sobota, 25 lutego 2017

Katolickie standardy


Prof.Chazan zatroszczy się o ciężarne Polki. Chazan, b. dyrektor warszawskiego szpitala im. Świętej Rodziny, został członkiem zespołu powołanego przez ministra zdrowia, który ma opracować projekt rozporządzenia ws. opieki okołoporodowej.
"Jeśli prof. Chazan ma się zająć opracowaniem standardów opieki okołoporodowej, to możemy pożegnać się z myślą o tym, że polskie kobiety będą rodzić dzieci w godnych, europejskich warunkach" - powiedział b. minister zdrowia B.Arłukowicz z PO.
Jak szalec to szaleć! Teraz tylko czekać aż nominują siostrę Bernadettę jako Rzecznik Praw Dziecka ... Polska ma twarz starego, zakłamanego zdewociałego, opalonego fanatyka religijnego.
I ani to śmieszne, ani zabawne. Polacy powierzyli życie i zdrowie swoich żon i córek w ręce szalonych fanatyków religijnych. Wszyscy pamiętamy do czego świadomie i z premedytacją doprowadził Chazan. Taki zwyrodnialec powinien być dożywotnio pozbawiony prawa wykonywania zawodu lekarza. Co jest najdziwniejsze to ta obstynacja PiSu co do osoby Chazana, a przecież wg nich i ich teorii i wyobrażeniu o aborcji, Chazan dopuścił się ludobójstwa!!
Wystarczy dobrze ustawić się do wiatru i zarobić. Kiedyś na skrobankach, dzisiaj na "wykładach" o życiu poczętym. Piecha również zamienił szczypce i IVABRADYNĘ na fotel w Europarlamencie! Tacy ludzie dwulicowi wiedzą jak zmienić kaskiet partii i choć to ich prywatna sprawa, nasuwa się pytanie - czy tacy ludzie mają prawo narzucać nam swoje recepty na życie? A Radziwiłłowi życzę, żeby na stare lata miał taką samą opiekę jaką Chazan oferuje kobietom. Żeby wył z bólu a ktoś mu powiedział że cierpienie uszlachetnia, że tak ma być. Dla takich chciałabym aby istniało piekło, aby w jednym kotle smażyli swoje jaja.
Podgrzali PiSy atmosferę przed 8 marca!!!  Nie ma rady kobitki, dupy w garść, makijaż bojowy na twarz i 10 przysiadów na rozgrzewkę. Szykujcie się na ustawkę. Mam nadzieję że ta kreatura-antyreklama PiS jeszcze bardziej podgrzeje antypisowskie nastroje !
ae33 komentarze:

 1. No to teraz na porodówkę bez gromnicy i wiaderka wody święconej ani dudu

  OdpowiedzUsuń
 2. Zatrudnianie Chazana to robienie na zlosc poprzedniej ekipie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest nareszcie szansa na wypier...lenie tej "dobrej zamiany" w kosmos. Drogie Panie walczcie o swoje a my wam pomożemy

  OdpowiedzUsuń
 4. Że też ten skurwysyn będzie utrzymywany z publicznych pieniędzy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Niewykluczone , że ta kreatura, Chazan, zostanie ministrem " zdrowia ". Koła radiomaryjne są niezadowolone z Radziwiłła, a rydzyk już wyznaczył osobę odpowiednią. Jest nim właśnie były " skrobidupek " - Chazan!
  Miłe panie i panowie:)
  Róbcie zapasy środków antykoncepcyjnych, prezerwatyw - bo niebawem będą zakazane!
  Chcieliśta pis-lamu? No to mata, durni wyborcy!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 6. 100/100 Elizo
  Ciesze sie iż znów jesteś aktywna.I „w kształtnej piersi” znów bije „mężne serce”
  Mam propozycje byś Ty, oblatana w te klocki komputerowe przerobiła
  obraz francuskiego malarza, Eugène’a Delacroix „Wolność wiodąca lud na barykady –gdzie zamiast sztandaru”wolność „dzierży parasolkę..
  Moze się przyjmie, ta symbolika.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak jakbyśmy nie wiedzieli ze/jak ktos napisał na blogu/
  "PiS wygrało wybory przede wszystkim lansując tezę o „zamachu” smoleńskim uczepiwszy się kurczowo sutanny Tadeusza Rydzyka i szemranych biskupów, których przeszłość spoczywa w archiwach SB i nie jest ona bynajmniej krystaliczna.
  Wysokie stanowiska w państwowych spółkach piastują politycy, którzy w poprzedniej kadencji Sejmu dawali popisy w idiotycznej komisji ds. przeciwdziałania ateizacji Polski, oraz składali hołdy uznania Tadeuszowi Rydzykowi.
  No to mamy co mamy
  Dziwi tylko
  " Dlaczego nikt z opozycji nie postuluje powołania na ich wzór innych komisji?
  Komisji ds. kompromitowania kłamstw smoleńskich Antoniego Macierewicza i jego zespołu, komisji ds. klerykalizacji kraju, komisji ds. notorycznego łamania Konstytucji przez rząd, prezydenta i marionetkową premier.
  Nie może być tak, że jeden z drugim wizyty u Rydzyka za publiczne pieniądze nazywają ważnymi uroczystościami państwowymi!

  Nad tym trzeba pracować, komentowanie takich spraw w mediach po PiS spływa. Oni muszą czuć oddech na karku, muszą mieć przykra świadomość, że ktoś im patrzy na ręce! Trzeba odebrać inicjatywę Kaczyńskiemu i PiS, nie zajmować się głupkowatymi wypowiedziami, tylko działać, działać!"

  OdpowiedzUsuń
 8. Jednemu i drugiemu powinny po jajach chodzić i podgryzać mendy, do czasu, aż nic nie zostanie. Już jestem tak doładowana, że trudno wytrzymać z tymi PiSowskimi kanaliami. Już została cienka linia do tego, że te mendy wprowadzą ustawę o instalowaniu licznika w łóżkach i rejestratorach czy kobieta zaszła w ciążę czy nie. Qurwa nie wytrzymam!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zbylut Zalewski25 lutego 2017 21:51

  Elizo próżne Twoje nadzieje sku*wysyny żyją dłużej niż pożądni ludzie i odchodzą bez bólu

  OdpowiedzUsuń
 10. Cieszę się z tej "dojnej zmiany", bo de facto najbardziej po sempiternie [czyli głównie po kieszeni] dostają coraz dotkliwiej jej zwolennicy. Kaczy drób funduje nam inflację, wzrost cen, wzrost podatków, wzrost opłat, coraz powszechniejszą inwigilację, demontaż obronności, służby zdrowia, oświaty; niedługo przyjdzie skok na oszczędności ], którym 500+ z gardłem i bokiem wylezie. A że oni dalej modlą się do Rydzyka utrzymującego w karności "Pana Boga", to ich problem; PiSowski naród głupi - wszystko kupi [i zwali na Żydów, Wałęsę, Tuska oraz dziadka z Wehrmachtu]...

  - Strzeż się ciąży - Chazan krąży!

  OdpowiedzUsuń
 11. OBSERWATOR26 lutego 2017 07:18
  Niemcy maja takie powiedzenie "schadenfreude" czyli "radość z cudzego nieszczęścia"
  Tyle ze nieszczęście dotyka nas wszystkich.
  To tak jakbym się cieszył, gdyby dom w którym mieszkam podpalił jeden z durnych współlokatorów.
  Zostałem bez niczego ale się cieszę z durnego lokatora,bo mu się spaliło,tez.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. PRZETRZYMAMY!!!
   2. Ile to będzie p-ł-a-t-n-e-j pracy przy wywalaniu tego po-kaczego gó*na; te wszystkie pomniki, dolinki smoleńskie, groby żółdaków przeklętych, nasadzanie nowych lasów etc...

   Oto moja pieśń pochwalna PiS:

   https://pytam-jestem.blogspot.com/2017/02/hymn-pis-czyli-piesn-najwyzszej-siy.html

   Usuń
  2. A D-O-M -Polska nie pali się! Jest tylko permanentnie okładany fermentującym kaczym gó*nem polewanym obficie wodą święconą [przy czym ekskrementojadom ta atmosfera odpowiada].

   Usuń
 12. Komentarz internauty na kacze, wykwakane w 2007 roku - "ja tu jeszcze wroce"

  ....a potem będziemy mu staiać pomniki ,drukować na banknotach i składać modły . Bo on i jego PISuary wiedzą jak najlepiej ptworzyć Polską Republika Ludowo-Demokratyczna na wzór Korei Północnej a on sam będzie nam jako Kim Ir Sen. Bo stworzył (PIS) nowe przysłowie narodowe cyt. "Nic tak człowieka nie cieszy jak cudze nieszczęście"
  Kaczyzm jest NIEBESPIECZNY !!!!!!!!

  Odala


  Prorok jakis czy co Ta- Ten Odala?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie gościłam u siebie wnuczkę Frankopolo. Poszła do szkoły jako 6-latka. Aktualnie jest w 5 klasie. Miała iść do dwujęzycznego gimnazjum (francusko-włoskiego, bo angielskim już sprawnie się posługuje). Proszę tego nie mylić ze szkołą w której nauczane są dwa języki, chodzi o szkołę w której także inne przedmioty uczone są w wybranym języku. Pani minister (PiSuardessa) jej to uniemożliwia. Mamy jeszcze nadzieję, że powstanie, w miejsce tego dwujęzycznego gimnazjum, PRYWATNA dwujęzyczna szkoła podstawowa. Na szczęście, w razie czego, jesteśmy w stanie ponieść koszty tej edukacji. Co jednak gdy szkoły nie zdążą się dostosować do reformy? Co ze zdolnymi dziećmi n.p. artystycznie), których rodziców nie będzie stać na szkołę prywatną?
   O tym co sądzę na temat tej dereformy edukacji, a szczególnie jej "podstawy programowej" nie mogę napisać, bo wymagało by to użycia słów mocno niecenzuralnych. Po 35 latach pracy w oświacie, w tym 20 latach "z kredą przy tablicy", mam pełną świadomość tego w jakie bagno pcha PiS kolejne pokolenia (nasze wnuki). Niestety "zwykli ludzie" (rodzice) nie zdają sobie z tego sprawy, kaczor skutecznie wbił im do głowy, że krytykujący to wyłącznie "pełowscy" nauczyciele, którzy boją się "oderwania od koryta". W efekcie kolejek do podpisania się pod wnioskiem o referendum nie ma, a powinni się podpisać wszyscy pełnoletni Polacy, nawet jeżeli dzieci i wnuków nie mają.
   Pomyślności.

   Usuń
  2. Tu jest trochę prawdy o " nowej podstawie programowej " made in
   pis-lam:( :

   http://kobieta.wp.pl/bez-sklodowskiej-kopernika-i-antykoncepcji-eksperci-pan-punktuja-braki-nowej-podstawy-programowej-6088256118228097a

   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  3. A gdzieze Ci loni Ikka, znajda katechetow co to i po francusku i po wlosku?
   To nie brak checi z ich strony ,tylko trudnosci techniczne:-)))))Pisia ich byla......


   W tym roku nikt,powtarzam NIKT z moich znajomych -czy to z Francji czy z Anglii- do Polski sie nie wybiera.Czy to dla businesu czy turystycznie.Strach.Po prostu strach.
   Trudno bedzie Polsce wrocic do normalnosci i naprawic swoj image po przejsciu tej pisiej szaranczy.

   Milego dnia mimo wszystko,

   Usuń
  4. Dorzuć mnie do tej listy znajomych - pozdrawiam miło

   Usuń
 13. http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Niemcy.-Jaroslaw-Kaczynski-wsrod-karykatur-na-paradzie-w-Duesseldorfie-00018414

  OdpowiedzUsuń
 14. http://www.kateoleska.com/caricatures?lightbox=dataItem-ile4rayk

  Nota bene to "Maly PREZYDENT"

  OdpowiedzUsuń
 15. Radziwiłł, z tym nazwiskiem powinien klęczeć pod przydrożnym krzyżem i przepraszać za to, że żyje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WARA Ci od kalania zasłużonego dla wszystkich nazwiska!!! WARA!!!
   Wiedz, że Radziwiłłowie byli zawsze prawowiernymi i trwalymi katolikami, luteranami, kalwinami, prawosławnymi,jeden nawet usiłował się zmojżeszować, zawsze wiernymi byli i zaufanymi zwolennikami cara, elektorów pruskich, królów szwedzkich i pruskich, lojalnymi poddanymi cesarzy niemieckich i austriackich, oraz – ma się rozumieć – autentycznymi Litwinami czyli Prawdziwymi Polskimi Polakami-Patriotami. Jedna mało używana [tak przypuszczam widząc fisis] samiczka z tego gniazda była nawet wiceministrzycą oświaty [uwyyy!!! - jakby napisał Lermontow].
   Tak więc godny to i zasłużony dla naszych narodowych interesów ród i słusznie nagradzają go jemu podobni...

   Usuń
  2. Mam ambiwalentnie wielkie uczucia wobec Polskich Polaków Katolików. Kalam ich z perfidną premedytacją i ukontentowaniem szczególnym. Potem spuszczam wodę i z głuchym łomotem spuszczam klapę! Jest spokój.

   Usuń
 16. Ministrowi potrzebna pigułka na rozum.Nie wiem jakim sposobem skończył medycyne chyba za jajka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pigułka na rozum "dzień po"? Jacuniu, szkopuł w tym, że pan minister stwierdził, że niegdy by jej sobie nie przypisał. Więc skoro odpada dobrowolna droga doustna, to czy gwałtem i z której strony?

   Usuń
  2. 04:01 Pani Basiu! Pani mu zrobi kakao. https://www.youtube.com/watch?v=meBI0dmQRws

   Usuń
 17. Wśród łętów kartofli,
  wśród łanów zbóż
  czai się kurdupel
  no i cóż?
  m_16Waszek
  On wśród tych zbóż
  dzieli i rządzi
  rządzi i dzieli
  czego się dotknie,
  to popierdzieli.
  APEL
  Hej kobitki,cepy w dłoń
  ku niemu się zwrócić
  i młócić! i młócić! i młócić!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. https://pytam-jestem.blogspot.com/2017/02/modlitwa-poranna-o-prezydenta.html

  OdpowiedzUsuń
 19. https://www.youtube.com/watch?v=5sBLQmp_OUE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...Nie przychodz.Ja mam od tego kota....

   Ilez to razy pisalem,ze to sie dzieje w srodku XXI wiekowej Europ; - No, jest bemol ,ze to tylko w geograficznym srodku, ale jednak.......

   Usuń
 20. https://valconetti.files.wordpress.com/2017/02/c5vtfzhvmaa42cn.jpg

  OdpowiedzUsuń
 21. A ja to tak sobie czasami siedzę i myślę..Myślę se,że świat jest taki oooogromniasty,a ja taki malutki..Jejku,jejku..Nie zdzierżę,póki mnie Malinka nie uświadomi..Matko jedyna! żeby Malinka się na mnie nie pogniewała,bo będzie kuniec filma..

  OdpowiedzUsuń
 22. Ciekawe kiedy nienachalnie wysoki nauczy sie nowego hymnu pisspatii:

  Miałeś, chamie, złoty róg,
  miałeś, chamie, czapkę z piór:
  czapkę wicher niesie,
  róg huka po lesie,
  ostał ci się ino sznur,
  ostał ci się ino sznur.

  OdpowiedzUsuń