piątek, 18 marca 2016

Zamilcz dziadu wreŚcie !!!
Kaczynski dał wywiad w "Rzeczpospolitej"


"Prof. Rzepliński bardzo szkodzi polskiemu życiu publicznemu - (...) nie wykluczam nawet, że to on stał za zamachem czerwcowym. Wierzy ponoć, że będzie prezydentem - ocenił Kaczyński.
Czy na pewno chodzi mu o tego samego prof.Rzeplińskiego odznaczonego przez papieża Franciszka krzyżem Pro Ecclesia et Pontifice za zaangażowanie w pracę na rzecz Kościoła oraz systemu prawnego w Polsce oraz postawę zgodną z zasadami etyki katolickiej?
Gdyby jednak profesor Rzepliński chciałby zrobić coś wielkiego dla Polski i zrobić "zamach majowy" ogłaszając 1 maja delegalizację PiS. Sam powiedział niedawno "Trybunał Konstytucyjny nie cofnalby sie przed delegalizacja partii politycznej, której cele lub dzialalnosc bylyby nakierowane - poza wszelka watpliwosc – na obalenie metodami niedemokratycznymi ustroju Polski".
Ale ten pomysł z prof. Rzeplińskim na prezydenta, wcale nie jest taki zły ... I dziadowi czasem wypsnie się jakaś mądrość ;)

"Dziś na szczytach polskiej hierarchii zamożności są ludzie, którzy w 80 proc. byli wspólpracownikami SB - czyli mieli wyjątkowo złe cechy". O tak!! Na szczycie polskiej hierarchii zamożności jest pewna instytucja, która obronną ręką wychodziła nie tylko z poprzedniego systemu, ale również zaborów i okupacji.Ale publicznie nie przyzna, że ich dobroczyńca jest zwykłym kłamcą.

"Różne trybunały, także międzynarodowe, przypisują sobie przywilej tworzenia prawa, a nie jego kontrolowania. Jestem temu przeciwny, bo to przekazuje władzę w ręce grup nacisku, więc odmowa publikacji orzeczenia TK przez premier Szydło to rodzaj "quasi-kontroli". Załóżmy, że TK na czyjś wniosek wydaje orzeczenie, że jakieś województwo zostaje odłączone od Polski. Premier miałby to ogłosić?"

Tego bełkotu nie da się ani czytać ani słuchać. Wprowadzanie w błąd z premedytacją.  Jak TK mógłby w takiej sprawie procedować, jeżeli ustawa nie przeszłaby przez Sejm i ktoś jej nie zaskarżył do TK? A może prezespan już się z jakimś państwem ościennym dogadał na temat sprzedaży jednego z województw? Pewnie opolskiego bo to rozwiązałoby problem "ukrytej opcji niemieckiej". Nawciskać kitu jak z lasami, które prezydent Komorowski chciał sprzedawać.Teraz TK będzie sprzedawał województwa ościennym krajom... Ale to też materiał dowodowy w sprawie karnej o nieopublikowanie orzeczeń TK, teraz sam przyznał że zabronił.

Najsmutniejsze, że to nie jest wariat: to jest wróg państwa polskiego!! On i Macierewicz. To co tych dwóch wyprawia to jest skandal nad skandale. Dyskredytują mój kraj, znieważają Naród. I dziwi, że ludzie ze stoickim niemal spokojem przygladają się, zamiast dokonać aresztowania obywatelskiego. Dziwi też, że Armia, Policja, Prokuratura poniżane, degradowane, ośmieszane.. stoją jak zaklęte, a przeciez wszystkie te formacje składają podobne przysięgi: " Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków ...., ślubuję służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej...." zanim będzie za późno i wyprowadzą Polskę z Unii. 
Watykańczycy też siedzą cicho jak trusie, w dzwony nie walą, bo PiSsekta krwawicę Polaków sypie im milionami. 

Trzeba pokazywać palcem po nazwisku wszystkich szkodników, którzy niszczą naszą Polskę, żeby po obaleniu tego NIERZĄDU naród polski wiedział, komu ma dziękować za przywrócenie demokracji.
promuj


35 komentarzy:

 1. Tego potomka komucha, zidiociałego starucha i impotenta nie można wyzwać na pojedynek, nie ta epoka, ale po prostu napluć mu w mordę z radością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale przypuśćmy że ktoś zgłosi, że Kaczyński jest idiotą. Czy Szydło powinna to ogłosić? Nie, tego nie musi, bo i tak wiadomo...

  OdpowiedzUsuń
 3. Stary, odrażajacy satyr z zaburzeniami erekcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnial mi sie stary dowcip:

   -Panie kierowco,czy w Zimnej Wodzie staje?
   -Eeee....chyba tylko kaczorowi.
   Czyli remède jest./
   A tak nawiasem- czy to wiele trzeba coby kotce dogodzic?

   Usuń
 4. Erekcja jako niepolskie słowo u prafdziwego patrioty nie występuje. Uwentualnie może mu dolegac suchostój* na widok którego przerażony/a kot/ka śmiga po ścianach. W balladzie o cysorzu jest i inaczej ..."i gdy juz podeżre zdrowo, to przynoszą mu w lektyce bardzo fajną cesarzową"(kuniec cytata).
  Lecz na cysarzową, to trzeba mieć rozum i jaja.
  Do kierowania państwem również.
  Póki co, niezbędny jest psychiatra. kaftan i karetka do Tworek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. yyyyyyy...
   Czy słowo erekcja ma coś wspólnego z elekcją? Bo kaczorowi coś się najwyrażniej myli...
   " Pan prezes poprowadzi nas jeszcze do niejednego zwycięstwa " -
   pan vice " płemiej " Morawiecki, z dzisiejszego aktu obowiązkowego wazeliniarstwa...
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. To co wygaduje ten gnom, antypolski gnom - w " Rzeczpospolitej " wkurza niesamowicie, ale i... odsłania " prawdziwe oblicze " kaczyńskiego!
  Napisałem " prawdziwe oblicze " - bo to coś , co nosi karzeł - jako zakończenie szyi - trudno nazwać jakimkolwiek obliczem!
  o dzisiejszych występach " wodza " - nie mam wątpliwości, że jego obłędnym celem jest: wyrwanie Polski ze struktur Unii i automatyczne wrzucenie nas w łapy Putina!!!
  Po dzisiejszym zawiązaniu się : grupy badającej " opłacalność " - przynależności do Unii, z " gejszą " Pawłowicz na czele i tabunem kukizowców, po sugestii, że EWG tak, Unia - nie... nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!!!
  Czy przyjrzeliście się " bużkom " - wybrańców Kukiza, z tej nowej struktury? Śmiać się czy płakać? Wygląd to nie wszystko, to fakt, ale... no bez przesady proszę!
  Art.8 Konstytucji wyrażnie mówi, że Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej.
  Art. 188 wyrażnie określa zakres orzeczeń T.K. Punkt 4 art. 188 mówi też, że T.K. posiada uprawnienia do:
  Badania zgodności Konstytucją celów i działalności partii politycznych...
  Profesorze Rzepliński - może czas skorzystać z tego uprawnienia?
  Przykłady jakimi szafuje kaczor świadczą o tym , że nie zna on Konstytucji, zwłaszcza w nawiązaniu do art. 190, pkt 1, 2!
  Jarosław Kaczyński to pierwszy i najgrożniejszy wróg państwa polskiego! Masz rację Elizo:))))
  Pozdrawiam
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "o dzisiejszych występach " wodza " - nie mam "wątpliwości, że jego obłędnym celem jest: wyrwanie Polski ze struktur Unii i automatyczne wrzucenie nas w łapy Putina!!! "

   Stanisławie a co Putin nam zrobi ? Zbije czy zabije ?

   Usuń
  2. "Stanisławie a co Putin nam zrobi ? Zbije czy zabije ?"
   Jam nie Stanisław, lecz swoje podrzucę.
   SzanPan Ram*olek nie mieszkał w Polsce przed 18 września 1993 ?
   Putin zrobi z nami to samo co robił Stalin, Chruszczow czy Breżniew. Czasy dwóch ostatnich pamiętam, Soso umilał życie mojej rodzinie po mieczu, po kądzieli, a teściowi załatwił wycieczkę kolejową z okolic Żytomierza do stacji Tajynsza plus spacerek po stepie i budowanie ziemnianki - "all inclusiv". Jeśli zaś kurdupel nie widzi, że pcha nas w objęcia Rosji, to tym bardziej należą mu się Tworki gdyż kara za głupotę być musi. Choćby wyłgał się od Trybunału Stanu.

   Usuń
  3. Dziękuję " poszłoo" za uzupełnienie mojego komentarza:)
   Nie "trawię" ludzi, którzy nie rozumieją tego i dlatego nie bardzo chciało mi się odpowiadać na wpis "Ram olka":(
   Czasem trudno wyczuć o co chodzi piszącemu, więc warto wyrażać się : jasno i składnie:)
   Stanisław

   Usuń
 6. W tym wywiadzie najbardziej rozśmieszył mnie (to był śmiech, typu "głupawka", bo powodu do śmiechu nie było, a wręcz odwrotnie) inny fragment. Otóż dziennikarze zapytali Zbawcę, że gdyby stało się tak jak chce prezes i gdyby działał Trybunał po nowemu, a jakiś wyrok Trybunału by się prezesowi nie spodobał, to co?
  - To (cytat z pamięci) musielibyśmy się do niego dostosować. Przecież W NORMALNYM PAŃSTWIE ISTNIEJĄ PEWNE ZWYCZAJE I PROCEDURY, KTÓRYCH NALEŻY PRZESTRZEGAĆ.
  Że też ludzie nie dostrzegają himalajów cynizmu tego gnoma - nie mogę pojąć z jakiego powodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie dlatego, " andy ", że pis-lam i panazbawiciela wskazał kościół - jako jedyny słuszny wybór!
   A motłoch słucha kościelnych - bo: kościoła słuchać, to dostąpić królestwa niebiańskiego...
   Poza tym: " pincet + " - już w drodze! No! Poza tym: Tusk nie dał, a pis-da!!! :)))))
   Stanisław

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobra zmiana: będziecie Państwo lżejsi o jakieś 1500 groszy przy każdym rachunku za światło. Kto ma 2 liczniki ten będzie jeszcze lżejszy. Jak te juje to zrobią, cholera wie bo TVP jest spółką prawa handlowego. Ale: "Nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać". Wesołego siup do łóżka, może koszmary Wam się nie przyśnią.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czym jest zamach czerwcowy wobec zamachu pazdziernikowo listopadowo grudniowo styczniowo lutowo marcowego?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość cuchnie. "Z Leninem śpij, z Leninem śnij, z Leninem zbieraj kwiatki..." Mówi Wam to coś ? Wystarczy do kompletu dorzucić pilnie studiowaną lekturę Carla Schmitta ( skądinąd ulubionego ideologa niejakiego Goeringa) i uzyskamy w miarę dokładne obrazowanie mózgu, który wprowadził Polaków w ostry zakręt. To, co stało się ze starą, wyciągniętą z wysypiska oponą można uznać za smutny i tragiczny symbol "dobrej zmiany"...

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie dziwi nic przecież to gadanie i napuszczanie robione jest pod "lepszy sort" na co dzień śpiewający "siódme niebo nienawiści"
  To przecież na ich przykładzie wyciągano wnioski "o polskim piekle"
  To oni przecież lubią oficjałki "o przywracaniu godności" i jak ich rehabilitują i stawiają pomniki A wtedy szybciutko sad i odszkodowanie /tak przecież zrobiły rodziny Ognia i Burego/
  Okradną, zdradzą, wyrżną rodzinę sąsiada pójdą na współpracę z okupantem złapani za rękę wypierać się będą do końca I krzyczeć "narod obrazon" bo oni maja godność.
  Nienawistnicy i zawistnicy To dla nich przecież jest podawanie zarobków sędziów co to nic nie robią tylko pierdzą w stołki ,a oni muszą ciężko..to dla nich podawane i ciągle podkreślane "ośmiorniczki" których by nawet do pyska nie wzięli,ale brzmią egzotycznie i drogo.
  To dla nich była a wkrótce będą organizowane igrzyska "z karania" śledzeniem wyprowadzaniem w kajdankach tych którzy sa lepsi i zdolniejsi od nich Którzy zaradniejsi byli i potrafili się dorobić
  To dla nich i pod nich reaktywowano legendę "żołnierzy wyklętych" by dziś mogli w mundurach strażackich ze sztandarami pięknie się prezentować przy świeżo wzniesionych pomnikach,zapominając iz w ich domach żyją ci którzy ledwo z życiem uszli spod reki tych "wyklętych" i ci co na tych "wyklętych" skwapliwie donosili do UB czy KBW
  Powiesz takiemu, ze jego przodka stawiano pod ścianę, lub dupę obito za to ze wziął ziemie z reformy rolnej,lub okradł najbliższy dwór, by oddał teraz,to co jeszcze nie zniszczył lub zwrócił ziemię ich prawowitym właścicielom Obsobaczy cie najgrubszym słowem lub wytrzeszczy oczy bo nic nie kuma.
  I tak to "kmieć polski" dziś czci tych co im przez d..de w łeb wbijali "Nie kradnij " "Nie bierz cudzego" ale oddać nie zamierza.
  To do takich i pod takich "rodaków" robiona jest przewrotna propaganda PIS To takich wykorzystują do poparcia.
  Jedno co daje nadzieje to ze tego tałatajstwa jest 18 % o ile TV narodowa nie powiększy nam liczbę nowych bezmózgowców.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciesze się ze moja "myśl nieudolną" dalej i lepiej rozwija "Woland"
  http://www.liiil.pl/1458331012,Woland-Dyktatura-ciemniakow-w-praktyce.htm

  OdpowiedzUsuń
 13. A o tym wiecie? Dobra zmiana...,kolejna
  http://www.tvn24.pl/prokuratorzy-od-smolenska-wyrzuceni-z-warszawy,628501,s.html
  Prokuratorzy z Naczelnej Prokuratury Wojskowej związani ze śledztwem w sprawie katastrofy w Smoleńsku oraz jeden z oskarżycieli, który bezpośrednio zajmował się tym śledztwem, zostali skierowani do odległych od Warszawy jednostek m.in. w Bartoszycach czy Hrubieszowie.
  Nie będą oni w tych jednostkach prokuratorami, lecz zwykłymi żołnierzami.
  I słusznie !
  Niby fachowcy a nie potrafili zauważyć i wykryć tego co genialny Macierewicz odkrył "od reki"
  Prokuratorzy Naczelnej Prokuratury Wojskowej są przede wszystkim żołnierzami zawodowymi i w związku z tym, oprócz pełnienia funkcji prokuratora muszą być dyspozycyjni, stosownie do zadań stawianych im przez ministra obrony narodowej - odpowiedział Bartłomiej Misiewicz, rzecznik prasowy Antoniego Macierewicza, szefa MON.
  Łaskawca przecież mógł ich "kazać rozstrzelać" a tak to będą np "zamiatać lotnisko" czy koszary O " Antoni miłosierny"

  OdpowiedzUsuń
 14. Elizo, przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać...

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,19767395,jaroslaw-kaczynski-i-antoni-macierewicz-udzielili-wywiadow-w.html

  Nie chodzi mi o to, co wygadują ci dwaj specjaliści od wszystkiego, bo te "ornamenty indywidualne" znamy już na pamięć, ale o wyraz bolesnego napięcia na twarzy Krzysztofa Skowrońskiego ( finansowanie nie tak dawno jego stacyjki przez PiS to zupełny przypadek). Pokażę ten filmik swojemu wnukowi z pogróżką, że jeśli nie będzie się pilnie uczył w tym swoim gimnazjum, to czeka go taka przyszłość. Do tej pory używałam argumentu szewców, którzy są też potrzebni, a to ginący zawód ...Młody człowiek jest w trudnym wieku i potrzebuje od czasu do czasu silnej motywacji. Myślę, że ta wystarczy, przynajmniej na jakiś czas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeee....tam Begonijko. To chyba hemoroides lubo pewne wstrzymywanie .
   A plynna polszczyzna tych dwoch mezow stanu...!!!!
   To jam prof. Miodek przy nich.
   Taz im kartofle na targowisku zachwalac a nie do TV (no chociaz poziom "kif-kif" jak mawiaja w Marrakech na targu sprzedajac "zgnilki" za lokalna walute)

   PS. A to zdjecie u gory- to pokazuje ze mial, tylko mu odpadlo:-)))))?


   Usuń
  2. Najbardziej ujęła mnie ta "diagnoza śmierci" ...

   Usuń
  3. Napisał francopolo "A to zdjecie u gory- to pokazuje ze mial, tylko mu odpadlo:-)))))?"
   Tekst u braci Czechów:
   - Pane Havranek, to jest konec ?
   - Ne, to je caly.

   Usuń
 15. Dziś sobota i łykłykiend, więc proponuję trochę poplotkować. Pamiętacie Państwo Mariusza Sokołowskiego, "złote usta" KG Policji? Tego przystojniaka w stopniu pułkownika? Otóż był on na zabawie sylwestrowej na "krzywy ryj" - nie zapłacił rachunku. I cóż mu się potem przytrafiło? Nieszczęście! Jego dług kupił p.Stonoga, który teraz wydzwania do KG i żąda połączenia z Mańkiem w sprawie zwrotu pieniędzy. Oczywiście nie jest to poziom satyry prezentowany w skeczu "Dług" w wykonaniu duetu Kobuszewski/Brusikiewicz. Wystarczy wpisać nazwiska do wyszukiwarki You Tube. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jan Wojciechowski19 marca 2016 19:30
  To ile ci Jasiu poleciało od sztuki.Piśmienny jesteś to może po 5 zł?
  Tak licząc wpadło 30 zł.Ciekawe czy ci zalicza i to co Eliza"skasowała"
  Tak to się zastanawiam czy za 30 zł warto z siebie robić buca?
  Rozumiem praca lekka domowa bo "przy kompie" a sumienie nie gryzie.Bo sumienie gryzie tych co i rozum maja?
  Produkuj się Jasiu produkuj.Zostałeś ss-ynem i juz nigdy z tego nie wyliziesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu najlepsi specjalisci od ogłupiania = telewizja czystopolska =TVP. Oczywiździe oprócz Tvtrawa i radia z wieprzem. Oto idole Jasia i jego kamaryli.
   https://www.youtube.com/watch?v=RLo2FcXb8eE

   Usuń
 17. Aaaaaa, zapomniałem! Przed zaśnięciem polecam Sz. Państwu, też na Y.Tube "Kaplicowy" Zenona Laskowika a dla bardziej wymagających "Igraszki z diabłem" gdzie można zobaczyć jak czas szybko biegnie. Jest jeszcze sztuka, ale tytułu nie pamiętam, gdzie stary diabeł rozmawia z młodym diabłem o sztuce kuszenia, albo na odwrót. "Przepijemy naszej babci domek śliczny........" i "Jak dobrze mi w pozycji tej......". Muszę jeszcze sprawdzić mechanikę podwozia by bezpiecznie wylądować.

  OdpowiedzUsuń
 18. Jan Wojciechowski19 marca 2016 20:55
  A to ty jesteś"opcja niemiecka" jak powiada prezes
  A dziadek w Wermachcie był, czy "dobrowolnie" w SS /być może ze i znał dziadka Tuska
  Bo gdyby w Afrika Korps to mógłbyś podawać jak wielu "ze był w AK"
  A i może ktoś 'z twoich" te "dziewczynki na Gestapo "/nie moje tez prezesa/ przesłuchiwał.
  Tak czy siak "dupa z tyłu" w PIS masz przesrane.Bo jeśli nie tamto to cie zakwalifikują na WV-dojcza
  Tu nie takie sztuczki i "papiery" sa znajdowane ! IPN czuwa !
  PS
  Tylko na bogów, nie pisz, iz uciekałeś w tzw "stanie wojennym"albo cie zmuszono ,albowiem niezłomny nasz prezes, mimo nacisków, pozostał na posterunku i nawet nie odważono się go internować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że też się Panu chce.

   Usuń
  2. Tu Jan Wojciechowski a na ausweisie w Fatherlandzie to "lon jezd" Hans Adalberter.Taki "migrant" z lat 70 ych.

   Usuń
 19. Skutki religijnej indoktrynacji?
  Od dwóch tygodni / mniej więcej / toczy się mocno ożywiona dyskusja na temat: Czy informowanie Unii o sprawach Polski i jej problemach, po wygranych wyborach przez pis-lam, jest donoszeniem, czy nie!
  Przede wszystkim: To nie chodzi o Polskę i " donoszenie ", ale o bezprzykładne rozpasanie się wolactwa, które najwyrażniej - uznało Polskę, za swoją prywatną własność!
  Podobnie jak: telewizję publiczną, radio, spółki skarbu państwa, prokuraturę, sądy, no i oczywiście Trybunał Konstytucyjny!
  Bardzo mi to przypomina " mondrości " kościoła, który od wieków uważa , że : " brudy trza prać w swoim zatęchłym gronie "...
  Dotyczy to: zbrodni pedofilii w obrębie kościoła, ale też: poradnictwa tej instytucji dotyczącej rodziny!
  Molestowana, bita, prześladowana żona - ma przecież cierpieć w milczeniu i pokorze, a jej każda próba racjonalnego działania - wykracza poza " nauki kościoła "...Jest z nimi sprzeczna!
  Oczywiście sytuacja może dotyczyć też mężczyzn, którzy - choć rzadziej - też mogą być ofiarą, w związku.
  " Brudy należy prać w swoim domu " - zawsze " nauczał " kler...
  Dziś ta idiotyczna " zasada "zostaje to przeniesiona na forum publiczne, państwowe...i znajduje armię naśladowców!
  Panowie w sukienkach: błądzicie, a wasze " nauki " - są warte funta kłaków!
  Polska jest w Unii Europejskiej. Ma niezbywalne prawo i obowiązek - poruszać tam swoje żywotne problemy i tam szukać rady i wsparcia!
  Europa - to właśnie nasza rodzina, a poruszanie tam polskich problemów / wywołanych przez pis-lam / , to nie donoszenie, a najnormalniejsza w świecie, procedura!
  Smutno się robi, gdy bełkot i " zasady " kościelne - przejmują: rządzący politycy, usłużne ogłupiałe " wiarą " media... wmawiając, że poruszanie polskich spraw to - donoszenie!
  Mylicie się, głupcy! Wyłażcie częściej poza mury kościołów, na świeże powietrze, to poprawi wam procedurę myślenia i wyciągania wniosków!
  Dziś niejaki " Liroy " mordę darł, w porannym TVN-nie, wmawiając WŁAŚNIE taki punkt widzenia...W/g tego dziwoląga - P.O. i " Nowoczesna " - waśnie DONOSI na Polskę!
  Nie wierzcie, nie poddajcie się idiotyzmom, nie przejmujcie bełkotu czarnych, bo zaiste: racji oni nie mają...
  MAMY PEŁNE PRAWO I OBOWIĄZEK SZUKAĆ ROZWIĄZAŃ I POMOCY W UNII EUROPEJSKIEJ!
  A pis-lamistyczne dupki niech raczej zajmą się czymś innym, bo należałoby przypomnieć ich wcześniejsze " dokonania ", w Europie i nie tylko: panadudy, macierewicza i fotygi w USA! I wielu, wielu innych.
  W burdelu jaki spowodował pis-lam:
  Jedynie ostra interwencja Europy, USA - może pomóc i pohamować zakusy rodzimych dzikusów!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie bawię się zbytnio w politykę, ale trudno usiedzieć cicho, kiedy wokół takie bezprawie. Mam nadzieję, że w końcu nastanie taki czas, o którym mówi zakończenie Twojego wpisu i oby jak najszybciej. Pozdrawiam Cię Elizo bardzo serdecznie i wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Radosnych Świąt Pańskiego Zmartwychwstania
  Z serca Ci życzę...
  Serdeczności Elizo :)

  OdpowiedzUsuń