poniedziałek, 23 stycznia 2017

Zarażeni


Lem miał rację, głosząc,  że Polska to największe zadupie w Europie ! Takich średniowiecznych fanatyków nie znajdzie nawet w Bośni czy Albanii. Polska ma prawdziwy skansen ciemnoty, a kwiat oszołomstwa polskiego to elektorat PiSowski. Obawiam się, że wszystko zmierza do konfrontacji, a całkiem możliwe jest, że poleje się krew. Chyba Jaroslaw Kaczyński o tym marzy, bo nie dane mu było być wodzem rewolucji solidarnościowej... Eh, historia lubi się powtarzać, rośnie nam nowy Hitlerek.

Z tego patu wyjście widzę tylko jedno – kacza małpiarnia do Tworek, zamknąć na trzy spusty i klucz do rzeki !!! 
Bo to ostatni dzwonek dla wielu. Ten obłąkany władzą, swym szaleństwem zaraża wiele osób. Wmawia ludziom różne spiski i sensacje, a osoby sfrustrowane dają się na to nabrać. Cynicznie wykorzystuje ludzką krzywdę, tragedie i problemy. Nie wolno uwierzyć, że on kogokolwiek broni. On tych sfrustrowanych tylko używa, wykorzystując, że życie w kapitalizmie nie jest proste i wymaga pracowitości, odwagi, elastyczności, umiejętności kształcenia się i dostosowywania. Wielu nie jest w stanie temu sprostać i Absmak daje im łatwe rozgrzeszenie. Bo znacznie łatwiej jest zwalić winę za własne niepowodzenia na innych, pielęgnując własne demony, złe i zawistne jak sam preziu. 

"Zarażeni" jego obsesjami, będą wychodzić z tej choroby jeszcze długo po jego odejściu z polityki.

8 komentarzy:

 1. Normalka Juz "wieki temu" W,Młynarski stwierdzał w piosence
  "Ludzie to lubią, ludzie to kupią,
  Byle na chama byle głośno byle głupio,
  Do miast i wiosek do PWM -u*,
  Prosta nauka licznik stuka w takt refrenu."
  Normalka ,rodak jak urodził się frajerem, frajerem pozostaje do końca życia

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto zrepolonizuje kaczora?
  Modne słowo, wprowadzone przez bełkotliwego karła to właśnie: repolonizacja. " Bedzie " repolonizował media, zwłaszcza te " polskojęzyczne ", w odróżnieniu od wolskich, które wprost kipią " miłościom " do Polski... Raczej Wolski i panaprezesa!
  Demokrację, w Polsce rozdeptano, bo ta atrapa, praktycznie poza kontrolą konstytucyjności, za to z pisowskimi aparatczykami - w prokuraturze - to nie jest już demokracja. Zostały tylko sądy, a i te wkrótce będą pisowską " prokuraturą bis " - ziobry!
  Rzecznik Praw Obywatelskich jako ostatni skansen demokracji, już dziś nie ma praktycznych możliwości skutecznego odwoływania się, bo do kogo? Do T.K.? Wolne żarty...
  Wybór w USA, nieprzewidywalnego, ale rokującego czarne scenariusze - Trumpa, jego wielki szacun. dla Putina - dopełnia obrazu tragicznej sytuacji.
  Pis-lam pełni rolę piątej kolumny, której działania - wbrew prymitywnym pozorom - są na rękę właśnie Putinowi. Być może już niedługo możemy być przedmiotem targu politycznego, w wykonaniu: Trump-Putin. Na obrzeżach Europy. Kraik bez znaczenia. Bowiem:
  Im bardziej kaczor i jego pis-lam pokazuje rusofobię - tym bardziej praktycznymi działaniami - popierają Putina, a są wrogiem cywilizowanej Europy!
  Europa już pracuje nad nowym " oprzyrządowaniem prawnym ", zmierzającym do ustanowienia prawa egzekwującego - od państw członkowskich - przestrzegania norm europejskich! Nikt nie przewidział takich " możliwości " - jakie zaistniały w Polsce, w wyniku wyborczego otumanienia!
  Państwa nie stosujące się do praw cywilizowanego, europejskiego świata - ten świat/ Europę / - opuszczą.
  Słuchałem, u Lisa na onecie J. Lewandowskiego, który potwierdził opracowywanie bardziej rygorystycznego prawa, dla krajów Unii. To bardzo słuszne posunięcie. To Polska jęczała przed bramami Europy i prosiła o wejście w Jej struktury, a nie odwrotnie!
  Przynależność do elity Państw Europejskich zobowiązuje, mały podły karle, z napoleońskimi ambicjami!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 3. " Jest jednak grupa ludzi, którym ten tekst właśnie chciałbym poświęcić. To przeciwnicy rządów PiS, będący zwolennikami wyłącznie estetycznych działań opozycyjnych.
  To ci ludzie, co do których nie mam wątpliwości, że o Polsce myślą tak jak demokraci i stanowią ten zdrowy gorszy sort Polaków, przeciwny bolszewickim rozwiązaniom dobrej zmiany. Jednocześnie głośno zgłaszają „absmak” z powodu niektórych metod protestów.
  Pierwsze takie uwagi dotyczyły niesymetryczności języka, jakim posługujemy się w obronie przed językiem nienawiści i wykluczenia stosowanym przez PiS i ich media. Padały argumenty, że musimy się czymś różnić od pisowców i jako „koderaści” gorszy sort, komuniści i złodzieje, osoby specjalnej troski czy niemieccy agenci – powinniśmy przyjmować to z godnością i kulturą osobistą. To samo dotyczy manifestacji obywateli w trakcie miesięcznic smoleńskich lub wizyt Kaczyńskiego na Wawelu.
  Gorszy sorcie: to jest wojna.
  Faszystowską metodą stosowaną przez szturmowców dobrej zmiany jest odczłowieczenie przeciwnika. My nie mamy być sąsiadami, braćmi, Polakami myślącymi inaczej, nie mamy być zwolennikami innej wizji Polski "...
  Autor: J. Parol / fragment wypowiedzi / do przemyślenia.
  Stanisław

  Nas ma nie być! Celem państwa wymyślonego przez sfrustrowanego szaleńca jest eksterminacja przeciwnika – a nie wygrana i współistnienie.

  Na końcu tej drogi jest Jeden Naród, Jedna Partia i Jeden Wódz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro protest studentów. Mam nadzieję, że młodzież nie będzie taka "ugrzeczniona" jak manifestanci KOD "w średnim wieku". Wszak bolszewicka indoktrynacja PiS (reforma szkolnictwa) to ich przyszłych dzieci głównie dotknie. No, a ichni "minister" też już "reformę" dla uczelni szykuje. Jak też mniemam "służby" (może OT będzie miało stosowne szkolenie przy okazji) zostały już wyposażone w odpowiednią liczbę aparatów do robienia zdjęć demonstrantom (stosownie do potrzeb witryny "ścigani").
   Pomyślności.
   Pomyślności.

   Usuń
  2. Myślałem już, że za czasów rządów pis-lamistów już nic nie jest mnie w stanie zadziwić. Jednakże dzisiejsza wiadomość pozwala mi przyznać, że się myliłem. Bardzo się myliłem! "
   Nasz " głównodowodzący " , nawiedzony macierewicz, ma zamiar zmienić taktycznie, rozlokowanie stoczni Marynarki Wojennej.
   Stocznia ta, od zawsze mieściła się w Gdyni-Oksywiu, co miało takie zasadnicze uzasadnienie, że budowane i remontowane w niej statki oraz nieliczne okręty, mogły bezpośrednio - po niezbędnych remontach lub budowie - trafić ponownie do swego naturalnego, wodnego środowiska. Jakim niewątpliwie jest woda:) W tym przypadku wody Zatoki Gdańskiej, bezkolizyjnie połączone z " naszym " Bałtykiem.
   Jak " wielki " musi być umysł naszego wodza , że postanowił przenieść stocznię do... Radomia! Jakiż ja jestem głupi i pozbawiony wyobrażni, że takiej alternatywy nie brałem pod uwagę:)
   Potencjał umysłowy władzy ludzików panaprezesa jest zaiste wielki i niezmierzony jak kosmos!
   Panie macierewicz, a może Tatry przenieść do Gdyni?
   Będą naturalną ochroną przed, całkiem możliwym, desantem " zielonych ludzików " Putina...
   Czy w Wolsce lekarze psychiatrzy abdykowali?
   " MON chce, by w Radomiu powstała siedziba stoczni Marynarki Wojennej. Wcześniej jednak firma musi wrócić do Skarbu Państwa - od sześciu lat jest w upadłości. Pomysł został momentalnie wyśmiany przez internautów "...donosi prasa.
   Stanisław

   Usuń
  3. Chłop z PRLu niby wyszedł, lecz PRL z chłopa nigdy!
   https://www.youtube.com/watch?v=xVIq6WD1TA4

   Usuń
 4. Kiedyś, za nieboszczki komuny,ogólne wzburzenie powodowały wiadomości / często fałszywe i wyolbrzymione/, o rozpasaniu tamtej władzy, o używaniu przywilejów, w celach prywatnych...
  Pamiętam jak: Gierkowa jeżdziła do Paryża, po zakupy i żeby zrobić sobie modną "koafiurę", żaglowiec " Pogoria " miał służyć prezesowi TVP, Szczepańskiemu - jako prywatny " dom rozpusty ", wraz z basenem i zagrodami dla koni wyścigowych...
  Dziś wiemy, że to była brednia, powtarzana przez konspiratorów.
  Nie ulega jednak wątpliwości, że WTEDY władza , władzy - nadużywała. A dziś?
  Wczoraj rozpędzona do prędkości ponad 130 km/godz. kawalkada pojazdów macierewicza, w sumie kilkanaście limuzyn, wracając od posłuchania u łojcadyrektora rydzyka, z Torunia, najechała na prawidłowo zwalniające, przed czerwonymi światłami, postronne auta.
  Kilka osób rannych, straty zapewne liczone w setkach tysięcy, lub w milionach zł... Macierewicz, spec od ucieczek, szybko, nie troszcząc się o stan żandarmów i osób pokrzywdzonych - przesiada się do nowego pojazdu i... ucieka! Analogia do ucieczki macierewicza, ze Smoleńska po katastorfie - nasuwa się sama!
  Gdzież to tak się spieszył ów szaleniec?
  Spieszył się, bo braciszkowie Karnowscy i ich gazetka utrzymywana przez " skoki "... nadali kaczorowi tytuł: " Człowieka Roku, w sferze obrony wolności demokracji "! Pędził na tę uroczystość. Tak, to nie jest żart!
  Należałoby zadać kilka pytań:
  Czy macierewicz rydzykowi hołdy składał jako osoba prywatna, czy też jako minister?
  Dlaczego przekroczono wszelkie normy bezpieczeństwa, narażając postronnych kierowców na tak spore niebezpieczeństwo?
  Ile samochodów/limuzyn uległo rozbiciu, jakie są koszty tego bałaganu?
  Dlaczego macierewicz używa państwowych pojazdów, ochrony Żandarmerii Wojskowej - do prywatnych wizyt? Ile wyniół koszt uruchomienia tylu limuzym, koszt paliwa, koszt Żandarmerii?
  Dlaczego policja, nie ukarała przykładnie bandytów rządowych, za spowodowanie powszechnego zagrożenia na drodze, za naruszanie przepisów i kodeksu drogowego?
  Czy nie jest to: bezprzykładny akt naruszania władzy, które to wydarzenia mają miejsce codziennie, a teraz - tylko wypadek spowodował nagłośnienie wydarzenia?
  Czy " audiencja " u rydzyka i pośpiech by być na pseudouroczystości, związanej z nadanym " tytułem " dla posła kaczyńskiego: to sprawa państwowa, czy prywatna?
  Naiwnie żądam od pana ministra macierewicza, odpowiedzi na te pytania!
  Nie licząć na odpowiedż, odpowiadam sam:
  Panie kaczorze, panie macierewicz:
  Polska to nie wasza własność! Odpowiecie za te bezprzykładne akty zawłaszczania, udawania milionerów, za państwowe, czyli wspólne, pieniądze!
  Prędzej, czy póżniej odpowiecie!
  SUWEREN pamięta!
  A za straty i wyrządzone szkody - powinien zapłacić szalony minister " obrony " ! Z własnej kieszeni!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 5. http://demotywatory.pl/topka/facebook_dzien

  OdpowiedzUsuń