piątek, 22 września 2017

"Wizyta oficjalna"


Wczoraj zamieściłam te dwa zdjęcia i mój poniższy komentarz na Facebook'u, dziś mnie za to zablokowano na 30 dni bo "publikacja nie jest zgodna ze Standartami Społeczności Facebooka" 👀A.Duda z Polonią z New Jersey


Macierewicz zabrał się z prezydentem Dudą do USA. Zawsze tłumaczy nawet kiedy zaprosiło go Radio Mariolka, że "jest to wizyta oficjalna". 

Jackowo, to zwierciadlane odbicie elektoratu krótkoPiSów w Polsce. Mentalnie zafiksowani na Polsce porozbiorowej. Kierpce, serdaki, pawie piórka i kiełbasa są dla nich symbolami Ojczyzny. Braki w uzębieniu też. Obraz dzisiejszej Polski budują sobie na podstawie tego, co powie ksiądz na niedzielnej mszy i co usłyszą w sekciarskim radiu z Torunia. Szef tego ostatniego dostrzegł to już dawno i bez litości łupie tego bogoojczyźnianego, zacofanego kulturowo i cywilizacyjnie spadku po zaborcach.

Jackowo to siedlisko bigoterii, głupoty,  analfabetyzmu angielskiego i polskiego, niedouczonych elektryków, łupaczy azbestu i każdego wulgarnego, prymitywnego oszustwa jakie tylko można sobie wyobrazic. To tam każde zdanie mówią fifty fifty po polsku & angielsku i umieć tak mówic uważane jest za wartość. Tam właśnie zawsze poparcia jak i kasy szuka Macierewicz i PiS.

Czy można jeszcze dziwić się Amerykanom, że nie chcą Polakom znieść wiz? Mnie to nie dziwi, przecież niedorobionych umysłowo Amerykanie mają pod dostatkiem, po co im nowi?

13 komentarzy:

 1. Serio?Popatrz jaką nagonkę zrobilaś na pana Macierewicza!!! Nie wstyd ci Eliza przyłączać sie do tych wszystkich co szczekają na tego jedynego sprawiedliwego ktory chce wyjaśnic to smolenskie nieszczeście? To sarkazm oczywiscie.
  Co do Polonii,szczególnie chicagowskiej-trafny obraz. Wiadomo,ze ludzie ci w swych sentymentach, resentymentach, poglądach tkwią kurczowo w dziewiętnastym wieku. Siebie nie przeskoczą.Ci co przeskoczyli-stoją z boku, wtopieni w cywilizowane warstwy społeczeństw, obchodząc polskie piekiełko szerokim łukiem i podżartowując sobie z takich problemów. Podżartowując? Kpiąc. Bo to przepaść mentalna i intelektualna.
  A fb polski już obsiadło bolszewictwo. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Elizo!Wszystko się zgadza. jest dokładnie tak, jak piszesz. Byłem kilka razy w kościele na Jackowie i rzeczywiście tam jest właśnie taki element o którym piszesz. Antek pojechał tumanić moherowy elektorat. Być może będzie również zbierał kasę dla Muchomora, aby mieć u niego większe względy.Dużo serdeczności i wypoczynku w weekend:-*)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież nikt ich już w Polsce nie chce i nie zaprasza, niech te chamki spod Łomzy czy z Podhala.zrywają dalej azbest i czyszczą murzynom sracze, ale niech się od Polski odwalą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Droga Elizo, a niech jedzie detektyw Maciarenko, mądry polonus się nie nawróci na pis a głupi będzie dalej głupim. Maciarenko myśli ze Amerykańce pomogą, oj głupi on głupi, oni nas mają w …

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...dlatego od zawsze twierdzę, że polonusi zasiedzieli poza granicami Kraju dłużej niż ~ 10 lat nie mogą mieć prawa głosu w NASZYCH wyborach.
   A zwłaszcza ci, którzy mając drugie obywatelstwo nie zamierzają wracać do Polski.
   Nie ich cyrk, nie ich małpy.

   Usuń
  2. Może i Amerykańce mają nas w ... , ale w przeciwieństwie do Niemiec nie próbują nas wyzyskiwać i nie próbują w Polsce zaprowadzić zaprowadzić swoich rządów.

   Usuń
 5. "publikacja nie jest zgodna ze Standartami Społeczności Facebooka" ��
  Przepraszam a jakie sa to "standarty" i gdzie one sa zapisane ?
  Wie ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usuwamy materiały, blokujemy konta i współpracujemy z organami ścigania, jeśli uważamy, że istnieje poważne ryzyko bezpośredniego zagrożenia fizycznego lub zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego. Dowiedz się więcej o tym, jak Facebook radzi sobie z obraźliwymi treściami.
   Nasza globalna społeczność wciąż się rozrasta. Staramy się tworzyć dla niej środowisko wolne od obraźliwych treści. Aby to osiągnąć, polegamy na osobach takich jak Ty. Jeżeli zobaczysz na Facebooku coś, co Twoim zdaniem narusza nasz regulamin, zgłoś to. Utworzyliśmy specjalne zespoły, które analizują zgłoszenia użytkowników z całego świata i zapewniają tym samym bezpieczeństwo w serwisie.

   Instytucje rządowe czasami proszą nas o usunięcie treści, które naruszają obowiązujące lokalnie przepisy prawa, ale nie naruszają naszych Standardów społeczności. Jeśli w wyniku starannej analizy prawnej stwierdzimy, że dany materiał jest niezgodny z ustawodawstwem krajowym, zablokujemy dostęp do niego wyłącznie w danym kraju lub na określonym terytorium.

   Pamiętaj o następujących zasadach:

   Możemy podjąć działania zawsze, kiedy pojawia się materiał naruszający zamieszczone tutaj Standardy społeczności.
   Może się zdarzyć, że poprosimy właściciela strony, aby powiązał swoje imię i nazwisko oraz profil na Facebooku ze stroną zawierającą brutalną i niestosowną treść, nawet jeżeli ta treść nie narusza naszych zasad.
   Zgłoszenie materiału nie gwarantuje, że zostanie on usunięty, ponieważ może nie naruszać naszych zasad.
   Nasi pracownicy poproszą Cię o wyjaśnienie, dlaczego uważasz, że zgłoszony materiał może naruszać nasze zasady. Zgłaszając materiały dodaj uzasadnienie, dlaczego wnioskujesz o ich usunięcie (np. zawierają nagość lub propagują nienawiść). Wyjaśnienie przekażemy osobie analizującej zgłoszenie.
   Czasami zmieniamy decyzje podjęte po analizie zgłoszenia. Powodem może być otrzymanie dodatkowych informacji dotyczących kontekstu publikacji lub pojawienie się na stronie lub w profilu na Facebooku nowej, niezgodnej z zasadami treści.
   Liczba zgłoszeń nie wpływa na decyzję o usunięciu materiałów. Nigdy nie usuwamy materiałów tylko dlatego, że zostały kilkakrotnie zgłoszone.
   Konsekwencje naruszenia Standardów społeczności różnią się w zależności od wagi naruszenia oraz wcześniejszych zachowań użytkownika na Facebooku. Na przykład za pierwsze naruszenie można otrzymać ostrzeżenie. Jeżeli niewłaściwe zachowania powtarzają się, możemy ograniczyć danej osobie możliwość publikowania postów na Facebooku lub zablokować ją.

   Nie każda niestosowna lub problematyczna treść narusza Standardy społeczności. Dlatego oferujemy Ci możliwość personalizowania i kontrolowania tego, co widzisz. Możesz przestać kogoś obserwować, zablokować lub ukryć posty, osoby, strony i aplikacje, których nie chcesz wyświetlać. Używaj tych narzędzi i korzystaj z serwisu w optymalny dla siebie sposób. Dowiedz się więcej. Możesz także zwrócić się do osoby odpowiedzialnej za publikację treści i w ten sposób rozwiązać problem. Opracowaliśmy narzędzia, które pozwolą Ci komunikować się bezpośrednio z innymi osobami, ilekroć nie spodobają Ci się zamieszczone na Facebooku posty, zdjęcia lub inne materiały.

   Usuń
  2. Tresc nie przypadla do gustu polonii z Chicago i masowo zglosili moj post.

   Usuń
 6. Normalka Jak sie o tym nie pisze to tego nie ma
  Co gorsza jak powiedział Lewandowski vce "od kultury"
  "Media są czwartą władzą, a władza według konstytucji należy do obywateli, czyli Polaków. W związku z tym ta czwarta władza powinna należeć do Polaków. Wszystko co w Polsce się dzieje jest kontrolowane przez polskie władze, czyli czwarta władza też musi być polską władzą – mówił Lewandowski.
  Wniosek? Usuwamy lub zgłosimy do usunięcia to co nam sie nie podoba.
  Dawniej to sie nazywało cenzura a dzis jak to nazwą?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcie 1:prezydent opowiada kawały o polityce,radość powszechna.
  Zdjęcie 2:radość powszechna trwa..zdobył 1-sze miejsce w konkursie na"PRAWDZIWEGO POLAKA".Cyt."Czy ten prezydent jest z nami?"Odp.: z góralami tak, z nami. niekoniecznie..
  Gdzieś już to pisałem,ale ,muszę powtórzyć..
  Górską ścieżką przez las idzie turysta i nagle słyszy głośne"ło Jezuu,Jezuu!".Puścił się pędem w tamtą stronę,słysząc co chwilę"ło Jezuu,Jezuu..!"
  Dobiegł na miejsce,patrzy,a tam góral siedzi oparty o pień drzewa,głowa wtulona w ramiona,siekiera wbita w pień drzewa..?"?Co się stało,ktoś umarł z rodziny,owce padają?"."Eć tam..nii,jeno mnie dziś tak nie chce się nic roobiić!".
  A hoj!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uśmiechy,ochy i achy. Budujące to wszystko,wydawało by się.. Nie należy jednak zapominać, że to prezes nakazał.Bez prezesa nic się nie dzieje się.Prezes nawet na pierdnięcie wydaje osobiste zezwolenia swoim politykierom.
  Niby należymy do grona państw demokratycznych,niepodległych i jejku jejku..Goowno prawda! Uzmysłówmy sobie wreszcie,że o niepodległości,jak ona ma wyglądać,decyduje jeden kurdupel 1,50 w kapeluszu! Kto mówi że nie??? Dawać go na deski!

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwazam, ze Polacy powinni trzymac dobre stosunki z Amerykanami a nie z tymi co w 39 przyszli donas sluzbowo

  OdpowiedzUsuń