piątek, 31 stycznia 2014

Dopóki Antoś żyje - chłopaki śpią w butach


Niezrozumiałym jest, dlaczego prokuratorzy umarzają większość postępowań dotyczących Antoniego Macierewicza. Czy to jedyna osoba, której wolno w naszym kraju wszystko?  Szczerze mówiąc, ja znam dużo więcej. To co nigdy nie jest poruszane dogłębnie i omijane jest szerokim łukiem, to wszelkie afery mafii kościelnej z Belzebubem toruńskim na czele, którego nikt nigdy nie rozliczyl za stoczniowe pieniądze i masę innych machlojek. Nikt nigdy nie zabrał się tak naprawdę do przeszłości tego toruńskiego hochsztaplera. A przecież jest ona tak bogata, nie tylko Polsce ale i poza granicami choć tak tajemnicza. Powinna wzbudzić ciekawość i dociekanie. Nie mówiąc już o Konkordacie, aferach majątkowych. Tak więc, raczej nie jeden Macierewicz, a ich setki...

Co do Macierewicza, na obronę prokuratorów trudno znaleźć argumenty. Albo wpływy PiS są tak wielkie, albo prokuratorzy nie mają kręgosłupa i ustawiają się pod nową władzę i się boją. Najbardziej bulwersująca jest współpraca prokuratury z grupą przestępczą , Macierewicza i Kaczyńskiego, chroni ich, fałszuje dowody, lub je ukrywa..! ...To już nie jest tylko skandalem, to uderza bezpośrednio w podstawy państwa !!! Teraz już wiadomo dlaczego Kaczyńscy postawili na Seremeta i mianowali go prokuratorem generalnym. To Seremet przydziela do spraw odpowiednich prokuratorów, którzy mają tylko jeden cel ; chronić funkcjonariuszy PIS! Seremet - tak jak reszta wyznawców religii smoleńskiej - wierzy, że to pisowskie bydło dojdzie do władzy, zabezpiecza więc obie tyły i stanowisko w nowym rządzie. Chyba, że premier Tusk w końcu pojmie co robi. A może mamy się domyślać, że jakieś mroczne powiązania łączą PO i PiS, skoro nie chcą oskarżyć Macierewicza za jawną zdradę Polski, skoro przez 2 lata po zwycięstwie PO w wyborach na stanowisku szefa CBA nadal był Kamiński i nadal na stanowiskach są prokuratorzy mianowani przez PiS?

Pozostaje wierzyć, że przyjdzie czas kiedy Macierewicz odpowiedzialności nie uniknie. Przecież sprawa TS nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Mam nadzieję, że jeszcze przed wyborami samorządowymi będzie pozytywna decyzja w tej sprawie. A jeśli TK stwierdzi odpowiedzialność Kaczyńskiego i Ziobry, to i Macierewicz się nie wymiga. Nie wierzę, aby TK  stwierdził, że Kaczyński też nie był urzędnikiem publicznym tylko osobą prywatną pełniąc urząd premiera!! 
Oficjalna polityka to wielki teatr dla maluczkich, prawdziwe życie toczy się za kulisami.

Tymczasem prokuratura działa w myśl zasady: pokorne ciele dwie matki ssie. 

promuj

POLECAM OSTATNI TEKST LAUDATTE


środa, 29 stycznia 2014

Oj Stachu, Stachu !Krew przyszłego świętego warta jest fortunę. A nawet więcej, jeżeli dotyczy celebrowania nowego roku Szatana. Najwyższe władze Kościoła Katolickiego obawiają się że relikwia z krwią JP2 właśnie została skradziona w imię Volac'a.


Volac to demon o skrzydłach anielskich z dwoma głowami. Data kradzieży odpowiada na przypadający w kalendarzu nowy rok szatański celebrowany przez adoratorów Belzebuba 1 lutego. Z tej okazji sekty są gotowe zapłacić każdą sumę za relikwię równie cenną jak ta z krwią byłego papierza prawie świętego. To świętokradztwo zostało popełnione w ostatni weekend w małym kościółku w Abruzzii. To sanctuarium było bardzo drogie Wojtyle, który często, zwłaszcza w początkowej fazie pontyfikatu, znajdywał schronienie pod górą Sasso gdzie przyjeżdżał na narty, a w miejscowym kościele zawsze zatrzymywał się na modlitwę. Kościół św.Pietro della lenca ze względu na duże opady śniegu był zamknięty, przepiłowano kraty aby ukraść relikwię jak i krzyż. W 2012 roku również skradziono ampułkę z krwią JP2, która znalazła się po kilku godzinach. Wierni modlą się aby było tak i tym razem. To tyle Kościół.

Dla mnie satanistą jest Stasiu Dziwisz. Po cholerę utoczył tyle krwi papieżowi. Gdyby nie to, papież żyłby do dzisiaj a więc jest winien jego śmierci. Czy papież zezwolił Dziwiszowi upuścić sobie niebieskiej krwi? Znów Dziwisz postąpił wbrew postanowieniom papieża. 25 lat na usługach papieża nie nauczyło go właściwych i ludzkich zachowań. Czy ktoś z was czytających mój wpis zachował na pamiątkę krew, palec, choćby nawet paznokieć czy włosów kilka swojej zmarłej matki czy ojca lub innej najbliższej osoby? Przecież to nienaturalne zachowanie, właśnie satanistyczne. Ale Stachu jest zaradny, ma ten stary kapeć żyłkę do interesu założę się, że narobił weków na długie lata. Brązowe słoiki to masło czekoladowe "Karol Mix", a żółte to "Karol up" (urynada z bąbelkami). Każdy słoiczek 0,50g 1000PLN + koszty wysyłki. A co do "ukradzionej" relikwi to ja tam w żadną kradzież nie wierzę. W takich czasach żyjemy, że nie mogli napisać prawdy o wniebowstąpieniu tej relikwii, bo naraziliby się na śmiech. 
może ktoś się orientuje ile jest warta moja relikwia?? nie to że jestem "w potrzebie" ale "przezorny ubezpieczony"...


promujwtorek, 28 stycznia 2014

Tak jest i gdyby umiał latać samolotem....

"Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby ofiar na Majdanie. Być może w ogóle by nie doszło do tego, co dziś dzieje się na Majdanie, ponieważ on - Lech Kaczyński- pojawiłby się tam dużo wcześniej. Wtedy, gdy obecny prezydent Ukrainy wykazywał coraz słabszą wolę do podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, a rzeczona Unia Europejska nie wiedziała, jak go przeciągnąć na swoją stronę. Nie zostawiałby takiej sprawy na ostatnią chwilę" - uważa Andrzej Urbański.


"Gdyby żył Lech Kaczynski...". Tak jest i gdyby jeszcze umiał latać samolotem... Ale masz rację - towarzyszu Urbański - gdyby dziś jeszcze Lech Wawelczyk żył prowadzałby wnuczki na spacery do parku z hasłem - KARMIMY KACZKI.... A reszta zgrai pisowskiej razem ze zgrają lepperowską zabierałaby się codziennie rankiem do obrządku krów. Ten dureń, którego kilogramy przewyższają intelekt, który nie wie co w miejscach publicznych zrobić z rękami pewnie także nie wie, że następne wybory byłyby pogrzebem obydwu Kaczyńskich? Co to za durnie z tego PiSu sOM! 
Pan Podgardle nie może dojść do siebie odkąd mu się korytko urwało...zmizerniał chyba nawet troszku i snuje się tylko z tym cybuchem w gębie po telewizorniach płacząc jak to drzewiej fajowo bywało.. Zero obiektywizmu - tu się nic nie zmieniło, tylko hardy kiedyś był a teraz tylko skomle ten satyr uczesany na psa spaniela, wyjatkowo odrażająca kreatura. Niech już pozostanie przy tym co potrafi, czyli ssaniu obgryzionej faji..

promuj


Jezus Gender

mały relaks :))

sobota, 25 stycznia 2014

Natychmiast przeprosić Talibów!!!


 W czwartek "Washington Post" napisał, że  Polska w zamian za 15 mln dol. zgodziła się, by USA stworzyły w 2002 r. w Starych Kiejkutach prawdopodobnie najważniejsze spośród tajnych więzień, gdzie za pomocą tortur CIA przesłuchiwała osoby podejrzane o terroryzmJan Ordyński
"Czy Leszek Miller ma rację, stanowczo odrzucając oskarżenia dzisiejszych pięknoduchów w sprawie Kiejkut i ówczesnej współpracy z CIA. Ciekaw jestem, jak zachowaliby się obecni oskarżyciele w atmosferze czasu po 11 września 2001 r ? I jeszcze to obłudne oburzenie na gotówkę przekazaną przez Amerykanów polskiemu wywiadowi. Ośmieszajmy się tak dalej - widać jeszcze za mało strat po rozwaleniu wojskowego wywiadu - dając się wciągać w wojenkę wewnątrz CIA, o której w swoim czasie szeroko rozpisywała się amerykańska prasa"

"Zgoda na to, by na terenie Polski było tajne więzienie CIA naraziła Polskę na niebezpieczeństwo ataku. Miller kompromituje się, kiedy mówi, że premier nie powinien wiedzieć o operacjach wywiadu. To by oznaczało, że polskim wywiadem kierował wywiad amerykański, bo za to płacił. Millerowi  Polska miesza się z  Maroko" - powiedział senator Pinior

Bez twardych dowodów,  oskarżenia Goldmana należy traktować jako plotkę - i ja tak je traktuję bo jak dotąd dowodów nie widzę. Przecież jest normalną sprawą, ze służby wywiadowcze sojuszniczych państw robią sobie przyslugi, z reguły w układzie "coś za coś".Osobiście mam gleboko w ...., to ze trzymano tam jakichś islamskich terrorystów, jak również to, że amerykański podatnik wysłał trochę kasy do Polski (ktokolwiek tę kasę wziął)
Polska jest w NATO i naszym psim obowiązkiem było współpracować z CIA. Kasa była potrzebna na łapówki dla Arabów którzy sypali swoich. A.Kwaśniewski i L.Miller zrobili więc wszystko jak należy.... A co nalży się islamskim terrorystom przemilczę...
 Są takie służby i takie akcje, o których nikt nic nie powinien wiedzieć. Ale do tego potrzeba odpowiedzialnych ludzi a nie postsolidarnościowych przygłupów narażających państwo i jego obywateli. Już tyle czasu rządzą i jeszcze niczego się nie nauczyli. Jeszcze trochę a zaczną przepraszać Talibów!!

A jakie jest Wasze zdanie?

promuj

Nie chcecie mieć podróbek to się logujcie, czemu "begonijka" czu "ikka" nie mają klonów? bo się logują, proste

janki, zenki i inne przygłupy ------------------------------>>>>>>>>>>>

piątek, 24 stycznia 2014

A ustawy brakWicedyrektor z warszawskiego ratusza do niedawna decydował komu zwrócić zabrane dekretem Bieruta majątki. Pół roku po odejściu z urzędu sam stał się właścicielem przedwojennego budynku, a tzw. decyzję zwrotową podpisał jego następca. Roszczenia do nieruchomości kupili od przyjaciółki jego rodzice w 2011r.Wtedy był wciąż wicedyrektorem Biura Nieruchomości. Twierdzi, że rozmawiał z matką, której podobno zakomunikował, że dopóki jest wicedyrektorem, odkłada teczkę na półkę i jego wydział nie będzie się zwrotem zajmował. Decyzję o zwrocie nieruchomości otrzymał pół roku po odejściu z urzędu. Przyszła już na jego adres, bo w międzyczasie przejął od rodziców wykupione prawa do nieruchomości.

Taki urzędnik ma dostęp do informacji m.in. o tym, kto się ubiega o zwrot nieruchomości, jak mocne ma papiery, na jakim etapie jest postępowanie, kiedy można się spodziewać rozstrzygnięcia w sprawie. Dla tych, którzy kupują roszczenia od spadkobierców to cenne informacje. I choć transakcje odbyły się zgodnie z prawem skandalicznym i nieetycznym jest, że podwładny pani prezydent, który decyduje o zwrotach nieruchomości, sam je kupuje.  Przecież taki dyrektor ma wiedzę na temat dokumentów, wniosków dekretowych, wie, która z załatwianych spraw pójdzie szybko, a która nie. 

Te zwroty majątków, to w większości przypadków wyrafinowany złodziejski proceder. Uregulowań prawnych w przedmiocie dekretu Bieruta nie ma i pewnie nie będzie, bo zahamowałoby to grabież. A gra warta świeczki, tu chodzi o miliardy.

A nieudacznicy żyjący przeszłością, szmalcownicy i potomkowie klasy próżniaczej - brać się do roboty! Pracować na własny rachunek zamiast skomleć. Nic wam się od Polski nie należy. Cokolwiek powiedzieć o dekrecie Bieruta to był to jedyny krok umożliwiający odbudowę Warszawy, bo za ta sytuację nie odpowiada bezpośrednio dekret Bieruta,  tylko urzędasy i sądy, które nonszalancko go stosują, tylko jak długo jeszcze i w czyim interesie?

promuj

czwartek, 23 stycznia 2014

A jaka jest płeć Kempy?Płeć to jest coś bardzo trudnego. W nauce płeć jest opisywana w dziesięciu różnych kategoriach, ośmiu biologicznych i dwóch społecznych. Żadna z nich nie jest zero-jedynkowa. A poseł Kurski i pani Beata Kempa potrafią od razu płeć rozpoznać. Muszą mieć jakiś dar, jakieś specjalne widzenie - mówiła posłanka Anna Grodzka w audycji Piotra Najsztuba w TOK FM. Posłanka przekonywała również w audycji, że mimo niechęci ze strony posłów SP zamierza włączyć się w prace parlamentarnej komisji "Stop gender" i może nawet - ma nadzieję - będzie w stanie w pewnych kwestiach przekonać posła Kurskiego i posłankę Kempę. 
No w to, to ja bardzo wątpię Pani Aniu. Żeby kogoś przekonać, ten ktoś musi umieć słuchać i dyskutować. W przypadku Kurskiego czy Kempy to po prostu niemożliwe, bo oni umieją słuchać tylko siebie no i ... biskupów. A pani  biskupem nie jest. I co musi pani rozumieć również, że ten GENDER to oręż w walce o popularność i o odwrócenie uwagi od kościelnych niedoskonałości. Co do pani Klempy to ona płeć rozpoznaje po smaku i zapachu:
A Grodzka być może dla niektórych zbyt atrakcyjna, może ktoś nie akceptuje jej płci, ale jest bardzo inteligentna i bardzo ciężko pracuje w komisjach. Niestety choć jest posłem który wyśmienicie wypełnia swoje obowiązki, niewielu  słucha co ma do powiedzenia. A szkoda, bo od takiej Kempy "intelegencja" wprost bije !!!! Kempa to awanturna i głupia osoba .. i to nie jej mała atrakcyjność tylko jej głupota ją dyskwalifikują w starciu z genderem i z panią Grodzką. Tak więc droga pani Anno, proszę zabić tych idiotów spokojem, opanowaniem i wiedzą merytoryczną. Śmiechem i kartką do głosowania zabijemy ich my - wyborcy.

Pani Aniu, powinna pani namówić jeszcze prof.Srodę aby się zapisała do komisji przeciw ateizacji. Byłoby ciekawie ha ha
promujwtorek, 21 stycznia 2014

To się nazywa prawiedliwość na kolanach..Sąd we Wrocławiu już na pierwszej rozprawie umorzył dzisiaj proces przeciwko przewodniczącemu Konferencji Episkopatu Polski abp. Józefowi Michalikowi. Pozwała go mieszkanka Kielc za słowa, iż winę za pedofilię ponoszą "agresywne feministki", rozwodzący się rodzice i ideologia gender. Wspierający powódkę prof. Jan Hartman jednak już sam fakt postawienia arcybiskupa przed sądem uznał za sukces.

Szanowny sąd orzekł że "nie chce być cenzorem", to pytam, a skazując ludzi za wypowiedzi, które wg katotalibów naruszają ich tzw. "uczucia religijne" to nie cenzura zakłamane kreatury w togach? Czy choćby niedawno sprawa romansu Kurskiego...sędzina bez przeczytania artykułu, który miał się ukazać w tygodniku "NIE"- ZAKAZAŁA publikacji tegoż materiału !!! I to w expresowym tempie ! Historia zatoczyła koło i cenzura powróciła do wolnej Polski, a przykładów można mnożyć. 

"Uznanie, że konieczne jest ingerencja państwa w przypadku wypowiadania prywatnych poglądów przez osobę publiczną, a taką bez wątpienia jest arcybiskup, zakrawałoby na cenzurę". A nie można wprowadzić ingerencji państwa w poglądy nie arcybiskupa, tylko Michalika-obywatela? Tego samego obywatela, który swój urząd kościelny wykorzystuje nie tylko do obraźliwych wypowiedzi, ale też do gnębienia ludzi (policjant z drogówki ktorego pozbawił pracy).  Zapytam więc "niewinnego" obywatela Michalika - czy księża-pedofile Wesołowski i Gil pochodzą z rozbitych rodzin? A może ich mamcie to były wojujące feministki, no bo skąd inąd te skłonności do pedofilskich zachowań? 

Dzisiaj resztki autorytetu sądu spłynęły do rynsztoka. Michalik na proces się nie stawił bo doszedł widocznie do wniosku (jak z policjantem) że od osądzania to jest on, a nie jakiś tam sędzia. Na sąd Ostateczny też się nie stawi tylko pogrozi Panu Bogu upierścienionym paluchem. Ten, kto jeszcze wątpi KTO SPRAWUJE FAKTYCZNIE WŁADZĘ w tym "świeckim" państwie powinien zamówić sobie wizytę u psychiatry. 

promuj


poniedziałek, 20 stycznia 2014

Skup interwencyjny dzieciPan Kaczor pojechał na 140 rocznicę urodzin W.Witosa do Wierzchosłowic. Przy okazji na podwórku PSLu nawrzucał tej partii, że nie broni interesów polskiej wsi, a PiS i owszem. Nawiązał do słów Witosa, że "chłop polski w najtrudniejszych czasach ocalił ziemię, wiarę i narodowość" a obecnie  "nie ma obrony polskiej ziemi, nikt nie broni polskiej wiary i nikt nie broni interesów narodu polskiego". Podkreślił, że "Polska musi trwać, że Polska jest wieczna i żeby była wieczna, muszą rodzić się dzieci ponieważ nasz Naród dziś się zmniejsza jest wielkim zadaniem wszystkich polskich patriotów tę sytuację zmienić". Jak? Ano wszystkie państwa UE powinny prowadzić wspólną politykę prorodzinną.. W Polsce "musi to oznaczać co najmniej 500 zł na jedno dziecko i aby Polska była wieczna, jest to możliwe do zrealizowania"... 

Sklerosław, ten bezzębny intelektualista żoliborski reklamujący pastę do zębów (hehe) mający problemy z dykcjOM, mąż KACZYstanu, zwykły złodziej (Telegraf, Srebrna itp) już rozdawał populista 3 miliony tanich mieszkań, a nie zbudował ani jednego, bogactwo dla każdego, wczasy w Egipcie, teraz będzie bronił polską wieś, najpierw ich okradł teraz staje w ich obronie, był już lewicowcem teraz na rolnika się przechrzcił. A kiedy obroni już polską wieś (przed PSL) to będzie poprawiał demografię w Polsce. Zabierze pewno 1000 zl becikowego i da 500 złotych jednorazowego zasiłku tak zwanego "patriotycznego". Sprytny dziadyga! A wszystko po to aby Polska była wieczna. Czego dziad nie pojmuje, że nie ma warunków, nie ma dzieci. Tak to sobie natura wymyśliła. I żaden wariat tego nie zmieni nawet za 5 stów. 

I co jest znamienne, że o potrzebie rodzenia najwięcej krzyczą ci, którzy nie mają dzieci wcale (tutaj Absmak) albo nie mają ich oficjalnie, bo bozia zabrania (księża). Co jest podwójnie śmieszne, bo nie dość, że sami nie dają nic na przyszłość to jeszcze tłumaczą to miłością do bozi. Beznadzieja i kurewskie pasożytnictwo. 

LAXIGEN dla każdego! Żeby Polska była wietrzna! Pomyślnych wiatrów prezesie! 

promuj

                     Hallo OPOLE
    MAREK C - Szczęśliwych Urodzin 

sobota, 18 stycznia 2014

"Macierewicz na żywo"
"Komisja do spraw wielkiej promocji Antoniego Macierewicza". Tak określił pomysł utworzenia komisji parlamentarnej która zajęłaby się działalnością Antoniego Macierewicza ws. WSI - Tomasz Lis. Lis uważa również, ze znacznie ważniejszym wydaje się zainteresowanie tym, co dzieje się w prokuraturze, pod kierownictwem prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. To "huba na organiźmie państwowym", jak określił Lis.

Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, czy w Sejmie powstanie ta komisja śledcza. Pomysł zgłosili posłowie Twojego Ruchu. Ale inicjatywa ma wielu sojuszników. Pomysł podoba się w PO i SLD. Tylko po co promować Macierewicza? A on kocha, jak wszystko się kręci wokół niego. Zresztą z działalności żadnej komisji śledczej jeszcze nic nie wynikło. A może redaktor Lis to zazdrośnik?. Żal mu, że Antoś miałby swój, konkurencyjny dla Lisa, program "Macierewicz na żywo"? hahaha..... 

A na powaznie, kuriozalnym jest, dlaczego prokuratorzy umorzyli sprawę byłego likwidatora Wojskowych Służb Informacyjnych. Bo gdy Macierewicz był wiceministrem obrony narodowej, ówczesny premier J.Kaczyński przydzielił mu nadzór nad WSI. Niezrozumiałym więc jest argumentowanie, że człowiek, który przygotowuje dla prezydenta RP dokument z klauzulą tajności, nie jest urzędnikiem państwowym?!! Ale niestety nie pierwszy to przykład kontrowersyjnych decyzji podejmowanych przez prokuratorów. Dlatego nalezałoby sie przyjrzeć temu bliżej. 

Najbardziej kuriozalnym jest dlaczego GÓRA prokuratury - ludzie PiS - siedzący na stołkach jeszcze od 2005r dlaczego oni jeszcze pełnią swoje funkcje? Bo w tym "organizmie" nie ma nic zdrowego. Trzeba tę hubę wypalić ogniem i żelazem. Innego wyjścia nie ma. Inaczej będzie cichy sabotaż funkcjonowania państwa. Ale to niestety co by nie myśleć, to wina premiera Tuska. Zamiast gruntownie odkaczyć (czytaj:odPiSić) prokuraturę, a dopiero potem dać jej większą samodzielność, premier zaczął "od doopy strony" i wywalił Ćwiąkalskiego. To jest największy błąd Tuska od 6 lat, bo prokuratura to organizm strategiczny państwa i zamiast praworządności - mamy nierząd, promowany przez usługi wdzięczności na poczet opozycji z racji lojalności i dziedziczności urzędów po ex-niemocie-prezydencie. 

promujpiątek, 17 stycznia 2014

Wojtek jak Cię nie kochać?


"W związku z nieoczekiwaną rezygnacją Jacka Żakowskiego i zwolnieniem jednej miejscówki na okładce książki "Resortowe dzieci" zwracam się do wydawnictwa Fronda z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości zapełnienia pustostanu po Żakowskim mną.
Prośbę motywuję chęcią rozwiania podejrzeń na temat mojej przeszłości. W latach 2001-06 pracowałem w jednej redakcji z Michałem Karnowskim, który wówczas jeszcze miał zadatki na zwykłego publicystę, a nie tylko "niepokornego". Do głowy mi w tamtym czasie nie przyszło, że ta współpraca może się w przyszłości położyć cieniem na moim wizerunku"...
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,15280572,Dziure_po_Zakowskim_chetnie_wypelnie.html#ixzz2qbhvye1A


Ja od 1971 r pracowałam w Warszawie, w Centrum, koło Pałacu Kultury ojciec Wojtka Maziarskiego  miał antykwariat. Często tam wpadałam, zawsze coś ciekawego się znalazło, ucięło pogawędke z ojcem Wojtka. Z tego tekstu pewno dzisiaj by się zdrowo uśmiał, ale byłby z pewnością dumny. Polecam przeczytajcie. Warto. Nie mogę go przenieść na bloga bo mi GW dowali proces o plagiat, a skróty nie oddadzą atmosfery tego co Maziarski przekazuje.środa, 15 stycznia 2014

Łukaszku, ukradłeś mi serce....
Łukasz Berezak w ciągu kilku godzin stał się symbolem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten dziesięcioletni ciężko chory chłopak po raz drugi wcielił się w rolę wolontariusza.

"Twierdzę, że dla mnie już nie ma ratunku, więc chciałbym pomagać tym innym, dla których jeszcze jest nadzieja" - mówił reporterom TVN.

Czyż to nie piękna lekcja dla dorosłych?! Ten dzieciak daje szansę spojrzenia na swoje własne życie z innej perspektywy, przekonania się, że jakże często niepotrzebnie narzekamy, nie umiemy się cieszyć z tego, co mamy – a zwykle jest z czego.
Specjalny koncert na podwórku, a od Owsiaka charakterystyczne okulary i kurtka lotnicza - szef WOŚP przyjechał do Szczecina, aby osobiście podziękować 10-letniemu choremu Łukaszowi za udział w Orkiestrze

A ja tym wszystkim fanatycznym katolskim PiSdzielcom życzę po prostu takiej nieuleczalnej choroby, bez takich jak oni ten świat naprawdę byłby lepszy.

Jurek, czym się, a dla Łukaszka SZACUNEK, jesteś Wielki młody mężczyzno, dla takich jak TY wierzę że cuda się zdarzają, wczoraj ukradłeś mi serce, ale co tam, jest TWOJE :)


K O C H A N I   proponuję:
---------------------------
1% - KRS: 0000120305 - dopisek: Łukasz Berezak

ŁUKASZKU - z taką mentalnością jak Twoja CHCĘ uwierzyć w cud 
 http://www.lukaszberezak.pl/

promuj


Wojciechowski - ty skurwysynie !!!
Niech cię szlag trafi - choroba Leśniowskiego-Crohna jest nieuleczalna !!!  I nie ma na świecie żadnego przypadku, żeby ktoś wyzdrowiał, czy żeby "JAKAŚ WIARA" kogoś uleczyła czy wyleczyła.

Jesteś pan obrzydliwym PiSowskim gadem!!! I nie obrażaj gadzie PANA OWSIAKA bo trzasnę w ryj !!

https://www.facebook.com/aneta.wisniewska.775

wtorek, 14 stycznia 2014

TU JEST POLSKA
"Decyzja NSA ws. apostazji jest bardziej niż kuriozalna, jest wyjściem poza kompetencje NSA, bo ten nie ma kompetencji zajmowania się administracją kościelną, a jedynie państwową, a działanie GIODO na podstawie tego orzeczenia jest złamaniem zasad Konstytucji RP i konkordatu.... GIODO nie ma ani uprawnień, ani środków do tego, aby stwierdzić czy choćby oceniać to, czy ktoś jest, czy nie jest członkiem Kościoła lub związku wyznaniowego na podstawie jakiejś emanacji aktu woli apostaty" - powiedział dla KAI ks. Ireneusz Wołoszczuk, prawnik i sędzia Trybunału Arcybiskupiego w Strasburgu.

Wiedziałam. Wiedziałam czytając wczoraj o decyzji NSA, że nie trzeba będzie długo czekać na ripostę kościelnych. Wiedziałam, że te ladacznice w kieckach z krzyżem pójdą w ten ton - ton "konstytucji". "GIODO nie ma ani uprawnień, ani środków do tego....". Oooooo, jest dokładnie odwrotnie, akt woli apostaty stanowi rozstrzygający punkt odniesienia w dyskusji czy obywatel jest członkiem KK czy nie. Bo jeśli ON uważa, że nie jest, nie chce być i odchodzi, to nikt nie ma prawa uznać inaczej. To się nazywa WOLA, wola obywatela który decyduje czy należy do KK czy nie, a nie urojenia administracji kruchtowej, sąd biskupi czy inne podmioty prawa kanonicznego, które w sądzie świeckim NIKOGO nie interesują. Panie Wołoszczuk, sądząc po tym, co wyprawiają niektórzy funkcjonariusze Kościoła, to w Polsce w ogóle nie obowiązuje żadna Konstytucja, a wielu z nich nie wierzy nawet w kodeks karny.... I szkoda, że pańscy współbracia nie powołują się na Konstytucję jeśli chodzi o rozdział Kościoła od państwa!!!.Ale dla tych szui to nawet ważniejszy jest katechizm niż Biblia. Wiara to tylko tradycja, zabobony, rytuały i maszynka do trzepania kasy! 

Przynależność do jakiejkolwiek organizacji powinna być warunkowana zdolnością do samodzielnego podejmowania świadomych i odpowiedzialnych decyzji. Chrzest w żadnym wypadku nie powinien być automatycznie uznawany za deklarację członkowską konkretnej organizacji religijnej. Ale to społeczeństwo na to pozwala. Niestety ludzi światłych i świadomych swych praw w naszej kochanej Rzeczypospolitej jest w dalszym ciągu bardzo mało. Wprawdzie po kątach szemrają i psioczą na okupanta, ale gdy przychodzi co do czego, to kulą ogony pod siebie. A okupant... czerpie z tego pełnymi garściami i napełnia kieszenie. 

TU JEST POLSKA - jak krzyczą katole na Krakowskim Przedmieściu.. Zgadzam się z tym hasłem w 100%. Tu jest Polska i obowiązuje prawo polskie. W/g prawa wszyscy są równi: pedofil ksiądz, łamiący przepisy ruchu drogowego poseł Kurski, lokalny "kacyk" niezależnie jaką opcję polityczną popiera i prawo ma być egzekwowane równo!

promuj

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Matka chrzestna od gendera


Spółka CAM Media w związku z postawionymi jej zarzutami korumpowania urzędników państwowych, złożyła dziś cywilne pozwy przeciw SLD, Solidarnej Polsce oraz posłom Beacie Kempie (SP) i Zbigniewowi Kuźmiukowi (PiS). 10 stycznia SLD złożył projekt uchwały Sejmu o powołaniu komisji śledczej do zbadania prawidłowości działań organów administracji rządowej przy przetargach w latach 2007-2010 i wniosek Solidarnej Polski o udzielenie przez rząd informacji bieżącej ws. nieprawidłowości przy zamówieniach publicznych na obsługę prezydencji polskiej w UE oraz zakup sprzętu i usług teleinformatycznych realizowanych przez CAM Media S.A.

No wreszcie będzie się odpowiadać za chlapanie jęzorem bredni !!!  I jak to udowodnią, to niech oszczercy płacą. Banda hipokrytów utrzymywanych przez społeczeństwo. Immunitety to tarcze ochronne przed obywatelami. Ciekawe, że w tym temacie wszystkie partie są w perfekcyjnej zgodzie aby nie uchylać....

No i może przyszedł czas, że ta PiSowska tuba zejdzie nam z oczu. Ta matka chrzestna od gendera, nie dość że broniła stadionowych bandziorów, potem kumpla który za pieniądze podatnika szlajał się po hotelach z dziwkami, to też ONA jak królika z rękawa ściągnęła do Warszawy i promowała gdzie się dało słynnego zasrańca Tomka. Teraz pewno jak stracil zaufanie Absmaka, będzie go używała do tropienia gender, bo aktualnie tym sie zajęła. Jej gęba nic tylko cegły się prosi...


I choć od korupcji są odpowiedznie organa i służby, politycy promują się za pieniądze podatnika na konferencjach prasowych. Nie da się jednak ukryć, ze w naszym porąbanym kraju jest popyt na oczernianie i łatwe oskarżanie. Wątroba niektórym lepiej pracuje gdy może komu przywalić i oskarżyć. Moze ten proces utemperuje te niezdrowe zwyczaje.


sobota, 11 stycznia 2014

Se szczekajcie !Ćwiczę przez dni całe - ostro ... do północy;
mam zagrać, w Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Muszę sam się włączyć, niech ludzie uwierzą,
Jurek Owsiak kupi, sprzęt dla chorych zwierzat.

Ciągle tyle głodnych, w zimnie ... w poniewierce, 
a człowiek podobno, ma wciąż złote serce.
Bank krwi jest potrzebny, rentgen ... i zastrzyki
i tlen dla wolności - by grać dla publiki.

Jerzy Piątkowski


Jak widać, wielu doskwiera, że Owsiak rozkręcił najwiekszą akcję charytatywną. I to bez szwindli, przekrętów i przewałów. Miernoty zawsze oplują ludzi wartościowych, bo sami NIC pożytecznego w życiu nie zrobili. Mam nadzieję, że Jurek świadom swojej wyższości nad tymi maluczkimi ma do nich dystans. Cokolwiek powie Rydzyk, Warzecha czy inna szuja świadczy tylko o ich kompleksach. Wałęsa, Owsiak, Geremek przejdą do historii, bo w przeciwieństwie do ich krytykantów coś w tym kraju dobrego zrobili dla polskiego społeczeństwa!!! 
W Polsce takich ludzi jak J.Owsiak nie lubią, lepiej być nieudacznikiem niż człowiekiem sukcesu. W Anglii dostałby za WOŚP tytuł Sir, a we Francji Legię Honorową, ale to jest Polska, tu Wałęsa jest agentem i zdrajcą, a Owsiak złodziejem i zakamuflowanym coś tam..... i pomimo knucia i oszczerstw padających najczęściej z ust przedstawicieli państwa watykańskiego, ludzie pójdą całymi rodzinami wysupłają parę groszy w szczytnym celu... a ta banda w sutannach skończy tak jak skończyli ich bracia w Irlandii.. Owsiakowi za zapał, energię, z jaką wciąż działa należy się pomnik za życia, a ludzie samodzielnie myślący i tak pójdą na Orkiestrę i dadzą pieniądze bo wiedzą, że będą one lepiej ulokowane niż te z tacy w Kościele. W Kościele choćby dla przykładu im więcej kwest na Afrykę tym więcej krokodyli i żyraf na tym kontynencie niż ludzi. Oszuści, mizeria moralna. Jurek, gramy, bo to piękne ! A wy miernoty se szczekajcie !

promujpolecam specjalny apel Wolanda

http://www.liiil.pl/1389481199,Woland-Dajcie-Gorskiemu-ten-szpik.htmpiątek, 10 stycznia 2014

Artykuł 33 KonstytucjiArt. 33.
 1. Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.

2. Kobieta i mężczyzna mają w szczególności równe prawo do kształcenia, zatrudnienia i awansów, do jednakowego wynagradzania za pracę jednakowej wartości, do zabezpieczenia społecznego oraz do zajmowania stanowisk, pełnienia funkcji oraz uzyskiwania godności publicznych i odznaczeń.


Polscy biskupi piętnując "ideologię gender", wzywają do łamania artykułu 33. Konstytucji RP.  Jest to próba zachowania patriarchalnego porządku społecznego, według którego kobieta powinna zajmować się przede wszystkim chodzeniem do kościoła, wychowaniem dzieci i domem. Dlatego tez między innymi Episkopat odrzuca Europejską Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Podczas gdy Francesco opowiada się w Rzymie za otwartym Kościołem, polski Episkopat żyje ciągle jeszcze w dniu przedwczorajszym. 

Myślę, że największą zdobyczą jak i osiągnięciem Polski będzie pozbycie się Kościoła watykańskiego z kraju. Puśćcie w obroty wyobraźnię, co by się stało gdyby te miliony złotych z dóbr okupowanych w Polsce przez tych krzyżowców nagle wróciły do macierzy, a Polska przestałaby być lennikiem Watykanu?! Każdy Polak poczułby zmianę w portfelu, Szkoła Baletowa w Poznaniu nie musiałaby się martwić, że wyleci na bruk, rolnicy z tanią ziemią do zakupienia, pieniądze z Unii przeznaczane na prawdziwe, przyziemne cele, mniej skrzywdzonych dzieci przez pedofili w kieckach, topniejące długi kraju .... Jakie to proste, czekam kiedy zacznie być możliwe!!! Czekając na ten "cud" małe przesłanie do katolików. Nikt nie zabrania wam żyć według nauk i przykazań waszego Boga, ale nie zmuszajcie całego narodu do życia zgodnie z waszym "widzi mi się". Otwórzcie szkoły katolickie, utrzymujcie je z waszej kasy. To samo dotyczy utrzymywanie waszych świątyń. I nie musicie ani mówić ani myśleć, że kobieta jest równa mężczyźnie. Za aborcję wsadzajcie do więzienia swoich wiernych, a reszcie pozwólcie żyć zgodnie z prawami nauki, nie wiary. 


Tymczasem zapomnijcie o pedofilach, kolędzie, Rydzyku, dobre, słodziutkie, głupiutkie katoliczki..... mamy gender.


BREAK NEWS


"bajka" bardzo mi Ciebie brak promuj

środa, 8 stycznia 2014

Obiecanki, macanki, a głupiemu stoi!!!


Ksiądz opublikował informację kto i jakimi kwotami wsparł parafię św. Rocha w Osieku. Na listach są ulice i nazwiska osób, które przyjęły księdza i wręczyły - lub nie - ofiarę. Niektórych mieszkańców to oburzyło. Już na pierwszy rzut oka widać, że parafianie pieniędzy nie żałowali, co potwierdza również opublikowane w gazetce podsumowanie: "Kwota łączna ofiar na dzwony do Kościoła parafialnego: z kolędy 44 930 zł i 30 euro; z wpłat na konto 86 350 zł. Razem 131 280 zł i 30 euro". To tylko z jednej parafii!!!!

Świetny system ściągania kasy, skuteczniejszy niż dotychczasowe piramidy finansowe. Fiskus powinien zatrudniać księży do ściągania podatków.... Czy katolicy to ofiary księży? Ależ skąd, w końcu skoro katolicy to lubią i czują potrzebę finansowania księży to pies ich trącał i niech dalej jęczą na "tuskową biedę". Czy teraz nie powinien zająć się tymi datkami fiskus? Z innej strony to z urzędu powinna zająć się tym prokuratura. Ale jak nie mają donosu to dupska nikt nie ruszy. NIKT. A trzecia władza bezkarna, robią co chcą.  

I popatrzcie kur*a mać jak te dzwony się co i rusz psują... zużywa się to tatałajskie badziewie szybciej niż papier toaletowy. Na szczęście co chwila są parafianie w potrzebie.. a za papier do własnej dupy muszą zapłacić sami. 

A patrząc na tą listę i dokładnie przeglądając datki, dochodzę do wniosku, że w dzisiejszym świecie, wiara w Boga Wszechmogącego i Jezusa Chrystusa, w Polsce jest bardzo droga. Zbawienie staje się dobrem luksusowym. Ciekawe ile by wielebny zebrał jakby to było na przykład na wyposażenie biednych dzieci? Czy też tyle samo?. Barometr cnoty, szczerej wiary i dobrego serca. Założę się, że jedynie ułamek tej kwoty. Takich mamy księży jak i katolików.

Tu widać czarno na bialym jak długie lata socjalizmu w połączeniu z wszechobecnym klerem wyprały ludziom mózgi - zero poczucia własnej wartości, zero świadomości o własnych prawach i tak Kościół sobie robi z tą ciemną masą co chce....czy w tym kraju zupełnie nie ma już praworządności? A ochrona danych osobowych to gdzie? Czy mieszkańcy podpisali klauzulę "wyrażam zgodę ......"? Czy jest do cholery jeszcze ktoś kto dba w tym kraju o ochronę danych osobowych? Widocznie nikt...niech żyje Polska!

Niech mi ręce zwiędną, jeśli przekaże choć raz 1 grosz mojego podatku na jakąkolwiek parafię katolicką.

promuj


UWAGA!!!
Do wszystkich, którzy przysłali mi życzenia rok temu!!! Niestety nie spełniły się! Bądźcie tak mili i na ten rok 2014 przysyłajcie mi raczej bony do Biedronki, prześlę je takiemu jednemu malutkiemu biedakowi z Żoliborza
Szczęśliwego Nowego Roku.

wtorek, 7 stycznia 2014

Czy Klempa powoła komisję przeciw szantażom?


                    Poseł Szeliga z żoną i rodzicami chrzestnymi ha ha ha


Wychodzi poseł od prostytutki, a ta woła za nim: "A pieniądze?" 
Poseł odpowiada: "Poseł do Sejmu ma honor, pieniędzy za seks nie bierze!"
                           

Osoba poszkodowana : "katolicki poseł" Solidarnej Polski, Szeliga. Oskarżeni: Magdalena I. (26 l.) – prawniczka trudniącą się najstarszym zawodem świata, pracownik agencji detektywistycznej Przemysław S. (27 l.) i szantażysta recydywista Szczepan P. (28 l.). Całej trójce grozi do trzech lat więzienia, bo podobno szantażowali Szeligę za to, że nie zapłacił za seks świętej Magdalenie. A skoro nie zapłacił tylko 2 stów, za karę ustalono że powinien zapłacić 5 tysięcy. Pewno sprawdził, że warunki socjalne ma nienajgorsze i stwierdził, ze obejdzie się ona bez tych 2 stów... I być może święta Magdalena zapomniałaby o długu gdyby nie oglądała w telewizji przez przypadek obrad w Sejmie RP a tam na mównicy - poseł Szeliga. Widocznie podczas łajdackich harcy nigdy nie podał swoich prawdziwych danych dot.zawodu. Jak to człowiek nie zna dnia ani godziny ha ha, uważam, że ten świętojebliwy hipokryta powinien pożegnać się z posłowaniem i więcej przed kamerami nie wycierać sobie gęby religią i w tym przypadku nie ma to znaczenia czy religia jako taką ma wartość. Wielki obrońca TVnieprzeTRWAM, oraz innych obrządków religijnych, "przykładny ojciec i mąż, gorliwy katolik"  któremu trzeba teraz dopisać - łajdak.  I szlag człowieka trafia kiedy widzi tytuły prawicowych gazet: "Tak prostytutka niszczy katolicką rodzinę posła". Katolicka rodzina kuria ich mać....

Tymczasem (p)oseł nie zapłacił, bo ONI z PiS mają jedną przypadłość - nie lubią płacić ze swojej kieszeni - najlepiej się rozsmakowali w wydawaniu pieniędzy publicznych, bo jak ma się tyle usług za friko, to se (p)oseł myślał, że rachunek został już wysłany do Kancelarii Sejmu celem uregulowania, a tu doopa. Za krótko widocznie jest posłem, nie potrafi jak koledzy,  bez problemu rozliczać takie "ekstra" jako zwrot kosztów paliwa do prywatnego samochodu, zwłaszcza, że przy tych rozliczeniach nikt nie żąda faktur ani nawet paragonów i wyssysają dowolne kwoty, a robią to w majestacie prawa od lewa do prawa wszyscy. Zresztą to się w głowie nie mieści jak można nie zapłacić dziewczynie, która pracuje jak każdy inny i wynagrodzenie należy się jak psu buda. A gdzie honor? Wstyd! :) Eeeee, a może to jakieś nieporozumienie? Przecież taki bogobojny poseł na pewno nie korzysta z płatnych usług seksualnych, on tylko w domciu z żoną, a "tą" tylko przewracał, tfu... nawracał! (resztą co to za różnica?), po prostu próbował swoim "grzechomierzem" sprawdzić jej poziom grzechów, potem tłumaczył jej co to jest dżender! Teraz prosi, by ze względu na dobro jego rodziny uszanować przysługujące mu prawa i nie ujawniać danych osobowych ani wizerunku. Hahahahaha trzeba było myśleć wcześniej, zanim rozpięło się rozporek.

promuj


poniedziałek, 6 stycznia 2014

"Premier opierdalak, nędza w Polsce, czas na zmiany"
 Znalezione w sieci.

W ten łykend zderzyłem się z porażającymi przejawami nędzy i katastrofy w Polsce.

Zaczęło się w Termach Uniejów, gdzie budowniczy tychże term nie ogarnęli wyobraźnią, ile ludzi będzie chciało z nich korzystać, tj. de facto przeznaczyć ostatnie pieniądze, prawdopodobnie kosztem jedzenia czy innych rudymentarnych potrzeb i zechce zaparkować swoje zapewne kradzione samochody na parkingu, zaprojektowanym na kilkaset miejsc. Samochody nie bez kozery zapewne kradzione, no bo kto to słyszał, żeby mogli nabyć legalnie te wszystkie Toyoty, Mazdy, Lexusy, Fordy, VW, Merce, Hondy, Ople itp. itd. i to bynajmniej nie z rocznika 1980, ale bliżej 2010.

Wracając dzisiaj postanowiliśmy wstąpić do Lidla, który akurat nawinął się po drodze, by zrobić jakieś zakupy, bo jutro (jakichś 3 króli których nie znam) wszak państwowe przecież, neutralne światopoglądowo święto no i wszystko zamknięte.

I tu zaskoczenie - zbiorowy kryzys musiał wszystko wykupić, bo zastaliśmy puste półki (tzn. oczywiście towary dyżurne, masowe, słoikowe, puszkowe itp.obecne), ale wszelka świeżyzna, w tym mięsa, wędliny i różne atrakcje wymiecione, nawet wódy prawie nie było.

Sądząc, że to karygodny błąd kierownika sklepu, który nie zadbał o ciągłość dostaw, zajechaliśmy do kolejnego Lidla po drodze (namnożyło się ich ostatnio) i doszliśmy do wniosku, że to jednak nie błąd pracowników, ale zmasowane skutki działania zbiorowego kryzysu, który najwyraźniej postanowił zrobić zapasy na jeszcze większy kryzys.

Wychodzi na to, że cokolwiek by zrobił albo nie zrobił Donek  opierdalak i jego ekipa, Polacy nauczyli się żyć w zbiorowym kryzysie i są w stanie zapełnić każdy parking, wypić wodę z basenów i położyć na łopatki dużą niemiecką sieć handlową (np. cudem udało nam się złapać ostatnią sztukę ciabatty, reszta klientów musiała się zadowolić bułkami, bo pani obsługująca piec zeznała, że "nie nadONża"..  

Wniosek: nie można już liczyć na ekipę Tuska. Za małe parkingi, za płytkie baseny, za małe markety.

Czas na zmiany!

(mała korekta: Eliza)

promuj

sobota, 4 stycznia 2014

Diabeł Dżender, i to jaki dżender!!! w samym centrum:)))))))


taki przeszkadza to może ten niżej zadowoli proboszcza?
Poruszenie wśród duchownych: naprzeciwko figury Matki Boskiej, opodal kościoła św. Anny w Warszawie, debiutuje klub go-go. Sprawą zainteresowali się też kombatanci z AK, bo kamienica Krakowskie Przedmieście 55 to adres symbol. Zastanawia mnie gdzie kato/patrioci nie mają cymboli? Chyba tylko w dupie. Protest został złożony w Urzędzie Miasta ale... od strony dokumentów własnościowych kwerenda nie wypadła korzystnie dla interweniujących księży: kamienica nie jest już miejska, została zwrócona spadkobiercom dawnych właścicieli. Urzędnicy miasta podkręceni przez kleryków zagrozili najemcy lokalu tj. Towarzystwu Wioślarskiego że nie dostaną dotacji od miasta jak wynajma lokal. Nic nie pomogło, wynajęli, więc urzędnicy nie odpuścili. "Oburzeni", że taniec erotyczny będzie się odbywał w kamienicy przy świętej figurze Matki boskiej postanowili sprawdzić czy najemca ma koncesję na alkohol. Urzędnik nie wszedł bo za wejściówkę "zarządano od niego 3 dychy" więc zainteresowali sprawą policję. Alkohol został zarekwirowany, policja bada sprawę. Sytuacja jest nerwowa, bo już w poniedziałek Krakowskim Przedmieściem przejdzie orszak Trzech Króli. Kiedyś maszerowali wkoło kościoła, teraz przez pół Warszawy. Będą kolędować też Solidarni 2010 ze swoim sympatykami, a wkrótce kolejna miesięcznica presesa Absmaka. Ksiądz proboszcz z kościoła naprzeciwko powiedział "Pójdę nawracać. Pan Jezus też się z grzesznikami zadawał. Gotów jestem rozmawiać z tymi ludźmi, by im wytłumaczyć, że tego typu lokal w najpiękniejszej części mojej parafii nie przynosi splendoru". Zauważcie co powiedział: "najpiękniejszej części MOJEJ parafii".. kur*a jajko można znieść.

Posrana mentalność...jak się nie podoba to nie chodzić nie patrzeć, a nie wpieprzać się w czyjąś inwencję... podstawia się innym "haka" a później dziwi, że najbardziej kreatywni wypieprzają z kraju...Sprawa tej kamienicy to tylko jeden z przykładów do czego doprowadza fetyszyzacja i źle pojęty chrystianizm. 

Niech sobie więc wyznają swoją wiarę, nic mi do tego, niech podtrzymują swoje tradycje, czasami komiczne, czasami oburzające, ale z jakiej paki  ta społeczność chce na chama zawłaszczać całą przestrzeń publiczną? Kto im daje takie prawo? Nie wystarczy że wbrew sobie podatnicy, WSZYSCY, muszą łożyć na ich "potrzeby duchowe"? Przez to nachalne narzucanie  wszystkim swojej ideologii, prowokuja jeszcze większy opór wypychając wiernych z Kościoła.  Ale nie interesuje mnie to, natomiast interesuje zawłaszczanie cudzej przestrzeni. I na to nie ma mojej zgody. Nikt nikogo tam na siłę nie ciągnie!  Ale najbardziej dziwię się proboszczowi z naprzeciwka, będzie miał bliżej, a może i z rabatem na drinki jak przyjdą z Wesołowskim i Gillem. Więc gdzie jest jego problem? Czyzby księżulo w innym miejscu był niezadowolony z obsługi i się teraz mści? Niestety po odejsciu od kasy reklamacji się nie uwzględnia:)

promuj
Już weekend więc róbcie to wszystko co daje Wam oddech po całym tygodniu... radość z celebrowania wolnego czasu... święty - a jakże - SPOKÓJ!
A może masaż...? (znalezione na Fb)a mój Kocur ma wszystko w nosie i ogląda bajki :)))

Dodatkowa lektura na wekeend: 
Niemiecki Kościół katolicki wypłacił już blisko 6 mln euro odszkodowań dla ofiar nadużyć seksualnych ze strony duchownych – poinformował Episkopat Niemiec. Chodzi o ujawnioną trzy lata temu sprawę molestowania nieletnich w niemieckich instytucjach kościelnych.
http://tvp.info/informacje/swiat/niemcy-6-mln-euro-dla-ofiar-ksiezy-pedofilow/13479744

"zapeklować"

Pierwsi łyżwiarze na nowo otwartym lodowisku na Stadionie Narodowym
Fot. Jacek Różalski
Na otwartym po południu na Stadionie Narodowym w Warszawie największym lodowisku w Polsce ktoś rozsypał sól. Służby pracujące na stadionie sprawdzają monitoring, by wykryć, kto to zrobił. I wystarczy odpowiedzieć sobie samemu, kto codziennie: modli się o świńską grypę, powodzie, huragany i zawsze złośliwie podstawi nogę, zrobi wszystko aby tylko przejąć władzę, choćby nawet po trupach....solonych? Komu zależy na niepowodzeniu HGW? 

Gówno dać chłopu nie zegarek.... Jak jest okazja do czegoś fajnego to trzeba to spieprzyć, a tak, dla zasady.... to takie nasze, he? I tak od powstania do powstania, od sabotażu do sabotażu. Normalność w tym naszym narodzie jest czymś nienormalnym. A może...... zrobił to jakiś gender, żeby ta "gorsza" większość sobie zęby powybijała? Tak czy siak uważam całkiem poważnie, że należy powołać komisję parlamentarną, a pani Kempa powinna jak najszybciej się tym zająć.

Acha, dyrekcja Narodowego powinna po złapaniu typa zrobić dokładnie to samo, naciąć w kilku miejscach, posypać solą i "zapeklować".

czwartek, 2 stycznia 2014

Jak to z tym "skokiem na kasę" było


W 2007r. kiedy Donald Tusk przejął władze, dostał jako "prezent"- obniżkę składki emerytalnej. Platforma głosowała ZA, ale gdyby zagłosowała PRZECIW nie wygrałaby wyborów, a w 2008 kryzys dopadł Europę i świat. Tak więc SLD z PiS niech nie wrzeszczą, tym bardziej, że sami też chcą likwidacji OFE, no ale jak OFE likwiduje Tusk to "jest to skok na kasę"!!! Dlaczego Donald Tusk miałby zostawić Kaczorowi prezent w postaci 300 mld?? Na budowanie IV RP a w niej między innymi pomników Wawelczykowi czy na wojnę z Rosją? Premier Tusk pamięta jaki prezencik pozostawił mu prezio Absmak w 2007!! 

Irytującym jest to permanentne wymachiwanie opozycji poziomem zadłużenia sektora finansów publicznych, ale NIKT nie zwróci uwagi, że jest on jednym z najniższych w Unii i to jest FAKTEM!!! Natomiast przyrost zadłużenia w okresie od 2007 roku jest piąty najniższy w Europie.  Mówiąc kolokwialnie - pieprzenie tej żałosnej opozycji o tym, jak to "rząd Tuska zadłuża Polskę" bierze się z niewiedzy SKĄD to się bierze?! A bierze się tak po pierwsze - z istnienia OFE i kontrybucji na rzecz ZUS **, a po drugie, z nakładów własnych wynikających przy dotacjach unijnych, bo aby dostać dotację trzeba najpierw przedstawić dobry projekt a potem jeżeli jest zatwierdzony, wyłożyć własną kasę.
I wbrew krzykaczom opozycji - "ukradzione" z OFE 140 mld nie zostanie przejedzone, bo rząd chce obniżyć progi ostrożnościowe, co jest niezmiernie odważne i miejmy nadzieję, że nie będzie miało negatywnych skutków. Trzeba jednak obniżyć rygory dotyczące wielkości deficytu państwa, bo kiedy w Polsce to powód do wrzasku, że minister ma się podać do dymisji, w Europie nikt nawet nie ustala wielkości deficytu.

______
**
W 1998 roku funduszom OFE przekazano aż 40procent składek emerytalnych . Nie zdołano tego skompensować (kryzys przełomu stuleci, zmiany demograficzne jak i kryzys nie pozwoliły tego skompensować. Summa sumarum -  aby ZUS miał z czego wypłacać bieżące emerytury rząd musiał co roku uzupełniać ZUS-owi składki zaciągając na to pożyczki i nagromadziło się z tego tytułu łącznie z odsetkami, aż 300 mld złotych.

Źródło

promuj