środa, 1 czerwca 2016

Jezus z solarium
                 Czy Jezus był taki brzydki i stary w wieku 33 lat? I chudy jakis jakby z                                                                         krzyża zdjety....

Nie uważacie, że coś mały ten pomnik? tylko 5 metrowy? to obraza dla przyszłego Króla!!  Ten Gądecki to chyba jest świadek Jehowy. Czy oni tam w tym Poznaniu nie mają więcej brązu? Hańba dla Kościoła. Gdyby Gądecki był panem i władcą jakim był w Gdańsku taki ksiądz Jankowski, to by postawił pomnik do samego nieba, aby mógł posłużyć Petzowi za drabinę, gdyby któregoś pięknego dnia zechciał się do Raju udać (czytaj: kopnąłby w kalendarz)... kto wie? Podobno obok pomnika ma stanąć skarbonka, do której trzeba będzie wrzucać daninę za patrzenie na pomnik. Goście i parafianie proszeni będą składać tzw. "cichą ofiarę"- proboszcz nie będzie przecież dyrdał do biskupa z workiem bilonu, a do monopolowego też wypada iść z jakimś banknotem o większym nominale, przecież panowie księża nie chodzą tam po jabcoka w kartonie.Razem z figurą Jezusa, przybyli również rycerze księdza Natanka. Rycerze Chrystusa Króla, noszą czerwone peleryny z nadrukiem Jezusa, mają pomagać ochraniać figurę przez nieznanym zagrożeniem.A tera polski katoliku czy ateisto, poczytałeś? To nie pyskuj tylko wyskakuj z kasy na pomnik, możesz szczekać ile wlezie, ale płacz i płać, bo chyba nie przyszło Ci do głowy podatniku, że to Kościół sfinansuje tą maszkarę?!

Jednak kościelna tresura od małego robi swoje... No nie ma jednego artykułu o absurdzie lub głupocie żeby się nie okazało, że stoją za tym albo sekta smoleńska albo kremówkowa! Bo pomimo już wieku 21, nadal celem KK jest szerzenie ciemnoty i zabobonu,  mając w ten sposób kontrolę nad baranami. A PiS to ich agenda. 

Wreszcie Balice pozbyły się tej rzeźby, stała i nikt jej nie chciał. Dlaczego zleceniodawcy nie oglądnęli projektu wcześniej, to jest koszmar. Nazwano ją Jezusem z solarium :)

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/figura-chrystusa-dotarla-do-poznania-zdjecia,3753143,artgal,20428619,t,id,tm,zid.html

promujMaria Nurowska napisała liścik do pana Zbyszka. Oto on:

Pan Minister Sprawiedliwości,
Zbigniew Ziobro 
,
Szanowny Panie Ministrze,
niebawem miały się rozpocząć w Polsce zdjęcia do najnowszego filmu Romana Polańskiego " Sprawa Drejfusa". Swoimi obsesyjnymi działaniami stara się Pan to uniemożliwić, z czego nie wyniknie nic, poza stratą dla kultury polskiej i światowej.

Dlatego mam uprzejmą prośbę, aby się Pan Minister wreszcie odpierdolił od mojego rodaka i wybitnego reżysera.

Z poważaniem
Maria Nurowska
pisarka59 komentarzy:

 1. Słowa jakie mnię cisną się na klawiaturę, mogą drasnąć tzw. uczucia religijne tylko czytelnika lepszego sortu, gdyż drugi sort takowych nie posiada ex definitione. Czekoladowe oblicze synalka pasuje jak ulał do śniadego oblicza draśniętej madame z obrazu na wzgórku opodal Częstochowy. Pielgrzymów z wypranymi czaszkami i oczętami nie skażonymi myślą wszelaką, jakoś nie dziwi że kandydatka na matkę prawdziwego Polaka wyglada jak po sesji w solarim a lico jej z białym kolorem mija się baardzo daleko. A ponieważ jaka mać taka nać, to i synalek może udawać murzynka, szczególnie gdy wierni udaja greka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudne Poszłoo tak sie obśmiałem, że zapomnialem co napisać, wrocę jutro

   Usuń
 2. To na dobranoc http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201605/1464635644_5jpqpn_600.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to widzę na tym obliczu trochę Terleckiego (wymęczony używkami),trochę Macierewicza(szaleństwo?).To żartem,a na poważnie :kiedy do katolików dotrze ,że Pan Bóg zakazał tworzenia wizerunków i oddawania wizerunkom czci?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sądzę, by kiedykolwiek na planecie Ziemia istniał człowiek, którego tak bardzo pośmiertnie religie krzywdzą, eksploatując dla swoich tanich interesików materialno-władczych jak casus Jezus-kościół katolicki.Ktoś , kiedyś, jakoś POWINIEN w obronie CZŁOWIECZEŃSTWA JEZUSA i każdej żyjącej istotki TĘ KRZYWDĘ ZATAMOWAĆ, jeśli już nie rozliczyć/ ukarać...Amen.

  OdpowiedzUsuń
 5. A mnie tak, po prawdzie ,wisi i powiewa Obojętnym mi jest czy "stauja" jest "urodna" bądź nie , czy straszy kolorem.Bo to czas,chemia i gołębie zrobią swoje.
  Niepokojem ogarnia jedno
  Bo to Wojsko przywiozło do Poznania pięciometrowy posąg Chrystusa, aby go tam postawić przed jedną z parafii, gdzie zostanie w obecności ministra obrony poświęcony i przechowany do czasu ustawienia na ostatecznym miejscu. Bez wymaganych formalności, ale dla wzmożenia patriotycznej postawy żołnierzy. Tutaj już wyraźnie prawo traci prymat nad ideologią, domagającą się eksponowania symboli bez względu na ład architektoniczny i przepisy.
  I poszło w lud pisowski.
  Buduj co chcesz jak chcesz.Stawiaj wszystkich przed faktem dokonanym i nikt i nic ci ne zrobi.
  Dawniej nazywano to "samowola budowlaną" a winnego czekały sankcje i rozbiórki "samowolki" Dzis cel uświęca środki a gawiedź się cieszy i czeka kiedy i on będzie tez tak mógł.
  No i mamy"panstwo prawa" w stylu "prawych i sprawiedliwych"Tfu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyż "głos boży", który tym szaleństwem kieruje, może być zrównoważony prawami ziemskimi? Czyż " głos boski" - może być mniej ważki od prawa stanowionego? NIE! Spójrz te dzikie oblicza: strażników, wyznawców, obrońców... Oni codziennie słyszą jakieś głosy:) Podobno o 200% wzrosła, w ostatnim czasie - potwierdzona liczba " cudów ". Jak za Gomułki, murarzom:)
   A sprytne biskupy - wykorzystują baranów ile wlezie. Dziś jakiś tam vip, w sukience, ma " to-to " poświęcić i... znajdż mi taką siłę w Wolsce, która odważy się zaprotestować i zmienić bezprawie!
   Oddaliśmy władzę w ręce idiotów, wojsko - psychopacie, policję - prezesowemu - płaszczakowi, więc czego się spodziewać?
   Jeśli macierewiczowi " głosy " powiedzą, że trzeba opublikować " białą księgę " - złożoną z planów strategicznych NATO, to ją opublikuje.. Kto mu zabroni? Przecież " buk " - jest po ich stronie:(
   Stanisław

   Usuń
 6. Rycerze Chrystusa Króla,wartę będą trzymały
  Dzień i noc,zima lato,na okrągło Rok cały
  Żeby te zwykłe poluchy na świętość nie srały
  Rycerki-Chrystusa w pocie czoła i znoju
  Czerwonymi płachtami odpędzą Gołębie Pokoju !

  Natchniony poezją Ambasadora przy Watykanie rymy te popełniłem. Ave Cesar !

  OdpowiedzUsuń
 7. No i... Jezus o ciemnej karnacji - nie pomógł!
  " Nie wymodlił " u swjego tatusia:(
  Cywilizowana Europa powiedziała dziś wolactwu - ponownie " NIE !
  Nie zgadamy się, żeby wolski motłoch niweczył wartości, które dla Unii są tak ważne!
  Opublikować wyrok, przyjąć przysięgę od trzech sędziów, uznać " ustawę naprawczą " - za glut prawny! Albo - wyp...ć!
  Gdyby Polska dziś aspirowała do przynależności w Unii Europejskiej, nie miałaby żadnych szans!
  NIC nie pozostało już, z wcześniejszej, dobrej, a wręcz - wzorcowej - opinii o Polsce! Wstyd, hańba i wielka kupa!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie zgadzaj się, Stasiu, nie zgadzaj... Hop, hop!... Jest tu kto? Ktoś cię słucha?

   adam

   Usuń

  2. Anonimowy2 czerwca 2016 10:09

   Co to Adasiu! Vibromasseur ci nawalil? Cosik "tancjeru" upierdliwys.

   Sproboj napisac cos tak soczyscie a i slusznie jak Stanislaw.

   Ah, ty wstretny wrogu!....

   Usuń
  3. Henrysiu, nie namawiaj mnie, abym sie zniżył do tego poziomu. Nie umiem!

   adam

   Usuń
 8. W imieniu trzech pokoleń czytelniczek (wielbicielek) "Jeżycjady" stanowczo protestuję. My się nie zgadzamy na stawianie na Jeżycach takich maszkaronów. Jak wojsko "natentychmiast" nie zabierze tego "pojazdu z figurą" na swoje poligony, to będą mundurowi mieli z nami do czynienia (własnymi matkami, żonami i córkami, a nawet wnuczkami).:-)))
  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. W kwestii odbudowywania tego "pomnika wdzięczności", to przypomnę, że jego istotnym elementem było popiersie Piusa XI, który popierał Mussoliniego i faszyzm.

   Usuń
  2. Kurde! Zas braknie w Opolu "wusztuf" !

   Usuń
  3. Jan Wojciechowski2 czerwca 2016 13:14

   No,no...;...gratuluje poczucia humoru..."was? kapusta i kwas".

   A poglady? - No rozejrzyj sie co w Europie mysla o "pogladach" cioty Merkel i polsko - pln afrykanskich "imigrantach"!

   Przykrych rozmyslan zycze....

   Usuń
  4. No,na Twoim miejscu Helmuciku, uczylbym sie pilnie wegierskiego.

   Usuń
 9. Exodus 20:1-5
  „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ......."


  Jeszcze jeden przyklad ,do jakiego stopnia ta sekta jest zboczona.

  Religia - to ich "fond de commerce"! A ich Bog nie nazywa sie ani Yahwe ani Jezus. Ich Bog to MAMONA!

  Pytanie retoryczne - kto jest bardziej winny; Ci co robia w ciula czy ci co sie w ciula robic daja?

  OdpowiedzUsuń
 10. A ten "ciesla" co toto popelnil powinien byc skazany za zbrodnie przeciw wartosciom estetyki; No chyba ze" lon jezd" ponad to i praktykuje estetyke brzydoty.
  Horda popierdolencow!

  OdpowiedzUsuń
 11. :)))
  Jak jeszcze byłem młodym, uwielbiałem chodzić na ryby. Obcowanie z naturą, dawało mi możliwość osobistych przemyśleń, refleksji nad " cudem stworzenia ". Kiedyś, na Mazurach, złowiłem taaaaką rybę, co pokazuję obrazowo, " ręcyma ":) Na pamiątkę tego wydarzenia, wierni Rumianie postawili mi pomnik, upamiętniając tamto wydarzenie:)

  http://www.mapofpoland.pl/zdjecia-70147/Pomnik-Jana-Pawla-II-na-rondzie-jego-imienia-Rumia.jpg

  To tak, dla relaksu:)))
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie mow zes ja Slawojowi Lesiowi na zgryche podarowal?:-))))

   Usuń
  2. Zapomnialbym:- a fladry lowiles? Powyzej na fotce sa dwie super. .Taaaaaaaaakie!!!!

   Z humorem,chociaz u nas powodzie.

   Usuń
 12. Niech będą a pozdrowieni wszyscy święci, duch święty i co kto sobie życzy...

  Panu prezesowi, wielkiemu umiłowanemu przywódcy - przestał się podobać dotychczasowy ambasador Polski - przy Watykanie. Był nim Nowina -Konopka.
  Wielki przywódca - nakazał go odwołać! NATYCHMIAST !
  Rozkaz wykonano zatem natychmiast! Panprezes wyznaczył nowego..
  Zaszczytu dostąpił niejaki Janusz Kotański, wielkiego talentu "poeta".
  Choć szkaradny jak siedem nieszczęść! Nowy pan ambasador wprawdzie Mickiewiczem nigdy nie będzie, ale... trzeba przyznać, że z determinacją próbuje. Oto próbka jego wiekopomnej twórczości::

  "odlewa się
  na zdjęcia umarłych
  rzuca spermą w krzyż
  symuluje kopulację
  do wtóru maryjnych pieśni
  oblewa wódką kobiety
  jego patroni
  klepią go za to
  upierścienioną dłonią
  po wypasionym
  czerwonym od śmiechu
  pysku "

  Cudne, prawda? Módlmy się zatem za nowego " ambasadora - poetę " :)

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 13. Doprawdy nie wiem dlaczego, ale kaczor i jego banda - kojarzy mi się z " póżnym L. Breżniewem, I sekretarzem K.P. ZSRR. Breżniewem.
  Z czasów, gdy był już zasilany zewnętrznymi bateryjkami...
  Podczas jakiegoś zlotu/sympozjum - Breżniew odpowiadał na pytania:
  Na pytanie: " Czy zamierza wypowiedzieć wojnę, zgniłemu Zachodowi " - towarzysz Breżniew odpowiedział:
  " Nic podobnego, my walczymy o pokój i to tak, że nie pozostanie kamień na kamieniu "...
  Czy nie widzicie podobieństw, do polskiego " wodza wszystkich kaczek " ?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 14. A kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera...
  Pis przygotowuje " propozycję " wypłacania części " pincet plus " - w formie obligacji, czyli obowiązkowej pożyczki dla pisiego rzadu!

  "Jesienią resort finansów wyemituje obligacje dla tych, którzy chcieliby zaoszczędzić pieniądze otrzymane z programu 500 plus, będą one wyżej oprocentowane, niż inne obligacje detaliczne - poinformowało w czwartek PAP biuro prasowe Ministerstwa Finansów"

  To jak to u nich jest: dają, czy zabierają?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 15. Ha ha ha ha ha ha !!! Alle jaja będą ! Amber Gold a nawet Bezpieczna Kasa Oszczednosciowa z 1990 roku to był mały pikuś przy wałku szykowanym przez obecny rząd. OBLIGACJE ZAMIAST GOTÓWKI NA 500 PLUS, to będzie przewał 1000-lecia , tak samo jak Adolf H. wydymał Niemców z wkładów na książeczkach oszczędnościowych na Ludowe Auto . Papiery ,,!,, tyle warte, obiecane odsetki ,,!,, takiego wała warte, jak całe pisowe obiecanki-macanki ,,!,, czyli pozdrowienia dla ciemnego ludu ,,!,, .
  Wal się ciemny ludu, już was wydymaliśmy bez mydła i wazeliny, ból dópy będzie później - oto prawdziwe intencje pisspartii.
  Z czekistowskim pozdrowieniem FUCK, FUCK, FUCK ! = ,,!,, ,,!,, ,,!,,
  Młodzież niech popyta dziadków o wymiane pieniędzy z roku 1950 https://pl.wikipedia.org/wiki/Reforma_walutowa_w_Polsce_w_1950 ,
  Wóc powraca do źródeł czyli zdziecinniał do cna !
  Trzymajcie się Polacy !

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak myślicie ? Znajda się jeszcze jacyś frajerzy którzy je pobiorą
  Bo
  "Ministerstwo Finansów zaproponowało w środę, aby zamiast gotówki w ramach programu "Rodzina 500+", rozdawać korzystnie oprocentowane obligacje".
  http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/500-zl-dziecko-obligacje-zamiast-gotowki_794667.html
  I bogowie wybaczcie, ale z cichą satysfakcją powiadam
  A dobrze wam tak, frajerzy, którzy uwierzyliście.
  Miało być "po pincet" na każde okazało się ,ze na drugie i następne
  Miały byc "pieniążki do raczki" a dostaniecie papier, którego "termin realizacji" /korzystnej oczywiście bo z procentem / odłożą wam na "za kilka lat"
  Miało być "na bieżące potrzeby rodziców"
  I co ? Zaspokoicie te potrzeby papierem, który będzie tak twardy ,bo to on "wartościowy jest" ze nawet w sraczu go nie powiesicie.
  By nie sięgać daleko wstecz "komuna" tez wydawała takie obligacje, do realizacji "na zaś".Po denominacji pieniądza okazały się świstkami wartymi grosze.
  No dalej "oficerowie dobrej zmiany" prostujcie,kłamstwa,głupoty i kalumnie ! Do roboty Za to wam płacą,przecież!

  OdpowiedzUsuń
 17. Brawo młodzież !!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=vEMhSrKCHV4

  OdpowiedzUsuń
 18. Jestem Europejczykiem i nie podzielam " wizji" oszołomów kaczora. Nie czuję zagrożenia ze strony: Rosji, Żydów, Masonów, rowerzystów, rolkarzy, biegaczy...Dawno przebaczyłem Niemcom, zwłaszcza, że teraz wiele im zawdzięczamy w okresie ostatnich 27 lat.
  Ja się boję macierewicza i jego kościelnych protektorów!
  To szaleniec, popie..y i skłonny - w imię swoich chorych wizji - sprowadzić na Polskę całą gamę nieszczęść! Stara się sqrwysyn jak może, a chory łeb podpowiada paranoiczne pomysły...
  Gądecki oblał już Jezuska- Mulatka święconą wodą, w Poznaniu i.. od tej chwili nie ma takiej siły, w Polsce, żeby tą maszkarę ruszyć!
  Poza tym zadaję sobie " filozoficzne " pytanie, czy gdyby Gądecki nie oblał Jezuska- to byłby on mniej święty, a jego brązowa podobizna - mniej wiarygodna? Czy zatem Gądecki stoi wyżej w tej hierarchii? Bo mnie się wydaje, że to raczej Gądeckiego - powinien Jezus olać, nie odwrotnie:)))
  Prawo? Tych dzikusów z krzyżami - prawo nie obowiązuje.
  Macierewicz jest gotów wysłać dywizję pancerną - jeśli taką posiadamy - w obronie 2,5 tony brązu!
  Już za chwilę, skazany na 3 lata i łaskawie " ułaskawiony " - szczur - kamiński obejmie bardzo ważny nowy resort: Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego! Żart? Nie - to prawda, choć trudno w to uwierzyć.
  Bandyci przyspieszają z dziełem zniszczenia Polski i niezależności obywateli!
  A najgorsi są wazeliniarze wszelkiej maści, którzy nagle poczuli pociąg do kaczyzmu i awersu panaprezesa! Ohyda, typowo polska!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 19. Oglądałem w internecie ten cyrk w Poznaniu, z udziałem macierewicza i gądeckiego. To przymusowe wciągnięcie Wojska Polskiego w dyrdymały religijne.
  Te uśmiechnięte, w stronę macierewicza - bużki jego wasali w mundurach... Toż to pawia można puścić, patrząc na ten cyrk. I taka smutna refleksja:
  Wiem, że wojskowi muszą wykonywać polecenia swojego ministra, choćby był nim psychopata.. Ale... nie trawię, nie rozumiem, czy oni naprawdę MUSZĄ poddańczo uśmiechnięte twarzyczki, do tego durnia odwracać?
  To już ewidentnie ich własna inicjatywa i przejaw własnego skretynienia. Wstyd, wstyd, wstyd!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 20. Opole Kuba Sienkiewicz !!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=dDfrW-S3jfw

  OdpowiedzUsuń
 21. Kumatemu Janowi W /temu pewnie lepszego sortu/ tekst znaleziony w Onecie dedykuję
  "Dialog rocznicowy

  – Tato, a ten komunizm, co go wtedy obalili, to czemu właściwie był zły?

  – No, na przykład władza łamała wtedy konstytucję, służby mogły nas inwigilować praktycznie bez ograniczeń, w telewizji leciała nachalna rządowa propaganda, wobec opozycjonistów prowadzono kampanię oszczerstw, państwowe stanowiska masowo obsadzano niekompetentnymi partyjnymi działaczami, mieliśmy fatalne stosunki z Zachodem, państwo dążyło do kontrolowania wszystkiego i promowało jedynie słuszną ideologię, a premier i głowa państwa byli figurantami, bo tak naprawdę wszystkim rządził lider partii.
  – Ojejku, to musiały być paskudne czasy. Jak dobrze, że mamy to już za sobą.
  Pozdrawiam mniej kumaty "gorszy sort"

  OdpowiedzUsuń
 22. Właśnie, z wielką powagą i nadęciem podali, że kaczor dał głos. Paszczą!
  Obwieściła ta mała kreatura, z odesskimi korzeniami, wnuczek carskiego oficera, że to:
  Trybunał Konstytucyjny łamie prawo i Konstytucję! Znaczy powiedział " konstytucie " - ale domyślam się , że o Konstytucję nielotowi otłuszczonemu biegało! To się qrwa nigdy nie skończy, zwłaszcza, że spolegliwość żurnalistów : widać, słychać i... tfu - czuć!
  Mimo, że dziś mamy piękne święto, to " pierwszy obywatel Wolski " , niejaki duda zapragnął - nagle - zwiedzić wystawę Mitoraja, w Rzymie, a przy okazji uczestniczyć w jakiejś tam - watykańskiej farsie, p.t. " kanonizowanie " ! W tym jest biegły!
  Tak głupiego, taka zniewolonego i ogłupiałego kaczką - prezydenta, jeszcze Polska - nie widziała:(
  Niech sobie "miesięczny" do Watykanu wyrobi i założy nakolanniki! Będzie trzeba mniej garniturów, z naszej kasy, na tego sługusa zakupić!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 23. Jan Wojciechowski4 czerwca 2016 14:26
  No tak generale dawno już odbytych wojen Zbyt dużo na tym padole idiotów gadających "gdyby to oni" byli na ich miejscu To cho cho.Na pewno by wygrali,zrobili lepiej i szybciej.Bo tamci to byli fajtłapy
  A słyszałeś ty i znasz "ludyczne"
  "Tak krawiec kraje,jak mu materiału staje"
  Co tam przysłowia jak pewne Kancelarie,jej urzędnicy Szef BBN w końcu, za nic sobie mieli porzekadło /przykazanie/, które zna każda wiejska babina a która woziła na targ, jajka.
  A mawiała, ze znawstwem
  "Synu nie pchaj wszystkich jajek do jednej kobiałki.Podziel je na kilka kobiałek "
  Za nic, bo wpakowali "wszystkie jaja" do jednego samolotu
  Dzis wina Tuska i oczywiście zamach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ot skutki genialnego pomysła 500 + na kazde tyle ze nie na pierwsze
   http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/wloclawek-ciemna-strona-500-plus-pijanstwo-i-libacje/6x4ryd

   Usuń
  2. Nie zrozumiałeś sierotko po rozumie, że przyczyną katastrofy była pycha i chciejstwo pasażera i jego zaplecza oraz brak asertywności załogi pomnej wydarzeń związanych z lotem do Gruzji ? Tupanie nóżką JA CHCEM, TAK BYĆ MUSI !! na podwórku kończy się obitym ryjem, to samo na pokładzie samolotu kończy się jak w Smoleńsku...

   Usuń
 24. Jan Wojciechowski5 czerwca 2016 11:57
  Ot logika durnia.
  Trzeba było "jajka"pakować do paru "kobiałek" by dziś nie płakać "wielka tragedia, bo wszystkie się potłukły"
  Zrozumiał? Chyba nie
  Bo ja nic o przyczynie katastrofy i to głównej. A ty swoje wiesz i rozumiesz.
  Przyczynę mądrzejsi i do tego fachowcy dawno juz ustalili.Wiec po co sie powtarzać.
  Napisz cos to ci 8,50 wpadnie w kieszeń

  OdpowiedzUsuń
 25. Jan Wojciechowski5 czerwca 2016 15:15
  Nie strasz nie strasz wiem ze umiesz Nie skacz nie skacz bo sie...zsuniesz
  No i wylazło z ciebie chamstwo PIS Nie mozna inaczej,brak inteligencji i "głowy" do odpowiedzi To najlepiej.postraszyć/może masz praktykę z ORMO, dawnego bijącego serca partii,bo w waszych szeregach pełno tego.Wymienić nazwiska?/
  I znów ci wpadło kolejne 8,50 ? Jak odpowiesz, zarobisz na kolejne Bo przecież dałeś odpór? No jak nie jak tak
  /czyli tak miedzy nami zawdzięczasz mi chlebuś lub masełko do chlebusia.Wiec nie obrażaj swego dobroczyńcy i było nie było,"pracodawcy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Jasia W. http://pol-serio24.pl/upload/images/large/2016/05/skad_sie_biora_politycy_2016-05-24_07-33-08.jpg

   Usuń
 26. Nie da rady, bo Zbynio ma dupę pod kapeluszem zamiast głowy.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jan Wojciechowski7 czerwca 2016 15:33
  I popatrz jak to oliwa na wierzch wypływa
  Ja słyszałem żeś kretyn!Czytam a tu rzeczywiście!

  OdpowiedzUsuń
 28. Grali w piłkę, gdy szła procesja. Ksiądz o tym wspomniał, wójt zwolnił animatora orlika
  Donosi TVN
  To jeden z tysięcy przykładów udowadniających, że: zatęchła, średniowieczna mafia, wypiera normalność i stosuje prymitywną - acz skuteczną - presję, aby nikczemny cel - osiągnąć!
  Katoland już jest faktem!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 29. " Prokurator, który badał, czy stowarzyszenie prowadzone przez żonę byłego agenta CBA Tomasza Kaczmarka, niekorzystnie rozporządzało mieniem o wartości 12 milionów zł, został odsunięty od śledztwa. Teraz sprawę nadzoruje białostocka prokurator regionalna Elżbieta Pieniążek, która pracowała w CBA w tym samym czasie, co agent Tomek " - wynika z ustaleń portalu tvn24.pl (http://www.tvn24.pl)
  A jak i ta paniusia prokurator nie zrozumie, jaki kierunek śledztwa powinna obrać - to przyjdzie następna...
  Tomuś Kaczmarek, o wyglądzie prowincjonalnego alfonsa, i jego żona - są niewinni, a nawet bardzo zasłużeni...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 30. Ryje pełne frazesów, powtarzanych co drugie słowo, odmienianych przez wszystkie przypadki rzeczowników: Polska, dla Polski, o Polsce, patriotyzm, Polacy...Rozmodlone usteczka plujące jadem nienawiści i kłamstwa...
  A rzeczywistość? Oto przykład:
  W najnowszym „Newsweeku” piszemy o tym jak Jan Szyszko minister środowiska drastycznie zaniża w oświadczeniach majątkowych wartość zabytkowej daczy na malowniczym Pojezierzu Wałecko-Myśliborskim. Luksusowo urządzony dom Szyszko nazywa nazywa stodołą. O tym jak wielkie jest to niedomówienie można przekonać się oglądając poniższe zdjęcia. Minister nie odniósł się do publikacji „Newsweeka”.

  Oj szyszko, szyszko! Przyjdzie taka chwila, że będziesz uciekał przed sprawiedliwością, aż szyszki pogubisz...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wuc na spędzie partii paszczą dał przykład: GDYBYSMY ZAWSZE POSTĘPOWALI MORALNIE, TO BYŚMY TERAZ NIC NIE MIELI ! Do moralności to oni zwracają sie otworem wydechowym, a ciemny lud nie takie kocopały łyknie gładko, jak gęś kluski.

   Usuń
  2. Czyli - Poszłoo, kaczor uzależnia moralność od zysków jakie ona przynosi? Taka moralność za kasę? No... zaiste, bierze przykład od kościoła zawsze "świntego":(
   Stanisław

   Usuń
  3. Tak Stanisławie, duży zysk WŁASNY, to wysoka moralność. Dlatego dwójca nieświęta (pis+kk) tak zaciekle zwalcza WOŚP propagującą ohydną postawę dzielenia się z bliźnimi.

   Usuń
 31. Dorota Kania niewinna - stwierdził Sąd Odwoławczy, wobec pisowskiej, żurnalistycznej glisty!
  " Sąd odwoławczy orzekł właśnie, że od rodziny Dochnala, ONA łapówkę pożyczała a nie brała, jak jej bezpodstawnie zarzucano. Zachodzi jednak podejrzenie, że od owej „pożyczki” nie zapłaciła podatku, ale to już sprawa dla urzędu skarbowego a nie dla sądu."
  Informacja z bloga Revela:)
  I to dziś koniec " dobrych zmian ", choć nie wykluczam, że coś mi umknęło!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 32. Stanisław7 czerwca 2016 20:49
  Tak Ty teraz wiesz a "suweren" się po jakimś czasie domyśli na czym to polega "dobra zmiana" i dla kogoona ,dobra
  Jak na razie liczy te "pincet plus" lub na nie liczy ciesząc sie ze dostał "ochłapy z pańskiego stołu"
  A jak się kapnie ze go cały czas w buca robiono, i zawyje "że, nie o take" chłopcy od Macierewicza, co to dostaną 500 + karabin spacyfikują "rebeliantów" i tych co ich "suweren" 18 % większością frekwencyjną,wybrał.Obronia.

  OdpowiedzUsuń
 33. http://bi.gazeta.pl/im/4f/45/13/z20207951Q,Budzet.jpg
  Dobra zmiana

  OdpowiedzUsuń
 34. Kaczor, pozorując ludzkie uczucia, w wywiadzie dla prawicowego szmatławca powiedział, że jak już będzie na emeryturze, to chciałby hodować ... byki, bo... uwielbia rodeo:((( ???
  Nie wypowiedział się, czy osobiście będzie ujeżdżał, czy będą to robili jego wielbiciele...
  Na w szelki wypadek znacząco rośnie liczba " miłośników " tego " sportu " - w ramach pis-lamistów! Przykład dał już lizus-karczewski, chwilowo marszałek senatu:
  "Muszę przyznać, że sam niedawno oglądałem rodeo, wiedząc, że prezes ogląda - powiedział w "Kontrwywiadzie" RMF FM Stanisław Karczewski. Marszałek Senatu odniósł się w ten sposób do niedawnego wywiadu Jarosława Kaczyńskiego. Karczewskiemu - w przeciwieństwie do prezesa PiS - ujeżdżanie byków nie przypadło jednak do gustu. (http://www.tvn24.pl)

  Co ta wstrętna kaczka ma w sobie, że idiotyzmami zaraża innych? Pieprzone włazidupki!
  Kaczor, a może skoków o tyczce spróbujesz?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13335920_1788029774764376_6399447277341125099_n.png?oh=ea54c827ef00a227af498e25fa2996ff&oe=57CD6791

   Usuń
 35. Wolska " Paranoja Picture ", ma zaszczyt przedstawić:

  Modlitwa w intencji Puszczy Białowieskiej.
  www.polsatnews.pl/.../modlitwa-w-intencji-puszczy-bialowieskiej-zobacz..

  Gdyby ktoś , jeszcze wierzył, w normalność pis-lamistów i kościelnych nadzorców, to mam nadzieję, że już tak nie sądzą...Po zapoznaniu się z zawartością tego linku. Czy naprawdę " modlitwa jest dobra na wszystko " ? Na kornika drukarza - też?
  Stanisław
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 36. Cytat z netu:

  Autor:Piotr Kolec · Zoliborz, Warszawa, Poland

  Jak ktoś mi jeszcze powie
  Żem gbur jest bez ogłady
  I cham, wulgarny hultaj
  Sukinsyn - bez przesady!

  To wtedy go odeślę
  Do burdelu na Wiejskiej
  Tam dopiero chamstwo
  I sceny dantejskie…

  OdpowiedzUsuń
 37. Kaczyńki wyznaczył....
  Kaczyński wyznaczył miejsca na pomniki " smoleńskie ", kaczyński: zdecydował, kaczyński wyjaśnił, kaczyński określił kto popiera terrorystów, kaczyński objaśnił - kto był w ZOMO, a kto po dobrej stronie...
  Całe dnie, w tym debilnym kraju, upływają na ... interpretacjach słów idioty! Kaczyński puści bąka, a cały tydzień analizują: co " panprezes " chciał przez to powiedzieć... N-I-C !!!!
  Polska upada. Upada tak nisko, że głównym " bohaterem" wszystkich politycznych wydarzeń oraz punktem odniesienia - do nich, stał się:
  Mały, podły dureń, z aspiracjami napoleońskimi, a z możliwościami... takimi, na jakie pozwala mu, jego parszywy wygląd! Jego groteskowy wygląd - jest odbiciem jego wad, fobii, nieracjonalnych zamierzeń!
  Polska to 38 milionów ludzi, a pokraka, polityczny gangster jest punktem odniesienia dla wszystkiego...
  Czy Polska oszalała?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 38. Z otchłani netu:

  Nauczycielka do Jasia:
  - Jasiu, powiedz, gdzie pracuje twój tato. Nie ma się czego wstydzić.
  Jasio, czerwony na twarzy, mówi:
  - Mój tata tańczy nago przy rurze w klubie dla gejów.
  Pani jest oczywiście w szoku, ale chwali Jasia za szczerość i odwagę pozwala usiąść.
  Jasio siada i mówi do kolegi z ławki:
  - No i co miałem zrobić? Przyznać się, że jest posłem z ...?

  OdpowiedzUsuń
 39. Poparta dziesiątkami fałszywych " alarmów terrorystycznych " - weszła w życie pisowska ustawa antyterrorystyczna!
  W mojej, kaszubskiej "dziurze " - nieznani sprawcy zmobilizowali policję i " sużby " - do 6 interwencji... W Warszawie było ich ok. 30! Nikogo nie zatrzymano, a wszystkie alarmy były tylko i na szczęście - fałszywe! Dziwnie się to zbiegło z terminem uchwalenia, a więc i: uzasadnienia takiej potrzeby!
  Pis nie gwarantuje, w najmniejszym nawet stopniu, jakiegokolwiek bezpieczeństwa, w przypadku realnego zagrożenia terrorystycznego. Uchwalona ustawa jest, po prostu - anty obywatelska.
  Skierowana przeciwko wewnętrznym wrogom - patrz opozycja!
  Pierwszym " terrorystą " - zdaje się zostać Jurek Owsiak. Co udowadnia stanowisko władz:
  " Przystanek Woodstock zagrożony? W tym roku będzie imprezą podwyższonego ryzyka Jurek Owsiak już wiele na swój temat widział i słyszał, ale nawet on jest w szoku. Przystanek Woodstock organizowany od wielu lat w tym roku nagle ma być imprezą podwyższonego ryzyka – tak twierdzi policja. To wiąże się z dodatkową profesjonalną ochroną, wieloma nakazami i zakazami. A impreza już za miesiąc "(http://www.tvn24.pl)

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 40. recepta J. Fedorowicza na "prawdziwy patriotyzm":
  Jeżeli chcesz być oddanym zwolennikiem PiS, czyli prawdziwym patriotą, uczciwym, głęboko moralnym obywatelem, wzorowym katolikiem, a także dobrze płatnym prezesem czegoś, na czym się kompletnie nie znasz, powinieneś pamiętać i przy każdej okazji powtarzać, że:
  1. Trwa zmasowany atak całego świata na Polskę.
  2. Świat boi się Polski, bo nabroił, i teraz, gdy Polska wstała z kolan, może światu przyłożyć.
  3. Komisja Macierewicza bezstronnie i fachowo dojdzie do prawdy, tzn. ogłosi, ile dokładnie bomb podłożył Tusk.
  4. Trybunał Konstytucyjny już dawno próbował zabrać po 500 zł każdemu dziecku, nie tylko drugiemu, i za te pieniądze jeździć po Chinach.
  5. Trybunał Konstytucyjny zniszczyła Platforma Obywatelska, ale szczęśliwie udało się to naprawić. Żadnego problemu już nie ma. Komisja Wenecka i Parlament Europejski idą na pasku agresorów (patrz pkt. 1.), ale my im pokażemy.
  6. Protesty KOD się kończą.
  7. Protesty KOD są opłacane z zagranicy i mają niewielką liczbę uczestników. Co to znaczy masowa demonstracja, pokaże dopiero nasz marsz poparcia dla rządu, gdy wyprowadzimy na ulice milion oceniony przez policję na pięć milionów.
  8. Polacy mają prawo poznać prawdę o swojej historii. Porozumienia Sierpniowe 1980 r. podpisywali założyciele "Solidarności", tzn. Lech Kaczyński z bratem. Niestety agent SB Lech Wałęsa zniszczył ich dorobek przy Okrągłym Stole, zakładając esbecko-niemiecko-rosyjskie kondominium pod mylącą nazwą "III RP". Na szczęście zrywem wyborczym 25 października 2015 r. Naród skruszył kajdany i Polska odzyskała niepodległość.
  9. Unia Europejska nas wydoiła.
  10. Głosowanie w Sejmie inaczej, niż głosuje PiS, jest podważaniem wyników demokratycznych wyborów.
  11. Wszystko, co robią politycy opozycji, wynika z żalu za korytem, od którego zostali oderwani. (Uwaga! Na czas sprawowania rządów przez PiS koryto przestaje być korytem, staje się miejscem bezinteresownego działania dla dobra Narodu. Miejsce to wróci do nazwy "koryto" zaraz po przejęciu władzy przez opozycję).
  12. Ale to czysta teoria. Do przejęcia władzy przez opozycję Naród nie dopuści. Wola Narodu stoi ponad prawem. Wolę skasowania wyborów Naród wyrazi we właściwym czasie ustami Jarosława Kaczyńskiego.
  Uwaga! Jest jeszcze pkt 13., ale należy go na razie jedynie zapamiętać. Jego wygłaszanie rozpoczniemy dopiero wtedy, gdy uda się nam już na dobre wyrwać Polskę z łap Unii Europejskiej.
  13. Ten Putin jest całkiem sympatyczny.
  Jacek Fedorowicz

  OdpowiedzUsuń