moje zabawki, a z tobą sie nie bawię, itp), więc klechom wydaje się że mogą wszystko, w czym utwierdzaja ich chwilowo trzymajacy waadzę. Purpurowy balon nadyma się coraz bardziej, lukratywny handelek gruntami (ciekawe czy będą mieli prawo pierwokupu przed Agencją Nieruchomości Rolnych ?) wpada im w tłuste chwytne paluchy co niebawem skończy sie jak z komisyjką majatkową czyli wielkim skandalem i to nie po 20 latach lecz o wiele szybciej. Śpieszcie się czarnuchy z religią na maturze, z całkowitym zakazem aborcji i śledztwem z urzędu za embriony "przypadkowo" utopione w klozecie i ch.g.w. z jakimi jeszcze głupotami, może jeszcze "Lebens Born" ?. Śpieszcie się przykręcać śrubę, jeszcze z dziesięć obrotów, tak wam dopomóż buk i brzoza wiecznie zielona. Tylko mocne dokręcenie śruby gwarantuje taki wybuch gniewu wcurwionego ludu, że fala zmiecie was razem z końkordatem, szpiclowskim kolędowaniem i zapraszaniem na pierwszą (chrzest) i ostatnią posługę. Obejdziecie się smakiem, cieszcie się jak taczki będą opłukane z gnoju, bo może nie skończycie jak Massalski & Kossakowski. Nie śmiem nawet przypominać że "pycha idzie przed upadkiem".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby Bóg istniał, musiałby zagrzmieć...

   http://natemat.pl/176131,andrzej-duda-przyjal-relikwie-sw-gianny-beretty-molli-wazny-znak-w-walce-o-zakazanie-aborcji-ratujacej-zycie-kobiety

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. "No i żadnego Boga nie ma, bo nie wierzę, że tolerowałby to całe skurwysyństwo wśród kleru, tą obłudę, zakłamanie i żądzę pieniądza"
  Jakies 35 lat temu poznalem ksiedza ktoey przyjechal z Polski do NJ. Widywalismy sie na weselach i chrzcinach u znajomych. Ksiadz- Bogdan- dostal raka muzgu i wiedzial ze jego dni sa policzone. W czasie ostatniego z Nim spotkania powiedzialem:"Ty sie nie martwisz bo idziesz do szefa. Na to On:" Sluchaj nie ma zadnego szefa, ponad 95% ksiezy nie wierzy w zadnego "Boga" to jest zawod jak kazdy inny. Niestety po paru tygodniach umarl.
  Czyli ma Pani racje gdyz to nie Bog stworzyl czlowieka tylko czlowiek stworzyl BOGA.
  Pozdrawiam: Luciano

  OdpowiedzUsuń
 6. Czas zapłacic rachunek za Hypatię, za Giordano Bruno, za Dzieciecą Inkwizycję, za utrzymywanie w ciemnocie całych narodów przez setki lat. Nic nie moze wiecznie trwac. Czas na demontaż systemu kótrego establishment nazwał kobietę workiem łajna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkim kołtunom należałoby wbijać tę lekturę do łbów przy użyciu środków przymusu bezpośredniego, zaklejając zakłamane gęby taśmą klejącą.

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/171146/pieklo-kobiet

  Tadeusz Boy - Żeleński widział ten problem już w 1929 roku...A który to rok mamy teraz ???

  OdpowiedzUsuń
 8. Wczoraj napisałem komentarz odnośnie poruszonego tematu...
  Nie ukazał się, apelowałem w nim o radykalną reakcję podczas odczytywania w kościołach, kuriozalnego " listu epidiaskopu ".
  Sam tam nie uczęszczam, bo uczciwość mi tego zakazuje, dlatego dziś wielkie pole do popisu mają " owce i baranki ".
  Kościół dawno temu stracił władzę nad duchowością człowieka i to jest bardzo dobry objaw! Jednakże, tę porażkę, próbuje dziś odwrócić, poprzez " zapładnianie " swoimi bredniami - prawo świeckiego państwa!
  Jeśli kościelni są " przeciwko aborcji " - to ja osobiście popieram ich wybór! NIECH JEJ NIE STOSUJĄ!
  Ale niech się odpierwiastkują od nas, od naszych żon, córek, matek!
  WARA!
  Totalny opór przeciwko: wychowaniu seksualnemu i ogólnie rzecz ujmując: kulturze seksualnej, antykoncepcji i dostępu do niej, lekom zapobiegającym zapłodnieniu, w tym pigułkom " dzień po ", prezerwatywom! Traktowanie kobiet jako inkubatory, nie licząc się z ich odczuciami, nie uwzględniając wielorakich sytuacji życiowych - stawia czarnych grubasów po stronie inkwizytorów seksualnych i moralnych!
  Tylko to, o czym napisałem, może ograniczyć aborcje, ale i tak: ostateczna decyzja, stare knury, należy do KOBIETY!
  Z niewyobrażalnym obrzydzeniem do do was, moralni destruktorzy:
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak słyszę i czytam to co wyprawiają "nasi przewodnicy duchowi" "nasi nauczyciele" to chce sie krzyczeć.
  Ludzie czyście się blekotu obżarli,czy nie potraficie samodzielnie myśleć,ze o logicznym myśleniu nie wspomnę.
  Setki lat indoktrynacji kościelnej, teraz wzmożonej/nazywanej przez purpuratów "nauką"/
  Indoktrynacji prowadzonej, od przedszkola, szkołę średnią i "od ołtarza" Tysiące kapelanów nauczających "głoszących słowo boże"
  Od wojska policji straży pożarnych,straży granicznych,leśników i górników,poprzez szpitale i sportowców po wiezienia.
  Wmawianiu "narodowi" iż słowo to dociera do 95,5 % wyznawców a zasady postępowania "katolickiego" sa powszechne i przyjęte z radością.
  I nagle okazuje się, iż "te nauki" ta powszechna akceptowalność i przestrzeganie trzeba wspomóc prawem świeckim i to wysoce restrykcyjnym z zagrożeniem kar wiezienia.
  To gdzie dotarły te nauki i do kogo? Czy tu nauczyciele są do dupy ze nie potrafią przekonać,nauczyć?Czy te "nauki" są tamże, bo nie przystają do "dzisiejszego świata"
  Czy w "narodzie" gdzie taka przewaga wiernych, dla tych 0,5 % trzeba szykować wiezienia bo nie-przestrzegają nauk.
  Dlaczego nie powstał masowy krzyk ?
  Idiotów z nas robicie! Kobiety, za kretynki uważacie?
  Co jeszcze można powiedzieć gdy banda staruchów przez wieki cale głosząca "nie pozwalamy" i wygrażająca stosami i ekskomuniką ludziom niosącym postęp ludzkości,będąca "kamieniem u nogi" nauki i postępu sama dziś z tego postępu korzysta bez żenady.
  A przecież krzyczeli "nie pozwalamy" a przecież grozili tym co robili sekcje,szczepienia,transplantacje ect.
  Dzis krzyczą o aborcji dziś krzyczą o in vitro sami głosząc "zapłodnienie maryjne" lub korzystając z tych dobrodziejstw nowoczesnej nauki skrycie i pokątnie.
  Za durniów nas maja Prymitywów nie potrafiących myśleć i nieuków.
  Tak było przed setkami lat gdy utrudniali sami, dostęp do wiedzy lub "nauczali" to co ich niewolnikom było przydatne by im służyli.
  Setki lat minęło ?I co ?I nikt nie powie głośno nie zakrzyczy.Pieprzcie się ze swoimi naukami i swoimi radami
  "Po czynach was poznaliśmy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, Wieśku - znależć kogoś, kto - choć osobiście nieznany - ma takie same - zdroworozsądkowe poglądy...
   Pozdrawiam serdecznie
   Stanisław

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 10. Patrzę na to tak, jak Guliwer patrzył na Liliputów. Na razie w/g mnie wszystko idzie w dobrą stronę. Chłopaki z KEP powielają błędy nieboszczki PZPR, która to miała patent na wszystko. Czym się to dla niej skończyło, przypominać nie ma potrzeby. Ale może też być tak, że chłopaki zatrudnili speców od PR. Bo czym wytłumaczyć tumult wokół skrobanek jeśli nie chęcią "przykrycia" ustawy o handlu ziemią, czyniącą praktycznie z katabasów pośredników z prawem na wyłączność? A że przy okazji klepną zakaz aborcji? To będzie dodatkowy bonus. To co napiszę, może być dla wielu obraźliwe, ale niech tam. Czytałem opinię o nadwiślańskim narodku wyrażoną przez dra Józefa G. - w wielu miejscach się nie mylił. A teraz zafunduję sobie seans o tych co "wierzyli w Boga, ale zadawali się z Diabłem" czyli "Imię Róży" Eco.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na kanwie dzisiejszych głupot czytanych w najwyższych budynkach w okolicy, najszła mnie taka refleksja: Dlaczego pińcet plus nie nalezy się każdemu poczętemu stworzeniu ludzkiemu ? Jak każdy to każdy! Chyba że ma być na-poczęte przez urzędników panabukowych, aaa to pachnie Lebens (Vati) Born a stąd krok do segregacji rasowej, ściególnie w kontekście preześnego lepszego sortu. Potem jeszcze powstanie katarów (nie mylić ze smarkami!) a wynik wojen krzyżowych może być trudny do przewidzenia. Choć raczej czarni ich nie wygrają z powodu wrodzonego skąpstwa: mamona ku mnie a nie na wojenki ! Szatański wynalazek - internet , też obraca się przeciw czarnej zarazie. Czyli małymi kroczkami idziemy w dobrym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszna uwaga, " poszłoo":)
   Ale można ją zastosować i nadrobić niedopatrzenie... Podobno jest już projekt, żeby zamiast daty urodzenia, ustawowo - podawać w dowodach osobistych i innych dokumentach: datę poczęcia!
   Już sobie wyobrażam policjanta, który pyta: " data poczęcia...? "
   Oni są naprawdę totalnie pier... ci!
   Stanisław

   Usuń
  2. Stanisławie, czyli aby dochować staranności poczęcie powinno sie odbyć pod "okiem" panabukowego urzędnika ? Powiedzmy po okiem ... Tak jak to było w ogłoszeniach parafialnych: "przyszłe mamy zapraszamy do zakrystii o godz. 19:00".
   A może tak jak było z przyprawianiem ogona w "Dekameronie" ?

   Usuń
 12. Wszystkich facetów (w tym sukienkowych), którzy chcą decydować za kobiety o antykoncepcji hormonalnej, spiralach, pigułkach po, czy aborcji, należy wstępnie wykastrować (nie chemicznie lecz fizycznie i bez znieczulenia)! Co by nawet przez przypadek (pęknięta guma), a tym bardziej przemocą (fizyczną lub psychiczną), nigdy, żadnej kobiety nie zapłodnili.
  Z nawiedzonymi babami, też sobie poradzimy. Wystarczy je wysłać na krótki staż przy opiece nad najbardziej upośledzonymi (poszkodowanymi) dziećmi.
  I po ptokach, tematu nikt nie ruszy.
  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszy sposób na porąbanych wiarą facetów, to:
   Nałożenie szlabanu/embarga bezterminowego, na współżycie!
   Póki nie zmądrzeją - niech się " somoobsługują ". I wara im od dzieci!
   Stanisław

   Usuń
  2. Ikka ma rację, moim zdaniem wiara sukienkowego powinna być udowodniona na mszy prymicyjnej. Na poczatek wydezynfekowany (lub oblizany wstępnie) kozik prymicjant otrzymuje do ręki i obcina sobie pierwszorzędne i drugorzędne cechy płciowe widoczne na zewnątrz. To będzie dowód jego wiary. Wszelakie przyrzeczenia, święcenia i inne bzdety to tylko nic nie warty rytuał czyli jedna wielka ściema dla ciemnego ludu. Zaś pomysł z nawiedzonymi babami także jest przedni, posłanki i aktywistki partyjne powinny świecić przykładem.

   Usuń
 13. KrzysiekLiberadzki3 kwietnia 2016 18:01

  Katolicyzm to ideologia szkodliwa, wsteczna i niosąca potencjał krzywdy ludzkiej. Chrześcijaństwo ma na twarzy kaganiec świeckich demokracji i tylko dzięki temu nie jest (póki kaganiec siedzi) tak niebezpieczne dla ludzkości, jak było w ciągu całego swego istnienia. Wg mnie powinno zostać całkowicie zniszczone lub choć zmarginalizowane i całkowicie pozbawione wpływu na politykę i życie społeczne. Zwyrodnialcy w koloratkach zwani kapłanami katolickimi wprowadzili wartości pseudo chrześcijańskie oparte na dyktaturze bez prawa głosu, myślenia i decydowania o samym sobie. Trzeba z tym skończyc.

  OdpowiedzUsuń
 14. No to sobie przypomnijmy i "Helmutowi" tez, te herezje.
  Kobieta w Kościele Katolickim: A "cóż" to jest kobieta?
  - "Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów." (św. Tomasz z Akwinu)
  - "Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn."
  (Jan Chryzostom, 349-407, gr.)
  - "Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie."
  (św. Augustyn 354-430 - jeden z najznakomitszych ojców Kościoła)
  - "Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych" (św. Tomasz z Akwinu, mędrzec Kościoła, 1225-1275)
  - "Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga."
  (Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397)
  -"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!"
  (Papież Pius II, 1405-1464)
  - "Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech."
  (Kapokrates, założyciel klasztoru)
  - "Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna."
  (św. Tomasz z Akwinu)
  - "W żadnej religii czy światopoglądzie kobieta nie jest tak szanowana i uważana, jak w chrześcijaństwie."
  (Bernard Häring, teolog katolicki, XX wiek)
  - "Dziewczęta noszące spódniczki mini, pójdą do piekła."
  (Wild, SJ, XX w.)
  - "Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej."
  (Tertulian, pisarz chrześcijański)
  - "W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta"
  (Synod Paryski, 846)
  - "Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła."
  (Synod w Coyaca, 1050)
  - "Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice."
  (2. Synod w Toledo)
  - "U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd."
  (Clemens Alexandrinus, 215)
  - "Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów"
  (Synod w Ewirze, IV w. n.e.)
  - "Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo."
  (św. Jan Chryzostom, 349-407)
  - "Kobietom nie wolno śpiewać w kościele."
  (św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754)
  - "Żona nie chce, chodź ty, dziewczę!"
  (Marcin Luter)
  - "Największym zaszczytem, jaki spotyka kobietę, jest to, że przez nią zrodzony jest mężczyzna"
  - O inkwizycji "Podniosły spektakl doskonałości społecznej"
  (Watykańskie pismo jezuitów o inkwizycji, 1853)
  No i jak się dziwić, że POLAK KATOLIK leje babę a ksiądz wierny "tradycji" przekonuje ją, że taki jej los.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby kościół traktował Kobietę równoprawnie z mężczyzną, w legendzie o Jej stworzeniu, nie użyłby " żebra adamowego ".
   Po prostu baśń oparta byłaby na: cudownym stworzeniu dwóch, równoprawnych bytów!
   " Żebro Adama " - ma tu służyć właśnie do podkreślenia, że kobieta jest czymś gorszym, skalanym i już - w chwili tworzenia - ułomnym!
   Równie dobrze, można by wywodzić, że Ewa... powstała z paznokcia Adama, albo wypsnęła się z jego małego palca u lewej nogi. Żebro - to symbol, przypadkowy symbol - dla podkreślenia " gorszego sortu " - jak to dziś bełkocze kaczor...
   Stanisław

   Usuń
  2. " Wiara w dyrdymały wyprodukowane poprzez wieki przez kościół, a zacytowane przez Wieśka - jest tyle samo warta co wiara w potwora Spagetti, cudowne " obrazy " na szybach, pniach drzew, oraz inne wykwity ludzkiej wyobrażni "
   cytat: Stanisław z Redy, II rozdział rozprawy o rozsądku:)))
   Stanisław

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Stanisław3 kwietnia 2016 20:11
   Gdyby nie to, nie byłoby "przypowieści"
   Iz "kobieta ,rozrywa serca,porywa portfel i wychodzi bokiem"

   Usuń
  5. W pierwotnej wersji ( I księga Mojżeszowa)Stanisławie, nic o żebrze nie ma. To później męscy szowiniści dodali.

   "I stworzył Bóg człowieka na obraz swój. Na obraz Boga stworzył go. Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich." (tekst w.g. t.z.w. "Biblii warszawskiej").

   Pomyślności.

   Usuń
  6. Ikko:)
   Nie bardzo rozumiem...
   "I stworzył Bóg człowieka na obraz swój".
   To rozumiem.
   " Na obraz Boga stworzył go ".. tu już mniej, bo:
   Jeśli stworzył Człowieka na swój obraz, znaczy, że Człowiek stał się wiernym obrazem/odzwierciedleniem boskości. Będąc jednocześnie: ułomnym, często złym, słabym, chorującym, ze wszystkimi przywarami przynależnymi statystycznemu człowiekowi? Czy to oznacza, że i bóg niekoniecznie był DOSKONAŁYM?
   "Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich"
   Liczba mnoga. Znaczy, że stworzył dwoje Ludzi, czy też to był " pierwowzór " ...współczesnego .. szamponu do włosów?
   " Dwa/dwoje w jednym " ?
   Nie kpię, a jedynie żartobliwie opisałem to - czego nie rozumiem:)
   Stanisław

   Usuń
  7. Dowcip polega na tym, że tak naprawdę stworzył człowieka jako "ich", czyli w liczbie mnogiej (czyli ludzkość). jako iż "na obraz i podobieństwo", to pomijając cechy ludzkie (dobre i złe), w rzeczywistości nie wiemy ile tych jednostek zwanych "bóg" jest. O tym, że "jako mężczyznę i niewiastę", jako więc równoprawne, w dodatku uzupełniające się istoty, tylko napomknę. Bowiem "na obraz" oznaczało by, ze "bóg" (bogowie), też jest dwupłciowy.:-)))
   No cóż, jak już odczytano pismo klinowe, to się okazało, że większość biblijnych tekstów to Izraelici, od Sumerów przepisali, trochę je tylko modyfikując. Nic w tym dziwnego, wszak ich praojciec Abraham "wyszedł z Ur".
   Pomyślności.
   Pomyślności.

   Usuń
  8. ikka1334 kwietnia 2016 15:43
   " .....Po czym Pan Bóg rzekł: Oto człowiek stał się taki jak MY: zna dobro i zło...."
   Ksiega rodzaju 3/22

   Mam sasiada pastora ewangelickiego. Ilez to wieczorow przedyskutowalismy nad tym "taki jako i MY".
   I nawet te astronomiczne ilosci plynow dopingowych:-))))jakie wypilismy , nie pomogly nam w zrozumieniu owego.

   Usuń
 15. Taz to te buhaje jak trwoga ,to (nie,nie do Boga, bo w niego nie wierza)tylko do ginekologa .Gdyby nie, to ilez by to, udlubanych z gosposiami dziatek ,zamiast "moj tata" mowilo-moj czarny wujek?

  Jeszcze tylko pozbawic kobiety prawa do glosowania i narzucic Kinder, Küche, Kirche.A co? Nalezy im sie! W koncu dzieki nim wypierdzielono nas z raju.

  Nie jakies tam muzulmanskie zadupie. Nie! Srodek Europy! XXI wiek!.....mac!!!


  OdpowiedzUsuń
 16. Z kazania biskupa honoris causa, antosia macierewicza, podczas mszy bardzo, ale to niesamowicie świętej, w Piotrkowie Trybunalskim:

  Macierewicz (jest posłem ziemi piotrkowskiej). Szef MON podkreślał, że prawo naturalne towarzyszyło naszej historii. - I było też dla nas fundamentem ładu nie tylko indywidualnego jako ludzi, ale społecznego, narodowego i państwowego. W najbardziej dramatycznych momentach historii Polski, to właśnie ono było przywoływane i ono nas broniło - powiedział do zebranych. (http://www.tvn24.pl)

  Nawet ja nie wiem jak to można skomentować...O " prawie naturalnym ", w tym o: " nie zabijaj " - pierniczy minister obrony narodowej...zespół w zespół z moim ulubieńcem, Stasiem Gądeckim, z zawodu biskupem:(((
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 17. francopolo3 kwietnia 2016 19:51
  No widzisz a mogło być tak dobrze Leżelibyśmy sobie, w tym raju, na dowolnym boku,podjadali to co tam rosło i "anioły donieśli" Popatrywali na golutką Ewę /tylko cholera, dlaczego na jedną/ drapali się tam gdzie chłop zwykł się drapać,a jej się cholerze zachciało, zrywać jabłka i to do tego "z tego drzewa" Co to se je pan na cydr hodował.Wcale sie nie dziwie ze się wk...jak mu się piwniczka pustą robiła
  I do dziś nie wiemy jaki to był gatunek i czy nie robaczywe.
  No i czy taki sam cydr pędzimy

  OdpowiedzUsuń
 18. Przeglądając internet znalazłem informację że Stasiek Dziwisz brał łapówki za prywatne audiencje u Wojtyły. Tak między 50 a 100 tysięcy baksów. Naganiaczem miał być znany ichni legionista i pedofil. Jeżeli nie wiedzieliście, to już wiecie. Jeżeli wiedzieliście a zapomnieliście no to macie przypomniane.

  OdpowiedzUsuń
 19. Widzieliśmy i wiemy, był link tu na blogu Elizy.

  OdpowiedzUsuń
 20. No to posłuchajcie, tego.....! Nazywa się Arkadiusz Czartoryski i jest oczywiście - z pis-u:

  "Z gwałtów rodzą się dobrzy ludzie". Parlamentarzysta chce, by zgwałcone kobiety nie mogły usuwać ciąży.
  cytat:
  " W czasie II wojny światowej, w wyniku masowych gwałtów Niemców, urodziło się wiele dzieci. Ci ludzie byli dobrymi Polakami, wspaniałymi ludźmi, naukowcami. Więc jaka jest to różnica, czy dziecko było poczęte w wyniku gwałtu, czy nie? Jest dramat kobiety, jest bandycki czyn gwałciciela, ale dlaczego karać śmiercią dziecko - powiedział poseł Arkadiusz Czartoryski."

  Nazwanie autora takiej " mądrości ": męskim narządem kopulacyjnym ... jest obrazą, dla ch...a!
  Wywiad z tym indywiduum przeprowadził " Super expres " :(((
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisław4 kwietnia 2016 21:20

   No to ja uwazam ,ze ksiendze powinni rowniez przydzielac kobietom mezow. Chce czy nie chce,lubi czy nie lubi - ma brac! Bo jak "przynalezniony" przez ksiendza to napewno wspanialy czlowiek !

   Te totalne popierdolence sa nie tylko sexualnie zboczone ale i zyciowo!

   Usuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 22. Stanisław4 kwietnia 2016 21:20
  Temu panu należy tez dodać
  " W czasie II wojny światowej, w wyniku masowych gwałtów Armii Czerwonej /bo nie tylko, jak się u nas teraz mówi, Rosjan/ urodziło się wiele dzieci. Ci ludzie byli dobrymi Niemcami, wspaniałymi ludźmi, naukowcami....
  /ja od siebie dodałbym iż zastrzyk innej niż nordyckiej krwi zrobił z nich "ludźmi pokoju"/
  i zapytał tego pana, czy to zdanie podziela

  OdpowiedzUsuń
 23. :)))
  https://youtu.be/-0iengeKbOw
  Czy To Wam czegoś nie przypomina? Nawiązanie do kontaktów,"w łonie" kościoła - zupełnie niezamierzone:)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 24. Kobieto, puchu marny, już ONI dopilnują, abyś nie zeszła na złą drogę, TRWAMmać...

  http://i1.wp.com/www.listyznaszegosadu.pl/upload/article/bild/5400/658523/Biskup-i-efekt-Krugera-Dunninga-episkopat-eksperci-660x248_s.jpg

  OdpowiedzUsuń
 25. begonijka5 kwietnia 2016 14:43

  Zacne towarzycho.Meskie!:-))))

  OdpowiedzUsuń
 26. W ich oczach tęsknota za rozumem, czółka nie skażone myśleniem, przepełnia ich obłuda i chciwośc.

  OdpowiedzUsuń
 27. Po co ludzie posyłają dzieci na lekcje religii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby nie narażać dziecka na ostracyzm kołtuńskiego środowiska. Dziecko nie rozumie dylematów ludzi dorosłych, ale wytykanie palcami odczuwa bardzo boleśnie.

   Usuń
 28. Bo ktoś im wmawia że to tradycja. Bo lękają się zadać pytanie: Po uj im to potrzebne ? O ile nawet pambuk istnieje, to kościół i lekcje religii są ostatnim miejscem gdzie onego sie znajdzie. Lecz aby do tego dojść, należy wykazac sie chęcią, odwagą i samodzielnościa w poszukiwaniu wiedzy. Dzieci w szkole potrafią byc bardzo okrutne dla odmieńców, gdyż słowo tolerancja rozumiane jest opacznie jako pobłażanie dla rozpasania czarnych oraz ich wyczynów. Czyli kpina z rozumu. Polecam na PlanetHD: Dawkins i Kraus - "O zbędności religii", będa powtórki za tydzień lub dwa.

  OdpowiedzUsuń
 29. Bonjour Eliza,

  Szczypce do paznokci:-)))))

  Na powaznie - restauratorzy wymyslaja rozne cuda zeby tylko byc oryginalnym i przyciagac klientele.
  Sa to szczypce do fruits de mer .Kazdy gatunek ma swoje "narzedzie". Francuzi maja iobla na tym punkcie.

  Siodmy obrazek tu:

  https://www.google.fr/webhp?hl=fr&tab=ww&gws_rd=ssl#q=pinces+pour+fruits+de+mer&hl=fr&tbs=vw:l&tbm=shop&start=40&spd=5581288379809848952

  OdpowiedzUsuń
 30. Aha, jadlas w retauracji oursins? Trzeba byc zacnym chirurgiem:-))))

  https://www.youtube.com/watch?v=b-roMSKifAs

  Cordialement,

  OdpowiedzUsuń
 31. Szukam, ale nie moge sobie przypomniec nazwy tej restauracji w Lyon, bo bym Ci pokazal jeszcze wiekszego dziwolaga do jedzenia moules.
  My ,na poludniu a i na polnocy,jemy palcami,wybieram najwieksza ,dobrze sprezynujaca muszle i posluguje sie nia jak szczypcami. A tam byly specjalne narzedzia podtrzymujace i rozchylajace muszle.No i szykowne widelczyki.Posmialismy sie zdrowo.

  OdpowiedzUsuń
 32. Znajoma napisala mi tak: Eli to podobno sluzy do trzymania kosci upieczonego udzca jagniecego w celu pokrojenia go na plastry...

  Eeeee nie wierzę!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Zeby pociac gigot d'agneau,to sa takie (pierwsze trzy):
  https://www.google.fr/search?q=pince+pour+couper+gigot+d%27agneau&hl=fr&biw=1920&bih=979&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjG1qy_9PzLAhWEmw8KHYDgCSgQsAQINQ

  OdpowiedzUsuń
 34. Salut Eliza,
  Jakie to-to ma wymiary? Widzialem na targu starociami podobne dozowniki do café/thé/épices. Widzac rosnace cyfry (22-24) jest to jakis rodzaj dozownika.
  Ale nie jestem pewny.
  W kazdym badz razie z cala pewnoscia nie jest to lyzka do butow:-)))))
  Cordialement,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elizo i Feancopolo ! Co to, kurka wodna, za zgadywanki ??? Lepiej byście się zainteresowali współczesnymi gadżetami dla kleru i posłów PiS, ze o prezesie nie wspomnę !!!

   http://www.wiocha.pl/392471,Jast-pas-cnoty-dla-kobiet

   Usuń
  2. begonijka9 kwietnia 2016 10:52

   Ksiendzom!Ksiendzom takowy, zaraz po swieczeniu!
   Tylko dluzszy i grubszy tak lekko wywiniety do gory, bo inaczej przepukliny dostana.
   A przezesowi nie trzeba ,impotencja to zastepuje.

   PS Tak po cichu mysle; ze Eliza szuka narzedzi coby kaczora wykaplonowac(?). To pierwsze do ablacji a to drugie zbiorniczek na:-)))))

   Milego weekendu zycze .Bez kleru,poslow i prezesa:-)))

   Usuń
  3. Francopolo, jutro robię sobie całkowity urlop od wszelkich mediów. Wybieram wycieczkę do lasu w miłym memu sercu gronie. Oczywiście las brzozowy będę omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam serdecznie ! :)))

   Usuń
 35. Życzę miłego kontaktu z naturą.:))

  OdpowiedzUsuń