środa, 7 marca 2018

Najwyższy czas
SPISEK
Żydzi, YANKEE, UPA, Szwaby,żabojady, cykliści, wegetarianie, stalinowcy, feministki, ateiści, geje, lesbijki, konkubenci! 

ZAGRAŻAJĄ
czyhają, knują, nastają, zaprzeczają! 

TRZEBA WALCZYĆ
i zwalczyć, naprawić, zburzyć, ujawnić, prześwietlić, zaorać, zmiażdżyć, zmasakrować, dopaść, pokazać, ukrócić, zakończyć!

ZADEMONSTROWAĆ SIŁĘ
przełamać front, nakazać, nastraszyć, zastraszyć, zakneblować,

NIE ODPUŚCIMY
nie zapomnimy, pomścimy, wyjaśnimy, naprawimy, zdziałamy, wywalczymy!

TWARDĄ RĘKĄ PIĘŚCIĄ W STÓŁ
zdrajców, kolaborantów, potomków komuchów, salonu, mainstreamu, podstępne podłe szuje, wykształciuchów i młodych, wykształconych z wielkich miast! 

Panie prezesie, wraz z prezydencikiem i nibypremierem, jak i "jego" żałosnym rządem - mam dla was wspaniałą wiadomość! Możecie odetchnąć i wyjść z okopów. Wojna skończyła się w 1945r.


15 komentarzy:

 1. Kaczyński to wróg publiczny nr 1. Niszczy Polskę i już po 2 latach tego burdelu jesteśmy na manowcach cywilizowanej Europy

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety-to nie parodia! To tablice kamienne tego "samosiebie" wybranego i niepokalanego genetycznie pomiotu.

  PS. Jutro Dzien Kobiet. "Ciekawym jezd", komu to ten polski mojzesz kwiaty jutro podaruje? Kotce?-Zonie?-Corce?- Wnuczce? A moze wiecznej dziewicy tak po kumplowsku?
  Rozumiem Elize , ze malo komentuje- no bo jak mozna komentowac ten podworkowy teatrzyk z obsada tych ostatniej masci kabotynow?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kaczynski to najlepszy taktyk, polityk powojenny, tylko dzieki niemu Polacy beda sie liczyc w Europie. BEDZIE RZADZIL CONAJMNIEJ !" LAT

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że musisz promować, wasze PISowskie partyjne przekazy i dawać odpór dla "chleba powszedniego" ale czy nie stać cię na oryginalność? aby ten chleb powszedni nie stanął ci qwa w gardle

   Usuń

 4. Anonimowy7 marca 2018 15:34

  Z malpa, ktorej dano brzytwe, tak samo trzeba sie liczyc.

  OdpowiedzUsuń
 5. olo_amsterdam7 marca 2018 19:35

  Dlaczego to małe stworzenie tak gardzi ponad 25 mln szlachetnych ludzi, Polaków z krwi i kości, którzy w czasach komuny nie mieli żadnego wsparcia tylko kartki z którymi w garści stali po podstawowe zakupy. Dzisiaj są wyzywani, obrażani i pogardzani. Hańba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On mentalnie zatrzymal sie na poziomie osmiolatka obrazonego na kolegow z piaskownicy, a na wszystkim zna sie tak jak ja na fizyce kwantowej (wiem, ze jest).

   Usuń
  2. greg8 marca 2018 08:45
   Przeczytaj tu, marnej jakości"dowcipy" niejakiego Helmuta.Te "przemyslenia" jakimi nas tu częstuje, a zrozumiesz

   Usuń
 6. Kiedys slyszalem od sasiada Elizy Rolanda, ze Kaczorek sni sie jej co druga noc w calej okazalosci. Budzi sie biedulka cala spocona, a na drugi dzien tylko wzdycha godzinami, takze zgodnie z przyslowiem , kto sie czubi ten sie lubi

  OdpowiedzUsuń
 7. pan_z_warszawy7 marca 2018 21:39

  Przybłęda spod Odessy, potomek bolszewickich siepaczy nie będzie uczył Polaków polskości! Nie będzie decydował pod jakimi barwami mają chodzić ci, którzy nie zgadzają się z chorą wizją historii, teraźniejszości i przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj Eli! Ja już nie będę komentował tych głupków z PiSu,albowiem czas sobie cenię..Jest coś ważniejszego..Z okazji SWIĘTA życzę Ci,Kobietko,aby Twoja droga była usłana dywanem i skowronki śpiewają i wogóle różne takie cuda niewida niech się spełnią..Co tylko chcesz!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomimo tego , ze bluzgasz na mnie, to z okazji dnia kobiet zycze Tobie Elizo wiele udanych tekstow

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdeczne zyczenia wszystkim kobitkom piszacym na tym blogu z okazji Dnia Kobiet, ktore dobrze zycza Polsce i Polakom oraz legalnie wybranemu rzadowi

  OdpowiedzUsuń
 11. I tu pytanie
  Czy to jest początek końca ,czy koniec początku?
  Niezawodny Młynarski kiedyś pisał a my powiadaliśmy "to se ne vrati"
  A tu wróciło !!
  "A więc: faceci wokół się snują co są już tacy,
  że czego dotkną, zaraz zepsują. W domu czy w pracy

  gapią się w sufit, wodzą po gzymsie wzrokiem niemiłym.
  Na niskich czołach maluje im się straszny wysiłek,

  bo jedna myśl im chodzi po głowie, którą tak streszczę:
  "Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?"

  Czasem facetów, by mieć to z głowy, ktoś tam przerzuci
  do jakiejś sprawy, co jest na oko nie do popsucia...

  Już się prężą mózgów szeregi, wzrok się pali,
  już widzimy, żeśmy kolegi nie doceniali.

  A oni myślą w ciszy domowej czy w mózgów treście:
  "Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?"

  Lecz choć im wszystko jak z płatka idzie - sprawnie i krótko,
  czasem faceci, gdy nikt nie widzi westchną cichutko.

  Bo mając tyle twórczych pomysłów, takie zdolności,
  martwią się, by im czasem nie przyszło tkwić w bezczynności.

  A brak wciąż wróżki, która nam powie w widzeniu wieszczem:
  "Jak długo można pieprzyć, Panowie? No jak długo jeszcze?!"

  Pozwólcie proszę, że do konkretów przejdę na koniec.
  Okażmy serce dla tych facetów, zewrzyjmy dłonie, weźmy się w kupę,

  bo w tym jest sedno, drodzy rodacy by się faceci czuli potrzebni
  w domu i w pracy.
  Niechaj ta myśl im wzrok rozpromienia, niech zatrą ręce,
  że tyle jeszcze jest do spieprzenia, a będzie więcej. "

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze życzy Polsce i Polakom i Pan Prezydent tylko dlaczego on z wyższym wykształceniem nie trzyma się zasad logiki.Chyba ze uznał iz przemawia do ciemnego luda i innych Helmutów
  "z Onetu"
  Andrzej Duda korzystając z uroczystych obchodów rocznicy Marca
  powiedział
  "Niektórzy mówią, że dzisiejsza Polska powinna przeprosić za tamten antysemicki akt dokonany przez ówczesne władze, że byli Polacy, którzy się do tego przyłączyli, że wypędzono z Polski tysiące ludzi. (…) ale dzisiejsza wolna Polska, niepodległa, moje pokolenie, nie ponosi odpowiedzialności i nie musi za to przepraszać”.

  No i tu właśnie prezydent się ewidentnie zagalopował, a w zasadzie podciął gałąź na której siedzi a nawet wisi, cała polska antyniemiecka retoryka historyczna.

  Gdyby zastosować logikę Dudy, to dzisiejsze niepodległe i wolne od faszyzmu, demokratyczne Niemcy, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to, co działo się w latach 1939-1945 i tym samym nie muszą za nic przepraszać!

  To inne pokolenie, takie samo mniej więcej jak pokolenie Andrzeja Dudy, jego kolegów i politycznych przyjaciół. Tak więc domaganie się teraz od nich żeby się pokajali, domaganie się jakiś z księżyca wziętych i zaległych niby reparacji, jest czystym absurdem i banalnie nieudolnym, choć na swój sposób śmiesznym politycznym skeczem.
  I dalej się kierując logika Dudy, rzec trzeba, że to nie państwo niemieckie za coś odpowiada, nie Niemcy jako naród, ale co najwyżej patologiczne jednostki.
  Czyli jeśli chcemy jakiegoś wyimaginowanego zadośćuczynienia, to domagajmy się go od Hitlera, Goeringa, czy Goebbelsa, acz formalnie będzie z tym spory kłopot, bo oni po prostu nie żyją. W każdym razie nie mieszajmy do tego narodu, nie oskarżajmy Niemców jak leci, bezpodstawnie i na wyrost, bo zło czyniły jednostki, które naród spacyfikowały niczym komuniści spacyfikowali dzielny naród polski (na wieki wieków amen, a Maryja zawsze Dziewica!).

  To jest nasza logika, więc trzymajmy się jej także w stosunku do innych.

  OdpowiedzUsuń